Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Heeeej!! Oooowieczko nareszcie :D Zazdroszczę Ci, że już tylko 2 Ci zostały.. bo ja dopiero jutro zaczynam 😭 ale nic.. jakoś to będzie :) Zdawaj szybko te egz i wracaj do nas 👄 Ps. Ja też nienawidzę niemca :o Miłam tylko rok w LO ale z taką babą :o Na 20 chodzących osób 19 wystawiła zagrożenia :o a to niby był niemiec od podstaw a jej tłumaczenie polegało na tekstach \"ale Wy to powinniście wiedzieć\" a klasówki z kosmosu :o aż mnie ciarki przeszły :o Dlatego ja jestem na lektoracie z ruska :D POWODZENIA 🌼 A KIGusię naszą zostawiłam sobie na deserek :P Nie będę na Ciebie krzyczeć :) ani bić :) wiem, że czasem człowiek potrzebuje izolatki - sama przez to przechodziłam. Ale skoro już Ci przeszło to PISZ DO NAS!! Co słychać, jak Ci się układa.. poproszę o porządny esej :) WITAMY PONOWNIE 🌼 i nie osierocaj nas więcej ;) Widzicie?? Tak na mnie narzekałyście a teraz to ja cały czas reanimuję ten topik :classic_cool: :P Po prostu jak robię sobie przerwy to piszę do Was :) OK. Pora już zejść na ziemię :( Miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. ta wczorajsza terapia naprawdę mi pomogła :D i Misia mój kochany ❤️ i powoli się wygrzebuję na powierzchnię :) Ale momentami jest ciężko.. ANIELKO a Ty jak się trzymasz Miśku?? Mam nadzieję, że i Ty wychodzisz na prostą.. Ja już wiem, że nie można się pogrążać.. szkoda każdej minuty.. życie jest przecież takie krótkie a mamy jeszcze tyle rzeczy do zrobienia (eh żebym ja tak zawsze sobie tłumaczyła :( ) Znów te moje krzywe filozofie :o :P Odezwę się wieczorkiem ❤️ JAK DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ostatnio farta na nowe stronki :P Tylko czemu ja się dziwię, skoro większość wpisów jest moja :o Jeszcze raz buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bombus dziekuje za piosenke:) ja bylam z mama na zakupach wtesco a teraz sie biore za gotowanie obiadu kig pisz cokolwiek, strasznie sie marwilysmy, zniknelas na taaak dluuuugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jupi jui jup!! Dzis zaliczylam cwiczonka z matmy, a to juz polowa sukcesu:P U nas jakas ciezka jest ta matma i duzo osob nie zaliczy...niestety:( Ale ja dzis jestem HAPPY nawet. No i pislam zerowke z marketingu i mam nadzieje, ze bede miala szczescie. Dzis mam nadzieje, ze spotkam sie z moim Skarbeczkiem...hehs rano go widzialam, ale wtedy troszke zla bylam przed kolem i chyba go zaniedbalam... tak ogolnie to jakos rzadko sie widujemy bo on lub ja mamy ful zajec......jakby mieszkal w moim miescie bylloby o niebo lepiej... Ale musimy sie dzis spotkac!! jejciu jak ja go pragne:P mam nadzieje, ze nie mamnie dosyc takiej PASKUDy hihi Milego dnia dziewczynki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś -> nie za ma co :) 👄 Fitness GRATULUJĘ :) Dziś cały dzień był taki szary i ciemny.. a teraz leje desz.. ładną mamy wiosnę tej zimy.. Pewnie przez weekendzik się nie odezwę :( Buźkam Was już dziś na te wszystki dni 👄 Wierzę, że będzie dobrze.. ❤️ 🌼 ❤️ AnuSsSiA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak to zawsze jest z nami jak ja juz wolna na uniwerku to wy zajete biedaki...ja juz po sesji