Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Jestem.. bo pewnie tylko ja siedzę sama w domku 😭 To idę sobie :( Ps. Jak następnym razem zajrzę to ma być tu tłum! - żebym ja nie musiała robić sztucznego :P No :classic_cool: PaPaPa ❤️ Naprawdę mi odbija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja Kasiu ale tylko czytelniczka bo od 3 dni caly czas doslownie 24 g/h siedze przy kopmie i robie projekt z polityki rynku pracy ..wykresy tabelki i takie dziadostwa i chyba zostanie mistrzem exsela tym bardziej ze nieumum w nim nic robic i dlaego mi tak schodzi z tym juz nieczuje nog kregoslupa iw ogole;/ Rumianku zazdroszcze ci tego sywlka nawet z bolem zęba bo ja siedze w domu ale poiwem wam ze jakos nawet mi sie niechce nigdzie isc..chco pewnie jak bedzie juz ten dzien to bede zalaowal ze nigdzie nieide... ...ale wiecie co cos wam poiwem teraz wychodzi jakich naprwde mam znajomych :( niesety musze to przyznac ze zadnych bo jak ja cos organizuje i zapraszam do siebie to sie znajda wszycy..sylwka tez kiedys robilam w domu mama poszla do sasiadki na noc zeby nam nieprzeszkadzac a teraz jak niemam chaty wolnej to kazdy na nas wypiol dupe i gdzies soebie poszli ..ale dam soebie glowe urwac ze jak bym jutro puscila plote ze robie sylwestra u siebie to by nagle kazdy niemial gdzie isc i by przysli do mnie O WŁASNIE TAKICH MAM znajomych;( w huj znimi za [przeroszeniem mam was i mojego Miska i to mi starczy bo wiecie co przyjazni tak naprwde to niema..i chyba musze w koncu zrozumiec zeby dbac o siebie a nie o innych jak do tej pory bo wszystcy mnie kapia w dupe a ja im jeszcze w nie wchodze i to bez wazeliny i wiecie co.............SKONCZYLO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam ale musilam to z siebie wyzucic bo komu jak niewam;( spadam do swoich wykresow;/;/ Kasiu pisz nam kochnie pisz a moze to i dobrze ze jestes na 1 kierunku bo pewenie ci jest lzej i masz wiecej czasu i dla siebie i dla swojego miska:) dla całej RESZTY WIELKIE B U Z I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś nie Ty pierwsza dokonałaś takiego odkrycia :( ja ostatnio się przeraziłam, że już w ogóle nie wierzę w ludzi i jeśli nawet poznam kogoś nowego to już mam zakodowane, że napewno na nim się przejadę :o cóż - życie uczy :( Pisz Owczuś.. my zawsze Cię przeczytamy :) i jeśli tylko możemy to pomożemy :) Biedaczko współczuję Ci tych wykresów.. dla mnie to czarna magia :P ale mam nadzieję, że już niedużo Ci zostało.. A jak się czuje Twoje Kochanie?????? A ja już nie mam na siebie nerwów! Za cholewcie nie mogę się zmobilizować do nauki :o taka ze mnie leniwa d*** :o A za tydzień zjazd :o Dziewczyny dajcie mi kopniaka bo już sama nie mam na siebie siły :( Ciągle mnie prześladuje ile mam roboty, ale żeby usiąść i coś zrobić to NIE :o aj.. Owczuś.. natchnęłaś mnie.. lezę do książek nadrabiać :) BUZI 👄 I nie martw się Mała.. tak to już jest :( Ważne, że masz Miśka i rodzinkę :) Tego trzymać się trzeba :) Nio i my jesteśmy ❤️ Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20letnia
właśnie trafiłam na ten topik, wieć odrazu zadam pytanie można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 letnia witaj miło nam bedziesz jak z nami zostaniesz:D jak to sie mwoi kazdna nowa krew jest mile widziana:) wiec pisz nam tu skad jestes i wogole napisz cos o sobie :) czekamy na postac:) mamy tylko nadzieje ze nas nieopuscisz bo niektore pisaly pisaly a potem nic wsiakły:( Kasiu a no jutrro sylwester i ja mam nawet plany moje wczorajsze wywody staly sie ciut nieaktualne bo mimo wszystko zostalismy zaproszeni na domowke:P ale wiesz co i tak chyba zdania niezmnie:P widze ze zostalsmy obie