Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Niuniusie jutro w południe lecę do mojej Talci i zostaję na nocne ploteczki a później prosto do Dziadziów (czyt. Tomcia) bo we wtorek mamy tam odpust, czyli impreza, ze hej :P W każdym razie cieszę się, że wyruszę na trochę z domu. Mam nadzieję, że to choć troszkę mi pomoże, bo źle ze mną :( A i lecę jutro z rańca jeszcze papiery złożyć na mój polski :) 12 września mam egzamin i nie mam jak zwykle pojęcia o co biega :P Anusssko jestem strasznie dumna z Twojego OCZYWISTEGO dostania się na AM. Tak tylko chciałam przypomnieć.... Rumianeczku a Ty już wiesz co i jak ze studiami? No i kiedy egzamin na prawko???? Bo nie wiem kiedy trzymać kciuki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa no i pewno wrócę w środę dopiero. Mam nadzieję, że potęsknicie troszkę za mną........ Buziam Was bardzo mocno 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Aaaaaaa właśnie pomyślałam (wow :P ) i wpadłam, że Anielica pewno przesiaduje ze swoim P i zapomniała o bożym świecie :D Przepadam za Wami Dziewczynki (ale to już chyba wiecie). Jak starczy mi czasu to jeszcze się odezwę... A jeśli nie to zawczasu ❤️ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor:) Rumianku rzeczywiście długo jezdziłaś:) ja raz tak jechałam i strasznie mnie tyłek bolał:P przyłaczam się do pytania kiedy masz egzamin? masz już jakiś termin? Anussska postaram się dostosowac do Twojej rady uśmiechowej:D;)Mam nadzieję, że baaardzo miło spędzasz czas z Miśkiem:) Kochana ech wiem z ta nauką jest masakra.... Bombastyczna grzeczna z Ciebie dziewczynka, że poszłaś do lekarza. I kiedy idziesz zrobić badania? Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze. Ojojoj z tymi nerwami...ech wiesz mnie też od paru dni potwornie boli głowa a najlepsze jest to, że wszędzie trąbią, że na Sląsku panuje zapalenie opon mozgowych:( mam nadzieję, że się nie zaraże....trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze, na pewno będzie🌻A daruś wraca gdzieś chyba za dwa tygodnie tak wynika z moich małych obliczeń:P:D:DJuż za Tobą tęsknimy baw sie dobrze Skarbie:)i dziękuję za widoczek :) Gigusiu, Owieczko, Anielko, Kig, Kurko wielkie serduszko dla Was 😍 Idę zakopac się do łózka:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) bo maratonie filnmowym bo wkoncu obejrzalam francuski numerek i tokio drif czy jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegniewajcie sie ale niemam kiedy nadrobic zaleglosci z czytaniem bo gadam teraz z kolezanka na gg z ktora sie bardzo bardzo dawno niewidzilam ale jesli ktoraj jest to zapraszam bede na bierzaco pisac:P PS.MOGLABY JUZ KTORAS BYC BO DAWNO NIEGADALAM Z WAMI NA BIERZACO:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smiejcie sie ale mnie hemoroida dopadla znowu:( i krwawie a w piatek wyjazd:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rumianeczku no to bierz się za leczenie! Słyszałam, że jest jakaś świetna maść na te wstrętne zakały.. no :) Dziewczynki niedługo wyjeżdżam.. więc już dziś.. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEJ ROCZNICY!!! i żeby wszystkie smutki i problemy omijały nas szerokim łukiem 👄 :D Oby tak jeszcze ze sto lat ;) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I jak dobrze mi się zdaje to nadchodzą też urodzinki 🌻 OWIECZKI 🌻 .. Skarbie życzę Ci.. tylko tego co dobre tylko tego co piękne duuuuuuuużo zdrowia i MIŁOŚCI i pieniędzy też ;) a tak w ogóle to Ty sama najlepiej wiesz, co dla Ciebie NAj i tego właśnie Ci życzę ja czyli ja czyli Kasia ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Już za Wami tęsknię :( Rumianku nie zapomnij o nas w szale szczęścia na widok swojej Mysi :) DO NIEBAWEM 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam to napisać....... Właśnie wyobraziłam sobie jak my wszystkie, jako takie 80letnie laseczki siedzimy