Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianku bez ciebie tu bedzie pusto jak na straganach po polnocy :P (ale zem wymyslila co nie??) a ja myslalam ze sie stopkami swoimi bawisz tymi od nog :D:D:D:D a;le ze mnie debilek ale giga mi uswiadomila ze to jesdnak stopki te ponizej wpisu:P:P moja inteligencyja jest ponad miare:P owieczko cchesz powiedziec ze to jest streszczenie waszego cudownego wypadu??:D tak duzo??cos wiecej wiecej wiecej!!!!!my chemy wiecej!😘 ciesze sie ze sie wam wypad udal:) gigusiu ja tez umiem lepic pierogi ale ciasta na pierogi nei zrobie:P rumianku myslalam ze jedziesz za 8dni:P bo gdzies tak przeczytalam ale to musialo byc duuzo wczesnij..to owieczka ma uro11sierpnia???dobrxze licze??? a mnie witek dzis na dol zwiozl i normalnie uklada sie nam wszystko z mieszkaniem i studjami jak trza:)a wczoraj tak ryczelismy bo taka chmura byla ze hej jeju az rodzice musiemli nam pomagac wrrrrrrrrr ale mam kochanym rodzicow powiedizli witkowi ze mu bardzo ufaja ze sie ciesza ze bedizemy razem szczesliwi ze on sie bedixe mna opiekowal i ze jak zajde w ciaze to zeym glupstw nie robila bo oni nam pomoga :D 😘 dla mamusi i tatusia:) ze sie przestawili:) mowia nawet przytulajcie sie piesccie kochajcie ale ostroznie:D jeju jacy fajni sa i powiedizli witkowi ze jak ja mu bede dopiekac to mzoe do nich przyjsc i powiedziec \"wkurza mnie ta wasza anka nie wytrzymuje z nia\" :D takze bombastyczna wszystko sie klaruje mowie ci to po swoim przykladzie bo wczoraj bylam tak zbuntowana na swiat tak ryzcalam moja mama ryczala rany zesci a tu dzis juz wszycscy hepi bo swiat jest piekny i nawet ludze sa dobrzy tylko trzeba w nich wierzyc:) jade pomagac mamie dzis do biura tazem sie rozpisala chcialam tylko napisac ze witek mnie zwiol na dol a tata mnie do bilska bialej zabiera:P rumianeczku ebde mieszkac na ulicy koszalinskiej na ligocie odrazu kolo dworca kat-ligota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to mamy co opijac za 3 dni:D urodziny owieczki, rocznice topiku i moj wyjazd:P:D BEDE STRASZNIE TESKNIC ZA WAMI!!!! ale jak tylko bede miala okazje wejsc na neta to zaraz napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anussska twoj wstep dzisiejszego postu doprowadzil mnie do lez ze smiechu:D:D:D ciesze sie ze jestes taka szczesliwa i napawasz mnie nadzieja na przyszle jutro❤️ a twoi rodzice fantastycznie postapili:) 🌻rumianku naprawde juz tesknie za toba baw sie dobrze mala:) a moj misiek ostatnio poznal moich dziadkow moja babcia jest zabojcza od razu wypalila kiedy slub ??:) i dorwala miska jak nikt nie widzial i kazala mu przysiadz ze mnie kocha bo jej wnuczka jest wyjatkowa :) a jak uslyszala ze miska rodzice maja pelne przedsiebiorstwo rybne to jak w kreskowkach daje slowo pokazaly jej sie w oczach dolary i pokochala miska calym sercem:) moja babcia ma troche hopla na punkcie majatku i tzw. \"dobrych partii\" natomiast dziadek lekko wstawiony gadal takie glupoty ze nikt go nie rozumial i wszyscy plakali ze smiechu:D 11.08.2006 obecnosc wszystkich na TOPIKU OBOWIAZKOWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam maila, prosze jak to rozwiazecie to dajcie znac bo mnie te zaby juz sie po nocach snia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga jak pisalam to jeszcze twojego postu nie bylo, wyminelas mnie o minutke:classic_cool: ja zmykam, milego popoludnia slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku zglupialam z tymi twoimi zabami to jest nie do rozwiazania albo ja jestem malo inteligentna:) wlasnie robie ciastka w ksztalcie swin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku nie mam maila od cie!!!! gigusia no bo ja juz sobie wyobrazalam rumianka ze stopami na stole kolo kompa :D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Skarbeńki 🖐️ Strasznie się cieszę, że tak dobrze się Wam układa :) Naprawdę.. aż mi cieplej na serduszku :) Gigunia.. wiedziałam :) Mała będzie dobrze ❤️ Widzisz Anusssko.. jak to pięknie wszystko Ci się składa :) Tak się cieszę.. Rumianeczku toż ja się zabeczę za Tobą!!! Nawet nie waż się z nami żegnać tylko będziesz czmychała po germańskich sąsiadach w poszukiwaniu stałego łącza ;) Jej.... Anielko z Twojego powodu też się cieszę :) No i że zostałaś z nami.. Owieczko kochana może prześlesz nam jakąś ponętną fotkę ze skrzeczącymi mewami w tle ;) Tym szczęściem chyba nadrabiacie za pół świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. 😭 Dziś byłam u lekarza ale było tyle ludzi, że nie zdążyłaby mnie przyjąć :( Umówiłam się na jutro rano. Strasznie się boję. Te bóle robią się nie do zniesienia. Mam złe przeczucie :( Poza tym więcej smutku niż radości :( No tylko weekenda miałam wybitnie :D W sobotę byliśmy z Miśkiem i naszą paczką w takiej fajniusiej dyskotece :) Wybawiliśmy się za wszystkie czasy :) Momentami tak odstawialiśmy, że aż ludzie dziwnie się na nas gapili :p Chyba potrzebowaliśmy takiego.. hmm.. \"wyładowania\" :) No i Niuniuś przenocował u mnie (strasznie mnie tym uszczęśliwił :) ) a rano zabrał mnie do.............. Gdańska :D Miałam nadzieję, że może naszą Owieczkę tam spotkam ale nie udało się 😭 Nareszcie zobaczyłam NASZE morze :) No i stwierdzam, że fińskie czy tam estońskie się nie umywa do naszego :classic_cool: Pospacerowaliśmy i w nocy wróciliśmy do domku :) Byliśmy tak trochę przy okazji ale już nie będę tłumaczyła żeby nie nudzić :) W każdym razie nawet mimo 1 dnia @ warto było :D Dziękuję Ci Kochanie ty moje ❤️ A już od wczoraj szara codzienność :( Gorsza niż zwykle. Dziewczyny już nie mam siły czekać kiedy to się skończy :(:( Serce boli :( Wszystko naraz się wali :( Ale co tu będę Wam przynudzać.. dobrze, że chociaż mogę cieszyć się Waszym szczęściem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki___
a ja mam 20 alt i chce sie polaczyc z jakims 20-latkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki tu nie ma 20latow sa tylko 20latki:P bombeczko ale co ci z ta szara zeczywistoscia?co sie ma konczyc??wejze sie dziewucho w garsc i juz!!uczynze to swoje \"szare\" zycie kolorowym!!nie ma co przeczekiwac trzeba sie cieszyc kazdym dniem!!co ja przez ten caly rok bym tez sie miala tak zadreczac??ten co nic nie roiblam i nei wiedzialam wogole co bedzie co ans czeka??nie!!ja sie staralam usmiechac!!i ty tez to rob postanow sobie ze bedziesz swoim usmeichem dawala siel i radosc swojemu misiakowi oi to nei taka udawana tylko szczera!!tatus juz jest wiec jedziemy razem na gore buziaki!! anielka gdzies jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anusssko 🌻 Uwierz mi, że naprawdę się staram. Nie wychodzi :( Coraz częściej bywam w Kościółku.. nie daję sobie rady. Ale wierzę. Wiary jeszcze we mnie dużo. Dziękuję, że jesteście 👄 I przepraszam za to użalanie. Poprawię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ech wiecie