Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dziewczynki dostałam Wasze wiadomości:) Nie no topik nie może umrzeć:( ON musi zostać... Idę lulać miłych snów Skarby😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk wlasnie jem sniadko i pije kawusie i kombinuje w co sie ubrac bo nam sie tu zleksza pogoda popsula i musze zmienic palny co stroju bo ide do pracy milego dnia zycze cmokasyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek❤️ dzisiaj u mnie leje makabrycznie i od rana siedze nad ksiazka dalsze czesci przeminelo z wiatrem uwielbiam po prostu ta serie:) uwazam ze topik nie urze poniewaz tylko tu mozemy pogadac wszystkie naraz :) a nr gg to tak na wszelki wypadek:):) 🌻owieczko no faceci sa dziwni nigdy tak naprawde ich nie zrozumiemy tak jak oni nas mam nadzieje ze juz po dole i wszystko w porzadku👄 🌻rumianku jak dobrze ze wrocilas❤️OPOWIADAJ JAK BYLO bo umieram z ciekawosci milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Owieczko wiesz ja nigdy nie zrozumię facetów.......ech... Gigusiu ja też uwielbiam tę ksiązkę:D Ach ta Scarlett i Rett (chyba tak sie go pisało?:D).... Rumianku witaj słonce i jak tam było?:) a ja zwlokłam się z łózka dopiero bo wczoraj nie mogłam usnąc....i teraz lecę pod prysznic a potem biorę się ostro dzisiaj za naukę:P Buziaki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nalu rett no po prostu to pierwszy ideal faceta moj:D:D:D a najsmieszniejsze jest to ze misiek tez ubostwia go i zawsze chcial byc taki jak on :P oczywiscie w mlodych latach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak mhm Rett fajny facet z niego :D nie to co ten drugi taki co się w nim kochała Scarlett:) Ten przynajmniej (Rett) miał charakterek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig a rumianek usprawiedliwiony bo jest na wakacjach :p koteczku no moze i wam ta rozlaka posluzy jakiekolwiek znalazlaby rozwiazanie - czy zdecydujecie byc razem czy nie ... wierze ze zrobicie to co podyktuje wam serce:) trzymam kciuki za was..a toj kto wie o sasiedzie?? btw...ja z witkiem tez sobie zartuje ze jak sie rozstaniemy to bedziemy sie spotykac na sex nawet jak bedziemy miec innych partnerow:p ale to zarty bo zycia bez siebie nie widizmy, to raczej zeby powiedziec jak nam narezm dobrze:p Nalus sloenczko ale czemu wracacie do przeszlosci?z bylym?mam nadzieje ze to ostatni raz bo staare smiecei mozna wyciagnac tylko raz potem juz zaczna smeirdziec... powiem ci sloneczko ze ja sie tego calyczas ucze...mielismy z witekiem pare spiec w rzeszowie i polecialo kilka uwag dotyczacych przeszlosci wlasnie, ale juz jest dobrze, kochamy sie a czasmi jak wrogowie do siebie :( nie wiem co robimy zle:( Gigus no tego wam bedzie potrzeba tego 5dniowego wyjazdu...tylko go nei zmarnujcie tak jak ja zmarnowalam z witekiem troszke czasu...no to sie barzo ciesze ze juz sie podnioslas:) hej rumaianeczku ja tez wrocilam:) podczytuje sobie topik na jednej stronie a na drugiej mam otwarte okienko do odpisywania i jestem na bierzaco o przypomnialo mi sie KIG to mamusia kochana ze pomyslala o tobie zeby ci zrobic zakupki a powiem ci ze ja tez teraz kupilam komplet posiceli dla nas do nowego mieszkanka i kupilam sobie szkatulke ale bede w niej trzymac kosmetyki no i pizamy nie kupilam :P ale kupilam w rzeszowie za to kremowy garnitur w czarne paski z lnu:D owieczko a co sie stalo??wiem ze facetci moga byc okrutni ale my baby nie bywamy lepsze... i bylismy w kinie na \"sztuce zrywania\" taki se :) ide sie rozpakowac itd :) tesknilam za wami i zaraz rozesle wam numery gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig tam mialo byc na samej gorze czy twoj kot wie o sasiedzie ale mi sie literki poprzestawialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki poczytam was potem teraz zdjae moja relacje: a wiec przyjechalam w sobote rano (do niemiec) spalam tylko 4 godziny i mala mnie obudzila, jest slodziutka, najukochansze i najmadrzejsze dziecko jakie kiedykoliwek widzialam, strasznie