na kafe i dalej klikamy do siebie :D:D:D Fajno by było :D To jak?? ;) BUZIAM i uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus zycze udanego wyjazdu, ja juz mam goraczke przedpodrozna:) o 12 mam jazdy a predzej mam jeszcze spotkanie z moja przyjaciolka wiec za niedlugo zmykam:P milego dzionka:) a ztymi 80-letnimi staruszkami bylo dobre:D ledwo bedziemy widziec ale bedziemy sobie klikac ile tabletek kazda bierze na dzien i jakie ma cisnienie:classic_cool: milego dnia smyki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku miłej podrozy 😍 wpadniesz do nas jeszcze jutro na chwilkę?w nasza rocznice?? Bombeczko no widzisz....czasami to tak jest ale i z tego czlowiek sie udzwignie wiesz??bo musi!!no i tego Ci skarbie zycze!no i odpocznij sobie przez ten wyjazd i porob badania jak wrocisz i nie stresuj sie nam skarbie 😘 owieczko posiedzialabym se z toba na bierzaco no ale nie mam neta:( dopiero teraz bylam z witekim w tesko pozbieralismypodpisy i siedze w domku i musze ksiazki spisac bo chce je sprzedac:) moja konsultatnka d/s biologi zaprosila mnie na kawe i chce odemnie ksiazeczki no i moja konsultantka d/s chemii tez moja kochana moniczka :) no ale najpeir do ewusi od biol lece :) nalus no a dalas ty temu koledze łod darka ten swoj numer co by on muk cie poinformowac ze wrocil?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🌻 wiec tak wczoraj zadzwonila moja kochana przyjaciolka czy moge do niej pojechac na noc bo babcia znowu jej wyjechala. wiec te noc spedzilam w mielnie:) obzeralysmy sie slodyczami az do prawie zwymiotowania o 23 przyszedl misiek moj kochany i kupil nam lody ktore juz nie moglysmy zjesc wiec wsadzilam je do lodowki:) rano zjadlysmy je zrobila sie z nich pyyszna pianka:) 🌻rumianku caly czas trzymam kciuki za twoje jazdy i cie podziwiam bo dla mnie samochod to czarna magia:) 🌻anussska nie denerwuj sie mala na tym topiku sa czasami dni marudzenia i czasami szczescia:) 🌻bombastyczna dzieki za mail piekny widoczek juz za toba tesknie wracaj szybko:) swietnie tylko ze mi wyszlo kiedys we wrozbie ze dozyje do 69:) ale bede klikac tu poki mi sil starczy:) 🌻nala tak sobie przypomnialam co z tym twoim bylym?? jak to sie w koncu rozwinelo hm?? 🌻owieczko napisz wiecej co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej gigus przeciez ja sie nie zloszcze :( marudzcie ile chcecie.... :D ja tez moge pomarudzic!!wydalam polowe tego co dostalam na imieninki kupilam sobie majtki bezszwowe:) i czarna elegancka bluzke zapinana na koniki, te haftki takie :) i przymierzalam cudna cytrynowa kurtke za 39.90 w promocji jeju ale byla ladna.... no i moj misiek pojechal do nowego targu juz chyba nie wziol mnie ze soba:( aaaaa buziam was ladnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja juz spakowana i juz za wami tesknie:( ja wogole juz tesknie za wsyztskimi a wracam juz 20, nie wiem jakos dzisiaj mi sie wydaje to ze to kawal czasu a zanim sie obejrze i juz bede z powrotem:P marudze dzisiaj ale mam reissefieber czyli goraczke podrozna:classic_cool: buziam was moje slonca najdrozsze, odezwe sie rano, nie zapomnialam o naszej rocznicy, slodkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Boże jaka szopka moje drogie! Własnie wróciłam z karaoke i musiałam tu zajrzec wiecie co sie stało Kochane podszedł do mnie kolega Darka i pokazał mi sms od niego w ktorym pisało żeby mu załatwił numer Magdy bo bardzo mu zależy na tym i że go bardzo prosi!!!! a ja trąba zagapiłam się bo doznałam szoku a ten uciekł bo on tam pizzę rozwozi i musiał iść. ale ja go dorwę i dam mu ten numer:P:P :D:D:D:D jestem w SZOKU:D:D Oki a teraz się uspokajam i tak: Owieczko Kochana : Gdy Twoja dziś data z kalendzarza okazję ku temu stwarza - życzę Ci wszelkiej pomyślności , zdrowia, humoru sił i wytrwałości, spełnienia się planów i marzeń , pomyślnego biegu zdarzeń i aby szczęście przy Tobie czuwało, spełnienie życzeń realizowało 😍🌻 WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!! A ja otwieram własnie szampana i zaczynam jako pierwsza Wam nalewać do kieliszków:) Abyśmy zawsze były takie piękne, zdrowe, madre i kochane:D:D I żebyśmy dożyły przynajmniej 80-tki i tak jak napisałaś Bombuś pisały tutaj albo spotykały się już na żywo mam nadzieję;) No to do dna!