Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzień Dobry!!! Smutawo tu :( Pusto 😭 Więc trzeba to naprawić :classic_cool: Ja też nieźle zalatana ostatnio jestem :P Ale nie narzekam :) ANUSSSSSIA Skarbeńku Ty mój 👄 NARESZCIE :D:D:D Dasz radę Mała!! Będę Ci to pisać aż dotrze ;) Jesteś nasza zdolniacha :D Wiesz.. w życiu bym nie pomyślała, że będę kiedyś miała znajomą Panią Dr :D Ehh :classic_cool: Będzie dobrze 🌼 A nio i jeszcze raz GRATULEJĘ mieszkanka :D Aaaaaaaaale Wam zazdroszczę :D Będzie wspaniale.. zobaczysz.. przetrwasz.. a później będzie tylko lepiej, bo już na wszystko będziesz przygotowana :) Uszka do góry.. jesteśmy z Tobą ❤️ Rumianeczku Biedulko.. co Ci się stało z ząbkiem?? Mam nadzieję, że już lepiej 👄 Anielico 🖐️ Qrcze Ty to masz dopiero przebojowe życie :D Suuuuper!!! I ta Moskwa.. WOW :classic_cool: Będę czekać na zdjątka :) Tak jak teraz na Naluśli - obiecała i co?? 😠 Naprawdę Anieluś GraTuluJę :D I trzymaj się, bo widzę, że chwilowo nieciekawie masz z czasem :( Fitness -> kurdę mam wyrzuty bo jakoś nie ciągnie mnie do nauki :P zresztą nie znam jeszcze nikogo, kto uczyłby się dla przyjemności :P :D Ale jak trzeba to trzeba.. od niedzieli cały nast tydzień wymazuję z życiorysu :o :P Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa ze swoim nowym \"Ofiarem\" :D że niczego nie żałujesz :D I tak trzeba.. Naluś 👄 Kto wie jak to się jeszcze ułoży.. sama widzisz.. :D Jeszcze wszystko wyjdzie na Wasze :D:D:D Zobaczysz :) Owczuś wszuysko OK?? :) Oby do przodu :) I pamiętaj walcz o szczęście i nie dawaj się 👄 Gigaaaaaaaaa!!! Kig!! GDZIE ONEEEEEEEE??? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stronka na dzień dobry :P Ułoży nam się.. obiecuję.. a mi nie można nie wierzyć :classic_cool: :P A ja mam dziś nadzieję na suuuper udany wieczór :) Może nawet na jakieś disco się wybierzemy :P Wiecie co.. aaale odkryłam miejsce w mojej mieścince :D CUDO normalnie :D Taaaaaaak klimatycznie.. świetnie :) Brakowało mi takiego miejsca. A jakie mniami winko na ciepło podają ;) Mmmmm.. Ale dość tych fantazji :P Wiecie co.. Misiek wyciągnął mnie 2 dni temu na \"Apokalypto\" czy jak to się pisze :P O rany!! W życiu nie oglądałam tak brutalnego filmu :( Już po 5 minutach chciałam wiać :P I do tego po nocach mi się śni :o Tylko dla ludzi o mocnych nerwach czyli nie dla mnie :P Rany ale się zasiedziałam :P Lecę sprzątać i ukręce może jakieś ciasto :) A później przed imprezką chcę jeszcze pobalować z książkami :P MIŁĘGO DNIA!!! 👄 Musimy się cieszyć tym, co jest, bo niewiadomo co się zdarzy za chwilkę.. także UŚMIECH :D :P Mi to chyba coś nie tak z głową się dzieje :P Idę bo zaraz zacznę pisać takie głupoty.. :P BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZI 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam juz prawie wszytskie zaliczenia, pozostalo mi tylko uczyc sie do sesji:( bleeee mam juz doscy, lece spac bo rano znowu pobudka o 5:P poczytam was jutro, buzki i milusiej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja mam niemieckiw parcowni informatycznej i dostalam 4,5 na koniec :D co robicie?? chyba jeszcze spicie?? w koncu niedziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D Dopiero wstałam :classic_cool: z deka wczoraj przyszaleliśmy :P Rumianuś zazdroszczę Ci.. bo przede mną dosłownie jeszcze WSZYSTKO 😭 pobiegnę tylko do