Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

witam dziwczynki z tego co zdązylam zauwazyc ale odrazu mowie ze moglam nieodczytac to nasz Nala jest w Zakpcu jak ci zazdrosze kochanie . A o jakim ty piszesz Robercie bo ja chyba nie w temacie jestm?? jestm juz tak zmeczona ze soebie niewyobrazacie :(w pracy siedzie do 3 nad ranem a o 6 wstje zeby mezowi zrobic kanapki do pracy:P teraz sie przygotowuje do obrony choc kiepsko mi to idzie:P wysłalam wam pare zdjec ze slubu reszte wysle jak bede miec wiecj czasu oki kocham was i buziammmmm przeogromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja tez dostalam jedno jak stoisz z mezusiem kolo jakiegos domu ale cudnie wzgladalas tak pieknie ze nie moge sie napatrzec na to zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczyny ale porażka 😭 normalnie gorzej nie mogli dopieprzyć :( PORAŻKA 😭 Wszyscy nastawiają się na wrzesień a część nawet chce zrezygnować.. :( Normalnie już nie mogę - padam a to dopiero półmetek :( Jutro ustny - no nie mogę już no :( OWCAAAAAAAAAAAA DZIĘKUJĘ Ci za zdjęcie.. dzięki Niemu jeszcze mam siłę pisać :D Jest PRZECUDNE!! Przepięknie wyglądałaś!! PRZEPIEKNIE!! Qrcze tylko dlaczego TYLKO jedno to zdjątko???? Ja chce DUUUUUUUUUŻO!! Naprawdę CUDOWNIE NOOOOOOOO.. ehh żebyście ZAWSZE a ZAWSZE byli tacy szczęśliwi ❤️ Hmm przecież wiem, że będziecie :D:D:D DZIĘKUJĘ i czekam na więcej 👄 Naaalka ale Ci dobrze :D Korzystaj Misiaku :) Idę się kuć.. grrrrrrr jak ja mam już dość 😭 Wszyscy już PO a ja 😭 Jak dobrze, że jutro niedziela :) Trzymajcie kciuki za mnie mocno.. trzęsę się na samą myśl. Byłam u kumpeli - miałyśmy kuć cały dzieć a przeleżałyśmy go plackiem :P Ale już tak wueksploatowane jesteśmy, że nawet gadać nam się nie chciało :P SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆ Przepraszam za przynudzanko - musiałam to z siebie wyrzucić :P Ehh jeszcze trochę.. UWIELBIAM WAS ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia polski - 2 = poprawka we wrzesniu. pierdole takie studia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj!! A co tu TAKI ruch???? :P Mufra nie dołuj się.. u mnie nie jest lepiej (już chyba pisałam - porażka.. grrr i nie wiadomo kiedy wyniki :o) Ale tak czy siak będzie dobrze.. spokojnie zaliczysz sobie we wrześniu (i ja najprawdopodobniej też).. wiem, że to do dupy bo wakacje przechlapane ale co zrobić?? Jest jak jest i tyle.. ale damy radę.......... tylko wiesz co.. ja po tym egz to na dobrą sprawę nawet nie wiem czego się uczyć - tak nam dopieprzyli :o Ale to nie jest problem wielkości dziury ozonowej więc.... a co tam :P Ja wczoraj jakimś cudem zaliczyłam ustny.. ale myślałam, że ze stresu ducha wyzionę.. najważniejsze, że już po. A teraz kolenje 3 egz - same pamięciówki 😭 i to caaaałe księgi do wkuwania (i to żeby chociaż po polsku) Ale dosć narzekania :) MADZIAAAAAAAAAAAAAAA!!! 