tu na strazy Rumianek sie juz bawi hmm ciekawe jak tam jej ząb mam nadzieje ze juz nieboli❤️ Anusska to tak szczerze to nieweim gdzie jest i co robi a jak tam kochnie twoja nóżka ?? zapomniałam o ktorejs??jak tak to wielki buziiiiiiiiiiiiiiiiiiii Nala zakochna to juz niepisze hehe zartuje :) Giga to samo:P a swoja droga to suepr ze wasi rodzice sie polubili:P to teraz tylko taki formalny termin:) i szuakmy sukni :) Kig a ty to co na gg siedziesz caly czas a do nas to nielaska napisac???? Anielko myszko a jak u ciebie ze zdrowkiem?? i co wogole słychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuję na II roku, jestem z siedlec. Swoje 20 lat skończyłam niedawno bo w listopadzie. Zainteresowania-siedzenie godzinami na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Widzisz Owczuś.. wcale nie jest tak źle :P ale mimo wszystko z ludźmi naprawdę trzeba uważać :( WITAJ 20letnia!!! 🌼 miło, że wpadł Ci w oko nasz topik ;) Pisz do nas jak najwięcej :) Ps. Co studiujesz?? :) BUZI dla Wszystkich 👄 A mi to wszystko w ogóle się nie układa :( Właśnie czekam na tel od Miśka, który ma wszystko wyjaśnić.. Wiecie co.. ja to jakiś cholerny pechowiec jestem i tyle :( Idę zbierać się do Kościółka. PA PA PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszło mi do głowy, że koszmarnie kończę ten z deka koszmarny rok, co źle wróży na następny 😭 DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE!!?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D 20-letnia Witaj!!! :):) Pisz jak najwiecej:) właśnie co studiujesz?i jak masz na imię:)? ja pozwalam sobie nasz przedstawić:) ja Nala- Magda Bombastyczna- Kasia Owieczka-Ania Anusska- Ania Rumianek-Ania Anielka-Ania Kig-Kasia Fitness-Monika Gigusia-Garbrysia Mam nadzieję, ze nie zapomniałam żadnej wybaczcie jak cos😍 Kasiu ale wiesz co ja uważam że ten przyszły rok będzie na pewno fajny:) Po pierwsze z tego powodu, ze masz Miśka a po drugie my się wszystkie tyle razy trzymamy że to w koncu musi zaowocowac jakimś spotkaniem;) Tak na poważnie na pewno będzie😍 Owieczko😍 niestety wiesz co też sie przejeżdzam na niektórych ludziach bo niestety niektorzy są strasznie interesowni...:( taka jest prawda ja mam tylko Anię taką prawdziwą kumpele nikomu innemu jak jej (no teraz jeszcze Darek doszedł) nie ufam nawet tej naszej zgranej paczce ludzi...trzymaj się masz Miśka swojego Skarba i to jest najwazniejsze😍 Gigusia no to super hehe dokładnie teraz już tylko zaręczyny (bo jeszcze nie było prawda?) a potem to już gigantyczne wesele:DCieszę sie bardzo i trzymam kciuki:) Rumianku mimo wszystko dobrej zabawy😍Tęsknimy za Tobą:) Anielko jak tam zdrówko i jak tam interes:) mam nadzieję, ze wszystko jest w porządku:) a Ty gdzie idziesz na Sylwestra? Kigus odezwij sie !!! Fitness Ty też bo gdzieś nam zniknełaś... Anusssia a Ty jak masz dostęp do neta a masz kochana bo widzę opisy:P to sie też odezwij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wiecie co zakochałam się ale tak już na maksa:) i jestem tutaj tak mało dlatego że teraz łapię każda chwilę wolną z nim bo może sie okaza ć że za tydzien wyjedzie...a jutro ma urodzinki tak więc dzisiaj świętujemy po północy podwojnie za nowy lepszy rok i za niego:):) a idziemy do Spiżu jak Wam pisałam:) ogolnie nie sadziłam że jest taki słodki:P Wiecie co jest najgorsze boję się cholernie że mi go ktoś zabierze..wszyscy mi mowią jaki to on jest słodki bo jest ale się boję ze no cholera chociaż jak mu o tym powiedziałam to mi powiedział że nie będzie tak na pewno bo on jest ze mną...;) ech:D Gigusia teraz rozumiem Cie w stu procentach jak pisałaś o Miśku ze tak za nim szalejesz:P a tak poza tym to leci ten czas juz nowy rok...ale najwazniejsze że wy jesteście ze mną😍 zajrzę tutaj jeszcze po południu jak się będę szykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombatyczna
