Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hmmm wiesz co powiem ci ze ten chlopak chyba nie byl tak bardzo zaangazowany jak ty, przrabialam to niedawno tylko ze moj kocik zakochal sie w mojej przyjaciolce, ale bylo ok smsy, dyskoteki itp. do czasu, miesiac sienie odzywa ni z gruszki ni z pietruszki zerwal kontakt ze mna i sama nie wiem dlaczego, ale juz przebolalam, zrozumilam ze nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum cyk cyk tralalala----> miłość moze przetrwac odleglosc ale msi byc silna i obie strony teg omusza chciec i sie starac...jedyne wyjscie to z nim pogadac w 4 oczy!!szczerze az do bolu!!a ile macie latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje ze kiedys sie dowiem dlaczego, moim zdaniem powinnas go olac tak jak on ciebie( przepraszam za szcerosc ale tak uwazam ) widocznie nie byl ciebie wart, glowa do gory, zapraszamy na nasz topik na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska ci lepiej doradzi ja nie mam doswiadczenia w sprawach milosnych:D szczera rozmowa to dobry pomysl, tez tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku guptasku jeden !!:D dowiesz sieja kten oto facet wydorosleje!!albo i sie nie dowiesz, ale jak sie nie dowiesz to cie to bedzie kompletnie walilo bo ty sobie tak mowisz z ciekawosci a to poprostu nie en i juz!!ten co jest twoj jest idealny i tak sei nigdy nie zachowa! buziaki idem spac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziekuje anusssko, usmiechlam sie jak to przeczytalam:) dziekuje ci bardzo👄 zostalysmy chyba etatowymi psychologami, spijcie slodko wszystkie i slonecznego dnia zycze jutro wszystkim i usmiechnietej buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje misiaczki wpadłam przywitać się i lece do Kościółka:) Bum cyk tralala dziewczyny dobrze mówią:) Radze ich posłuchać:):)Pozdrawiam🌻 Miłego dnia moje drogie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten sloneczny niedzielny poranek:D wlasnie wstalam i juz przybieglam do Was:) zycze wszystkim milutkiej niedzieli🌻 wpadne tu potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski was naprwde niemozna zostwic na chwilke bo mam pozniej tyle czynia ze hej... ale czytanie to jednoa polapanie sie to drugie:P wiec moze znacze ogolnie do wszystkich oki:) co do milosci i facetwo to ogolnie stwierdzam ze\"faceci to swinie\" i tak juz jest ten świat ułożony ze to kobieta jest mą drzejsza i on musi kierowac mężczyzna , bo oni są jak te dupy wołowe i nic nigdy niewiedza, mysla ze robia dobrze i nigdy niewolno im zwrocic uwagi bo to uwłaszcza ich honorom:) Dziewczyny ja wiem ze kłoctnie sa zawsze z tych najmnijszych błachostek, bo one urastaja potem do bardzo dużej rangi,ale niewarto sie boczyc i złoscic bo życie jest na to za krotkie... Anusska ja tez zawsze tak robie ze niepuszczam sygnałow ze niegdam z nim na gg ale czy to jest takie dobre to nieweim..bo to poprostu zalezy do faceta , bo jeden zrozumie swoj bład a drugi \"pocałuje cie w dupe\" mysle ze najlepszym rozwiaznaiem jest włąsnie rozmowa w 4 oczy na spokojnie bez krzyków i awantur wiem, ze o to jest trudno ale niestety faceci są niekumaci i inaczej sie z nimi nieda ,Anusska wytłumacz swojemu o co ci chodzi czego od niego oczekujesz i niech on ci tez powie co od ciebie oczekuje i msyle ze dojdziecie do jakiegos porozumienia . Pamietaj miłośc to nacudowniejsza rzecz jaka jest ale miłośc bez kłótni to nijest miłośc bo sie zagłaszczecie na smierc i bedzie poprostu nudno a i wychodze z załozenia ze czasmi trzbva sie poklocic bo wtedy wiesz co komu lezy na sercu i co robisz zle no i wogole... A co do miłosci na odległosc to ja w nia niewierze , bo ona nieprzetrwa odleglosci nawet jak bedzie bardzo silna .choc moi rodzice wlasnie tak sie kochli na ogleglosc i sa juz malzenstwem 32 lata ,ale kiedys byly inne czasy wiec..nieweim porozmawiaj znim i wtedy sie wszyskiego dowiesz, bo niechce tu krakac ale moze ma inna a niewie jak ci to poiwedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku wiesz co ci powiem , olej tego ktosia:) a zobaczysz jaki swita jest piekny i w najmniej oczekwianym momencie zjawi sie twoj ksiaze wiem co mowie, bo moja kolzenak jest na to