🌼 D Z I Ę K U J Ę za PRZEPIĘKNE zdjęcia!!!! Aż mi serce mocniej zabiło :D:D:D PIĘKNE!! A jak Ty ślicznie wyglądasz!! Normalnie nagapić sie nie mogę!! Śliczna jesteś!! I w takich włoskach Ci super!! I te góry.. CUDO.. aż cieplutko na serduszku mi się zrobiło :) Hehe ja dziś wydzwaniałam i już mamy zarezerwowany pokój :D I w ogóle już wszystko dopinamy na ost guzik :P :D:D Już nie mogę się doczekać :D Boziu jak pięknie............... Owca czekam na następne zdjęcia!! Narobiłaś nam apetytu a teraz co?? Nie wolno tak się znęcać!!! ;) A tak w ogóle to gdzie reszta Dziewuszek?? MARTWIĘ SIĘ NO!!!!!! BUZIAM Was moooooooocno 👄 I trzymam za Was kciuki.. nie tylko za egzaminy.. tak ogólnie.. żebyście były szczęśliwe.. tak szczęśliwe jak jeszcze nigdy :D ❤️ Słodkich snoooooooof Misiaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje od 50 minut jestem już stara:P niestety 22 latka mi własnie stukneły:D mam nadzieje ze dostałyście zdjątka wszystkie:) Ja tam wracam i to z Robertem w sierpniu:D:D napisze więcej jak dojde do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALKA!!!!!!! STO LAT!! Wszystkiego najnajnajlepszego!! Żeby to podłe życie zawsze układało Ci się tak, jak chcesz.. żebyś wreszcie znalazła swoją przystań (hmm mam nadzieję, że już znalazłaś ;) ) Wszystkiego o czym tylko sobie zamarzysz.. i żebyś już nigdy nie płakała przez żadnego durnia.. no i niech dojdzie wreszcie do Ciebie że zasługujesz na to co NAJlepsze!! ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej NO!! :D Ja już piję ;) Qrdę ledwo dziś widze na jedno oko bo jakaś poczwarzasta meszka ugryzła mnie w powiekę i jestem taaaaaaaaaaka napuchnięta 😭 Wredna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kasiu to do dna całego a co nam tam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego madziu👄 PIJE Z WAMI ZA NALI ZDROWIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej NALA STO LAT SLONCE TY NASZE niech ci sie pieeeknie zycie uklada i niech ksiaze na bialym rumaku przyjezda eeee powiem szczerze ostatnio bylam na etapie darka u ten rober to nawet ie wiem czy moge zapytac kto to ale jak cos to jest nas juz dwie ja i owieczka:) owieczko zdjecia piekne biel normalnie razila po oczach wygladalas jak ksiezzzniczka w tej sukni nic tylko walczyka tarararra.... giga ja si zaswez zastanawialam skad ty te wierszyki na urodziny birzesz????juz ci mowilam ze powinnas pisac prawda? no wiec powinnas pisac dziwuszki nie wiem co mam napisac ja juz po sesji dawno chociaz ciezko bylo same zescie widzialy (a raczej nie bo mnie nie bylo) ale dacie rade nie poddawac sie i scigac marzenia Asiu witaj jestem kasia (koeljna) jestem oryginalnie z muszyny a od dwoch lat z anglii gdzie sobie studiuje a ty co porobaiasz?uczysz sie pracujesz? BUZKIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat Naluś :) mnostwa prezentow, swietnej imprezy, ksiecia z bajki, wielu przyjaciol i wielkiego usmiechu od ucha do ucha. i w ogole wszystkiego czego bys chciala a ja nie wiem, ze bys chciala 🌼 bombus idz do lekarza z tym okiem. moja Ciocie tez ugryzla meszka a potem antybiotyki, lozko i zwolnienie. aha, i jak slon to wygladam ja a Ty jedzac tony czekolady tak nie bedziesz wygladala :P gigus kobieto co u Ciebie? kig Ty to masz dobrze z ta sesja bo juz ja przezylas, zaliczylas i zdalas a my sie meczymy :P chcesz moze w piatek zdac historie powszechna? :D a ja bylam dzis w lo gdzie mnie wysciskali, wycalowali i wzieli druki do wypelnienia. jutro tam wracam :) poza tym skladam skarge do jakiegos centrum protestacyjnego pielegniarek i lekarzy. bo