Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gość paatka
Witam! Jestem nowicjuszka. Nie zdazylam Was poczytac ale nadrobie to.Mam nadzieje ze moge sie dolaczyc...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatka
Ja tez ze slaska:) dokladnie z Żor kolo Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko wyslalam ci smska bo mi kafe nie chciala sie wlaczyc:( z calego serducha zycze ci wszytskiego dobrego, szczescia, pomyslnosci i spelnienia najskrytszych marzen, buuuziakow na sto na twoje oczko;) 👄👄👄👄 a zmoja siostra to juz tak jest, po prostu ma wredny charakter, mam paskudny humor, jakos mi smutno od kilku dni a nie wiem dlaczego, mam znowu jakies rozstrojenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz. anielko przepraszam ze spoznione ale najszczersze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻🌻🌻👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko ja sie nie moge napatrzec na twoje zdjecia jestes sliczna a wlosow to tylko ci zazdroszcze:)pozytywnie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I znów z niczym się nie wyrabiam :( Oby minął czerwiec.. grrrrrrrr Proszę wybaczcie mi 👄 Owca ostatnio siedzi mi w główce tzn jej ślub :) eh :D Przyślę Wam zdjęcia kici jak tylko znajdę chwilkę. Aaaaaaaa właśnie.. ogłaszam konkurs na imię dla niej bo do tej pory nic nie wymyśliłam :P Odezwę się niedługo. Buziam WSZYSTKI MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCNOOOO 👄 Uciekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Nie wiem czy jestem mile widziana czy nie, ale bardzo bym chciala dolaczyc sie do tego forum.Wiem ze jestescie juz zgrane i tak dziwnie jest jak jakas nowa osoba sie wlacza, ale prosze o szanse:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paatka pisz o sobie jak najwiecej witam cie bardzo serdecznie widzisz trafilas na taki szlony okres egzaminow slubow i malo tu sie dziolch pojawia ale napisz cos o sobie wszystkie nowe osoby sa mile widziane:) ja jestem gabi moj mezczyzna zycia wyplynal na pol roku minely dopiero 3 miesiace i dostaje nerwicy a po za tym studiuje filozofie z religioznastwem i etyka w slupsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka giga ma racje, jestesmy troche zalatane i nie piszemy wszytskiego co chcialybysmy napisac:) witamy cie tu serdecznie, ja mam na imie Ania i studiuje zaocznie pedagogike opiekunczo wychowawcza, w tygodniu pracuje w knajpce moich rodzicow, obecnie sama ale nie samotna:P napisz cos wiecej o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko ja Ci wysłałam zyczenia na gg, mam nadzieje, ze doszly :) bomba ja razem ze zdjeciami kici poprosze Twoje zdjecia :P ja jestem wzrokowcem to jak zobacze kicie to moze mi jakies imie przyjdzie do glowy paatka witam :) ja jestem Kasia i studiuje prawo na UW, przynajmniej do czasu wynikow sesji letniej :P obecnie jedynym moim zajeciem jest zakowanie 2500 stron do egzaminow :O 4 sprawy 1. nie jade do Anglii 2. na 90% bede pracowala w fundacji i realizowala swoje chore pomysly z zakresu PR :P 3. nie poszlam dzis zaliczac semestru z polski. i dobrze, bo facet cala grupe uwalil. cholera msci sie za to, ze wszyscy na ostatnia chwile zaliczaja i pyta o durne szczegoly, ktorych nawet w ksiazkach nie ma 4. jutro mamy roczne kolokwium z rzymu wiec trzymac kciuki ide spedzac romantyczna i jakze upojna noc z prawem rzymskim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra to naprawde masz upojna noc:P a ja sie dzisiaj wazylam i schudlam 3 kg:D:D:D hihi jeszcze chce schudnac 3 i bedzie git:) wykupilam sobie wczoraj bilet na obejrzenie magdy m i juz wiem jak sie skonczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! znalazlam skrypt i z moich 100 stron A5 zrobilo sie 17 A4 :D rumianku gratuluje :) jak juz schudniesz te nastepne 3kg to mozesz dalej odchudzac sie za mnie, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mufra, dla ciebie wszytsko;) poswiece koljene 3 kg mojego jędrnego ciala dla ciebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za ten wielki zaszczyt ;) to chudnij szybko zebys szybko mogla zabrac sie za zrzucanie moich zbednych kilogramow :) skonczylam z rzymem na dzis. mam to gdzies :O dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuu trzymajcie kciuki.........kto to widział żeby o tej godzinie wstawac na egzamin ja jeszcze śpię i nic nie pamiętam:D:( Buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa miało nie byc uśmiechniętej buzki tylko ta :O heh nieprztomna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala o ktorej Ty mialas ten egzamin? przezciez 4.20 to NIELUDZKA pora. 40 minut temu zakonczylam kolokwium i chyba zaliczylam choc pewna tego nie jestem. jak nie zaliczylam to w poniedzialek robie ripit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala