Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kurwa, zaraz coś mnie pierdolnie i to zdrowo i będzie to KURWICA! ta pierdolona strona nie chce mi wyslac wiadomosci kiedy to znalazlam ludzi (3 roziny), ktorzy pasuaj mi idealnie i na dodatek maja jeszcze malo ofert. bo niby pieprzone 24 h nie minely jeszcze. całe życie pod jebaną górkę:( chyba wezme sanki od sasiada bo jak w koncu dotre na szczyt tej gorki to bede miala zajebiscie wysoka gore do zjazdu. wybaczcie, ze tak klne i ciagle o jednym ale nie mam komu o tym powiedziec. rodzice nie wiedza o moich planach, Kasia, Zosia, Agnieszka ani Karolina tez nie, Rafala odpowiedz znam a Kasia ode mnie ze studiow nie wydaje mi sie odpowiednia osoba. aha, i jesli ktos ma dzis czas i ochote pogadac ze zdesperowana kobieta to 3787980 - to moje gg. Nalus ja bym tego Twojego po dupie sprala jak cholera! zachowuje sie jak rozkapryszony dzieciak. wybacz, ale ja bym takie w dupie miala skoro robi takie swinstwa i chamstwa. jak on Tobie tak Ty jemu. aha, nie przywiazuj zbyt duzej wagi do tej mojej wypowiedzi bo jak widac nie mam dzis za dobrego humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dzieki mnie stronka ta rozpoczela sie jakze optymistycznie nastrajajacym akcentem/postem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochaniutkie dziewuszki:) dziekuje za to ze jestescie no to tak na wtepie...:) .....🌼❤️ mufra- kochana jak juz Ci pisalam bedzie wszystko dobrez, a jak nie to przez cale wakacje bedziesz zwiedzala Polske:D oczywiscie Dolny Slask zaprasza!!!!!wszytskie:* Nala- kochana zgadzam sie z mufra, Darkowi nalezy sie pozadne lanie, moze wtedy przejzy na oczy. Kurcze on chyba nie zdaje sobie sprawy, jak to boli.....jak on moze tak si zachowywac, przeciez wy juz nie ejstescie dziecmi...ale wlasnie tacy sa mezczyzni...jeszcze bedzie Cie przepraszal na kolanach....a jesli on ma tam kogos??kurcez sorki ale zawsze mi jakies zle mysli chodza po glowie...;/mam nadzieje ze sie obudzi.... trzymaj sie misku *:*:*:*:*:pamietaj zawsze masz nas:D anussia- co tam u Ciebie?? a kig gdzie sie podziewa?? owieczka pwenie zalatana przed slubem....ja juz sie boje....dziwczyny macie reacje na wesele??:P gabi- a co tam u ciebie??jak tam dieta??ja tez troszku zrzucilam po tych wystepach:djuz sie mieszcze w spodnice z tamtego roku:D bomba- Kasiuniu u Ciebie tez bedzie dobrez, musi byc.....trzba powolutku przetrwac te trudne chwile...zawsze wychodzi sloneczko:* a tez bym z checia zaopiekowala sie kotkiem, tylko ja nie moge miec:(moj brat alergik, a mama nie cierpi kotkow....bo smierdza...;pehhh...nie zna sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o alkohol rumianku............niestety ja nie lubie pic czystej....a na ewno nie moge...dwa lata temu,a moze i wiecej troszku przesadzilam i od tamtej poy jej juz nie ruszam:P wole dobre piwko:D ostatnio piwkowalam z moim dobrym kumplem,,,,tez bylo fajnie, a nastepego dnia na wystep...ale sucho bylo:P buziakuje i ide po prysznica i lulu...:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka y mi dobre fluidy przesyłasz :) normalnie jedna z moich priorytetowych rodzinek do mnie napisala :P aha, statystyka na dzis na 99 wyslanych - 33 negatywne, 2 pozytywne normalnie sie rozkrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra- a nie mowiłam że bedzie dobrze:) zobaczysz, do konca tygodnia bedziesz miala tyle pozytywnych odpowiedzi ze bedziesz miala problem z wyborem:P bedzie dobrze, wierze w Ciebie:D ale wakacje u nie sa dalej aktualne:D a ja dzisiejszy caly dzionek spedilam u babuni.... pierw bylismy na zakupkach, pozniej pogaduszki, az obzrte po obiedzie wybralysmy sie na dzialke, a tam byla dosc powazna rozmowa o zyciu..... i wlasnie sie dowiedzialam, ze moja babunia juz wie o tym ze moj P jest po rozwodzie i ma dziecko,,,;/;/;/;/ kurde skad ona moze to wiedziec,,,,jacy ludzie sa ciekawscy....po h....sie wpier****ja z butami w zycie innych, pewnie to rodzinka maczala w tym palce...;/ale na szczescie przyjela to dosc pozytywnie, mam tylko uwazac i z rozsadkiem odejmwac decyzje..... takie rozmowy robia mi metlik w glowie....:(:(:(i teraz mysle o bzdurach........ ehhhhhhhhh.....czemu tak sie dzeje:( mam teraz zly humorek....:( buziaczki dziewczybki.... a w ogole gdzie jestescie????????? od wczorajszego wpisu mufra napisala.. pokazcie sie.....ja chce odpoczac!!!! moze w koncu spotkanie cio????? bbbbbbbbbbuuuuuuzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaccccccccccczzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeekkkkkkkkk na dobranoc👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fascynujące. jak przyszły mi pozytywne odpowiedzi to głupi system skasował mi konto :O świetnie... napisałam im jakże soczystego maila co sądzę o ich serwisie :) oj tak, może jak mam czasami cos po angielsku powiedziec to zapominam języka ale jak mam coś wygarnąć - nigdy :P w ogóle to w desperacji powiedziałam Mamie, że chcę wyejchać na wakacje. o dziwo nic nie powiedziała oprócz tego, żebym sobie jakieś biuro w podziemiach BUWu znalazła (bo my tam mamy od cholery takich biur dla studentów) i zapytała czy mnie stać. jak powiedziałam, że tak to stwierdziła, że ok. no to teraz zaczynam szukanie od nowa... a poza tym to dziś się z Mamą nanosiłam takich trochę wiekszych niż normalne chodnikowe płyt bo Tata robi podłogę w nowym garażu pod swój nowy samochód :P bo w końcu wyszło na to, że ja dostaję nasza obecną Xarcie a Tata sobie nowy kupuje. Mama jeździ na doczepkę bo nie ma prawka :P anielcia ja nie wiedziałam, że ten Twój P jest po rozwodzie i ma dziecko... w ogóle ile on ma lat jeśli można wiedzieć? odważna jesteś skoro zdecydowałaś się na taki związek. a babcia - cóż, rpzeżyje kobieta bo kocha swoją wnusię. a plotkary bez plotek nie przeżyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja bylam wczoraj na karaoke i spotkaniu z moja klasa z technikum tak sobie zdarlam gardlo ze nie moglam mowic no a dzisiaj bylam u tesciow i po prostu oni sa cudowni no i misiek mial zasieg dzisiaj to sobie posmsowalismy boze jak ja tesknie juz wariuje mowie sama do siebie eh:( 🌻mufra dasz rade juz jak znasz angielski to super podziwiam takich ludzi jak ty obcykanych jezykowo bo ja wrecz kuleje lingwistycznie 🌻anielcia nie martw sie no babcia sie dowiedziala no to trudno nie bedzie tak zle przyzwyczi sie 🌻nala pamietaj zajmij sie swoim zyciem o nim staraj sie nie myslec zapelniajac sobie czas zajeciami 🌻reszta dziewczynek buziaki❤️ BOZE JAK MI SIE NIE CHCE JUTRO NA ICZELNIE WRACAC CHYBA SIE POPLACZE NIE ZALICZE TEGO ROKU I POJDE KOPAC ROWY KOLO MOJEGO DOMU jakos w tamtym polroczu mi sie chcialo bo mialam kopa bo wiedzialam ze jak bede sie starac to bede sie mogla z miskiem widywac normalnie bez jeczenia rodzicow ze sie nie ucze teraz go nie ma i co opuuuscilam sie paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wlasnie wrocilam z festynu, bylo srednio:P moze dlatego ze na trzezwo;) byla moja przyjaciolka i w sumie bylo milo:) lece zaraz spac, wogole mam taki tydzien przestawiony przez ten dlugi weeknd ze nie umiem sie pozbierac jaki dzien jest, buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja dzis nie mam o czym pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pusto ja o was pamieam przepraszam ze sie nie odzywam ale mam sesje wiem ze to nie wyjasnienie przwpraszam za kilka dni koniec wiec bede z wami spowrotem przepraszam was raz jeszcze tyle sie dzieje ale juz chyba przywyklyscie do mojego znikania i wracania ojojojojo okropna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, brzuch mnie boli okropnie,n ie wiem czy dostane @ czy to z zimna, w dodtaku alergia mnie juz zacyna lapac:( ech dlugo nie bylam chora:P a do mnie dzisiaj dzwonila moja druga przyjaciolka z irlandii i wraca we wrzesniu na stale!