idac na UW napotkalam a nowym swiecie przejscie tego calego ich protestu a wtedy najmocniej napeirdzielalo deszczem a autobusy jezdzic nie mogly bo te cholery cala szerokosc zajmowaly. no i tym sposobem idac pod mala parasolka w deszczu zmoklam, przemiekly mi buty i teraz kicham i prycham i butow nie moge dosuszyc. wiec skarga bedzie o pokrycie kosztow ewentualnego leczenia i chce nowe buty :P a jak :P (oczywiscie zartuje :P ) a co z cala reszta? owca usprawiedliwiona bo sie broni. anussska pewnie z ksiazek nie wylazi. Ania J pewnie nadal netu nie ma. ale Anielko, Fitness, rumianku gdzie Wy jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno. prosze jakas dobra dusze, lub sama owce, o wyslanie mi zdjec ze slubu bo do mnie nic nie doszlo. buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pisalam przy wierszach dla owieczki z okazji slubu to nie sa moje wiersze po prostu mi sie podobaja i pasuja do okzaji to je wklejam:) talent mam do pisania ale nie wierszy tylko harleqinow:D wszystko pozaliczalam wczoraj mialam najgorszy egzamin z logiki ale mi sie udalo bo babka nie mogla przyjsc i siedzial jej asystent zerznelam wszystko tylko ze za tydzien wyniki i moze mnie z czegos dopytac a ja jej nic nie powiem no i wtedy bedzie dupa.... w piatek moi tesciowie zaprosili moich rodzicow oczywiscie pojechalam z nimi siedzielismy od 19 do 24 przy tonie jedzenia i bylo bardzo zabawnie tylko ze czulam sie troche jak na skazaniu torpedowana dziwnymi pytaniami zaczal moj ojciec:\"no skoro juz tak wszyscy razem siedzimy to moze w koncu sie dowiemy kiedy slub\" wrrr myslalam ze go walne na to ja:\"tato a moze bysmy poczekali na mozliwie przyszlego pana mlodego\" no i sie uciszyli. ja nie wiem co ja mam ten slub brac sama a moze przez telefon...:) im sie cholernie spieszy do tych wnukow...:P a co do przyszlego pana mlodego jest aktualnie w hiszpanii. przyslal kolejny list bardzo zabawny bo widac w nim juz jak mu szajba odbija od tego plywania:) i z nudow .... tesknie juz coraz gorzej a teraz zaczyna sie finish czyli bedzie trwalo 2 razy dluzej bo im blizej tym mi sie coraz bardziej dluzy.... na poczatku czerwca odbylam praktyki w kiosku trzy dniowe. bede tam pracowac cale wakacjje....no doslownie orka. ja kiedys myslalam ze pani w kiosku to tylko zlopie kawe i czyta gazety...to blad...ja nawet siku nie mialam czasu zrobic najgorsze bylo jak trafily mi sie 3 kolonie pod rzad normalnie chcialam wyciagnac pistolet i rostrzelac te dzieci....ale byly tez smieszne momenty np. podchodzi facet i mowi:\"poprosze prezerwatywy i pani numer telefony\" no jak to uslyszalam to go oplulam tak ryknelam smiechem...:D albo podchodzi dwoch klijentow:\"czy ma pani dwa kutasiki?\" a ja :\"aktualnie nie posiadam\" :) trzeba tu uprzedzic ze vhodzilo im o breloczki ale zabrzmialo to zupelnie inaczej:) no i tyle mniej wiecej u mnie teraz chodze i sie obijam ide sie opalac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miarka sie przebrala. rzucam w cholere te studia i albo przenosze sie gdzie indziej albo ide na PR (co z reszta zawsze bylo kierunkiem rezerwowym). dosyc mam traktowania mnie jak bydlo, ktore trzeba udupic lub na ktore trzeba zmarnowac tusz dajac wpis do indeksu