Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

bombastyczna to jaka ty masz ta pogode??heeeeeeeeee??bo u mnie lezy sniegi i wlasnie pwoeidzieli w radiu ze bedzie topniec i max 5-6 stopniC :( ale co tam ja mam teras dobry humor:) Nalus popros kelnera o pomoc, zapytaj czy nei wie jak przestawia sie opcje drukarka w drukarko skanerze :D ale zem wymyslila co nie?:Djak by sie tak losy potpczyly to bys mogla go zapytac tak:) ruminaku ja sobie chodze spac teraz przed 24:Djak mi sie udaje to stram sie tak isc spac zeby wstac ok 8-9 i zyc:D owieczko buzka😘 kig buzka 😘 mam nadzieje ze sie tu jeszcze pojawisz?ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, u mnie pogoda na razie sliczna, slonko pieknie swieci tylko nie wiem czy jest cieplo bo dopiero wstalam:D nie wiem co jest z tym mailem moim, wieczorem sprobuje wyslac maila tym ktore go jeszcze nie dostaly🌻 bombastyczna zycze milych zakupow:) kup nam cos fajnego;) kurcze musze dalej dzisiaj okna myc...boze 2 dni swiat a sprzatania 2 tygodnie.....na szczescie ja juz po rekolekcjach, ksiadz nawet fajny, ladnie mowil o milosci zycze wesolego dnia wszystkim, mam nadzieje ze moje fatum juz sobie poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka --- czytajac Twoja wypowiedz mialam wrazenie deja vu... Moglas chociaz wbijac mi na swoj wlasny sposob, a nie uzywac mojej wypowiedzi jako szablonu... Bombastyczna -- odkrecanie kota ogonem to tez jakos dziwnie teraz wyglada. Bo piszac swoja wypowiedz napewno nie w glowie Ci zarty byly... Wiec teraz nie zmieniaj formy swoich poprzednich wypowiedzi, bo za sprawa mojego \'psychologicznego\' wyksztalcenia czytanie miedzy wierszami ukrytych przeslan znakomicie mi wychodzi... I jakims \'dziwnym\' trafem po tak \"milym\" przywitaniu nie mam ochoty tu zostawac... Za mlode po prostu jestescie. A jak bylam w waszym wieku to tez bylam taka glupiutka... Wiec poszukam kogos na miom poziomie :classic_cool: Nie tylko intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieweczko jakoś dziwnie odczytałam twojego ostatniego posta i w głowce mam niesmak:o ew komentarze co do wieku i dojrzałości moze nie są konieczne, prawda?bo co tak naprawde o nas wiesz? a wypowiedz bombastycznej odczytałabym własnie humorystycznie, bo wpadajac tu na 5min nikomu nie chce sie denerwowac tylko cieszyc tym ze tu jest (bo taki w tym sens) wiec nie ma czasu na nerwy:D u mnie śniegggggggggggg rumianke jak to u ciebie jest pieknie jak tu snieg jest..............................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Kobietki już uciekam ale postanowiłam zajrzeć choć na chwilkę.. Dzieweczko.. taka psycholoszka z Ciebie a rozsiewasz zły nastrój :( czy Ty dziewczyno nie masz większych problemów i ciekawszych zajęć niż usilne psucie ludziom nastrojów?? :( nieładnie.. chyba faktycznie Twój \"poziom\" do naszego nie pasuje. Nie trzeba nam tu zarozumiałych mądrali :/ już skończyłam bo szkoda mi czasu i energii na rozmyślanie nad kimś tak ograniczonym. A i jeszcze jedno.. piszesz, że tu nie pasujesz a chyba jednak Cię wciągnęło skoro cały czas tu zaglądasz :P Niestety nie idę na zakupy :( jakieś pierdoły mam do pozałatwiania.. a fuj ;) Anusssska PIĘKNIE słoneczko mi świeci :D Rumianku już jesteś po porządkach?? Bo ja dopiero jutro zaczynam ;) a już za tydzień Święta :D oby była ładna pogoda :D:D:D Buziole dla Was Ślicznotki 👄 nie wiem czy dobrze zrobiłam