NALUŚ.. no nareszcie :D Cieszę się, że tak Wam się układa :D I nie bój się.. przecież fantastyczna z Ciebie Dziewczyna a Dareczek wie, co ma :D Muszę to napisać: A NIE PISAŁAM??? :P :D:D:D Cieszę się :D 20latko Justynko coś mało wyleewna jesteś ;) Pisz nam o wszystkim :D My lusbimy czytać :) Jesteś z Siedlec (bo tam studiujesz..) a jeśli nie to skąd?? I co planujesz na dzisiejszy wieczór?? ;) :D A ja i Misiak wczoraj chodziliśmy podminowani bo okazało się, że Misiek pracuje 1 :o i to na 5 rano!!! Pogłupieli ludzie :o No i z tego stresu nawet zdążyliśmy się deko pokłócić :P Ale dziś Misiek użył swojego uroku osobistego i ma wole jednak :D Nie wiem jak On to zrobił ale Go UWIELLLLBIAM ❤️ Nio i będziemy mieć dziś wystrzałowego sylwka z naszymi najnajnaj znajomymi i będzie SUUUUUUUPER :D Ufff... DZIEWUSZKI życzę Wam wystrzałowej zabawy i cudownego Roku 2007 :D Niech będzie lepszy niż ten mijający..i zcekam na to nasze spotkanie (Naluś trzymam za słowo) :) A i napykać mi fotek a później poprzesyłać :D:D:D BUUUUUUUUUUUUUUUUUUZI 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stałe mieszkam w siedlcach i tu studjuję. Zauważyłam, że lubićie dużo czytać ale jeszcze więcej lubicie pisać. Moje plany na dzisiejszy wieczór? siedzenie przed komputerem i pisanie zaległych referatów bo zaraz po nowym roku trzeba oddać a tu pustki ma kartkach i w głowie, a o północy lampka szampana w domciu. Pozdrawiam was i życze wam udanego sylwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś nawet nie wiesz jak sie cieszę że mi tak gadałyscie tutaj o nim że to wyszło:D:D:P a spotkanie to na pewno coś sie wymyśli:) Justyna miło mi poznać w takim razie:) Też miałam studiowac politologię ale nie wyszło;) Udanego Sylwka mimo wszystko i aby następny rok było lepszy no i żebyśmy ciągle utrzymywały znajomość😍😍 Ide wyprostowac włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka szapmanskiego sylwestra!!!!!!!!!!!! hej 20letnia!! dziewczynki kocham was i odezwe sie na poczatku lutego... musze wyprostowac wszystko na uczelni musze zaliczyc biologie i porawki z anatomii buziaczki a i jeszcze przeprowadzka bo podpisalismy umowe co do kupna mieszkania tzn witek narazie jest wlascicielem wiec w lutym przeprowadzka :( trzymajcie sie mam nadizeje ze to nie brzmi jak pozegnanie to w koncu tylko 1msc moze uda mi sei kiedy tu zagladnac...:( jeju ja musze dac rade:( pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :P Sorki za moje milczenie....... ale jakos tak wyszlo, ze rzadko mialm kompa do dyspozycji.....grrrr... Hmm... Może powiecie, że jestem okrutna ale 31.12.2006r. zakonczylam króciutki zwiazek....uznałam, że nie czuje nic do tej osoby i nie bede sie meczyc i robic nadzieii..... chciałam to zrobić jeszcze w starym roku, aby móc z czystym sumieniem zaczac nowy rOczek :) ....może troszke popsulam jemu humorek, ale cóż....nic na to nie poradze... Hehs... on zabardzo jeszcze nie potrafi zrozumiec, ze to koniec..bo dalej meczy mnie smskami... Teraz jest lepsza czesc:D poznalm wspanialego faceta :P w sumie to znam go kilka miesiecy, ale ostatnio jakos tak wyszlo, ze bardzo duzo zaczelismy z soba rozmawiac i pasuje mi jego charakterek...chociaz malutkie minusiki sa.... Nawet wyglad nie liczy sie az tak.... chyba powoli sie zakochuje :P No i pamietajcie nie ma ideałow... :P W zwiazku jest wazne aby szczerze kogos kochac, bo jesli kochamy szczerze to ta osoba staje sie naszym idealem :) akceptujemy wtedy ja jaka jest i za to ja