trzymamy mocno kciuki, bedzie dobrze🌻 mnie czekaja jeszcze 3 kolosy i 2 egzaminy i koncze dopiero 30 czerwca :O mufra bedzie dobrze z tym kolosem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za zdawajace i te ktore sie borykaja z problemem jak ja zalicze ten semestr tak jak ja eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE ZA żYCZENIA:*:*:*:**::p fAJNO żE WY PAMIęTAłYśCIE...... :d Paatka- szkoda, że wcześniej do nas nie napisałaś,.....osttanio byłam w Żorach, bo moja mama spotkała sie z kolezankami z kafeterii....tak się nudziłam z babkami po 50 ,że bysmy mogły wykorzystać ten czas:D oczywiscie witam Cie serdecznie, jestem Ania mam swój sklep z odzieżą ciążową, tańcze w zespole w moim mieście. 3 dni temu wróciłam z Ukrainy w tym Odessa, było super:P a poza tym wczoraj zerwałam z moim P......i nie wiem co będzie dalej:) Aha, mam dla wszystkich wiadomośc!!! wczoraj m.ój P do mnie zadzowinil, i poinformował mnie, ze musi dziś wyjechac do Francji.....i to natentychmiast..... tak się wkurzuyłam tym wszystkim(oczywiście od paru tygodni są same zgrzyty miedzy nami) ze postanowilam sie z nim rozejsc sie.... dzis gadalismy i juz sie pytał czy jestem pewna tego co wczoraj mowilam...a gadalismy do 2 nad ranem/!!?!!wczoraj przyznal mi sie, ze on mnie nie rozumie i jak ja z nim gadam to sie wylacza bo on nie wie o czym ja mowie....;/ ehhhh....co za pustak....fajnie ze po roku czasu mi to powiedzial......;/;/;/;/;/;/;/;/ kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak poza tym u mnie nic nowego... dzis dostalam @ i oczywiscie bardzo zle sie czulam...zastapila mnie w pracy Irena, a moj kochany dwu i pol letni bratanek wlasnoie mi zasnal na rekach....:)nie mogl sie doczekac zdjec(zawsze jakies ze mna oglada na kompie:) buziaki i jesczez napisze:* jESZCZE RAZ DZIęKUJE ZA żYCZENIA::*:*:*:* paatka- ja jestedm z Dolnego śląska - Świdnica, koło Wrocławia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Anielka21----> Wiesz chyba Twoja mama spotkala sie z moja mama.. hehe, byla tam tez Ania z Australii.O to spotkanie chodzi?? A teraz kilka slow o mnie... W lutym skonczylam 20 lat, aktualnie mieszkam i pracuje w Irlandii. Jestem tutaj z moim chlopakiem juz ok roku. Zaraz po maturze wyjechalismy. W miedzy czasie dostalam sie na studia do Wroclawia na pielegniarstwo ale zrezygnowalam:(:( i bardzo tego zaluje, ALE.... staram sie o przyjecie na studia na tutejszym uniwersytecie...oraz rozwazam powrot do Polski na studia. Bardzo trudno podjac mi jakas decyzje a czas ucieka..:( To chyba na tyle o mnie a reszta wyjdzie w praniu:) Pozdrawiam i zabieram sie do czytania Was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paatka to ja ci powiem ze anielka opisywala to spotknaie chyba co ty, bo pisala ze ma przyjechac kolezanka z australii:) mam nadzieje ze zostaniesz z nami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Paatka- tak, byłam u Ciebie w domku:D bardzo masz miłych rodziców, a tatuś niezły gospodarz i kucharz:P tylko szkoda, że Ciebie nie było, ale może się jeszcze spotkamy:) pozdrawiam i pisz o sobie jak najwięcej:* Dziewczyny, no i mój P wyjechał dzis o 3 nad ranem...jestem sama:( A od Dziś się zaczynają u nas Dni Świdnicy, więc będę się bAwić z moją przyjaciółką i ze znajomymi, mam nadzieję że będę się dobrze bawić:) A wczoraj byłam z Beatką na pizzy i na piwku, fajnie było:P A zaraz do pracy się szykuję....nie chce mi sie...mam nadzieję, że już planujecie jakiś wypad??? Owieczka prosiła was , nas , wszytskich przeprosić za jej nieobecność, ale bidulka jest zalatana:( no i 9.06.2007 Świętujemy:D buziaki a ja zmykam papa Rumianeczku widzę,że z uwagą czytujesz moje posty:)❤️ pochwalam to:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ anielko staram sie:) wiecie co przesladuja mnie ostatnio sny o zębach:( a to ponoc na nieszczescie i dzisiaj znowu mi sie snilo, a mi sie sny przewaznie spelniaja i czekam jak na iglach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ja niedawno wstalam.Mam dzisiaj na 17 do pracy wiec poleniuchowalam. Pojde sie zaraz opalac bo nareszcie jest troche slonca:) potem do pracy... rumianek86🌼 to zalezy jakie zęby Ci sie snily. musisz sobie posprawdzac w senniku. Ja to kiedys wierzylam w sny, kazdy sen sprawdzalam a potem tylko myslalam czy sie spelni czy nie, ale teraz juz nie wierze ani w sny ani w horoskopy. anielko21🌼witzialam zdjecia z tego spotkania. Czy ten mezczyzna obok Ciebie to Twoj P.? Uciekam sie opalac bo naprawde sloneczko to tutaj rzadkosc. Pozdrowionka dla wszystkich dziewuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭 nie zaliczylam rzymu :( teraz jade \"zaliczac\" polske i tez nie zalicze. kurwa, jaka ja zjebana jestem i do tego durna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×