Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ty mi sie tutaj nie wykrecaj mloda daMO idz do swojego pokoju przemysl swoje zachowanie:P hahahahah cynik mnie lapie nieeeee moj Sam jest doktorem nauk medycznych (nie normalny lekarz le otam ) i lekarzem weterynarii teraz juz dodatkowo magistrem biotechnologi info komputerowo jakies tam (cos z genetyka) pracuje w szpitalu dzieciecym w birmingham jako eeeee czkaj no oglada i slyucha tasm z badan konsultacje i pisze listy do innych lekrzy na tej podstawie ale on chce wogole znalesc lekartwo na raka a tak wogole to ma przerabane bo sie spoznia a ja chce eeeee bzyku:P przepraszam zawstydzilam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra zadalas mi odtateczny cios w serce z ta szczoteczka ps sam tez ma zielona a patrz na mnie krzyczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyslalam i wrocilam. ale nie powiem co wymyslilam :P przepraszam ale kiedy On zdarzyl to wszystko pokonczyc i sie tego wszystkiego nauczyc? albo jest geniuszem albo po prostu na tych wszystkich zdjeciach dobrze wyglada a w rzeczywistosci ma 45 lat i dlatego zdadzyl skonczyc te wszystkie madre nauki :) to Ty zacznij krzyczec na Niego. bedzie rownowaga w przyrodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejj no bo on stary jest ma 29 lat (nie bij pieprzone 8 lat roznicy)nie no nie ze na mnie krzyczy tylko mowi staowczym glosem baby no! leave it come on...NO! i moje piski jeki prosby tupaie nogami na srodku sklepu nawet nie pomoga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig tak teraz siedze nad biofizyka i przypomnialam sobie ze pisalas o kocie swoim jakby cos nie daj boze zaczelo go dusic to ma zanurzyc rece w gorocej wodzie zanim nalejesz wody do miski to pod kranem w wiekszosci przypadkow zahamowuje skurcz ale jutro do lekarza! widze ze sobie cos gadacie poczytam sobie w sr kasiu b gratuluje 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lat roznicy to nie duzo. eee, to znaczy, ze jest geniuszem :P wiec nawet jego \"baby no!\" musi brzmiec niczym e=mc2 ;) nie no tak powaznie to podziwiam faceta, ten to musi miec MOZG. odda mi troche? anussska dziekuje bardzo :) idz kochana spac, pouczysz sie rano jak ebdziesz wypoczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wiekszosc dr prof n med na pierwszych 2latach to ludzie po magistrze na biol fiz itd zdolniach ten twoj sam genetyka cudna rzecz ma facet łeb a mi witek mowi jak mu pokazuje 10ciuchow w sklepie na kazdy Kup Sobie choc ani mi ani jemu sie nie podobaja wiec wybieram wersje z samem liw it hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie spac jeszcze poczytam o balneologii elektrolecznictwie usg mri tk rtg lasery akustyka ekg eeg we wt egz a ja dzis caly dzien spedzilam na grilowaniu z wit jego rodz i moimi w sr wyprowadzka z kato w pt zaczynamy totalny remont w mieszkaniu ja tez chce taki mozg MMmMmÓZZGG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiu co to jest balneologia i mri? masz MÓZG skoro ogarniasz takie rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo mi sie obraz przed oczami zamazuje. chyba cos z antena nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balneo to nauka o leczeniu kapiela/woda a mri to rezonans magnetyczny :) mufra czas odpoczac ja z kreceniem w glowie przezylam ost msc i dosc a od pon praktyki w szpitalu na 7 mialy byc na 6... Jade do katowic buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam zadnych juz egzamów ja mam przed