lub ktore mozna po prostu olac i potraktowac jak sciere do podlogi. oby do piatku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra Słońce ej nie pisz tak trzeba zacisnąc zęby przetrzymać tych kretynów i iśc dalej😍 słuchaj oni myśla ze są panami sytuacji a tak naprawde to heh dla nich jesteśmy tylko załosnymi studentami odbijaja sobie na nas własnie neipowodzenia i swoje trudy na studiach ale musimy to przetrwac i damy rade wierze w Ciebie i we wszystkie nasze tu dziewczyny😍Wiesz jak ostatnio facet zjechał moją Anię szkoda słow normalnie i oblał ja i ma wrzesueń także naprawde to sa nic nie warci kretyni i trzeba to przetrzymać🌻 Anielko fajny kierunek sobie obrałaś trzymam kciuki za Ciebie:) Owieczko śliczna byłaś naprawde:D:D Kochanie trzymam kciuki za obronę!!! Bombusiu Ty mi sie tam trzymaj z tymi egzaminami wiesz że będzie dobrze;) Ach to Zakopane masz porobic duuuużo zdjęc jak pojedziecie wiesz o tym;) Gigusia ulala rodzicie u teściów:D to już tak powaznie się zrobiło;) jejku jak fajnie:)oj słonce jeszcze troszke i zamykasz się z Miskiem w lesie na dwa tygodnie co najmniej:P heh:) Kiguś jejku ale miałaś przygode z ta dziewczyną naprawde niezle heh...a jak tam z Samem Ci sie układa?:)) Anusiu jak tam egzaminy jak sie odkopiesz od ksiązek odezwij sie tęsknimy!! Rumianku a Ty gdzie nam zginełas tak nagle... Aniu Julio jak tylko dorwiesz internet odezwij się:) Fitness misku Ty też zaginęłaś nam gdzieś w akcji... zapomniałam o kimś jeśli tak przepraszam od razu 😍 Mufra własnie ja nie mam Twojego gadu niech mi ktoś da albo wyślij maila do mnie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie:) Po pierwsze mam wakacje juz w końcu:Dwczoraj napisałam a raczej hm prawie napisały za mnie bo mi pomogli dużo no bo nie nauczyłam sie przyznaje sie bez bicia, ostatni egzamin za tydzien wyniki ale już mam 3 i pól miesiaca nic nie robienia i kombinuje teraz z praca:) Dalej kto to Robert:) Poznałam go zupełnie przypadkiem dosiadł się do nas kiedyś jego przyjaciel a on przyszedł za nim no i na poczatku to jak do mnie pisał to mnie tak to wkurzało ze myślałam ze go nie wiem bo myślałam wtedy o D...w koncu przestał sie odzywac pomyślałam sobie oki jest super odczepił się. Ale pewnego dnia jak już miałam tak naprawde dośc wszystkiego z D na czele to nie wiem coś mnie podkusiło i napisałam do niego na gadu...i ten na nowo zaczał sie odzywac do mnie. Pewnego dnia zaprzyjaznił sie z moją Anka ta od razu zrobiła prześwietlenie go na wylot i uznała ze jest naprawde dobrym chłopakiem i ze on mi krzywdy nie zrobi ale ja oczywscie dlaej widziałam D aż w koncu R osiągnał swoje pisał do mnie non stop nie dawał mi spokoju ze aż tak mnie to wciągnęło ze jak kiedyś sie jeden dzien nie odzywał to no tęskniłam za tym:P w koncu udało mi sie wyciagnac mnie na spacer przegadaliśmy chyba z 5 godzin o sobie i było nam mało:P ale wtedy nic nie zaszło. łaziliśmy razem do knajp nawet wymyslił sobie pretekst ze podjedzie do mnie po ksiazke bo juz od razu mu potrzebna teraz i przyjechał i tak widywaliśmy się gadaliśmy...w piatek przytulił się do mnie ot tak nie protestowałam jejku jakie to było słodkie:) no a w sob pojechałam do zakopca i powiem wam ze dzwonił pisał jak wariat