Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

mufra🌼 naprawde mi przykro ze nie zaliczylas tego, tylko tyle moge Ci powiedziec.:( i to ze nie zaliczylas wcale nie oznacza ze nie potrafisz.. Ja uciekam do pracy, tak mi sie nie chce.. milego popoludnia dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra- kochaniutka, jeszcze Ci sie uda zaliczyc....wierze w Ciebie:D powodzenia i trzymam kciukasy:P Paatka- tak, to jest mój były już chłopak....wczoraj wyjechał do Francji, był naszym szoferem:) a ja zmykam na koncert Łez i Kabarek Koń Polski:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALICZYŁAM :D:D:D:D:D:D:D nie wiem w jakim stopniu na ladne oczy i dobra gadke ale zaliczylam. i Natalia (moja kolezanka, ktora ze mna zaliczala) tez zaliczyla :) teraz jeszcze tylko rzym :) i jeszcze cos... jestem w trakcie rozmyslan nad wyjazdem do Irlandii. standardowo rodzice jeszcze nie wiedza... anielko ten Twoj P... to przez niego ten opis na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paatka moje sny sie zawsze spelniaja snilo mi sie ze mi ząb wylecial i ze czesze wlosy grzebieniem a to wszytsko jest na smierc, dzisiaj byl u mnie w knajpce znajomy moich rodzicow, godzine temu dowiedzialam sie ze sie zginal w wypadku samochodowym:( cala sie trzese:( nie pierwszy raz sen o smierci mi sie spelnil:( cholerne fatum mnie przesladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak mufra, miedzy innymi to przez niego ten opis na gg.... Rumianku- mi na szczescie sie nie snia takie rzeczy, aczkolwiek nigdy nie przykuwlaam do tego uwagi, a moze powinnam?? dziekuje za zdjatko, pieknie wyszlas:D a ja wczoraj bylam na koncercie Łez i Kabaret Koń Polski był...ale zamiast być pod scena i słuchac, to my z przyjaciółka jak dzieci poszłysmy na wesole miasteczko:D i patrzylismy jak skacza na bungi(nie wiem jak to sie pisze:P) zaczynam sprzatac i powoli sie szykuje na dzisiejsze moncerty, wzcoraj było fajowo....dzis ide z moja grupa z tanców...:P buziole papa Fitnessiku- kochanitka jestem z Toba:* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko a jak sie trzymasz? ja dzis pisałam 2gi termin z histologii pisało go 70%roku ogolenie to jest hujowo:( :( hej patka!!!!! przepraszam ze poznajesz mnie od takiej strony ale przewaznie to jestem usmiechnieta...na poczatku topiku bylam SO straznik optymizmu ale jakos tak sie pozmienialo:( hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska 7 lat :) to prawie jak stare, dobre malzenstwo ;) napisalam dzis z Rafalem umowe au-pair. od faceta z Irlandii zarzadalam skanu dowodu osobistego, zaswiadzcenia o zaeldowaniu, zaswiadzcenia o zarobikach, zaswiadczenia o tym, ze dzieci chodza do szkoly. jak mi to wszystko wysle to w srode mowie rodzica, ze jade. tylko JAK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia jakos daej rade....ale to jest skomplikowana sytuacja i to bardzo....a 7 lat to jak dobrze Mufra napisala, jak dobre stare malzensto:D super, oby tak dalej..:P A ja wczoraj buylam u nas nad zalewem....fajnie bylo, w grupie bylismy:D tylko deszcz padal i byma cala mokra i zmarzlam:(a dzis w taka pogode mamy wsytep...nie chce...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje anusssko rocznicy👄 jestem wyjechana, pojechalam wczoraj na disco a rano do szkolki:/ spalam niecale 3 godziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko, jak to mawia moja Z., \"jebac leszcza\". jest tylu facetwo na swiecie :) co z tego, ze jest ich mniej niz kobiet. ale kobiety sa zakonnicami i duzo jest takic \"swietojebliwych\" wiec dla kazdej po jednym wystarczy, widac dla Ciebie P. nie byl tym jednym. usmiech Slonko :) rumianku bardzo ladne zdjecie :) aha, i jak by Ci spodnie zginely to sa u mnie :P anussska 70% roku? ehhh, widze, ze u Was na histologii pogrom niczym u nas na logice... a teraz ja zarzuce smetem i przyznam Wam racje. tak wiec mialyscie racje, ze w koncu znajde jakas fajna rodzinke, do ktorej bede mogla pojechac :) ale poza tym to zycie jest ciezkie, wiecie? jakies 10 minut temu gadalam z Jonnym Stevensonem, czyli facetem zamieszkujacym w Lisburn w polnocnej