Kościólka i powrót do rzeczywistości tzn książek.. jak ja tego nie lubię :P Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ciezki ten tydzien bedzie.... a i w moje urodzinki zacznie sie sesja!! grrr... nawet nie poswietuje!! No i widze, ze niektórzy juz maja przynajmniej czesc rzeczy zaliczonych!! a ja jeszcze NIC!! :( :* i do nauki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny ja też się podłamałam :( Ale trzeba to jakoś przetrwać.. oby do przodu.. Fitness kiedy masz urodzinki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Hehs gdybym prowadzila notatki bym miala od razu zaliczenie z socjologii a tak to musialm dzis pisac zaliczenie i nie wiadomo jak to bedzie.... grrr jaki czlowiek glupi jest!! A urodzinki mam 29stycznia :P Bye bye....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie dobry:) fitness z nam ten bol z notatkami, nie chce sie pisac na wykladach i potem tak jest;) sama potem latam na ksero:P no nic trzeba to jakos przetrwac ale boje sie cholernie, nie cierpie ustnych egzaminow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane wirtualne koleżanki:) Ale wstep mi się udał...;) Bombastyczna, dołańczam do Ciebie:) dzis był najgorszy chyba dzień w moim życiu....;(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(: Dziewxczyny naprawdę tak mi jest smutno, że nawet nie chce mi się o tym pisac....ale muszę sie wygadac.... Nie dość ze w pracy problemy, to jeszcze pokłóciłam sie z Piotrkiem o jego kłamstwa.... żeby było mało przyszła moja babcia do mnie do sklepu i żaliła sie na mojego najstarszego brata, przy czynm płakała,ale to długa historia.... A na sam koniec kłótnia z moim beznadziejnym najstarsym bratem, który już dla mnie nie istnieje.... naprawde jest mi okropniee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 aż chce mi sie, znaczy juz placze,...... ale jeszcze bym sobie pokrzyczala z checia, neistety jestem juz w domku..... pozdrawiam i tyle z dzisiejszego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anieluś!! Trzyamj się Miśku.. chyba coś w powietrzu wisi złego :( u mnie nie jest lepiej :( już 2 noc nie śpię :( od wczoraj chodzę jak.. staram się tego nie okazywać, ale udawanie też kiepsko mi wychodzi :( Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.. wypłacz się.. to czasem pomaga.. jutro będzie lepiej.. to tylko chwilowe.. musisz w to wierzyć. Ściskam Cię mocno i przytulam do serduszka ❤️ bo wiem jak to jest.. ale nie damy się 🌼 Sen lekiem na wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że przez to wszystko zawalę studia :( w weekend 3 kolosy :( nawet nie chce mi się myśleć :( Przepraszam za ten ciemny nastrój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki, nie smuccie sie, jakos sie ulozy, bombus dasz rade ja tez to przezywalam 3 kolosy w 2 dni, ale jakos sie udalo pozaliczac wszytsko za 1 razem anielko przykro mi ze tak sie pogmatwalo u ciebie:( jakos sie wszytsko musi wyprostowac, ja tez nie lubie jak ktos mnie oszukuje ale takie juz jest zycie, ze latwiej oklamac niz powiedziec prawde, spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Hehs... dzis mi kolo nie poszlo z PZ, mam nadzieje, ze jakims cudem zalicze... a i do tego sie okazlo, ze mam 5 egzamow!! Moj Tygrysek nie ma dla mnie czasu bo tez ma ful nauki i sie prawie nie widujemy:( Ale w sumie to jeszcze nie jest az tak