Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Nic się skarbie nie stało😍 A stopka jest cudowna:D A Gigusiu tę piosenkę ostatnio śpiewałyśmy na karaoke naprawdę cudo dziękuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu słodkich snów, ale nie płakusiaj...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to chyba slepa jestem ale coz ta prac to juz mi sie na myslenie rzuca:P bo siedzie i odswieazm caly czas 66 strone a wy juz na 67:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko jesteś ekstra😍 Jej jak ja Was uwielbiam🌻:D Kureczko to sie cieszę że doszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjj Kochane 🌼 Ale jestem padnięta.. nic tak nie wykańcza jak odwiedziny rodzinki :P dopiero skończyłyśmy z Mamą sprzątać bo mieszkanko wyglądało co najmniej jak pobojowisko :P Anussska.. Kochanie.. proszę.. Boże drogi.. rozszerz chemię zdałaś na przeszło 80% i Ty to poprawiałaś??? Nie wierzę, że ktoś mógł zdać to lepiej. NIE WIERZĘ I JUŻ!!! Kobietko teraz pora na relaxik.. koniec dołowania.. pomyśl sobie: wola Boska.. ON ZAWSZE a ZAWSZE WIE CO ROBI.. pamiętaj ❤️ Uwierz, że będzie dobrze.. Naluś.. Ty Wstręciuszko ;) Przecież ja tu non stop zaśmiecam topik a że dziś byłam chwilowo nie obecna to za wczasu się wytłumaczyłam ;) Straszniście się cieszę, że masz ten egzamin za sobą.. zdolna Dziewczynka 👄 oby tak dalej.. oby do wakacji :D Giguś.. ja też usycham i zdycham z tęsknoty.. łączę się z Tobą myślami ❤️ Owieczko Ty nasza KOFANA!!! :D Nie zaniedbuj nas.. nie osieracaj.. a tak poza tym to ja Ciebie (a raczej WAS) TEŻ ❤️❤️❤️ Kureczko Biedactwo.. a może Ty w nocy Kotku lunatykujesz i jesz jakieś niezidentyfikowane przedmioty i stąd te problemy??? ;) W każdym razie mam nadzieję, że szybko się tego badziewia pozbędziesz 🌼 Kiguś jak Twoja prezentacja??? Oczywiście czekam na relację 👄 Rumianeczku KOchanie Ty moje co tam u Ciebie??? ❤️ Ale żem się do Was przywiązała.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynałam pisać swoje wywody to byłyśmy na 66.. ach ten mój zapłon.. normalnie jak diesel na mrozie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi bomba to tak jak ja:P nadajemy sie dzisiaj obie:) to pewnie tak dziwaczna pogoda:) wlasnie sie obzeram paluszkami juz mnie brzuch bilo ale one tak sobie leza i wołaja\"zjedz mnie\" to je jem\"{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham teraz caly czas oddzialu zamknietego i kostka:) kocham te piosenki jej laski dziekuje kocham taka muzyke:❤️ ❤️ jak macie cos jeszcze to czekam na miela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku spij dobrze kochnie niech śnia ci sie aniolki i dziekuje za zdjecie:) lacha z ciebie nalus i tobie tez dziekuje:) fajnie to zdjecie takie artystyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUUUUUUUUUUPI :D Jednak chyba jeszcze nie jestem aż tak tragiczna :P tzn moja obecność (jestem naiwna???) :P Kureczko już żem sobie spisała Twojego mailika i normalnie niedługo się odezwę :D Owieczko ja też dziś przesadziłam z jedzeniem :o zauważyłam, że jak chcę schudnąć to wtedy najwięcej szamam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba ja tez tak mam ze jak sie odchudzam to je za 3:P i tyle jest z odchudzania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbieram na sprzet do cwiczen, chce kupic gazelle. Mialam okazje ćwiczyć na tym i rzeczywiście super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) E tam wstręciuszek:P No mozę trochę:D Ja tez chcę paluszki:)Ide po batonika:P Owieczko cieszę się ze Ci sie podobają te piosenki ja je uwielbiam i mam mała obsesję na ich punkcie:) Bombastyczna to miałaś ciekawe popołudnie:) Ale dobrze, ze juz do and wróciłaś:P:D A ja sobie gadamz Andim- penfriendem i kurde co raz bardziej satjemy sie sobie blizsi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj te odchudzanie to nigdy mi nie wychodzi.. a im bardziej chcę schudnąć, tym więcej myślę o jedzeniu a to = więcej pałaszowania.. ale.. OLAĆ TO :P dziś nie chce mi się tym przejmować :P Ale mam farta Owieczko, że Cię tu zastałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rumianku:) Ja też zbierałam na sprzęta, ale na rowerek ale nic to nie dało:) Kurcze ja sie odchudzam niby cały czas a teraz jem batonika, oj nie ładnie... Owieczko bardzo lubię takie czarno- białe fotki, a tu się kolega pobawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kureczko a to GAZELLLLE czy jak tam to to co w TVmarkecie kiedyś reklamowali?? z tym zajebiście \"przystojnym\" i zdrowym amerykańskim mięśniaczkiem??? ;) Och Naluś.. wiem jak ciężko stąd odejść ;) Tym bardziej, że np ja strasznie się cieszę, że jesteś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kurko widze ze taki fajny sprzecik a ty nala to niby z czego chcesz sie odchudzac chyba z tluszczu na uszach jak ty jestes taka mala kruch i drobna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Kobietki ja jako JA czyli ja rozgrzeszam Was dziś z wszelkich batoników, paluszków i czego tam tylko chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×