mam 2 miesiace spokoju hhhuurrrrraaaaa wydaje mi sie ze wszystko zaliczylam stypendium tez mi dali a byla grozba ze nie dadza bio sie cholera jakos dowiedzieli ze ja zarabiam (no co mysla ze oplaca czesne a za co zyc) i sie wkurzyli bbbuuu ale dali i ten rok nie musze sie martwic w pracy wzloty i upadki chyba powinnam studiowac medycyne (Anussko wlasnie jak tam? dajesz rade?) co do spraw milosnych to jestem z Samem tym koleg z pracy tzn juz niedlugo nie bedzie z pray bo dzis zlozyl wypowiedzenie wogole ta cala sytuacja ukrywanie sie wykonczyla mnie troche i jego tez poza tym mial dostac dyplom drugi na uniwerku z biotechnologi monekularno jakos tak rakowej a sie okazalo ze mu prace zgubili musial dac raz jesczze i dyplom dostanie za pol roku w pracy sie kloci z lekarzem wiec odchodi niedlugo powuedzial ze idzie ulice sprzatac albo nosic paczki w fabryce...cholera z dwoma tytulami psia krew zeby lekarz paczki nosil bo jest tylko na wizie stdenckiej i trudno mu o lepsza prace.... wasnie za kilka miesiecy wiza sie skonczy i jak mu nie dadza to ja...ale mnie nie potepiajce....bo ja wogole to za nim szaleje i chcialabym jakos normalniej ale jak nie bedzie wyjscia...to my sie pobierzemy cywilnie po to zeby on mogl tutaj zostac...nikomu nie powiemy chodzi o papier a zreszta ja wiem ze on i tak by chcial ze mna przed Bogiem chodzmy i jutro juz sama nie wiem... brakuje mi normalnosci problemow tak jak to niektore moje kolezanki co zostaly w polsce maja bbbuuuu eeehhh ciezkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment. Przepraszam że się nie odzywałam Anielko mam nadzieję, ze juz lepiej u Ciebie😍 Wiem jak to boli jak Cię najbliższa osoba okłamie i jeszcze wmawia Ci, ze to nie tak tylko inaczej:( Ale DASZ RADE podniesiesz sie z tego i będzie dobrze😍Trzymaj się Słońce nasze😍 Owieczko ja też nie cierpię wrecz niemca. Za nic w swiecie nie wchodzi mo do głowy:OPowodzenia Miśku😍 Ja jestem na 5-letnie mgr od razu a wiesz co ja nie wiem czy ja bym nie wolała teraz licencjata tylko... Bombuś jak dobrze, ze piszesz wiesz co ja wolę jak tak Cię tutaj pełno niz jak Cie nie ma przez tygodnie😍Matko a ten facet co przyszedł Ci do biura ja bym chyba nie wiem co zrobiła jakiś niezły kretyn że tak powiem:O Ech Słońce a u Ciebie jak tam mam nadzieję, że jest dobrze😍 Rumianeczku dziękuję Ci za pisoenke na maila😍 Na pewno wszystko pozdajesz ba co ja mówie wszystkie pozdajemy:) Kochana a powiedz mi że zapytam mam nadzieję, ze nie Cie nie uraze pisałaś kiedys o egzaminie na prawko ze jedziesz sie zapisac...i byłaś? Przepraszam raz jeszcze jak wiesz uraziłam Cię 😍 Kiguś wiesz ale z ta uczelnią to nieźle no ale dobrze że je dostałaś w końcu. A za Samem powiem Ci tak ja widzę teraz po sobie ostatnio sie zastanawiam czy nie wziąśc dziekanki i nie wyjechac z Darkiem tak że ja Cię rozumiem bo ja też bym nie wytrzymała i nie wiem jak wytrzymam jak on wyjedzie. Jeśli go kochasz a tak jest na pewno to na Twoim miejscu też bym chwytała się wszystkiego co sie da aby z nim być. Fitness jak fajnie że jesteś zakochana miło się coś takiego czyta:)Gratuluje zdania matmy:) Dal Anusi i Gigusi mam nadzieję, ze się odezwą do nas wielkie😍 No własnie