soba jesze 3:( nom i 3 juz za soba wiec jestem w srodeczku sesji.... do srody musze sie pomeczyc jeszcze. Dzis ANGIELSKI!! Pisalyscie, ze jestescie ze mnie dumne......hmm... ja jakos nie czuje sie dumna i załuje, ze mu nie dałam w morde:( Odezwe sie po 3 egzamie..... Buziolki ANIOŁKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kig, Mufruś ale się uśmiałam jak czytałam Wasze wywody :D:D:D Hehe Mufra ja mam podobnie z niebieskim (no.. może nie w tak zaawansowanym stopniu jak Ty :P ;) ) Ehh Kig ja też się dołączam do chcicielek takiego mózgu.. jakby Sam przypadkiem kiedyś rozdawał......... ;) Anusssia już w szpitalu będziesz miała praktyki??????????? WOW :) Dasz radę Kociak... i cieszę się, ze się trochę rozerwałaś - to w życiu też jest niezbędne :) Fitness POWODZENIA!! Wiem, że dałoby Ci to większą satysfakcję, gdybyś mu pojechała z filca.. ale tak to chociaż pokazałaś, ze masz klasę a ten baran... grrrrrrrrrr a tak szczerze to na pojechanie mu z buta nigdy nie jest za późno ;) A ja wczoraj pisałam opisówkę :o nastawiałam się bardziej na morfologię a babka dopieprzyła nam prawie samą fonetykę i fonologię :( a żeby było śmieszniej to nie z tą babką miałam 2 sem i w ogóle LIPAAAA część zadań to nawet nie wiedzieliśmy o co chodzi :o BOJĘ SIĘĘĘ 😭 Hehe odreagowałam sobie wieczorem :) Muszę się Wam pochwalić - wczoraj pierwszy raz zrobiłam SAMODZIELNIE kebaba :D nawet dobry był - i co najważniejsze - ciągle żyjmy :P :classic_cool: Fitness nie dołuj się - ja też mam jeszcze 1 egz - z pedagogiki :o ta babka jest nienormalna - muszę kuć CAAAŁĄ historię wychowania (wszystkie daty, jakieś postulaty, kolesi i ich teorie) WSZYSTKOOO od starożytnych Chin 😭 A mam za sobą już 8 egz :o Jak już w śr będę po to nie wiem jak odreaguję :P:P :D MADZIUŚŚŚŚŚŚś DZIĘKUJĘ za zdjęcia :D:D:D Hehe najsłodsze jest to jak sobie polewasz ;) a na temat R juz wiesz co myślę ;) hehe ładnie Wam razemmmmmmmm :D Idę się kuć :o Ale już mam dość.... mam tak wyeksploatowany mózd że już nic do łepetyny mi nie wchodzi :( na samą myśl niedobrze mi się robi. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja CIE KOCHAM ❤️ ❤️ ❤️ tylko musze ucieka sie uczyc na matme... nom ale kiedys powroce:) 2 egzamy jeszcze.......fiuuuuuu tylko lub az...... hmm.... Bye bye baby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka co tobie?nie bucz ja emiluje szczerze namietnie itd:P wlasnie worcilam z pracy sam za chwile przyjdzie jyrto jedzie do indii na 3 tygodnie buuuu:( :( ;( bede szlochac ale jeszcze cala eee noc przed nami:P anussko ja ie wiedzialam o tej wodzie to jak to tak moze dzialac na astme??????wow...kiedys jak zabraknie nam nie daj boze tlenu w pracy to sprobujemy:P dzieki za komplementy o Samie ale kobietki nie mozna mic szystkiego co z tego ze madry i przystojny jak np jednoczesnie niski i taki lekkoduch?ale wiedzialy galy co braly heheheheh buziaki kujonki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka przeciez w naszej wymianie postow nie bylo nic smiesznego :P to kiedy mozna do Ciebie wpasc na tego kebaba? :) Fitness dasz rade, pomysl sobie, ze JUZ ponad polowa za Toba :) a na danie w morde zawsze jest dobry czas :D kig niech On mnie wezmie ze soba! tylko cholercia, do bagazu to chyba tylko 20 kg mozna wlozyc, ale ja podziele swoje 200 kg zywego miesa na 10 walizek i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to kamień z serca :D ❤️ 👄 Dżenks Dziewczyny :D Fitness dasz radę.... Hehe Mufra ja caaaały czas na Was czekam!! ;) To kiedy wpadacie???????? :) Hehe Niunia dobra jesteś.. a te 200kg to chyba Twoja ZIELONA biżuteria waży :P:P Kiguś.. następna Biedaczka opuszczona przez mężczyznę.. ale to tylko 3 tyg.. będziemy Cię wspierać Misiaku 👄 BUUUUZI dla WSZYSTKICH 👄 Opierniczę Was osobno za obecność jutro po egzaminie :P A ja dziś znów przeżywam załamanie 😭 Ajjj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka to ja sie wpisuje zeby potem znowu nie bylo, ze po Tobie zawsze cisza :P a tak w ogole to 2 sprawy. 