co padł mi komp na dwa dni….dopiero dzisiaj udało się go jakoś naprawić. Buuu kochane czuje się zapomniana przez Was… Anussska teatr jest tam naprzeciwko tego dużego sklepu Skarbek gdzie jest tyle linii tramwajowych, że sama nie wiesz idąc tamtędy z której strony możesz zostać przez niego przejechana:P jest to taki wielki plac na pewno wiesz gdzie:) Gratuluje znalezienia mieszkania:):) Kochana nie martw się w Rzeszowie też jest ładnie i na pewno jest mase romantycznych miejsc;)Hehe ale masz fajnych rodziców:D Kapitalnie to powiedzieli:) Bardzo się cieszę, że tak super to wszystko wyszło:) Gigusia i jak tam pierogi;)Jej jak Wy długo ze sobą gadacie ale to jest słodkie mhm…Hehe Twoja babcia też jest zabójcza:D:D:D] Rumianku Skarbie ja już bardzo za Tobą tęsknie😍 ale wybaczam Ci bo zobaczysz swoją myszeczkę:) zaraz zobacze tego maila od Ciebie:DI pamiętaj żeby się koniecznie odezwać jak tylko zobaczysz komputer i będzie miał Internet;) Owieczko własnie widzę, że bardzo krótko opisałaś swój wypad…nie ładnie prosimy o więcej:) :)Słonce to Ty masz tyle co ja:D Hehe jesteśmy szalone 21-latki:D:D ale nam się rocznica trafiła:D:D Bombastyczna Kochana co się stało???? Jakie problemy???Anussska ma rację każdy problem może zniknać a życie stać się kolorowe. Kochana a z tymi bólami bądź dobrej myśli mimo wszystko może to tylko migrena tak boli jak ona występuje wiem bo sama je mam. Nie martw się na zapas masz przy sobie Kochanego miśka więc głowa do góry ale już:) Anielka, Kig, Kurka dla Was 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja ostatnio doszłam do dziwnych wniosków. Stwierdziłam że wszystkie złe rzeczy ktore mnie spotkały spycham bardzo głeboko do takiego stanu nieświadomości i gdy ktoś wspomni o czymś co ma z nimi zwiazek ja po prostu nie mogę o tym słuchać. Dziwna jestem :Onie rozumiem czasami samej siebie i wiecie co zauwazyłam, że stałam sie strasznie nerwowa.... chyba sie wybiorę na rozmowę z psychologiem bo sama też mam problemy i czasami mam ochotę usiaść i płakać. Na szczeście jakoś sie zbieram w sobie ale tez mi nie jest łatwo...ech.... To było takie moje małe użalanie się mam nadzieję, ze nie zraziłam Was tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalusia Ciebie nie da się zapomnieć.... nasza Ty cieplutka duszyczko........... 👄 A wiesz.. przed chwilcią dosłownie podziwiałam Twoje zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasiu😍 Ojej te moje straszne fotki:) jak wrocę ze skoków to obiecuje że Wam wyślę:):) Kasiu pamietaj głowa do góry dla każdego musi w końcu wyjrzeć sloneczko i dla Ciebie też to się stanie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu łączę się z Tobą Kochana.. Ja wiem doskonale jak to jest nie rozumieć samej siebie :( Czasem sama siebie przerażam. Pracuję nad tym już baaaaaaardzo długo ale jak wszystko inne i to mi nie wychodzi :( Aj szkoda słow :( CZekam na zdjątka pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale możemy się pocieszyć, że chyba nie jest jeszcze aż tak tragicznie, skoro jeszcze inni z nami wytrzymują (chociaż co do mnie nie jestem pewna :P ) W tej chwili moje życie to takie koczowanie :( Anussska mądrze mi napisała ale.. w moim przypadku bynajmniej narazie tak się nie da :( Jak ja marzę, żeby po prostu jakiegoś wieczoru (może być deszczuwy) dorwać Miśka, mocno się przytulić, nic nie mówić i o niczym nie myśleć. Marzę o spokoju. Ehhhh........