pisząc do Dzieweczki ale nie lubię jak ktoś nie wiedzieć czemu wpada i sieje zamęt :( ale już będę się starać :D No to do wieczorka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzieweczko jak ci sie nie podoba u nas to nie musisz tu zagladac, bombastyczna jeszcze nie skonczylam porzadkow, jestem w trakcie ich robienie, ale rano zawsze jade z mama jakies sprawy zalatwiac, lub na miasto:) uciekam bo mama sie juz niecierpliwi, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie:D Wiecie co ale żem się zbulwersowała tą wypowiedzią dzieweczki, ze tak nie gramatycznie to napisałam;):D Nie chce to niech nie zostaje ja się po takiej wypowiedzi na pewno jej prosić nie będę. Dobrze mi tu z Wami. Anussska to z tym kelnerem wymyśliłaś bombastycznie( zapożyczę sobie słówko od Kasi;)):D A właśnie Kasiu tęsknię za oczkami kelnera, a moja przyjaciółka nie ma czasu pójść tam ze mną...eh...chyba się odważę i sama pójdę:D U mnie dziewczynki świeci słoneczko i nawet jest fajnie tylko wiaterek trochę zimny...ale co tam:) Rumianku ja Cię rozumiem z tym sprzątaniem...Mnie zostało jeszcze pół domu czyli weekend mam z główy..:O Ale potem miło będzie leżeć w święta do góry tyłkiem i patrzeć na efekty pracy:D:D Buziaczki dla Was moje drogie:D Idę pouczyc się angielskiego i jakiś cholernych zdań wielokrotnie złożonych czy coś w tym stylu których za nic nie mogę pojąć...te wszelkie who, which , where jeszcze kapuję ale jak przyjdzie pozamieniac zdanie poj na złożone to się gubię...eh...:O A Kasiu informatykiem to ja na pewno nie będę!:D Rumianku cieszę się razem z Tobą na wyjazd od Niemiec, szkoda że nas opuścisz na trochę ale za to pózniej będziesz miała duuuużo nam do opowiedzenia;) Owieczko, Kig buziaczki odezwijcie się jak będziecie mogły:) Miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki naprawiłam drukarkę!!!Może jednak pójdę na tą informatykę:P :P :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sam moj opis wskazuje: \"Taka ze mnie wredna, zlosliwa DZIEWECZKA. Lubie psocic i broic , rozrabiac" Robienie zamieszania to moje zadanie na kafe. Polecenie z gory ;) Ale az milo sie czyta wasze oburzone posty. Hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko moja panie:) własnie zjam sie chipsami:P bo mam dola z powodu pogody:( gdzie wy mieszkacie ze macie takie słoneczko co???? tylko chyba mieszkam na takim zadupiu oj dzieweczko dzieweczko stara dupa jest a chce ci sie bawic w polecenia z gór śmieszna jestes bo ja niby jestes na lepszym poziomi niz my wiec chyba zabawa niejest dla ciebie:) no ale....jak juz napisalm wczesnij mozesz zostac ..mi to nieprzeszkadza.. atak wogole to nieuzywam szablonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala wybierz sie sama a wtedy moze kelner sie odwazy podejsc , bo wiesz jak jestes z kolezanka to moze niechce wam przeszkadzac a tak... kto wie:P hihi i gratuluje naprwy drukarki:P ty nasz informatyku:) Rumianku ja tez mam jeszcze kupe sprzatania , dobrze mowisz ze świat jest 2 dni a tu trzba kurde tyle sprzątac:) Anusska to chyba tylko u nas taka brzydka pogoda bo dziewczyny maja słoneczko ja też chce SŁONECZZZZZKKKOOOOOO:):) Kig gdzie sie podziałas miałam nadzieje ze zostaniesz znami:) wiec przychodz i pisz nam tu :) dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko obiecuje ci przeslac maila wieczorem, mam cos nie tak z poczta, nie wysyla maili do wszytskich:) u mnie sliczna