a ja rano jade do Zakopanego z Darkiem i aż normalnie spać nie mogę:D Powiem Wam , ze mnie tak wzięło że szok. Nie mogę godziny usiedzieć bez niego:) ech i te oczka:P Wiem miałam Wam wysłać zdjecia przepraszam wyśle Wam jak wróce od razu z tymi z ZAkopca dobrze?mam tylko nadzieję, ze wiatr ustanie i skoki będą...bo na razie wieje masakrycznie az na dwór nie da się wyjśc.. Dobra spadam spać bo trzeba rano wcześnie wstać:) Trzymajcie sie ciepło😍 Odezwę się jak wrócę i już tesknie za Wami😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry miłym Panią... ale miałysmy wczoraj pogode co nie?? niemilam dzis rano wogole neta:P poczytałam was na ile mogłam:) i musze stwierdzic ze Kasia nam sie wyrabia pisze za nas wszystkie:) i bardzo dobrze oby tak dalej.. a sesja sie nieprzejmuj troche sie trzba nameczyc ale potem mozna odpoczac :) ja niemiecki wczoraj zaliczylam a w poniedziałek mam koncowy egzamin z tego wrrrrr nieweim jak to bedzie.. Naluś ale tobie fajnie z tym Zakopanym tez bym chciała sie gdzieś wyrwac ale niemam za co:( jestem spłukana:( baw sie dobrze i odpocznij też za mnie:P Rumiankua jak tam twoj ząbek chyba juz dobrze co?? Kig super ze sie odezwalas , powiem ci że masz naprwde problem, ale każdy problem jest do rozwiazania , i wydaje mi sie ze to rozwiązanie co napisałas jest super..wiem ze pewnie być chciała weslse czy cos ale nie to jest nawjazniejsze w zyciu wesele mozna zrobic zawsze a jak możesz ratowac ukochanego to zrob to ..ale mam nadzieje ze jestes pewna ze chcesz spedzic z nim zyce bo wiesz bo co sie potem rozwodzic jak co?? chco pewnie to niewchodzi w gre:) wiec trzyamm kciuki zebyscie byli SZCZĘSLIWI Anusska a jak u ciebie kiedy koniec sesji znaczy sie egzaminow bo u mnie sie dopiero sesja zaczyna od poniedzialku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie okazalo ze niezostalam dopuszczona do testu z pasozytow chodzilam za dr 3dni zeby mnie przepytal kalaz przyjsc w czwartek dzien przed testem i pow ze nie ma czasu!!!!!!!!!!! i w rezultacie nie pisalam dzis tego testu musze isc na pprawke w przyszlym tg mam przewalone w przyszlym tyg walcze o dopuszczenie doegz z bioli konocwego i od pon zaczynam 3 terminy z anatomii widze ze kig jest hej sloneczko 😘 tak jak pisalam odezwe sie 2lutego.... a jak u was wszystko oki??poczytam tez 2lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P Wczoraj jednak moj Skarb nie dojechal do mnie..... ale dzis sobie odbilismy :P prawie caly dzien spedzilismy w łózku hehe nigdy tak dnia nie spedzalam...Ps. Bylam grzeczna jakby co :) A tak poza tym mam bardzo dobry humorek... tylko cos mnie glowka teraz zaczyna bolec:( aaa wczoraj wieczorkiem kolega z grupy do mnie non stop dzwonil, nie dawal mi spokoju i moja mame obudzil tymi telefonami grrr... troszke przecholowal.... hehs zasnelam o 3 a wstalam po 7....jestem teraz padnieta...ale i szczesliwa:D Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysiaki!! Miałam nie pisać ale nie mogłam sie powstrzymać :P Chociaż na chwilkę.......... Wiecie co.. załamujecie mnie.. jak ja jestem, to żadna nie pisze, a jak mnie nie ma to wszystkie 😭 tylko Ruminuś wsiąkł c :( a Giga?? 