Irlandii, do ktorego niby mam pojechac. on napisal umowe, ja z Rafalem ja poprawilam na swoja korzysc ;) on stwierdzil, ze po poprawkach jest ok. no to, jak wczoraj pisalam, ja zarzadalam od niego wszystkich mozliwych zaswiadczen. i teraz dzwonil, ze ok, przysle mi zaswiadczenia w srode. wiecie co? chyba bym wolala zeby nie chcial mi ich przysylac to bym nie miala problemu. bo jak przysle mi te wszystkie dokumenty i ambasada stwierdzi mi, ze sa ok (tak, mam zamiar isc z tym wszystkim do ambasady, szczegolnie, ze musze wziac jakis tam druczek bo ogolnie rzecz biorac to ja tam legalnie z zatrudnieniem i ubezpeiczeniem jade) to ja na sama mysl o takiej opcji doslownie sraczki dostaje. bo cholera jasna, jak ja o tym powiem rodzinie? jak by jeszcze tylko Mama i tata to by bylo ok, ale na tej samej dzialce w drugim domu mieszka Babcia, Dziadek, Wiesia (siostra amy) i Wujek (maz Wiesi) wiec im tez trzeba to oznajmic. czyli mam 6cio osobowe cialo do przekonania. wierzcie mi, to naprawde najstraszniejsza rzecz jaka mi sie moze w zyciu przytrafic. juz widze reakcje :O na dodatek tak sobie obmyslilam, ze jak w srode rano bede jechala z mama po wyniki jej okresowych badan do pracy to wtedy jej powiem. no bo jak bedzie miala mnie zamiar opieprzyc to opieprzy ale jak bedzie mialo dojsc do rekoczynow i bedzie miala ochote mnie zajebac to tego nie zrobi bo moze wypadek spowodowac :P no wiec mam problem: JAK ja mam o tym powiedziec rodzince? ps. jutro znowu rzym zaliczam o 8.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i Mamie w srode rano nie moge powiedziec bo jak dokumenty dostane w srode to do ambasady dopiero w piatek pojde. i cholera jasna okazji tez juz nie mam zeby powiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumi
oj mufra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwactwo wyzej to ja:P oj mufra to masz niezly problem na glowie:P a czemu tak sie boisz reakcji rodziny?? nie beda chcieli cie puscic?? nie bedzie tak zle;) dziekuje za komplemencik, mam nadzieje ze wszytskie dostaly meile?? lece do lozka zaraz bo juz na oczy nie widze, jestem nie do zycia dzisiaj, nawet mi sie nie chce poiwekami ruszac:P spijcie slodko lobuzy👄 a ja zaliczylam dzisiaj edukacje zdrowotna:P jeszcze 2 kolosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam 5 kol😭 umre niz to zalicze ide gryzc sciane........ anussska gratulacje 7 lat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufrra, rumianek i gabi....wszystkie zdacie a aja trzymam kciukasy za was.....dacie rade...:::D wszytskie adcei rade..:P a ja mialam dzis wsytep na deszczu...;/padalo i padalo a my na scenie....zmeczona ide spac...;/ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi trzymam kciuki ja jutro zdaje lacine po raz ostatni (moze pozwli mi jeszcze w sr) no i egz z chem....:o zapinkalam sie uczyc jeszcze.... mufra a nie lepiej powiedziec od razu?? ja bym sie przejmowala jedynie zdaniem mamy/taty ew babci reszta absolutnie nie moje zycie i kropka (tu twoje hihihi) buziaczki dla wsyskich o rany juz pierwszy ptak zacwierkal nie nawdzie tego bo potem sie zasnac nie da a juz sie jasno robi po 4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh trzymam za Was wszystkie kciuki😍DACIE RADE!!!!!!!!!!!! Mufra ja bym powiedziała po prostu jade i juz. ALe u mnie to cieszyliby sie z tego że wyjeżdzam zmienie środowisko poznam ludzi nie będe myśleć...wiadomo każda rodzinka jest inna ale będzie dobrze oznajmij im to na spokojnie wyjaśnij wszystkie sprawy aby nie było jakiś niedomówień i zobaczysz ze jakos to zniosą:) Anusiu gratuluje 7 lat:) Rumianku to miałas impreze;) Wyśpij sie porządnie:) ja dostałam zdjęcie ślicznie na nim wyglądasz:) Anielko dziękuje za fotki doszły teraz:) Ach ja też chce na taki wyjazd:P Trzymaj się słonce tego kwiata poł świata- słowa Darka:O Patka hej ja jestem Magda i męcze się z socjologią ogolnie mam pokręcone życie i nie wiem co z nim zrobić...:O Witaj i pisz jak najwięcej:) Gigusia dobrze będzie😍 Ech wiecie co ja mam dośc...najchętniej popłakałabym sobie wiem, że musze być silna ale po prostu mam dośc:( niech mi ktoś cos zrobi