mi jje brakuje, bylam ciagle w rozjazdach, jezdzilysmy na zakupy itp w piatek bylam na dyskotece ze szwagrem mojej kuzynki, bylo ZAJEFAJNIE!!!! ja i 8 chlopakow: 4 polskich niemcoiw i 4 czystych niemcow, w czwartek byl u nas ten szwagier z kolega taki fajny tomus i on tez byl na tej dysce, slooodko bylo, az zal bylo wyjezdzac mi znowu, tydzien przelelcial strasznie szybko, ale w listopadzie maja przyjechac do polski(ci chlopcy :p) wiec znowu bedzie fajnie:classic_cool: a tak wogole to zauwazylam ze kig zyje dzieki bogu👄 podciagnelam sie troche w moim niemieckim i fajnie mi dosc szlo w niemczech, nawet ci chlopacy mowili ze fajnie szprecham:D myszki jestem wykonczona wrocilam o 9 rano, spalam po poludniu 3 godziny a pozniej jade jeszcze do kolezanki na trzaskanie szkla bo we wtorek ma wesele, TESKNILAM ZA WAMI!!!! widze ze jakas akcja z gg jest tutaj, porozsylam zaraz moje i licze na wasze tez, KOCHAM WAS 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk moje panie wide ze topik zaczyna odrzywac pojawila sie anussska , rumianek , nono tylko naszje BOMBASTYCZNEJ brakuje..:( a no faceci sa niestety dziwni ..ale jest juz dobrze moze kiedys wam napisze bo tak szczezrze to juz mi sie niechce o tym gadac ...ale moge byc z siebie dumna bo jak zawze mi przynoscil kwaity na przeprosiny to ja odrazu ulegalam i sie tak nauczyl ze jak da mi kwiaty to bedzie oki a tu WALEK wzielam kwiaty ale poiwedzilam ze mnie nieprzekupi i nadala niechce z nim rozmawiac hihi ale jest juz OKI:) dzis czeka mnie wielke sprzatanie ,mycie okien i takie tam bo mam taki syf w domu ze hej bo mam remont wiecie przez jakis czas moge znikanac ale mam nadziee ze nie bo moja ukraina sie sama wylacza i niechce sie zalaczyc wiecie :( Rumianku ale przyjmniej sie wybawilas ..wiec to twoje zmeczneie masz wynagrodzone❤️ a ty umiesz dobrze niemiecki??? oki laski ide sie przebrac w robocze ciuchy i zaczynam prace bo potem ide do swojej czyli do lania piwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku no wiem jak zal jest wyjezdzac..fajnie ze wyjazd sieudal a zdjecia koniecznie wysli :) owieczko oooo no to widze ze sobie super radzisz:) tak trzyamc:)moj mnie zawsze \"umila\" klei sie jak maledziecko rozsmiesza i jak mu tu nieprzebaczyc??chyba wezme przykla z ciebie czasmi jak milenie sie do mnie to za malo jak bedzie musial cos w kącie przemyslec:D nie ma bombastycznej:( anielka a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Rumianku to czekamy na zdjątka jak już będziesz miała kabelek:)Ale fajnie spędziłaś czas:) oj jak Ci dobrze z tym, że umiesz niemiecki... Owieczko niezle tym razem Go załatwiłaś. Ale cieszę sie, że już jest dobrze między Wami:) ja też miałam remont na szczęście póki co się skończył:) Anussska wiesz jakoś tak wyszło samo,że sobie to wyrzuciliśmy....mam nadzieję, że to się już nie powtorzy bo normalnie aż mi smutno było... a kiedy sie przeprowadzacie?:) a ja idę z moim psiakiem do weterynarza na kontrolę:) trzymajcie się😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus jade po klucze na poczatku wrzesnia bo musze isc chyba do biblioteki :) a wprowadzamy sie w polowie wrzesnia :Di juz sie doczekac nie moge jupi:) no to trzymaj psinke za raczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprztalam umylam okno i cala meblosciane kurde nawet niewiedzilam ze mam tyle rupieci w pokoju:P Naluś to badz mila dla pieska bo one to strasznie przezywaja jak maja isc do lekrza:) Anusska czasmi warto ich tak przeszkolic :P twedy sa bardziej kochni ale moj tez sie umie przymilic i wiesz co tez mi bylo wczoraj ciezko udawc twarda jak sie \"lasił\" do mnie i robil takie oczka jak KOT W BUTACH W SHREKU:P hihi ale mam poruwanie ale tak jest naprawde\"P a tak własciewe to faktycznie gdzies sie nam zapodziała Anielka i Bombastyczna hmmmm.... Rumianku dzieki za gg juz sie do ciebie odezwalam:) Anusska a twoje gg tez bym chciala:P jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jestem..;) która się stesknial..;> Widze ze tylko anussia(moja imienniczka) sie o mnie troszczy,...;p A tak serio serio>>>to witam was kochane...;) Dawno mnie tu nie bylo, ale sie rozpisalyscie:) Na poczatku serdecznie z uklonem do stop przywitam rumianka, ktora wrocila..;)🌼 dla Ciebie] Oczywiscie cieplo musze pozdrowic Nale i gigusie.....