pogoda a tez mieszkam na zadupiu:D uciekam do pracy moje kochane, a dzieweczka niech sobie miesza skoro lubi:P bede wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do wypowiedzi dzieweczki to wychodzi na to ze nie masz swojego zdania skoro wykonujesz czyjes polecenia i wprowadzasz zamet na topikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecenie poleceniem, a wlasne zdanie wlasnym zdaniem A znacie termin: prowokacja??? Łykacie jak mlode rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Kobietki.. okłamałam Was :( tzn rano słoneczko świeciło pięknie ale jak tylko wyszłam 😭 nie dość że zrobiło się z 10 warstw chmur to na dodatek wieje wiatr i jest zimno jak cholewcia :( ale już siedzę w domciu i mi dobrze :D Wielkie porządki a po Świętach jest gorzej niż było ;) Naluś Owieczka ma rację.. powinnać iść.. a tak dla zmyłki możesz wziąć ze sobą książkę albo coś tam ;) albo udać, że zmarzłaś i natychmiastowo musisz się napić gorrrącej herbatki w towarzystwie gorrrrrącego Kelnera :D Dzieweczko daj już sobie spokój bo to się robi nudne :P a teraz udam, że jestem dzielna i pójdę się uczyć ;) ciekawe jak długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zgramoliłam się wysłać Wam Kobietki te zaległe photki :P 2 dni się zastanawiałam które powinnam wybrać ;) miłego wieczorka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja jeszcze nie dostałam maila:( Ale moze nadejdzie:) A z tą gorrrącą herbatka i kelnerem to jest niezły pomysł!!!:D:D Co ja bym bez Was zrobiła;) Owieczka zgadzam sie z Tobą:Młode sama to napisałaś , a Ty musisz być bardzo dziwnym psychologiem skoro lubisz wprowadzać zamęt dzieweczko, no ale nie interesuje mnie to, są ciekwsze rzeczy niż myślenie nad tym co Ty wypisujesz... Moje kochane właśnie wróciłam z rosyjskiego i biegłam na busa myślać, ze płuca wypluję gdy wpadłam znowu na mojego byłego...grr....a on taka minka i co słychać...a guzik miałam mu powiedzieć;) No ale na busa zdążyłam:D A z tą drukarką to pomógł mi trochę kumpel z grupy który uświadomił mi ciemnej masie co mogłam spieprzyć i się udało, tyle że kolorowy tusz się skończył i lipa...ale co zrobić...eh... A u mnie świeci słoneczko pomimo że mieszkam na jakimś zadupiu doszło i tutaj:D Buziaczek będę tu zaglądać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Rumianku piosenki działają i dziękuje Ci za nie bardzo!!!:D:D Zwłaszcza za Piaska;)🌻Też Wam coś wyślę:) Ale sumptusastic też jest ładne:) Już się nimi dołuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś no szkoda,ze sobie poradzilas, na co teraz zaciagniesz kelnera??hihih zartuje oczywisce, moze ja zepsujesz jeszcze raz:)i zapytasz o zdanie:)?? rumianku oddawaj troszke sloneczka!cale powedrowalo do ciebie!!??ja nie dostalam pioseneczek ale powiedz jaka masz symptuastica?bo ja mam pacyfik( moaj ulubiona) jak ktoras cche to przesle!!🌻 owieczko ja też wpieprzylam cala paczke czipsow:D z Witkiem co prawda i nie na chandre tylko tak sobie:) bombastyczna ales ty szczupła:)powiedz mi czym farbujesz włoski?bo ja własnie o tym myłśe ale nie wiem czy zdecyduje sei na farbe czy tylko na szampon koloryzujacy bo nie cche miec problemow z odrostami i nie chce co miesiac fabrobwac..liczylabym na to ze moj kolor sie ujawni po ilus tam myciach, jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!!! wybaczcie kobietki ale pisalam Wujaszkowi sprawozdanie zze wczorajszej rozmowy