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ja nie wiedzialam ze ty masz kumpele w irlandi oojej okropna jestem mam nadzieje ze mnie jeszcze tu chcecie ojeojeojeoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja jakoś żyje... dziekuje, ze neiktore pamietały o mnie. Cos wiecej napisze juz nie dlugo. Co sie dzialo itd. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że jeśli dam ogłoszenie \"Zdesperowana kobieta pojedzie do Szwajcarii\" to ktoś mnie przygarnie? bo jak na razie czekam na odpowiedź całej jednej kobiety, która ma się zdecydowac jakoś do jutra bo właściwie to szuka kogoś na cały rok. a Wy piszcie więcej bo nie mam co czytać :P a jak nie będziecie pisać to ja wam pokażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nieladnie, nie bawie sie z wami, ani jedna nie napisala nic, nie wolno tak robic, nie ma wkacji, dlugi weekend sie skonczyl wiec do pisania myslalam ze tu bedzie full czytania a tu zero:( dziewczynki co z wami?? mam nadzieje ze ok wszytsko, gdzie wy sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usprawiedliwienie :P nie dosc, ze ostatnio pisze najwiecej to jeszcze teraz prowadze ozywiona korespondencje z niejakim W. :) aha, i na 51 wyslanych mam 13 negatywnych i 3 pozytywne odpowiedzi :) i musze sie Wam czyms pochwalic. dzis odkrylam, ze juz od dawna nie mysle o moim bylym i juz NIC do niego nie czuje :) wrecz odrzuca mnie kiedy o nim mysle :) kocham Was wszystkie mimo tego, ze nie piszecie :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ostatnio daje dzezu :) w poniedzialek nie poszlam na zajecia tylko z moimi trzema kumpelami do lasu kazda miala winko znaczy napoj winopodobny na glowe:D no i bylo bardzo zabawnie dopoki nie wypilam litra tego swinstwa film mi sie urwal i cala noc hawtalam jak kot boze co za straszne uczucie no ale poszlam za rada mojego miska ze musze sie wyluzowac no i sie wyluzowalam jak cholera brrr nie tkne alkoholu przez nastepne 2 miesiace:) albo i dluzej:P 🌻rumianku dobrze ze ten festyn to na trzezwo byl przynajmniej pamietasz:) witaj w klubie alergikow ja tez tylko kicham i prycham 🌻kig powodzenia na sesji koncz ja i wracaj bo dostaniesz wrrr :) 🌻bomba ta lapka cie nie usprawiedliwa masz cos napisac 🌻fitness pisz co sie dzialo i to szybko:) 🌻mufra no 3 pozytywne odp to juz cos gratulacje:) a co to za W pisz tu zaraz 🌻owieczka pewnie zagoniona slubem:)(trzymaj sie mala trzymam kciuki zeby cie sie wszystko powiodlo 🌻anielka widze zes na spacerze po opisie na gg opowiadaj z kim na spacery chodzisz:) 🌻anussska nasza pani doktor dasz sobie rade zaraz koniec roku i bedzie mozna odsapnac wszystko ci sie uda 🌻nala ty wiesz ze za ciebie i darka ciagle trzymam kciuki👄 mam nadzieje ze o zadnej nie zapomnialam 🌻❤️ pora wracac bo pojaiajace sie tu posty leca jak krew z nosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja jestem z wami chociaz mnie nie ma dzois w nocy napisze dzielo swego zycia tzn najwieksz scieme z mozliwyh i mam nadzieje zakoncze tegoroczna sesje tym samym buhahahahah mam juz 900 slow wlasnie napisalam jeszcze 1500 cala noc przede mna ale ja jestem glupia i nieodpowiedzial;ana tak na ostatnia chwile ale ggghhh raz sie zyje buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig ja tez zawsze wszystko robie na ostatnia chwile no ale coz to sie nazwywa szczyt lenistwa:) powodzenia na koncowce sesji:) 🌻bomba co jest?? bo sie martwie jaki dol?? trzymaj sie kobieto a ja zaraz mam kolo z historii