dowodem , mila identyczna sytuacje i po jakims czasie olala go i zaczela cieszyc sie zyciem i nagle pojawil sie na jej horyzoncie ktos zkim jest bardzo szczesliwa i zapomnila o bozym swiecei nawet o mnie:p ale ten fakt pomine:( Nalus ty to masz super ta koleznake ze tak ci pomogla iwec teraz ty muisz lapac byka za rogi i pociagnac to jakos w swoja strone:) trzyam kciuki a teraz lecie bo moja kochnie przyjechalo:) bede pzoniej:) ale blagam nierozpisujcie sie tak jak wczoraj bo znwou sie niebede umila naczytac buźxka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i się obijam teraz a powinnam siedzieć i zakuwac na kolosa:) Kurczę mam normalnie głowe w chmurach nie mogę się skupic na niczym i przed oczami mam ten jego uśmiech:) nie wiem może oszalałam:)🌻 Eh ściągnijcie mnie na ziemię;):P Dziewczynki ja w miłość na odległośc ale taką wiekszą też za bardzo nie wierzę...chociaż moja kuzynka ma chłopaka nad morzem, ale w sumie to ja nie wiem czy to jest związek oni widują się dwa razy w roku więc to raczej przyjazn...no ale kto wie jakby mnie to spotkało jak by się takie coś potoczyło... Anussska porozmawiaj na spokojnie z nim albo poczekaj:) i Owieczka ma rację że w związku musi być odobine kłótni choćby własnie dla oczyszczenia atmosfery:) Ja trzymam kciuki że się pogodzicie:) Owieczko postaramy się nie rozpisywać:P Oki ja lecę zjeść obiadek będę pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nala ja juz jestem:) zycze smaczego:) nietylko t7y powinnas sie uczyc do kolsa bo ja tez:P ale mi sie niechce i zabralam sie za cw z niemca bo to kwestia przepisania a jestem usprawiedliwiona bo przynajmniej cos robie:P a chodzenie w chmurach to nic zlego raz na jakis czas mozna wiec .. niemam zamiru narzie cie na ziemie sprowadzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko to ja nie wiem czy w końcu moja główka i rodzinka wytrzymaja to moje nie bycie w tym rzeczywistym świecie:P ale trudno się mówi:P no ja otworzyłam zeszyt i zamknęłam bo przypomniało mi się że musze poukładac w szafce ciuchy:P i tak kursuje między szafka a kompem:D O matko ale z nas leniuszki:) ale w koncu jest niedziela i świeta za pasem , wykładowcy powinni to zrozumieć ale nie chcą:D:DTrzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no Madziu niby powinni:) a porzadek w ciuchach musi byc:) wiec sprztataj sprzataj:P a wiesz co wracając do milosci:) to milość od pierwszego wejrzenia istnieje bo moje kochnie wlasnie mnie tak sobie upatrzylo i jestem jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba zaczynam wierzyć w tę miłość od pierwszego wejrzenia:) a jeśli sie nie rozczaruję to zostanę jej zwolenniczką:D:PO kurczaczki to musiała być ładna historia z tym Waszym związkiem:D Masz rację trzeba zachowac porządek:) Idę wiec sprzątać:D a nauka nie zając...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Kasiu jak wrcisz to prosze o obszerne relacje bo ja nigdy niebylam w warszawie i jakies fotki tez by sie przydaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie pod tym podpisuję:D Ja byłam tylko raz w Wawie w siódmej klasie na wycieczce ale mało pamiętam:P Wiec Kasiu relacja muis być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Naluś ja spadam mam koejna wymowke zeby sie nieuczyc , wlasnie jedzie do mnie juz moje kochnie:) wiec ci kochnie juz nieprzeszkadzam idz sobie spokojnie poukladaj ciuchy:) bede poniej :* cmok kochnie tylko blagam nie piszcie tak tak az bardzo bardzo bardzo duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIRL POWER?jak widac macie wiatraczki w dupce (tzn w paluszkach) bo tyle piszecie:-P Nala na litosc boska dziewczyno gratuluje jakiegos postepu ale wracaj mi na ziemie!(musze przywolac Cie do porzadku bo jeszcze dojdziesz do takieego stanu ze ani reka ani noga nie ruszysz i tylko bedziesz o NIM myslec:-) ) Ale tak wogole to mysle ze jestes madra dziewczynka i nie dasz sie w decydujacym momencie poniesc emocja (np jak nadejdzie czas nastep[nego spotkania nie bedziesz sie slinic i gapic w niego jak obrazek tylko bedziesz hhmmm tajemnicza i madra -choc takich [podobo faceci sie boja-kobietka. Wierze w Ciebie!