Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gość jasne że masz
Może już dość na dziś tego dziobanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to znowu jestem przeziebiona:( musialo mnie przewiac w tych gorach:p bleeeee ale zaczelam nowy rok z choróbskiem. gdzie wy dzisiaj jestescie?? owieczka widze ze pisze referat a reszta gdzie????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 🖐️ Biedactwo.. Rumianuś musisz bardziej dbać o siebie, bo coś podatna jesteś :( Wiecie co.. dawno nie miałam takiego złego dnia :( Brak mi słów :( Nie mogę znależć sobie miejsca :( Niech on się już skończy.. szkoda tylko, że ze skończonym dniem nie skończą się problemy i zło.. Życie naprawdę jest cholernie niesprawiedliwe :( A od widoku książek z gramatyki już mi niedobrze :o Trzymajcie się mocno. Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem zyje (chyba) ale jestem zawolna robota niegniewjacie sie oki Rumianku kuruj si eeeeeeeeeeeeee buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumnaku wlasnie odebralam meila i wiesz co masz switna fryzure naprawde a jaki masz kolor na wlasoach bo tez mi sie podba i moze ja bym soebie taki zrobila?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry owieczko to jest moj naturalny kolor wlosow bo nie farbowalam wlosow juz od czerwca, zostalo mi tylko troche farby na koncach;) a tak wogole to wstalam dopiero:P mam zatkany nos😭bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rumianeczku odebrałam zdjecie bardzo Ci ładnie w tej frzyzurce i widzę, że mamy podobny kolor włosów:)jak sie czujesz ma nadzieję, ze lepiej.Fajnie że miałaś fajnie w Czechach:) Bombus a Ty jak tam nauka? Co sie stało mam nadzieję, ze jest już wszystko okej😍 Owieczko ja tez jestem tak potwornie zalatana i jeszcze sesja sie zaczyna... No własnie nie mam na nic czasu:( jeszcze D wyjeżdza za dwa tygodnie:(:(:(A wiecie co wczoraj do mnie przyszedł i przyniósł pierścionek:P hehe żartowaliśmy ze się zareczyliśmy:P nie no kiedyś tam bym chciała;) ogolnie jest cudownie naprawdę i momentami aż w to nie wierzę:)Wyśle Wam fotki ze Sylwestra:)tylko się nie śmiejcie:P a teraz spadam się uczyć ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla iw ogole nic mi sie nie chce obalam dzis kolosa z przedmwoitu ktorego nienawidze chco uczyalm sie wczoraj sporo;/ wrrr ide spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam użyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny co tam u was, dawno nie pisałam ale musicie mi to wybaczyć bo teraz urwanie głowy na tych studiach, całe półrocze nic sie nie robi a jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo za co się łapać. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 letnia fajnie ze sie odezwalas:) giga atobie to ja bym dupe sprala na kwasne jablko, to juz nie laska napisac co tam u ciebie?? czekamy tu na jakies mewsy a tu nic;p nieladnie😠 owieczko nie martw sie tym kolosem, poprawisz go nasteonym razme, nie psuj sobie humoru szkola;p a jak tam twoj misiek wogole?? dla restzy nieodzywajacych sie lobuzow wielki CMOK👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlaczylam Dirty Dancing:) musialam godnie zaczac rok bo w tym roku jeszcze nie ogladalam:P kocham ten film 💤💤💤 czas juz chyba do lozeczka😴😴😴 kolorowych snow serduszka moje kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej 👄 Aaaaaaale jestem zjechana :P Dziś miałam kolosa z praktycznej 😭 i w ogóle ledwo żyję!!! Tyyle dziobania a i tak pewno będzie w plecy 😭 a do tego wczoraj wieczorem dostałam @ i dziś umieram 😭 Ale chociaż opisówkę mam do przodu :D:D:D:D:D:D Aaaaaaaaaaaa Rumianuś 👄 za zdjęcie :D ŚLICZNIE NA NIM WYSZŁAŚ :D Jednak Bozia wie, co robi bo zazwyczaj każdemy w naturalnych włoskach jest najlepiej :D (poza mną of course :P ) Czyli Rumianuś bardzo mi się.. ten.. no ;) SWEEEEEETY :D Jak dobrze, że jutro niedziela :) Już stęskniłam się tak baaaaaaaaardzo za moim Misiakiem ❤️ On to ma dopiero popierniczoną uczelnię :o Aby do jutra :D Buziam WSZYSTKIE 👄 Aaaaa Naluśka GRATULUJĘ zaręczyn :D Owco NIE MARTW SIĘ głupim kolosem!!! Damy radę ;) 20letnia łączę się z Tobą w trudzie nauki :D :P:P Anussska ❤️ Dziewczyny ja już ledwo widzę na oczy.. Idę spać :P DOBRANOC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa zapomniałam, że dziś sobota 😭😭😭 😭😭😭😭😭😭 😭😭😭 😭😭😭😭😭😭 😭😭😭 😭😭😭 😭😭😭 I wszyscy się cieszą albo randkują, tylko nie ja 😭 Ale za to ja będę jutro :classic_cool: Jeszcze raz DOBRANOC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksalkdk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic sie nie staracie:( czemu nie piszecie lobuzy?? ja bylam w szkolce i jak przyjechalam to wylaczyli prad i bylam odcieta od swiata :/ milusiej niedzieli👄 napiszcie cos w koncu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest dziwne .... ...daje Ci różę piekną, i niby bez kolców ale jak przychodzi co do czego to rózna jednak ma te kolce i to niebyle jakie tylko bardzo bardzo ostre:( ...takie jest teraz moje życe...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×