o prace i troszke mi to zajelo a wczesniej oczywiscie bylam w pracy (czyt gadalam do kibla-po angielsku oczywiscie) musialam zaplacic kare w bibliotece ze za dlugo ksaizki trzymalam, poszlam do job centre umowilam sie na spotkanie o prace jutro mam nadzieje ze trafie tylko ze ten szef nie umie mowic po angielsku!bedzie zabawnie jak zwykle zreszta... oj zazdroszcze takiego zrzycia sie >czytam te wasze posty i proboje sie tu polapac kto jest kim , jaki kelner i komputer (Rumianku tez mam brata \'komputerowca \'ale na 3 roku informatyki-nic mu to jednak w podstawach nie robi bo niby umie jezyk programowy matme i strony internetowe robic ale zaloze sie ze moj stary komp[ w domu jak zawirusowany i z bledemn systemowym zostal tak juz zostanie) Myjecie okna ale macie fajnie ja chce swieta wielkanocne i jajeczko i mazurka a pewnie jak bede probowac robic ciasto to znow wyjdzie slone bo tu normalnego masla nie maja gggrrrr wogole a potem sie dziwia ze tacy otyli(dziewczyny faceci wrecz kosciotrupy ciekawe czemu?) Niby moge zrobic swieta tutaj ale musialabym jechac do drugiego miasta do polskego kosciola swiecic jedzonko (katolicy w anglii robia occczyyyy jak mowie ze siwecimy pokarm) a niestety znajac zycie bede pracowac w swieta (czyt rozmawiac z kiblem oczywicie po ANGIELKU)albo zaraz kto wie moze jutro dostane te prace u pana doktora na recepcji?tylko po jakemu wtedy bede gadac?az sie boje snieg jeszcze macie? ja wiem ze jakbym byla w polsce to w mojej wiosce snieg bylby do maja w koncu mieszkalam w gorach- minus 35 i dwa metry puchu przez kilka miesiecy w roku. Tutaj co prawda zonkile juz przekwitaja i niby swieci slonce ale nie wiem zimno jest i ten cholerny angielski wicher!bbbrrrrr a teraz jeszcze dwa pytanka ktore do mnie padly: moj chlopak cale szczescie jest polakiem .Cale szczescie bo niby brytole maja byc gentelmani a tu PUPA. Staruszka stoi w autobusie nikt sie nie ruszy. Jak otworza ci drzwi to normalnie juz z mina \'bzykne cie malutka ohh yeahhhh\' masakra nasi chlopcy sa jednak najlepsi i to nawet wbrew piosence T.Love \'polish boyfriend\'-wlasnie znalazlam na interii PADAM ze smiechu... zaraz co tam jeszcze bylo.../ a praca w polsce no wiec po maturze przeprowadzialm sie do poznania takm dostalam sie na UAM na angielski laczony z pedagogika elementarna (na politologie sie nie dostalam bo w koncu pani BEGER i jej kumple musieli isc na politologie DZIENNA ja bylam 7 pod kreska a oni nawet nie przyszlki na egzamin!!!!!). No i to wszystko bylo zaplanowane od 7 lat mieszkalam u wujcia i cioci w duzym ladnym domu pod poznaniem wyremontowali mi cala gore zrobili lazienke heheheh (zaczynam miec wyrzuty jak to pisze) i i teraz>moj kuzyn syn wujka i cioci prcowal w USA w firmie sprzedajacej leki paraleki itp. Musial jednak wracac do polski bo wiza zona w ciazy (Zofia Aleksandra 26/11/2005 :-D ) a ze firma nie chciala tam go puszczac to stwierdzili ze mieli kiedys oddzial w polsce ale tamten boss ich wycackal to oni chca firme w poznaniu zeby kuzyn byl managerem. Z tym ze potrzebuja dyrektora. A ze wujek po tym jak 5 lat temuy zamknal firme w niemczech (nadarzacie;-P ?) to robil jakas glupia prace kuzyn stwierdzil ze moj ojciec moze byc prezesem. No i Wujcio zostal prezesem (ehhh kuzyn za duzo czasem sie rzadzi ale coz taka cecha tego pokolenia chyba he he) No i w maju po maturze szukalam pracy .Rok wczesniej pracowalam na