jakiś i no wciągneło mnie to też. Wróciłam w nd i były u nas dni naszego miasta. Byłam minute w domu bo on Ania i jego przyjaciel wyciągnęli mnie na fajerwerki z okazji zakończenia dni heh jejku jak ja chcialam aby mnie przytulił to wam mowie:D i w koncu to zrobił no i tak zostaliśmy:) naprawde na dzien dzisiejszy jest cudnie jest naprawde fajny i myśle ze sie zakochuje:)Tyle ze wyjezdza na miesiac do Niemiec kurde jak pech to pech ale tylko miesiac bo musi wrocic no i mysle ze tak jak D sie nie bedzie zachowywał... A z D...hmmm....niech spada krotko i zwiezle.jest kretynem jakich mało teraz widze ze wiecie co gdyby nie R jego upor to cierpiałabym dalej za D a tak to wszyscy mi mowia ze dawno nie widzieli mnie tak szczesliwej:) nie no D zawalił na całej linii pożarł sie z emną i nie odzywał się ponad trzy tygodnie i uwaga w urodziny dostałam zyczenia od niego!! najlepsze ze zmienił sobie numer i nie no po co miałby mi to mowic. zyczenia zakonczone gorace pozdrowienia niech se je wsadzi w cztery litery nie chce miec z nim nic wspolnego i tyle. no i na razie tyle tak mi mijaja dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś GRATULUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To co?? Dzię chlamy :P :D Hurrra :D Dziewczyny!! Widzicie?? Nie łamać mi się!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko będzie dobrze :) Mufra - to głównie do Ciebie ;) Zobaczysz, że niedługo będziesz się zastanawiała co za głupoty tutaj wypisywałaś :P :) Giguś - słodkoooo :D hehe masz uroczych teściów :D i rodziców też :D Nalka 👄 Ty wiesz..... ;) A ja dziś kułam (choć po wczorajszej nocy ciężko było się skupić :P :D) a później byłam ost raz w tym roku na korkach u mojej dziewczynki.. i wiecie jak mi się miło zrobiło - dostałam różyczkę na pożegnanie i pytanie, czy nie chciałabym jej uczyć dalej od września.. to miłe :) Wracam do kucia bo juz się zdesperowałam, bo utknęłam na opisówce a dydaktyka jeszcze nie ruszona a egzaminy w weekend 😭 Uwielbiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię=dziś :P Aniu Owieczko jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!! Same życiowe sukcesy - wspaniały mąż.. piękny ślub...... skończony licencjat.... oby tak dalej 🌼 :D:D:D To idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna wróciłam taaaka zjechana z miasta i tak mi się humorek poprawił, że hej :D Nalka nie płacze :D Owca...... Dzieczyny!!!!! My jesteśmy skazane na szczęście :P :D :classic_cool: Tylko Rumianeczek nasz mnie martwi :( Słoneczko trzymaj się mocno 👄 Jesteśmy z Tobą ❤️ Qrna no idę no :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pisać samemu ze sobą :classic_cool: A myślałam, że ktoś tu za mną tęskni 😭 Ehh.. przecież wiem, że tak :P Myślicie, że mi odbija?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma ochote poplakac i pouzalac sie nad swoim zyciem - zapraszam 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to naprawdę już odbija przez tą pieprzoną sesję - mam takie wahania nastrojów, że momentami nie wytrzymuję sama ze sobą :o Raz myślę, że jakoś to będzie i kuję dalej a po chwili totalna załamka - opadają ręce i wątpię, że się uda.. 😭 Mufruś....... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×