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiu ja Cie doskonale rozumiem...też chciałabym usiąśc kiedyś w spokoju i nie myśleć o niczym złym , o problemach... a wiesz co jest najgorsze, ze ja sama nie wiem czego chcę w tym swoim nie rozumieniu siebie...pogubiłam się strasznie i to się tyczy zwłaszcza sfery uczuciowej ale tej jakby szkolnej tez....ech....mogę tylko poki co wzdychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ty tez😍 Kiedyś musi się coś zmienić na lepsze🌻 Kochane idę lulac i życzę Wam bardzo kolorowych i kosmatych snów:P Dobranoc Słońca uwielbiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny zaczelam was czytac ale stwierdzilam ze zanim was poczytam to troche minie bo sie rozpisalyscie i potem niezdarze sie nawet przywitac:) bo ide zraz do pracy:) wlasnie pije kawke i jem sniadanko a zaraz bede kombinowac w co sie ubrac bo to moj odwieczny problem wysle wam zaraz meila z moja fotkla tylko sie niesmiac prosze :P bo ja naprwde niewychodze ladne na zdjeciach a tak wogole to zycie nad morzem niejest chyba dla mnie bo dosyc ze niemoge sie nigdy zalawtic jak jestem nad morzem to w tym roku tak mnie obsypalo na buzi ze szkoda gadac :(:( oki ja mykam odezwe sie wieczorkiem buzka myszki i milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak wczoraj byla rocznica polroczna naszego zwiazku nic na to nie planowalismy bo uczcilismy ja na tym wyjezdzie ale o 23 przyjechal :D:D do mnie do 1 chodzilismy po plazy wspominajac wszystko co sie zdazylo. stwierdzil ze z kazdym dniem coraz bardziej mnie kocha :) bylo cudownie eh:) 🌻kasiu mam nadzieje ze bylas juz u lekarza i wszystko w porzadku martwie sie o ciebie. dobrze ze mialas troche czasu tylko z twoim miskiem a co do morza to nigdzie nie ma tak wspanialego jak nasze tak dzikiego i nieprzewidywalnego:) moge ci przekazac te same slowa co wczoraj moj misiek do mnie powiedzial:\"niedlugo wszystko sie ulozy nawet szybciej niz myslisz\" :) 🌻nala no co ty my mialybysmy o tobie zapomniec:) nala ja z tymi przykrymi rzeczami mam podobnie tez wszystko spycham i staram sie o tym nie myslec a jak ktos o tym wspomina zmieniam temat tylko czasami wylewam to wszystko z siebie... 🌻owieczko zdjecia super jestes piekna i niedenerwuj mnie uh...jestes piekna i tyle a na tle morza jeszcze bardziej:) 🌻rumianku tez mi sie robi przykro jak na tym topiku jest tak smutno 🌻anusssko tylko ty nie zacznij zmieniac swoich stop:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Gigusia dzięki teraz wiem, że nie jestem osamotniona w moim dziwactwie😍 mhm po plaży do 1 w nocy buuu ja też chcę:P ja mogę sobie co najwyżej pospacerować w koło domków gdzie mieszkam ech...chociaż nie powiem w zimie zwłaszcza przed Świętami jest tu naprawdę ładnie jak wszędzie na placach są jakieś ozdoby:)To ja Wam gratuluję tego półrocza:):) Owieczko własnie jesteś bardzo ładna:) Ślicznie wyszłaś na tych fotkach:):) Naprawdę:):)Miłej pracy Kochana:) Rumianku wiesz co ja za cholerę nie wiem jak te żabki przestawić...jak ktoraś to zrobi to niech zdradzi pomysł bo zaczyna mnie to denerwować:P Chyba też mam jakieś małe IQ:P:P A ja dzisiaj ambitnie wyjęłam moje metody na egzamin i tak sobie leżą i leżą....chyba jednak nic z nich nie będzie i znowu się będę obijac:P Miłego dnia Miśki:) Juz mi dzisiaj trochę lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! mialam dzisiaj 3 godziny jazd od 8 do 11 i mnie dzisiaj