mazurach jako kelnerka ale ze jeden z domkow w tym osrodku wczasowym splanal i zginal chlopczyk (BACHORY bawily sie zapalkami!!!!)to osrodek zpostal zamkniety i nie mialam pracy na lato. Wujcio powiedzial ze da mi prace w firmie. Wbrew mamie (bedziesz tylko kawe wujkowi robic!) pojechalam do poznaiana. pierwszego dnia mialam za zadanie przygotoewac 1500kopert z listem katalogiem i kuponem plus przykleic nakzda adres. I tak kazdego dnia z przerwami bo czejkalismy jaki bedzie odzew. A poza tym:siedzialm przy telefonie,odbieralam zamowienia, pisalam faktury, wpisaywalam rozne rzeczy adresy zwmoweienia dane kampanie dpo bazy danych w USA, robialam dla wujka tlumaczenia z angielskiego, pisalam listy i emaile do kientow. Umawialam ludzi na spotkania a wujkiem czyscilam biuro (czyt gadalam do kibla PO POLSKU!) pisalam teksty reklam w radiu. No ogolnie sekretarska robota. A tu w suierpniu ciocia po powrocie z pracy mowi do mnie ze ogladala w TV ze polacy studiuja w anglii i zebym poszukala w internecie. PHI ! szukalam po tysiacach stron w stylu zaplac a wyjedziesz az trafilam n a...szkole jezykowa w toruniu! dzwonie do babki ona mowi ze wysle mi papiery ale mam tydzien na cale tlumaczenia bo to musi isc juz do anglii. Poprosilam o dwa zestawy dla mojego pieknego (ktory w tym czasie pracowalm w warszawie jako telemarketer). I telefon do mojej mamuski ktora jest tlumaczem ze MUSI mi przetlumaczyc wszystkie swiadectwa i mojemu Arturowi a ze rodzice Artura sa na wakacjach to musi po nie jechac...a mamuska byla 3 dni przed odlotem do paryza do swojego faceta (ggghhhh) i bardziej zajmowal ja kolor spodnic jakie powinna wziac niz moje swiadectwa!ale dalo rade trojkat tlumaczeniowy przez telefon (poznan wawa musyna)powstal paiery poszly z dniem 15 sierpnia. 30 dostaje telefon ze mam byc 18 wrzesnia w anglii. hehehe. Aleee moj piekny nie dostal telefonu! spakowalam sie w 4 dni 5 toreb na plecy i skrzypce (kolejna dluuuga historia) i frruu na krakow (odebral mnie kumpel mojego ktosia mina mu opadla na widok bagazu ale co no mialam w koncu mieszkac w poznaiu 5 lat!) stoje na dworcu w krakowie i Artur dzwoni ze sie dostal. Dziewczyny w zyciu nie czulam takiej ulgi. No bo jakby sie nie dostal?Juz ledwo zylismy bez siebie o 300km a co dopiero te tysiace. No i szybko bilety, kasa zamiast na wakacje w gorach poszla na wyjazd. ZYJE, to najwazniejsze...ufff ale sie opisalam;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze kobiety chyba przesadzilam;-P przepraszaaaam1! ja tak bede raz a dobrze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee farbujecie wlosy?na jaki kolor?bo ja na zlosc brytyjkom ktore powinny byc rude (brunetki blondynki tylko nie rude) zrobilam sie na rudo ale to bylo 3 miesiace temu miesiac temu zrobila sie raz jeszcze wyszedl mi czerwony !ochyda teraz przypominam zgnitego liscia na jesieni wiec nie wiem w ktora strone teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj nie ma wszystkiego co napisalam po tym \'fru\' jescze powinno byc!niewazne kiedy indziej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig czekaj czytalam !!!!!!!:D a Twój men w tkakim razie gdzie jest?w polsce?? rany polapac sie nie idze ale zalapalam chyba:D juz ci cos skrobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men jest ze mna w anglii sieidze w bibiotece czekam az wroci z pracy (czyt z rozmowy z kiblem po angielsku) po fru chyba