zle!! Powiedzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja nie miałam neta dlatego nie dawałam znaku życia wybaczcie😍 Z tego co teraz zdązyłam przeczytać to to, że nasza Anielka i Bombusia miały bardzo smutne chwile w życiu teraz😍 Kochane moje mam nadzieję, ze już lepiej u Was😍 Trzymajcie mi się tam to na pewno minie i znowu będzie dobrze😍 Rumianku jak zabek/Co zrobiłaś za fryzurkę?Powodzenia Słonce na egzaminach😍 Anusia kochana ale fajnie z tym mieszkankiem to powodzenia na nowej drodze życia poniekąd😍 A słuchaj ono jest w Katowicach? jak tak to gdzie dokładnie? Trzymaj się mała i gratuluje zaliczenia już niektórcyh rzeczy z resztą też dasz radę😍 Fitness to za nie długo pijemy wirtualnego szampana:DNa pewno pozaliczasz wszystko:) ja też mało robie notatek a potem marudze że nic nie mam:PA i gratuluję Skarba;) Heh a ja tak wczoraj miałam dwa gigantyczne kolosy. Na jeden statystykę się nauczułąm dostałam 4:) a na drugiego ściągałam żywcem z książki i też dostałam 4:P Heh fart stulecia:P a tak poza tym to w piątek Was opuszczam Kochane do niedzieli. Jade do Zakopanegoz Darkiem:D:D na skoki przy okazji:P Ale nie mogę się doczekać będziemy nareszcie jakiś czas razem sami:) No będzie tez Ania i koleżanka ale i tak będziemy sami:P w ogole jest taki kochany ze wiecie co ja nie mogę uwierzyc momentami że on jest ze mną i boję sie że czar pryśnie... I jeszcze nie zna daty wyjazdu az sie boję tego na szczęście przyjedzie za miesiąc ale to i tak dłuuugo:( Dobra nie marudze już. Ide teraz ale wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie, dziekuje za miłe słówka...... Fajnie, że przynajkniej na was mogę liczyć...;) Bombus- kochana jestes, dobrze ze przynajmniej jest taki któs który poniekąd potrafi mnie zrozumieć....chociaz nie ciesze sie z Twojego nieszczęścia:( mam nadzije, ze masz racje i ze to minie....ale watpie...wczoraj była taka kłótnia z moim bratem...że powiedziałam mu że dla mnie juz nie istnieje....naprawdę nie chce go znać...;/ ale to długaaaaa historia. Fitness, anussia, Nala, rumianku i wszystkie studentki(tylko ja taki niełóg:() zycze powodzenia na zaliczenaich, kołach itd.....trzymam za was kciuki....na pewno wszystko ładnie zaliczycie....:) Nala- ciesze sie że Ci się układa z Twoim Dareczkiem....bardzo miło o nim piszesz:) ja niesttey ostatnio bardzo ale to bardzo się pokłóciałm z moim P....a tak naprawde powiedziałam mu , ze chce się rozejść....zaczął płakać przez tel.....ale nienawidze kłamstw!!!na samym początku już mu o tym mówiłam, ze nie bede życ....a tym bardziej zakładac rodzine, z osoba która mnie okłamuje....pomimo to , ze nie są aż tak duże....przynajmniej o tych wielkich nie wiem.... i chyba juz nic z tego nie będzie....ale takie zycie...kochana jego też juz nie ma dwa tyg i brakuje mi go, ale widzisz...u mnie teraz inaczej sie potoczyły losy....trudno....kocham go, ale nie będe już naiwna dawała mu nastepne szansy(juz je dostawał) ale jak to sie mówi,\"mężczyzna doceni dopiero kobiete, jak ja straci\" zywym przykładem jest nasza kochana gigusia, a sciślej mówiąc jej mężczyzna...ale ciesze sie że w końcu im się udało..;)mam nadzieje, ze się nie obrazi na mnie że przedstawiłam go jako przykład....;) więc kochana trzymaj się a Dareczek jak szybko pojedzie, tym prędzej wróci:D Rumianku- Tobie kochana tez dziękluje za dobre słowa, i za