Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Ja oglądam Gotowe na wszystko i piszę z Wami:D Kasiu dobrze że wrociłaś:) Ach jak ja Was UWIELBIAM 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tvn-u nie mam :P tylko 3 podstawowe :P Ehh czytam Was Dziołszki z zapartym tchem :D i zaraz jutro polecę do gina ;) Kureczko.. nie jesteś jakaś taka.. no.. jak pisałaś.. Ty po prostu odpowiadasz na moje pytania i dziękuję Ci za to 🌼 i Tobie Nalusiu też 🌼 Bo z drugiej strony.. po co czekać?? I marnować czas.. ;) Ehh.. pierwszy raz.. pewno będzie więcej śmiechu niż.. :P kurde a już przecież stara d*** ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę naraz pisać i gapić się w tv bo nie mam tv w moim pokoju :( A oczywiście wolę z Wami popisać niż gapić się w ekran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam stara dupa co Ty gadasz:D Po prostu jesteś w odpowiednim wieku:) Powiem Ci że śmiesznie też może byś u mnie było;) Ale słodko i z takim nastrojem też:) Bombastyczna jeżeli tego naprawdę chcesz to myślę że nie ma na co czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziękuję, bo szczerze mówiąc to nie bardzo mam z kim o tym gadać.. Buzi dla Was za to Kochane 👄 Aaaa Słońca nic Wam nie przybyło na wadze od tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Naluś.. to jest najważniejsze.. żeby z odpowiednią osobą.. kochaną i kochającą.. bo wtedy nawet jeśli coś nie wyjdzie :P to i tak jest ok. A bliskość.. nie da się bez niej....... Jestescie wspaniałe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest dobre pytanie:) Z początku miałam takie wrażenie że tyję ale nic mi nie przybyło od tabletek tylko od jedzenia za dużo:DGdy zostaną Ci dobrane odpowiednie tabletki to napewno nie przytyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wspomnienie na całe życie :) Dlatego ważne jest, by to był wyjątkowy człowiek. NIe rozumiem lasek, któe puszczają się w wieku 13 - 14 lat na disco, bo wszyscy mają to już za sobą :O To musi być wtedy, kiedy poczujesz, że już :) Stara dupa? Im starsza, tym dojrzalsza i świadoma. To wychodzi tylko naplus. Znaczy, moim zdaniem, nie ma co czekać do 30 ;) ale żeby to zrobić w odpowiednim momencie. To się czuje, że to już. Kiedy osiągnie się odpowiedni wiek i dojrzałość, to tak jak w Twoim przypadku, wszystko będzie dorosłe i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę na chwilkę zwiać bo Mami mnie woła żeby coś tam pomóc. Ale niedługo wróce ❤️ Jeszcze raz DZIĘKUJĘ 👄 nie macie pojęcia jak bardzo mi pomogłyście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kochająca Cię osoba przytuli Cię jakby coś nie poszło :) I to też jest piękne :) Bombastyczna Ty też jesteś kochana 🌻 I pytaj o co zechcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Na samym początku troszkę przytyłam, przyznaję się bez bicia, ale to był tylko taki, ja to nazywam \"szok\" dla organizmu, bo po dwóch miesiącach wszystko wróciło do normy. Nie była to jakaś drastyczna zmiana, żeby mnie rozdęło jak balonik, ale miałam wrażenie, że siadło mi w uda ;) Na dwa miesiące, zanim organizm nie przeszedł do porządku dziennego z inną ilością hormonów. Ale to tak minimalna zmiana była, dla otoczenia nie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj o co chcesz, po to jesteśmy. Pomagamy obie nawzajem i między sobą nie mamy tematów tabu. O co mnie zapytasz - to Ci odpowiem z wielką przyjemnością. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka właśnie te laski są naparwdę głupie pod tym względem..za pare lat tak usiądą , pomyślą i może dotrze do nich że to jest tak ważna sprawa że nie można ją tak hop-siup bo tak inni robią załatwić... Ja mam kuzynkę ktora zaszła w ciąże w wieku 17 lat nie dawno urodziła na szczęście chłopak z ktorym zaszalała okazał się na tyle odpowiedzialny że się nią i córką zaopiekował...aż strach pomyśleć co by było gdyby się okazało inaczej no i gdyby rodzice jej nie uznali tego faktu...Ech... Ale wiecie co ja nie wiem może to jest wina rodziców po części ze nie rozmawiają z dziećmi o tych jakże ważnych sprawach...ale koleżanki też duzo robią swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie napędzanie, jedna drugą, a przed rodzicami wstyd. Niestety, nie wszyscy rodzice potrafią rozmawiać o seksie ze swoimi dziećmi. Moi nie potrafili. Dobrze, że przynajmniej potrafili wbić do głowy pewne sprawy. Może nie zazywali sprawy po imieniu, ale na około, do warszawy przez Moskwę ;) udawało im się przemycać jakieś idee morlane :) Rodzice, to od nich zależy co wpoją dziecku, jak nim pokierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak Czerownego Wina dobrze powiedziane:) Liczy się socjalizacja, wpajanie dzieciom wartości....ech...szkoda że tak dużo rodziców nie umieją chociaz trochę przekazać dzieciom wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec laski wszystko jasne wychodze za mąz 9 czerwca 2007 roku:) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zraz was sobie poczytam ale to głupio brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Owieczko Gratuluję z całego serca😍super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece co my tu naprwde poruszamy bardzo madre tematy nieweim czy dziewczyny w naszym wieku sa takie madre jak my:) ciesze sie ze was poznalam :) bo wiele sie moge nauczyc a jak przeczytalm wypoiedz naszej Bomby to juz dopiero stwierdzilam ze naprwde jestescie superrr ja wlasnie pisze odpoiwedzi do pytan na egzamin z infy bo kiedys to trzba zrobic:P co do tabletek to ja bralam ale tylko przez wakacje zeby niemiec okresu i moc sie \"bawic\":P ze tak to nzawe:P i bralam yasmin naprwde dobre niemilam zadnych skutkow uboczynch, wogóle nieczułam ze je biore:P ale ogolnie to tak jak Bombastyczna wychodze z załozenia ze do 1 dziecka niebede sie faszerwoac bo mam znajoma ktora brala a teraz chce miec dzidziusia i niemoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko tak tez może byc niestety:( Ale myślę że dużo zalezy od dobrania tabletek do potrzeb organizmu... Ale sie cieszę że będziesz panna młodą:D🌻 A z tą naszą mądrością to może może:P Chociaż czasami nam odbija:Pale pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbijac moze każdemu i raczej powinno bo ineczej byłoby nudno:):)::) Naluś kochnie ja tez sie ciesze choc.... chyba sie boje wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owco gratulacje ale ja nie mam twoich zdje:( ale cool jestes na pewno szczesliwa tak sie ciesze ja mam bardzo dobry kontakt z rodzicami u nas nie ma tzw. rozmow tabu duzo sie od nich dowiedzialam od mamy i od taty to dziwne ale dzieki ich podejsciu bardziej uwazam ze strata wianeczka :D:D:D czekalam po 19 urodzinach nie bylo to planowane wakacyjny rmansik ale z pelnym zabezpieczeniem:D misiek bedzie moim drugim ale z nim chce poczekac ale tylko jeszcze chwileczke:D przeciez sama przyjemnosc nie ogranicza sie tylko do punktu kulminacyjnego sa jeszcze pieszczoty ktore potrafia zdzialac wiele:D:D ale nam sie dzisiaj temat nawinal i dobrze ciesze sie ze mozna rozmawiac z wami o wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest normalne skarbie że się boisz🌻 wszystko się zmieni w Twoim życiu o jakieś 180 stopni ale napewno na plus🌻Ale pamiętaj że masz przy sobie skarba i to jest najważniejsze :)a obawa pewnego dnia zniknie jestem tego pewna kochanie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wlasnie przed chwila przez przypadek wpadlam na Wasz temacik...nie czytalam wszystkich postow bo troche tego jest...ale to co przeczytalam upewnilo mnie w tym ze bede tu zagladac...jestem z wrocka :) pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu masz naprawde fajnych rodzicow:) Ja też się cieszę ze tak sobie gadamy o wszystkim i że się poznajemy coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - witam Cię serdecznie:) Zostań z nami jak tylko masz ochotę:) Wiecie co mam juz chyba jakiś stopień uzależnienie od tematu naszego bo siedzę tu i siedzę i isć nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz chyba sie pouczylam ,:P:P kurde jak widze ze jestecie to mi sie niechce pisac na kartce tylko na klawiaturze:P:P Naluś mam nadzieje ze na plus przez wypoiedz bomby zrozumilam ze trzeba naprwde doceniac to co sie ma bo nigdy niewiadmo co moze sie stac:( o widze wogole nowe osobki:) to super ze nasz topik staje sie czesto odwiedzany przez nwoe osoby:) wiec jako MODERATOR ze tak sibie nazwe:P:P zapraszm do pisania i odwiedzania nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam super rodzicow i moge z nimi pogdac o wszystkim chcoc z tata sie wstydze i moze nawet zabrdzo go szanuje zeby zadwac mu jakies takie krepujace pytania.. ale nie to zebym nieszanowala mamy , ale przed nia moge sie bardziej otworzyc:P wogole dziekuje Bogu za takich rodzicow jakich mam❤️ no i przyszlych tescowi bo tez sa bardzo w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×