bylo ze pojechalam na krakow gdzie odebral mnie kumpel mena ze zbolala mina na widok bagazy (no co mialam mieszkac w poznaniu 5 lat!)zadzwonil moj men z wiadomoscia ze sie dostal!mowie wam dziewczyny jaka ulga. No i szybko do domu odboir z dworca przez Artura ktory przyjechal z warszawy dzien wczesniej mile powitanie prezent urodzinowy (bo akurat mialam 19 tke) i do domu. Na nastepny dzien spotkanie rodzin narada grill potem kac i klotnia z matka o to ze bedziemy mieskzc razem (tak jest taniej na litosc boska!) kasa z pracy zamista na wakacje w gorach i oddech przed kolejna rozlonka ktora miala byc na lini poznan-nowy szacz poszla na wyjazd. Ale zyje.Ufff chyba cos takego mjialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany lece sie uczyc ale napsize ci cos milego:D zazdroszcze ci bycia w anglli ja bylam na 2tyg mieszkalam w hmmmmm jakzes to sie zwalo....eastbourne u przemilej rodzinki z hiszpnka japonka 2turczynkami i 2 niemkami i 1szwajcarka:)cudnie ylo bardzo milo t owspominam uwielbialm angielski uczyc sie go mowic po nag rozumiem ang jak tak fajnie seplenia i wogole ang to moja pierwsza milosc i wogoleee ale jednak zdecydowalam sie na medycyne a studiowac tam medycyny sobie narazie nie wyobrazam a pozatym mam ogromny sentyment do polski ni i moja milosc tu jest... to praca w polsce raczej byla ciezka, ale z begerka to mnie zaskoczylas WOWOWOWOWOWOWOW nie moge uwierzyc....o ranyyyyyyyyyy ja mysle o farbowaniu wloskow ale tak zebym mogla spowrotem na moj kolr bo mi sei podoba:D a ja pamietam anglieli blad wlosy spyra z biordrowek po bokach sportowe buty male torebeczki rozowo niebieskie i przy krotkie kortki:D ale tak czy siak byly przesympatyczne ale ja mam sentyment do angli mimo ze bylam tam tylko 2 tyg....tylko mcdonald tak potwornie drogi ze hej gorzej niz w niemczech wrrrrrrr oki spadm uczyc bede pozniej fajnie kig ze sie odezwalas musisz caly topik przeczytac bo tu juz duzo o nas bylo:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczyc!rany kiedy ja to naprawde zaczne robic?podobalo ci sie w anglii?no mi tez sie w sumie podoba jak cos to zapraszam drogie panie co prawda miesxzkam z kochanym, francuzka i Arystotelesem z Sophie z wyspy maurytius ale miejsce sie znajdzie(gruba dupa Aristola po 4 miesiacach zycia na kleszcza wrocila do francji ale po to zeby znow zyc na kleszcza tym raze w portugalii) czytam wasz topic ale bede chyba musiala dluugo i namietnie studiowac co do milosci do angielskigo :masochistka chyba jestes:-P zartuje oczywiscie ale (ehh kurde znow dluga historia wyjdzie i juz bedziecie chyba myslec ze jestem idiotka) na wsakutek tego ze moja matka 12 lat mieszkala w stanach i ze tam sie urodzil moj brat (wiem wiem to czemu nie jestes w USA i przestan sciemniac:-P ) moja matka zostala w polsce ANGLISTKA. Pomija walory tej pracy ale bycie dzieckiem anglistki i siostra chlopaka ktory w wieku 4 lat jak przyjechal do polski i umial tylko \'mummmy where is subway?\' jest przerabane. Angielski niby znam od dziecka ale na wskutek tego nie mam pojecia o czasach ytrybach i bzdetach.mamuska przed matura dostawala no pierdolca(sorry) zeby mnie tego nauczyc al;e jak nie nauczylam sie tego w wieku 2 lat (no bo niby jak?) to nie naucze sie i teraz! wiec podziwiam ludzi ktorzy siedza sp[rawdzaja cwicza poznaja jezyk bo ja po prostu nie mam cierpliwosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×