ostatnia rozmowe na gg:) Tobie również życze powodzenia:) własnie dzwoni, nawet nie mam chęci z nim rozmawiać...;/nie odbieram nawet.... buziaczki kochane.... Pamietajcie, jestem z wami:) papa a dla każdej po ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) mam nadzieje ze dzisiaj wszystkie wstaly w swietnych humorkach:D Nalus moi rodzice i siostra z narzeczonym tez jada na skoki, tylko wyjezdzaja w sobote rano, a ja mam z bratem chta wolna:P co do ząbka to trzeba go bylo usunac :o ale przezylam, fryzurke mam taka sama tylko troche krotsza;) Nalus gratuluje zdania kolosów:) ja sie juz zaczynam paniecznie stresowac, nienawidze ustnie odpowiadac:( anielko nie pisz ze jestes nieuk, bo ty tez w koncu zaczniesz studia, jedni zaczynaja szybciej inni pozniej, to naprawde nie jest powod do zmartwienia, przykro mi ze sie tak poplątało z P, musisz sobie wszytsko w spokoju przemyśleć bez emocji i podjąć decyzje, może nie wszytsko stracone?? moze w koncu zrozumie?? bede trzymac kciuki mocno za ciebie, nie zamartwiaj sie juz slonce👄 i dla reszty nieobecnej wielki buziak na dobry dzien👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Rumianku- dziekuje za miłe słówka, mysle że co do studiów masz racje:)nie uciekną...a co do P uwiez że nie raz dawałam szanse i zawsze było tak samo, watpie czy tym razem poprawi się....ale jeszcze sie nad tym zastanowie....nie tylko jemu dawałam zsanse, przynajmniej przez 3 mezzczyzn byłam oklamywana, oszukiwana...dawałam oczywiście następna szanse, kiedy juz chciałam odejść i nigdy, ale to nigdy i w żadnym nie było poprawy...obiecałam sobie że już następnym razem nie będę sie kierowała sercem tylko rozsądkiem! a co najśmieszniejsze, on o tym wiedział...i poprostu nie przyjął sobie tego do wiadomości....a teraz juz a późno...ale mysle że do jego powrotu jeszcze sie nad tym zastanowie.... A wiecie co najbardziej boli.....??? że jesteś z osobą z która chciałaś załozyć rodzine, juz za 2 miesiące mielismy zamieszkać razem...a tu dowiadujesz się ze jest klamca ..... Normalnie szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde myslałam że jest inny, zawsze różni się od poprzednich....ale okazało się ze jest taki sam jak każdy samiec... dlatego......chyba zostane stara panna.....:(:(:((:(:( Nie ma żadnego mężczyzny na tym świecie którzy nie kłamią??????????? To jest normalnie paranoja!!!!!!!!!! Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziouszki!! 🖐️ 🖐️ Naluśka ja też bardzo się cieszę Twoim szczęściem.. :) chociaż jedna dobra wiadomość.. i gratuluję zdanych kolosów :D Rumianuś nie martw się.. ja za 2 tyg też mam ustny :o tylko po ang :o:o pocieszyłam Cię?? :P Damy radę.. Anielko cholernie mi przykro, że tak Ci się nie układa :( Sama nie wiem co Ci napisać.. :( Wiem, że nie można robić niczego pochopnie ale.. kłamstwo to jedna z najgorszych rzeczy na świecie.. i jeśli to nie pierwszy raz.. nie wiem czy bym, wybaczyła :( Bądź silna.. musisz znać swoją wartość i nie dawać się.. Jeśli facet cały czas Cię zawodzi.. to co będzie za parę lat?? Eh życie :( Ale główka do góry.. jakoś musi się ułożyć.. jesteś śliczna i młodziutka - wszystko przed Tobą.. nie łam się tylko 🌼 A ja wczoraj pół wieczora przeryczałam w poduchę :( Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje :( To już jest jakaś psychoza.. ale.. nie wiem jak On to zrobił, chyba