abym nie czuła i nie myślała choć na chwilę jak warzywko bo sie wykanczam...ide na uczelnie pada mi za oknem i jest szaro buro i ponuro i jak tu człowiek ma się cieszyć z życia... Trzymajcie sie miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zaliczylam rzym :O znajduje tylko dwie dobre strony tego dnia. 1. umowilam sie do Akademickiej Poradnii Prawnej zeby mi skonsultowali umowe z tym facetem z Irlandii i powiedzieli co mu moge zrobic w razie niedotrzymania warunkow 2. nabralam ochoty do powiedzenia o wszystkim rodzicom i gdybym miala okazje to juz bym im powiedziala choc wiem, ze mi nie pozwola i w rezultacie nigdzie nie pojade. bo skoro ja sie boje jak cholera to co dopiero Oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z Mama. przyjela to (znaczy sie Irlandie) z dosyc dziwna mina ale nie ochrzanila mnie. powiedziala, ze z deczka przeginam mowiac Jej o tym teraz a nie wczesniej, ale obiecala, ze dopoki nie bede w 100% pewna to zatrzyma to dla siebie. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!❤️ Caly weekend pracowalam od rana do wieczora:(, mielismy taki zapieprz ze myslalam ze nie wyrobie, a dokladnie to pracuje w hotelu a teraz zaczal sie okres wakacyjny wiec roboty masa.Dzisiaj mialam wolne wiec skorzystalam i pojechalam z moim Rafalem nad ocean.Pogoda trafila nam sie piekna i nawet sie kapalismy:):):) bylo super. .a teraz jestem taka zmeczona ze nawet nie mam sily pisac, wiec odezwe sie jutro. zycze milej nocki i buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszki!! Przeprasza, że się nie odzywam. Ta durna szkoła mnie dobije - na dzień dzisiejszy wiem o 9 egzaminach i ciągle dowiaduję się czegoś nowego :o No i jazda do końca czerwca 😭 a ja już mam dość 😭 Trzymam Skarby za Was kciuki i pamiętam 👄 A Owca dalej się nie odzywa... Kochane trzymajcie się mocno 👄 ❤️ Nalunia szczególnie Ty ❤️ i Anusssia - dasz radę :) Paatka 🖐️ Jeszcze nie miałam okazji Cię powitać 🌼 Mam na imię Kasia i jestem mazowszanka ;) Cieszę się, że do nas dołączyłaś :) Dziewczynki kochane moje nadrobię wszystko jak tylko mi się trochę uspokoi bo nie mam nawet czasu podrapać się po łepetynce :P Teraz kuję na egz. z fonetyki i psychologii wrrrrrrrrrr A Kociaczek jest przesłodki - naprawdę pomaga - tzn na deprechę i stres najlepsza terapia z możliwych :D Zawsze jak się uczę to siada mi na kolanach a jak mu się znudzi gnieść mi notatki to zasypia :) Zaraz wyślę Wam zdjątka. Tylko już podrósł - mam tylko 2 zdjątka ale to zaraz po tym jak ją przyniosłam. Dobrze, że jesteście 👄 Uwielbiam Was wszystkie ❤️ Przecież wiecie....................... Uciekam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piekne, mądre syudentki... Ale wstep..;P trzymam cały zcas za wasze egzaminy, jestem w 100% pewna że zdacie:* Mufra- kochana dasz sobie rade, jakbedziesz na gg daj znac, mam dla Ciebie dwa meile:) bombus- jka miło ze nas odwiedzilas, mam nadzieje ze masz mojego meila bo tez chce zobaczyc Twoje cudo... Dzis dzwonil do mnie p z Franci i wiecie co??normalnie, jakby nic sie nie stalo ze mna rozmawial....co tam u Ciebie Rybcio....jak sie czujesz kochanie???czy dalej mnie kochasz>??tesknisz za mna.?? normalnie mi mowe odjelo..;) i nie wiem co am zrobic////..a ja glupia zamiast cos zareagowac, to ja normalnie z nim gadalam...ehh...jakie sytuacje moga byc poprostu dziwne...:P Ania Julio- kochana pisz co u Ciebie, a nie pytaj czy jestesmy....dalej nie wiemy co u Ciebie:(a zadko teraz mozna trafic na jakas laske:) A ja mam zakwasy po wczorajszym areobiku..;P Wykupilam wczoraj karnet za 50zl...;/i nie ma odwolania, bede chodzic:D Pozdrawiam wszytskie i trzymam kciuki:) A teraz oczywiscie troszku kolorków, aby nasze życie takie sie stało czyli pełne❤️ miłosci👄 pocałunków i uscisków i oczywiscie🌼 pachnących kwiatuszków:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ O tak bardzo was koham:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe :D zawsze wiedzialam, ze bajki demoralizuja. doszlam do tego z moimi ziomami: Romem, Jarem i Endriu. dzieki Rumianku za material dowodowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×