👄 i 🌼 Owieczko dziekuje za komplement, a czy ja wkoncu ujrze Ciebie..;>??czekam na maila....:) Nala- kochana jestes....dziekuje za te mile slowa...ale co do mojego zwiazku z P....juz nie jest tak ciekawie, wlasnie sie wczoraj poklocilismy....;/i w klotni sie rozstalismy...;(mianowicie chodzi oto jak on mnie slucha.....znaczy bardzo zadko..;/nie no tak serio, to ostatnio czesto go lapie na tym ze mnie nie slucha, i to te rzeczy ktore sa naprawde dla mnie wazne...ostatnio mowilam mu o pracy, ktora prawdopodobnie podejme....jest to dla mnie wazne, bo chce wkoncu uzbierac pieniazki i tak jak wy zaczac studiowac, bo nie mam mozliwosci jak narazie..;(i mowie mu...\"kochanie mama powiedziala, ze jest praca...w Zusie na produkci\"....a on wczoraj do mnie....\"kochanie i co z ta praca w Urzedzie, jako sprzataczka\"...myslalam ze go rozszrpiee....tak sie na niego wkurzylam, ze szok..zaczela sie burzliwa rozmowa, oczywiscie zabilam go>>>>swoimi argumentami, nie mial broni by sie brobic..;)i tylko doszedl do domu, napisal ze przeprasza....ale mi tak szybko nie przechodzi....;p owieczko tez nie dojrzalam>>>tez o mnie zapytalas...🌼 dla Ciebie>>>>a jak tam zdjecia?ze jeszcze raz zapytam.... Ale mi was brakowalo, serio serio....owieczko mialas racje zaklimatyzowalam sie tu...i ciagle mysle co u was.... A gdzie bombastyczna???neta jej odcieli czy co...;>??? dziewczyny dzieki za gg>>>kazdej chyba odpisalam, a jak nie to wniose poprawki...:d Jak narazie jestem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- doszly zdjatka...sliczna jestes...i Twoj tez niczego sobie....;)heheh....tylko nie badz zazdrosna...;) caly czas was czytam ale, chyba duzo tego..;)nie moge sie polapac, nie moge was tak zaniedbywac,...;p gigusia- kochana jak Ci sie uklada z Twoim..;>??mam nadzieje ze wporzadku..;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska to super:) zazdroszczę Ci że będziesz mieszkała ze swoim Skarbem:D Może ja też kiedyś dojdę do takiego etapu;) Anielko nie martw się swoim Ukochanym oni już tacy są że się wyłączają a pootem strzelaja własnie takie gafy a my się denerwujemy:Oech...nawet dzisiaj gadałam z koleżanką ktora miała podobną sytuację....ech Ci faceci ale nam też sie zdarzają pomyłki aczkolwiek jest to wkurzające... Owieczko Ty nasz pracusiu🌻 A z pieskiem jest nawet okej kazał mi przyjśc za jakiś czas znowu mam nadzieję, ze już mu nic nie będzie:) w nagrodę kupiłam mu kostkę w zoologicznym:)A teraz idę brać się za naukę bo czasu coraz mniej... Buziaki Kochane😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- nie docvzytalam zapewnie...ale tez bardzo sie ciesze ze zamieszkasz ze swoim sloneczkiem...;)powiem szczerze ze moj tez mi proponowal, ale ja nie jestem gotowa jeszcze....tym bardziej ze jestesmy razem dopiero 3 miesiace...;)zycze milej przeprowadzki i mieszkania...;) Nala- no wlasnie tacy sa faceci....ehhh.... i co najgorsza nic na to nie poradzimy....;/ dziewczyny co mozna kupic mamie na 50 urodziny, wiem zalezy to od tego co lubi itp...ale ja juz sama nie wiem...;)chce cos orginalnego...a to juz w srode....