¬ Oj Bombastyczna pojechala w swiat!do warszawki:-) ale musze wam powiedzec ze mam nadzieje ze jej tez sie wszystko ulozy . Ja wypad do warszawy wspominam dobrze-raz w wakacje jak Artur tam pracowal nie widzielismy sie 2 miesiace i tez byly zgrzyty. Ale wlasniejak mowie-dlugie rozmowy, KFC i galeria mokotow wszystko rozwiazaly. Jak to ogladanie i dyskusje naprzyklad o lampie moga zaiwerac w sobie duzo informacji o tym jaki facet bedzie kiedys kto by pomyslal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska ty prosiaku uparty! Ja tez tak mialam do pewnego czasu (zaraz zaraz jak to bylo \'ZA HONOR NIE ODPUSZCZE\' az mnie ktos uswiadomil ze to nie zawsze dzaiala. Lepiej wystawic na chwile nos popweszyc a jak cos wracac do nory. Boze co za bzdura:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianek zyjesz czy gdzies pod stolem lezysz? czy ta nocka z koleznak to dopiero dzis czy jak ja zrozumialam>? Sluchajcie jestem za spotkaniem sie w realu:-) tzn wy sie napewno spotkacie tez bym chciala Was poznac ale wiadomo odleglosc...ale ale jak cos to jestem w polsce 30maja-7 czerwca:-) tylko tak pisze jakby cos mialo... Ktos w efekcie nie przeczytal naszego topiku tylko mruczy cos pod nosem ze bzdety czytam. Faceci sa zazdrosni i nie umieja sie przyzanc. I jeszcze nam wmawiaja ze prezyjaz meska jest silniejsza od babskiej! hmmmm kto wie? A teraz co do milosci na odleglosc: no coz ciezka sprawa. Mialam jeden taki przypadek (pierwsza milosc) i na tej podstawie sterdzam ze to niemozliwe. Z drugiej strony wlasnie w wakacje z Arturem tez bylismy daleko od siebie a tu..ale to moze przez to ze przez 9 miesiecy wczesniej bylismy blisko i mielismy czas sie poznac? ba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig miśku postaram się nie ślinić na jego widok:P:P Będę tajemnicza i niedostępna:D:D:P A następne spotkanie już w środę więc kurcze już się nie mogę doczekac! A teraz postanowiłam zabrac się za półki i na nich ogarnąc. zrobię normalnie wszystko byleby się nie uczyć i nie myśleć o...ale no choinka nie da sie!:P:D Kig co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I TAK MA BYC (I feel pretty I\'m so pretty -spiewaj kobieto West side story:-) ) siedze i dumam nad zaliczeniami. masm do nap9isania dwa eseje i dwa writing portfolio. W sumie [postanowilam wpierw sie zabrac za esej z communication studies tylko koles dal tematy z kosmosu:-( i nie mam pojecia ktory wybrac. Z marketingu tyle dobrego ze sa dwa heheh ale tez wogole kosmos. Akyn sie smieje ze banalne gggghhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Essay Topics 1. Conduct an analysis of a communication act of your choice that focuses on the ideological function of language. 2. How useful is Gramsci\'s notion of hegemony for understanding how ideas become dominant in our daily interactions? 3. Discuss the notion that the discourses we employ can impact on the ways we think about the world and the ways that we act in the world. Draw upon an appropriate discourse sample to illustrate your argument. 4. Discuss Baudrillard’s notion of Symbolic Exchange as a form of social communication. How do his ideas challenge other, more established, ways of thinking about the communication process? 5. What difficulties do groups or individuals face in communicating resistance to dominant groups or individuals? Evaluate a particular act of resistant communication to illustrate your argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...nie cierpię pisać eseji. Ja też mam do napisania na zaliczenie a mama mi powtarza cały czas przy atakach mojej paniki że to takie łatwe i dam radę...tylko najpierw muszę się zabrac...zostały trzy tygodnie na oddanie jednego, będę pisać o U2 i wpływie ich muzyki na społeczeństwa. Moze coś z tego wyjdzie;) Kig musimy dać radę!:):) W tej chwili śpiewam sobie IRĘ \" Ona jest ze snu\":) A z tym spotkaniem to moznaby pomyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy...wiesz przy mojej znajomośći języka to za dużo niestety nie mogę doradzić:( Ale może Bombastyczna coś pomoze ona tu jest od angielskiego u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcociaż ta dwójka nawet taka w miarę mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×