wyczuł że Go potrzebuje.. i przyjechał.. tzn Misiek. Dzieki niemu troszkę się uspokoiłam. Ale i tak nieciekawie to wszystko wygląda :( Do tego mam jeszcze wyrzuty, że Misiek przeze mnie cierpii :( aj :( Głupia jestem co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaale smuty :( Napiszę teraz coś na poprawę :P Wczoraj znów zastępowałam znajomą w biurze rachunkowym. I wszystko ok dopóki nie przyczłapał się tam taki facet dość stary i pięknością raczej nie grzeszył :P I wiecie co?? Powiedział mi że szuka żony i że jestem idealna!! :P żebym przyjechała na wieś do niego to pójdziemy do lasu :o:o ale miałam ubaw :P później mówił, że jak ja nie chcę to on do mnie przyjdzie :o a jak mu powiedziałam żeby poszukał sobie innej - starszej to powiedział, że on szuka właśnie takiej 20stki :o koleś rozwalił mnie normalnie :o i tak pół dnia mnie przesladował. Mówił nawet że urządzi dla mnie imprezkę :o :P qrdę na początku to było śmieszne ale po chwili miałam dość :o i nie wiedziałam jak się go pozbyć :P ale udało się :) Widzicie jakie mam powodzenie?? :P:P i nawet jak mu powiedziałam, że jestem zajęta to mu nie przeszkadzało :P kurna gdzie się tacy rodzą?? wolę nie wiedzieć.. :o:o:o:o oby NIGDY WIĘCEJ!!bo na serio zaczynałam się go bać :( Miłego dnia Pysiaki 🌼 mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej. Trzeba wziąć się w garść. I ja wreszcie zamiast beczeć idę się uczyć. Buźki na cały dzionek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieładnie dziewczynki 😡 Co zajrzę to PUSTO 😭 Wiecie co.. uzależniłam się od nowej piosenki Nickelbacka :) Biegnę teraz na najlepszą terapię na świecie.. zawsze pomaga :) Za karę dla Was już się dziś nie odezwę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus jak masz na kompie to wyslij mi ta piosenke:D ja sie uzaleznilam od Beyonce - Irreplaceable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś chociaż Ty 👄 Irreplaceable też jest git :D Wyślę Ci jutro Słonko bo już ledwo na oczka widzę.. DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijcie gryzcie przeklinajcie kpicie ze ie pisalam al musialam sie odizolowac taka faza eeeehhhh nawet teraz jak chce napisac to cos sie psuje i juz 3 raz z rzedu probuje hhhggggrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja przeprzaszm bo wy tez macie sesje i mimo tego piszecie a ja nie ale ja nprwde niemam jak.. tzn moze bym i mila ale stram sie nimiec wllaczonego kopma bo wtedy sie nieucze:Pja juz prawie mam wszystko za soba sotaly mi tylko 2 najgorsze egzaminy z jezyka;/;/ wrr i zamowinin publicznych dzis jade do gliwcie na niecmki zdawac kolosa ktoego niezdalam bo mnie do egzaminu niedospusci ...ja naprwde o was mysle ale sie przyzanm ze nieczytam :( ale obiecuje ze nadrobie naprwde obiecuje, zauwazalylm tylko ze Anusska cos sie odezwala na cqla sttrone👄 ze KiG cos naskrobala 👄 i ze nasza bOMBA NADRABIA ZA 3 :p HIHI TO DOBRZE KOCHNIE👄 zreszta widze ze tu wszystkie sa aktywnie tylko nieja:( milam dzis jechac do promotora i oddac 1 rodzial pracy ale co mam oddac jak niemam jeszcze nic napiesne bo niemam kiedy:( Naluś a ty jestes tez na licencjacie tak?? dobra laski spadam do nauki tzn sprechania:P o GmBH CZYLI NIEMIECKIEJ SPÓŁCE ZO.O wrrrrr nielubie niemca trzymajcie kciuki tesknie za WAMI🌻 ale juz niedlugo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×