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku Kochany baw się dobrze i pamiętaj aby dorwać się do komputera i coś nam napisać jak tam Myszeczka itd:):) Już bardzo tęsknimy😍 Anussska gratuluję udanych zakupów:) ja też musze się wybrać i wyszukać sobie coś ładnego:) Gigusiu fajnie że spędziłaś miły wieczorek:) Nie ma to jak objadać się aż do momentu gdy czujesz, że zaraz pękniesz:D a z moim byłym tylko przyjazn nic więcej;) Bomuś Ty też nam wracaj szybciutko:D Dla reszty nieobecnych Skarbów ogromne serce😍 Miłych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWIECZKO Z OKAZJI URODZINEK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJlepszego, zdrowka szczescia pomyslnosci, w zyciu samych radosci, ciaglego usmiechu na twarzy, spelnienia wszytskich najskrytszych marzen, szczerych przyjaciol i BAAAAAARDZO DUUUUUZO MIłOSCI❤️ a nam z okazji rocznicy zycze 100 milionow postow i jeszcze wiecej:P zebysmy zawsze byly radosne szczesliwe i nie musialy sie juz smucic, jestescie najpiekniejsze i najlepsza rzecza w zyciu jaka moglam znalezc, dziekuje Wam za wszytsko❤️👄🌻 nie umiem spac, szwedam sie po domu w poszukiwaniu niczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewoje!!!! STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM:D owieczko to kartka dla ciebie http://www.100lat.pl/kartki/urodziny/birthday_alone/ wszystkiego naj naj naj lepszego duzo zdrowka milosci i czego sobie zapragniesz:) wam tez wszystkim zycze wszystkiego co najlepsze z okazji naszego swieta topikowego:D jak urodziny to urodziny CZAS NA SZAMPANA:D:D:D:D gul gul gul gul gul ja juz wypilam teraz wy:D 🌻anussska sliczna bielizna a ta kurtak super kolor:D 🌻rumianeczku drogi milej i spokojnej podrozy my juz tesknimy:) 🌻jezu nala ekstra niesamowite znaczy co ja pisze to bylo do przewidzenia:D przeciez jak ten caly darek ciebie poznal to od razu przeciez stwierdzil ze jestes jego idealem i jak tylko wroci to cie z rak nie wypusci:D lalalalalala dzisiaj taki radosny dzien ze tylko spiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki ja uciekam, trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie, zebym jak przyjechala nie musiala czytac ze ktoras byla lub jest smutna, KOCHAM WAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam szampany:D:D Pijemy do dna za owieczkę i nasz topik:D:D Rumianku trzymaj się Skarbie:) Gigusiu nawet nie wiesz w jakim jestem szoku mimo wszystko;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta, widzę, że o mnie nie zapomniałyście.... Anuusssia i bombastyczna.....buziaczki dla was za pamięć...;) Widzicie ostatnio nie miałam czasu żeby do was zaglądnąć, ale mam chwilkę...bo zaraz idę na spacerek z moim misiem i jego córeczką...:D pierwsze spotkanie z nią...ciekawe jak będzie...;) Zaczełam was cztrać, ale stwierdziłam że mam takie zaległości, że trzy dni minie zanim dojdę do ostatnej strony, więc w skrócie wam napisze co u mnie...;) No więc, nic ciekawego...;)całe dnie spędzam z moim...przychodzę do domku tylko posprzątać, zjeść obiad i już mnie nie ma....;/dziś posprzątałam całe mieszkanie, zajęło mi to 3 godziny i już mam dość..;)ale spokojnie do przodu...mój dziś ma urodzinki, nie wiedziałam co mu kupić, ale w końcu kupiłam mu sweterek już wczoraj mu dałam....był bardzo zadowolony....:d jak będę nastepnym razem postaram się do każdej cos napisać z osobna... A jak narazie przesyłam każdej po buziaczku i pozdrawiam was serdecznie Trzymajcie