😠 Kiguś trzymaj się.. skoro teraz jesteś szczęśliwa, to dobrze, że jest jak jest :) Oby Tobie było dobrze w tej sytuacji 👄 PISZ JESZCZE!! Naluś udanego wypadu.. Boziu co ja bym dała żeby mić tych parę dni. Ja to ja ale mój Misiak.. aż serce mnie boli jak pomyślę o tym ile On ma na głowce i co sie dzieje w jego życi.. ile ja bym dała, żeby On mógł się chociaż porządnie wyspać :( :( A za kilka wolnych dni to.. ehh :( Korzystajcie Skarby 🌼 Owczuś ja też jestem spłukejszyn :P Powodzenia na niemcu 👄 Anuśśśśśśśśś.. TY WIESZ.. ❤️ nie łam się Kotek ❤️ A ja niedawno wróciłam do domku z zajęć :( PADAM normalnie :( A jeszcze muszę dokończyć wypracowanko na jutro :o Nie mam siły :( Czuję, ze dziś znów zawaliłam test :( 😭 😭 :(:( Chce mi się wyć :( A jak pomyślę o Miśku.. czekam tylko, kiedy go przytulę.. szlag mnie trafia jak jest tak daleko :(:(:( Trzymajcie się Msiaki cieplusio 👄 u mnie pogoda też koszmar - wieje jak *******, zimno jak ******* i do tego jeszcze leje deszcz :o KOSZMAR. Dobranoc......... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej (aha) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy cali po wichurze?mam nazieje slonka ja tylko na chwile boloi mni glowka ide lulu zaaz Anielko z tegoc co zrozumialam to sie ostro pokolcilas z bratem o klamstwa heh moja droga nie masz pojecia ile razy moja rodzine moj brat oklamal zn mnie nie oklamywal scislej mowic oklamal raz a dobrze (oamietacie te awanture o jego studia>??) i teraz jest tutaj w anglii i widze ze powoli dochodzi do tego jakim jest idoota ale co mialam zrobic potrzebowal mnie to zamknelam swoja dume zeby mu pomoc ...eeeehhh Anusssiu nie martw sie dasz rade !!!!!!!! Owieczko ja nie wiem co z ty m slubem zobaczymy za kilka miesiecy jak cos to sie chyba sama nie bede dlugo zastanawiac bo ja no nie wiem ale zyc bez niego nie moge odwalilo mi tak jak Nali jak nawet nie bardziej \\(hahahahaha Nala wiedzialam ze tak bedzie milej zabawy w zakopanem) Rumianek Giga (gdzies ty>????) Bombka Fitnesik caluski slowdkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sobie sprzatam, moi rodzice i siostra z narzeczonym sa w Zakopcu a ja zostalam z bartem w domu, bleee musze sie uczyc, czuje juz panike, w poniedzialek pierwszy egzamin, we wtorek 2 a nic nie umiem. Na ten wtorkowy jeszcze nie ruszylam nic😭 musze sie wziasc w garsc:( nie chce juz..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam. Ale pełna powera :P ZALICZYŁAM GRAM PRAKTYCZNĄ!! CUUUUD!!! :D:D:D :D jestem jedną z tych szczęśliwych 50% :D:D i idę dalej dziobać :P Rumianuś - nie jesteś sama ❤️ KIG 👄 trzymaj się mocno.. dobra z Ciebie Kobietka.. ehh 🌼 Chyba odwiedzę łóżko na godzinkę bo strasznie się stęskniłam :P :D Milusi wieczorka ❤️ Rumianuś my to dopiero będziemy miały upojny wieczór :classic_cool: nie ma to jak książki w piękny sobotni wieczór 😭 Oby do przodu :D Wiecie co.. podbudowałam się dziś :D:D:D Ps. Czasem jak się łapie te doły, trzeba myśleć tylko o tym co dobre.. ja zazwyczaj niestety jestem ślepa na szczęście które mam :( Ale to się zmieni :classic_cool: :D:D BuuuuuuuuuZiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi sciagnie piosenke JOJO - How to touch a girl i nowa kasie kowalska