1. moja mama zmieniala niedawno prace. teraz caly czas mowi, ze ja lubi, ze fajna itd. ogolnie jest bardzo zadowolona. i ja juz wiem dlaczego :D dzis bylam u niej tak z godzinie i... ona tam jest jedyna kobieta! (jest jeszcze jakas kadrowa, ale jej nigdy nie ma) wszyscy inni pracownicy to w 80% mlodzi faceci w wieku 25-35 lat. no kurde, nie dziwie sie, ze jej sie podoba skoro szefuje TAKIM mezczyzna. ja normalnie umieralam z zachwytu jak siedzialam godzine z Hubertem (najmlodszy i najladniejszy z nich wszystkich i na dodatek ciagle u Mamy siedzi). ehh, chyba poprosze Mamie zeby wydala Hubertowi polecenie sluzbowe, ze ma sie co bardziej zainteresowac moja osoba :D 2. ide jutro na 19.00 na spotkanie o prace wiec trzymac kciuki prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra :P Rozwalasz mnie normalnie :D:D:D ❤️ Ehh jak dobrze, że tu jesteś :D 👄 Hehe no to nieźle podsumowałaś Mamusię :P W sumie to ja też się jej nie dziwię :P Hmmm.......... ;) A kciuki OCZYWIŚCIE będę trzymała - 19.00 pełna gotowość :) a na Ciebie Mufruś liczę między 14 a 17 - Twoje wsparcie baaaaaardzo mi pomaga :D Heh wieczorem postaram Ci się zrewanżować swoją telepatią ;) Tak już mi się nie chce.. ale to już tylko jutro i K O N I E C w tym roku :) :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ ❤️ kwiatek] ❤️ Nieobecne gdzie jesteścieeeeeeeeeeeeee?????????????????? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładnie mi wzorek wyszedł :classic_cool: :P Qrna wychodzi na to, że ja to tylko siedzę w domku i pisam do Was :P No i prawda.. nie pamiętam kiedy ostatnio wysadziłam tyłek poza mieszkanie :( Kuję i kuję a w przerwach Was czytam i piszę :) Cała prawda - zero życia 😠 Ale od jutra to się zmieni :classic_cool: To idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechal tzn wylatuje za godzine buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i co ja teraz zrobi e no co???nie spalismy pol nocy (hehehhe) wiec wrocilam z pracy i lup do lozka ciplutko i blogo ale trzeba bylo wtsc niestety:( eeeehhh tak mi smutno ze mi sie nawet o te 200kg nie chce klocic (wyprazam sobie 53kg jak okres to 55)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombuś masz moje gwarantowane wsparcie :) kig ale z tymi 200 kg to bylo, ze ja tyle mam, nie Ty :) a Sam wroci szybciej niz myslisz :) i wtedy to juz cala noc nie ebdziesz spala :P a do mnie o 17 Witek przyjechal i do tej pory jestem w szoku. jak to okreslil \"na ploty przyjechal\". no ja mam nadzieje, ze tylko na to :P w kazdym razie milo bylo a po moim powrocie (bo jak mnie W zabieral to rodzicow nie bylo) rodzice w szoku, ze kto mnie odwozi, gdzie bylam i z kim i czy z tego dzieci beda. dla scislosci: dzieci nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra a juz myslam ze ciocia bede:P wlasnie wlasnie tzn jestem ciocia po raz kolejny bo uwaga o 2302 dzisiaj w poznaniu urodzil sie KUBA synek mojego brata ciotecznego!hhaha no to z mojego okolenia w rodzinie zostal rocznik 