filozofii antycznej ble nic nie umiem ale ide jak ja zalicze ten semestr to to bedzie cud:) milego dnia dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALICZYLAM DWA KOLA Z HISTORII FILOZOFII ANTYCZNEJ JUPIIIII:) z cwiczen i wykladow hihi wieczorem ide swietowac to do pubu:D:D:D:D:D moze tak zle nie bedzie na koniec gdyby nie ta logika:/ a was dalej nie ma buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACZYNAM ERE LENIWCA EEEEMMMMMMGGGHHHHHHH giga gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig giga gratulacje, ja zaczynma od niedzieli ere z kolosami:/ caly maj mam przewalony a checi brak do nauki, w dodatku zlapalam jakies alergiogrypowe przeziebienie i nic mi sie nie chce:( jak sobie pezypomne ze czeka mnie caly weekend w szkole to mnie chuj strzela:P bylam dzisiaj na zakupach i kupilam sobie kolejna niebieska bluzke:) uwielbiam ten kolor;) lece do lozka bo glowa mnie znowu zacyna bolec, buziaki dla wszytskich👄 bomba co sie stalo?? Nala a u ciebie jak?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek na dzis? faceci to debile z popedem plciowym. az mi sie komentowac nie chce :O (nie dotyczy to W.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki:D Wiec u mnie w sumie nic nowego, procz tego ze musze dzis sptrztac caly dzien mieszkanko....a tak mi sie nie chce ze szok..;/ jak na razie sciagnelam fieranki i nalalam wode do mycia:D boniu,,,,,jak mi sie nie chce!!!!!!!chyba juz pisalam ze mi sie nie chce:P A tak poza tym,,,,osttanio w sklepie cos malo ruchu, a platnosci nas gonia:( Aha , jednak zdecydowalam sie jechac na Ukraine, wiec wyjezdzam 22 tego miesiaca i wracam w dzien moich urodzin, badz dzien przed czyli 29:D ciekawaco sie bedzie tam dzailo....nie musze chyba wspominac ze ten wyjazd mnie splukal:( Jest jedna dobra wiadomosc!!!!kupilam sobie w koncu aparat cyfrowy Olympusa:D hehe bede robila zdjatka, i w koncu od razu bede mogla wam wyslac,,,,a nie teraz czekam juz ponad miesiac na zdjecia z Moskwy..:(i nie moge sie doczekac:(:(:((:((:(:( Ale jak przyjade z Ukrainy, od razu dostaniecie ode mnie:D z P w sumie jest dobrze, czasami sie klocimy,a le nie ejst tak zle....od czasu remontu w sumie u niego mieszkam...ale juz wrazam do domku:D i tego miesiaca 25 bedzie rok....boniu kiedy to mnelo, jak ja moglam z nim wytrzymac....a on ze mna...:P No i rocznica na Ukrainie, romantyka:P Mufra- kochana co to za W, pisz tu nam tu szybko....my chcemy juz wszystko wiedziec...;P a moj P ma 28 lat, nie wiesz bo jestes krotko...;P ale etraz sie juz wglebilas w moj chory zwiazek:D do odwaznych to ja nie naleze, tak jakos wyszlo....bym kiedys kogos wysmiala gdyby mi powiedzial ze bede z mezczyzzna ktory jest po rozwodzie a do tego ma dziecko...ale zycie potrafi nam prawic niespodzianki:P Nala- ja dalej trzymam kciukasy...mam nadzieje ze sie wszystko ulozy, a jak nie to kopnij go w d....i na pewno znajdziesz chlopaka godnego Twojego serduszka, bo D jak na razie nie zasluguje na nie....trzymaj sie cieplo:* gabi- gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!widzisz, zdolniacha z Ciebie...a jesli chodzi o las, to ladnie przegielas:D w sumie juz nie pamietam kiedy sie tak na....lam..:D ale siakos mi nie wchodzi teraz alkohol....osttanio bylismy piwkowac u znajomych....to trzy wypilam i podziekowalam:D bomba- a co tam u Ciebie??dlaczego sie smutasz??co sie dzieje....pisz tu nam szybko....martwimy sie...:( rumianku- bidusia z Ciebie...teraz to bedziecie mialy kichanko...wiem, bo moj brat tez alergik....trzuymaj sie i nie daj sie..;P i powodzenia na egzaminach, nie zapomnij o nas i wpadaj cos napisac..;P Fitness-- a Ciebie to juz wieki tu nie bylo....pisz nam tu szybciutko co tam u Ciebuie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×