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielciu to tylko chyba ja nie mam jeszcze twojego zdjecia i twojego maila, moj mail jest wpisany w profilu tak wogole to dzien dobry, bylam dzisiaj rano z mama w gliwicach dlatego sie nie odezwalalm a potem mialam jazdy wiec dopiero teraz jestem owieczko z moim niemieckim to jest tak ze dosyc duzo rozumiem i nawet potrafie gadac ale musza do mnie mowic powoli, bo jak slysze czystych niemcow to nie rozrozniam jescze co oni chca ode mnie:D ale nawet ok, szybko sobie lapie slowka jak jestem w niemczech. ide dzisiaj jeszcze odwiedzic moja druga babcie:) milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do babciu zarobilam kolejne pieniazki na wakacje JUTRO WYJAZD JUPIIIIIIIIIIIIIIIIII jezu tak sie ciesze:D:D:D:D ze usmiech mi z twarzy nie schodzi 🌻anussska ten sex po rozstaniu fajna sprawa:P przynajmniej nie ma durnego stwierdzenia :\"zostanmy przyjaciolmi\" :P a wyjazdu na pewno nie zmarnuje:Pextra garnitur ubostwiam len:) 🌻rumianku tak sie ciesze ze wrocilas:) fajnie ze sie tak wybawilas zazdroszcze ci znania niemieckiego ja w zyciu chyba nie potrafilabym go poznac bo jest dla mnie jak chinski 🌻owieczko dobrze ze juz wszystko ok masz racje czasem trzeba byc troche nieprzejednana bo faceci szybko sie przyzwyczajaja do pewnych gestow i poetm mysla ze to wystarczy 🌻nala pozdrow pieska:) moja nienawidzi weterynarzy i zawsze trzeba ja w kagancu badac bo zachowuje sie jak nienormalna 🌻anielka nie gniewaj sie tak na swojego P faceci maja to do siebie ze rzadko uwaznie sluchaja chyba ze proponujesz im sex pod prysznicem:) nie maja podzielnosci uwagi i tyle no coz mozna probowac to zmienic i powiedziec ze bardzo tobie na tym zalezy ale moja mama twierdzi ze z wiekiem u faceta jest z tym coraz gorzej i juz wogole nie slucha:) 🌻kig mam nadzieje ze sprawa sie wyjasnia❤️ anussska JA JESZCZE NIE MAM TWOJEGO GG!!! GDZIE JEST BOMBASTYCZNA GDZIE ACH GDZIE ty ach gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku- mowisz i masz\"znaczy piszesz i masz...\":) już zaraz wysle Ci na Twoje rumiankowe konto moje zsdjatka i gg i bede czekac na odpowiedz....;) gigusia- i Ty i Twoja mama macie racje, faceci tacy sa....;/i wlasnie to jest najgorsze....;/ Dzisiaj siedze caly dzien w domku, napisalam mojemu ze nie chce mi sie wychodzic i w ogole zle sie czuje...i faktycznie tak jest, oczywiscie od razu zadzwonil i zapytal sie co sie dzieje, i jak zmienie zdanie to moze moglby przyjechac choc na chwilke....ehhh...ten facet...ale bede twarda codziennie sie widzimy wkoncu sie soba znudzimy, a tak nie powinno byc..;) Jestem tu z wami robaczki(ale wymyslilam)hehehe i na gg tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko kazda tu o tobie mysli zapewniam Cie bo my mamy to do siebie ze ciagle o sobie nazwajem myslimy:) a zaraz bede rozsylac numer gg:) anielko widzisz moze mial cos na glowie jakies problemy??moze nie warto wtedy sie denerwowac ze nie slucha tylko przytulic i zapytac czemu nie pamieta..moze wlansie potrzebowal twojej pomocy?a krzyczec mozesz jak notorycznie cie nie slucha i \"olewa\"...wybacz mi slonce ze Ci nakazuje zakazuje i rozkazuje ;) ale musisz pomyslec nad tym :) bo ja chce dla ciebie no i w rezultacie was dobrze:) owieczko ja trzymam sie twardo tzn probuje byc twarda itd ale witek to widzi i mi oprocz tego milenia prawienia komplementow itd mowi\"no przeciez widze ze udajesz z ejestes twarda bo mnie kochasz i nie umiesz przeciez taka byc nie mozesz udawac\" :D i wtedy wymiekam i sie usmiecham..:p gigusiu ciesze sie bardzo ze juz jutro jedziecie i ze masz usmiech na twarzy:) ciesze sie bardzo :) kigus co u ciebie?? bombastycznej dalej nie ma:( rumianeczku a kiedy egz?jak jazdy ci ida?? Nalus pewno ze bedziesz na takim etapie:) coz t owogole za pytanie...nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka ale ja nie mam twego gg :( zaraz Ci wysle moje owieczko nie mam twojego gg i bombastycznej gg nie mam i nalus mam rumiana mam gabi mam kig mama kogojeszcze mi brakuje? anielko mialam sie jeszcze ciebie zapytac skad sa te zdjecia ale chyba mi sei przypomina ze tam byla wieza eiffla ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak anusssia- to byla wieza Eiffla, Notre Dame>>>to było z Paryża, nad morzem to z Irlandii(Wicklow) i przed typowo irlandzkimi drzwiami z Irlandii>>>>są to zdjęcia z turnee na którym byłam w lipcu z moja grupą taneczną....nie wiem czy napisałam...;) p.s- nie wiem też czy dostałaś wszystkie 4 bo jedna z was nie dostala wszystkich pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×