83 (brat) 85 (kuzynka) no i 86 (JA) ehh czuje sie staro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ MAM WAKACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cięzko było - pytania ni w ząb mi nie pasowały ale się wybroniłam i mam... 5 :P Mufra to wszystko dzięki Tobie i mojemu Tatusiowi, który czuwał nade mną ❤️ hehe i z fonetyki z egz były dziś wyniki i mam 4 :D więc w najgorszym wypadku będę miała 2 poprawki (bo z 2 nie znam wyników, ale jednego na 100% jestem pewna, ze nie zaliczę) czyli SUPCIO na to jaki horror przeżyłam w ciągu tych 2 m-cy.. chyba nikt nie wyjdzie z tego bez poprawki :( Ale wiecie co?? Qrdęęęęęęęęęęęę.. NARESZCIE SPOKÓJ :D Nareszcie się wyśpię :D i nic mi tego nie zepsuje :D:D:D Kiduś nie łam się Kotku.. szybko minie 👄 A co do dzieci ;) Kiguś już Ci kiedyś pisałam, że z Ciebie i Sama to by wyszły pięęęęęęęęęęęęęęęękne maleństwa :D:D:D:D i wiesz co?? kiedyś mnie zainteresiło i wyczytałam, że najpiękniejsze, najzdrowsze i w ogóle NAJ dzieciaki są z ludzi o totalnie różnych genotypach - czyli skoro Ty i Sam jesteście z innych kontynentów to wspólne pochodzenie wykluczone.... hmmmmmmmmmmm ja nic nie sugeruję :P Wiecie co... a ja czasami to mam takie napady, ze bym chciała........................... ;) Ehhhhhhhhh :P Qrna wróciłam do domu i mam wolny czas... i nie wiem, co z nim zrobić :P :D Qrna jeszcze nie wierzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedzialku zaczynam prace :D znaczy sie w poniedzialek ide sie zapoznac co i jak, dlaczego i jak bedzie dobrze to do wrzesnia (z dwoma tygodniami przerwy na poczatku sierpnia) mam co robic :) dlatego tez jutro jade na dzialke i siedze tam do niedzieli. ehhh, mialam jechac w niedziele na 2 tygodnie ale zycie sie zmienia :P odezwe sie jak wroce :) pisalam, juz, ze Was kocham??? ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i sie qurna (tu uklon w strone bombki) chyba zakochalam, choc wiem, ze nie powinnam :P to buziam Was jeszcze raz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś o mnie zapomniał:(:(:(:(:(:(: Tak zyję jeszcze...;)dziękuje, ze zdrowiem też dobrez./...;P A tak na poważnie....to u mnie jak zwykle wszystko pokręcone...;P Piotrek z Francji wrócił....no i.....turuturuturu.....dalje jesteśmy razem...ehhh....no co...jakos tak wyszło...ale powiem szczerze ,że chłopak się bardzo stara no i widzę że dużo rzeczy przemyslał sobie:) a co dalej to sie okaże..:) właśnie wróciłam z areobiku, było fajowo...spociłam sie jak....(bardzo):P dzis mielismy z ciężąrkami...już pierwszy karnet mi sie kończy..;)więc ostaro zacęłam...afakty było widac, ale jak Piotr wrócil to troche mnie rozpieszczal....no wiecie kfc i takie tam tłuste dania:)ale od poniedzoałku ponownie wzielam sie za siebie i w sumie głownie jem sałateczki:d które prezwaznie szykuje mi P:) Tak, to jestem u niego, ale ostatnio sie pogniewalam i dzis w domku/:D W pracy....hmmmm...jak to w pracy...nuda nuda nuda iiiiiiii ....... nuda!!!!! siedze i czytam ksiaze...postanowilam ze kupie laptopa i internet, wtedy bede przynajmniej mogla z wami pisac:DMartwy sezon, wiec cieżarne w domu siedza:) Tańce sie skonczyly, mamy prezrwe swiateczna, wiec troszku mniej ruchu:) Tak ja jestem spod Wrocka.....Świdnica:D witam wszytskie nowe:P i gratuluje zdania egzaminów.... Nala, pewnie już zapomnialas o swoich urozinkach.....niestety moja nieobecnosc...ale zycze wszystkiego naj naj naj wiesz przeciez❤️ kocham i caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×