strasznie kostka boli:( owieczko jestes sliczna, dzieki za foteczki:) giga gratulacje rocznicy,ladnie ci misiek powiedzial❤️ bombus pisz nam tu co ci lekarz powiedzial bo sie niecierpliwimy, nalus slonce mnie by sie tez nie chcialo uczyc:P ale dasz rade🌻 anusssko buziak dla ciebie👄 milego dnia ja ide obiad gotowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrr kazda z was trzeba by bylo przelozyc przez kolana i strzastkac porzadnie tylek :D Nalus ja dzis wlasnie mialam pisac co z toba bo ja netka nie mam calyczas... i treace poczucie kiedy go mam a kiedy nie :) rumianku ja raz w zyciu jechalam tak dlugo non stop jak jechalam z rodz na chorwacjie i to bylo chyba ponad 5h i biodro od gazu mnie tak bolalo ze hej przez cale wakacjie wrr jedziesz w pt?? owieczko slicznie wygladalas i sliczna jestes i to morze jeszcze....ymmmm cudo!!!!!!!!!! gigusia zazdroszcze ci spacerow w nocy po plazy jejuuuuuu kiedy ja tam bede :(gratuluje pol rocznej rocznicy:) (ale to juz 1.5roku??) bombeczko te klapsy to dla ciebie najwieksze bo kochana zycie jest piekne masz miska dostalas sie na studja mamusia cie kocha ty kochasz mamusie masz zdrowie (te bole to mina szybciutko) jestes sliczna i poprostu JESTSE!!!!!!!!!!!CZEGO JESZCZE CHCESZ?? dopuki nei ebdziesz tego doceniac to nei poczujesz sie szczesliwa...czlowiek nie moze chciec ciagle jeszcze i jeszcze..trzeba sie cieszyc z tego co sie ma!! Nalus ja tez sie musze zaczac uczyc bo u mnie czlowiek (biola) je tniedorobiony skupialam sie na kwiatuszkach i zwierzatkach bo taka ta matura jest pokichana..i musze sie chwycic za biochemie i biofize bo tego to nie bardzo a to podstawa ktora juz musze znac..no wiec tez bede cwiczyc:) dziewczyneczki kocham was bardzo bylam teras na pilatesie z moja siostra i boli mnei wszystko i jechalam jej nowym autem ford fusion i rewelacja sie jezdi:) ymmmm 😘 do juterka sloneczka jade do mojego miska i nakazuje wam przyobrac usmiech na dzis do konca dnia i jutro z ranaka obudzic sie znim:)oczywiscie z usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Kochane moje 👄 Tak siedziałam sobie i gapiłam się na Wasze zdjątka.. ŚLICZNOTKI Wy moje no :D Aaaaaaaa Owieczko śliczne te zdjątka Ci wyszły :D Dziękuję 👄 i w ogóle za wszystkie 👄 Czuję się z Wami strasznie zżyta.. nie macie pojęcia.......... Anussska przyszalałaś z ostatnim postem ;) Ty to zawsze wiesz jak mi dokopać (w pozytywnym znaczeniu tego słowa :) ) Kochana ja potrafię się cieszyć. Nawet teraz kiedy patrzę przez okno.. ach :) Tylko po prostu za dużo naraz złego spadło mi na głowkę :( I najzwyczajniej nie daję sobie z tym rady :( Ale staram się........... Byłam u lekarza.. nakrzyczała na mnie nieźle :P I powiedziała mi to, czego się spodziewałamtzn, że te bóle to na tle nerwowym :( i na kopach wysłała mnie, żebym zrobiła sobie wszystkie wyniki.... ehh... trochę mnie nastraszyła, ale mam nadzieję, że jeszcze nie zejdę z tego świata, bo kto by Wam przynudzał jesli nie ja :P Gigunia Skarbie baaaaaaaardzo WAM gratuluję :D PÓŁ ROKU ❤️ WSPANIALE :) Oby tak dalej... jeszcze co najmniej 100 lat :D 👄 Wierzę w Was... Owieczko nadrabiaj szybko i wracaj do nas 👄 Nalusia ja wiem, że wszystko jeszcze przed Tobą.. zasługujesz na to co najlepsze i pewno dlatego musisz troszkę poczekać :) Aaaaa kiedy wraca pięknooki Daruś?? Bo coś czuję przez skórę, że niedługo ;) A gdzie Anielka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×