kochamy ❤️ I pewnie teraz myslicie jak jestem bee... ale cóż... taka jest prawda.. Ps. Sylwka spedzilam na domowce :P hehe Nie bylo zle... Hehs... wielkimi krokami zblizac sie zaczyna sesja i znow troszke malutko czasu bedzie :( niestety..... Witam nowa koleznke :) Aaa wszystkiego naj naj najlepszego w Nowym rOczku :) dla wszystkich :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Anusia trzymamy za Ciebie kciuki będziemy myślec tu o Tobie i tesknić i czekać na Ciebie😍 Trzymaj się nam tam mała dasz radę zobaczysz😍😍 Fitness ja nie myślę że jesteś be tylko postąpiłaś jak dla mnie bardzo dojrzale. Naprawde skoro nie czułaś nic do niego to dobrze zrobiłaś b o najgorsze co moze byc to ranienie drugiej osoby... Powodzenia z tym facetem na pewno Wam się uda😍 Wiecie co jeszcze trochę i n ie będę mogła oddychac bez niego...matko a on ma wyjechac ja chyba umrę:( Ide spać bo mam jeszcze do tej pory gigantycznego kaca i ledwo stoję na nogach ale zabawa była boska:D Naprawdę fajny sylwester był:) Kocham was słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeej :D Witaj Fitness 🌼 jak przyłączyłaś się do nas to ja akurat miałam maleńka przerwę :) miło mi Cię poznać ;) i w 100% popieram Naluśkę - po co ciągnąć coś, co i tak nie ma szans, a poza tym, im dłużej byś to ciągnęła tym gorzej dla niego :P Anusia ❤️ Naluś.. dasz radę Misiaku :) Najważniejszę, że On jest.. że po prostu jest.. nieważne czy blisko czy daleko.. (ok.. ważne.. ale przecierpisz swoje a później potrójnie to sobie wynagrodzicie :) ) Kolejne potwierdzenie na istnienie przeznaczenia :D = Nalusia i przystojny Pan D... :D Ja też miałam suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperowego sylwka :D:D:D BOMBA normalnie :D wróciliśmy chyba koło 5 do domku :) Imprezka super zorganizowana :) a o północy poszliśmy na plac Bema na fajerwerki :) Baaaaaaaardzo się zdziwiłam, ze w mojej mieścinie potrafią zorganizować coś tak fajnego i klimatycznego, bo naprawdę udało im się :) A poza tym.. mam taakie odciski :P a nio i towarzystwo mieliśmy suuuuper więc :D:D:D Ale wracam już na ziemię tzn do książek :o BUUUUUUUUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj kolejny raz uświadomiłam sobie że mam najwspanialszego Faceta na świecie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ DZIĘKUJĘ ❤️ :D Już NIGDY nie będę narzekać :D (aha :P ) Buziam i spadam 👄 i dziękuję, że Was mam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec pomimo tego ze musialam brac antybiotyki z powodu mojego zeba to bylo swietnie, opuchlizna mi juz prawie zeszla ale jeszcze troche czuje pod policzkiem:P ja to mam pecha nawet w sylwestra ogolnie hotel byl ekstra, szef hotelu mlody chlopak kolo 28 lat, ale strasznie koscisty wiec nie w moim typie:P jedzenie niebo;) boshe wrocilabym tam chetnie zaraz............ a tak wogole to wszystkiego naj naj naj w 2007 roku, spelnienia wszytskich marzen👄 poczytam was potem bo jeszcze mnie nosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rumianuś!!! :D Suuuuuper miałaś :D:D:D Widzisz.. wiedziałam, że ten ząb nawet nie przeszkodzi Ci się dobrze bawić :P :D Opisz wszystko koniecznie :D A ja wracam do książek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech mi któraś powie, że mało piszę :P Mój typ już tak ma: albo nie odzywa się wcale, ale jak już się pojawi to na tyle, że wszyscy mają go dość :P:P Uciekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide spac, jutro cos popusze kocham was👄 a ty bombus pisz ile mozesz:) brakuje nam ciebie jak znikasz:( zreszta anussssko za toba tez bedziemy bardzo tesnic, dasz rade serduszko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×