Dlaczego nie?? prosze bardzo👄 a co do mojego zeba to juz pisze 5 raz ze zostal usuniety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus gratuluje zaliczenia👄 ja sie obijam bede sie uczyla wieczorem, teraz mi sie nie chce jakos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napisalm wczoraj taka dluga wiadmosc i co niema jej ;( ;( bylam wczoraj w PROTEKTORZE w Opolu ale sie wybawilam:P a teraz to pije kawe na wzmocnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca rany boskie ja dzisiaj sprawdzialam na twoich suwaczkach date slubu Boze 4 miesiace ale bajer zazdroszcze eeehhhh wczoraj ogladalam sukienki slubne na necie z Samem ale sie usmialam hihiih Bombusiu gratuluje oficjalnie nadaje ci tytul drugiego jedynego niepowtarzalnego geniusza tego swiata (nie zapominajcie ze ja jestem jedynym niepodwazalnym geniusze itd....):-P Rumianku no no glowa do gory kocie:-* wlasnie dzien babci dzisiaj...eeehh nie mowilam wam ale ja mam znowu babcie...to troche skomplikowane ale jak mialam 8 lat to mi i bratu babka nagadala glupot o mamie mysmy sie skurzyli starzy w tym czasie sie rozwodzili kilka razy i w sumie nie gadalam z dziadkami przez 12 lat...no i teraz jak jechalam na swieta to przed swietami ten dziadek umarl i kuzyni zadzwonili poszlismy na pogrzeb i mowie wam komedia byla...skonczylo sie na to ze mam spowrotem tatusia babke ojca chrzestnego i dwoch kuzynow gratis :-P jaja ...a moze raczej zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wróciłam ale nie mam siły na nic dlatego jutro Was poczytam i napisze wiecej[love[ Było super ja chce tam z powrotem...aczkolwiek jak sobie przypomne upadek Mazocha:( Masakra mówię Wam widzieć cos takiego na żywo... Uwielbiam Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babuszki :P Właśnie wróciłam z romantico wieczorku w czworo :P Słoci było :D I byliśmy na \"Dlaczego nie\" i wiecie co.. PRZEREKLAMOWANY :( I totalnie przesłodzony a na koniec to w ogóle :o Chociaż Zakościelny jest niczego sobie :P W każdym razie nie umywa się do \"Tylko mnie kochaj\" :) Zmęczona jestem na maxa ale szczęśliwa bo już po bólu i wreszcie mogłam wtulić się w kochane ramionka :D ale niestety musiał już jechać 😭 :( praca.. :( Kiguś Ty to masz historie nie z tej ziemi :) Cieszę się, że tym razem wszystko wyszło na dobre :) Naluś czekam na zdjęcia ;) Smutne tylko, że ten wypadek.. Owczuś to jakiś club znaczy się ?? :P Ehh nie orientuję się :) Ps. Rumianuś ściągam Ci piosnki :) Buziam Was 👄 Idę sssssspaś :D:D:D NARESZCIE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie juz z nerwow, o 6 dopiero mam busa a nie spie od 2, wykonczy mnie ta sesja, trzymjacie kciuki chociac ja nie licze na cud:P nalus moi rodzice tez widzieli ten upadek, stali dosyc blisko, biedny chlopak ja mma wogole znowu gigantycznego dola, nie wierze juz w milosc ani nic podobnego, moze i dobrze sie stalo ale jakos mi zal, kiedys wam wyjasnie, buuziaczki slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdalam na 3:P ale wazne ze zdalam przede mna 15 osob oblalo:P baba chyba chciala dzisiaj swoj zyciowy rekord pobic:) jutro kolejny egzamin...grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×