się cieplutko PApapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że obchodzimy podwójne urodzinki...;) Owieczko wszystkiego, wszystkiego, wszystkiego co najlepsze....duzo zdrówka, bo ono jest najważniejsze...;)usmiechu na twarzy...spełnienia marzeń, dużo radości i miłości....wszystkiego co tylko sobie zamarzysz.... hmmm....jestem tu krótko, od początku niestety nie było mnie....ale jak urodziny topiku to trza oblać....zawsze to pretekst aby wypić...no to piję do dna, aby jak najdłużej się utrzymał...:) Wróciła, z spacerku z moim i jego córeczką.Troszku się obawiałam, ale dziewczynka naprawdę jest wspaniała...taka pogodna, wesoła....od razu na przywitaniu się ze mną przywitała...później ciągle mówiła....poszlismy na psacer do parku...trzymała P za rękę po chwili stwierdziła, że woli mnie złapać za rękę...;)gdy się żegnaliśmy przytuliła się....naprawdę fajnie było...a najlepsze było, jak w parku zapytała się czy poślubię jego tatę....szczęka mi opadła i obydwoje nabralismy rumieńców, normalnie szok....odpowiedziałam, że możliwe...;D myslałam, ze się zapadnę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko kochana dotrwajcie slubu w coraz to silniejszej milosci badz szczesliwa dostrzegaj to co masz tego Ci zycze z calego serca!!!!!!!! i zdrowia bo to tez jest najwazniejsze (wraz z miloscia w kazdej postaci) rumianeczku mysl o nas czesto sloneczko baw sie dobrze!!zagladnij do nas! dziewczynki chce zebyscie wiedzialy jak mi codownie ze tu jestscie juz te pol roku, zawsze jak jest dobrze i jak jest zle to tu j estescie❤️ dziekuje wam za to!! anielko tylko sei cieszyc ze mala Cie tak dobrze przyjela :) to tylko dobrze wrozy:) sloneczka ja musze uciekac..dzis pomagalam mamie w paracy potem kupilam sobie bezrekawnik bylismy cala rodzinka na piccy a potem na stpeie z siostra bylam a teraz ide pod prysznic i potem na koncert z moim miskiem:) Nalus nie powiem ze jestem pod wrazeniem bo dla mnie to jest oczywiste bylo i bedzie!!zobaczysz jak sie sprawa rozwinie jak darek wroci:) ciesze sie bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie też mi się wydaję, ze zostałam miło przyjęta..;)nawet się pytala kiedy bedzie mogla mnie odwiedzic...;) Anussia i bombastyczna- 🌼dla was..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balowania czas dalszy dzisiaj swietujemy caaaly dzien gulgulgul:) ja utonelam w ogladaniu filmow zwlaszcza ze u mnie burza:) 🌻rumianku buziak na droge:) 🌻nalu no no no dareczek okazal sie super facetem to rzadkosc ale jak zobaczyl taaaaka super laske to mu sie nie dziwie:) 🌻anielka ciesze sie naprawde to tylko dobrze wrozy ze zostalas tak cieplo przez mala przyjeta ale to tez dobrze wplywa na wizerunek jej rodzicow ze ja tak normalnie bez rzadnych spiec wychowuja:D zycze powodzenia:) 🌻anussska szczesciaro ty milego wieczorku:) 🌻bombastyczna wypoczywaj i dobrze sie baw👄 🌻owieczko szczescia jeszcze raz cudowna dziewczyno:) 🌻kig gdzies tam zaginelas w anglii ale mam nadzieje ze wszystko u ciebie w porzadku:) dziewczynki kocham was i dzieki za te miesiace z wami spedzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny..;) gigusia- no myslę, że będzie dobrze...;)gigusia, wczoraj tez siedzialam z mlodszym bratem i ogladalismy filmy, tylo w polowie drugiego zasnelam...;) A dzis sobie z wami posiedze, moj jest w pracy, wiec mam luzzzz...;) Buziaczki dla was i dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewoje🌻 dzisiaj sobota wiec jak zwykle zmiana turnusu ale na szczescie to juz koncowka wiec nie bylo tak zle:) chociaz mi sie nic nie chce:) zwlaszcza po wczorajszym wirtualnym piciu mam wirtualnego kaca:D anielka a moze bys pokazala swoja twarzyczke bo my tu wszystkie wiemy jak wygladamy pod naszymi nickami masz adresy mailowe wyslij nam swoje zdjecie a my wyslemy tobie nasze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×