Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kig- moj P tez ma 29 wiec taka sama roznica wieku...ale niestety moj nie jest tak wyksztalcony:( a co do mozgu przyda mi sie troche woiecejk choc na pierwszy rok,...:Po ile mnie przyjma:(;] No i calkiem przypadkowo rozpoczelam nowa stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko i co z tego ze twoj nie jest wykstal ony moj niby jest ale zaradnosci zyciowej eee ma malo... Bombka gratuluje wakacji zobaczysz szybko ci sie znudza chyba ze to tylko j a taka porabana jestem... bombka mufra o co chodzi z tym zakochaniem i tata mufry czuwajacym nad bombka??????? eeehhhmi chcialabym bardzo byc mama wiem ze z punktu psychicznego jestem gotowa ale jakie warunki ja dziecku moge zapenic?koncowka styudiow sam bez dobrej pracy nie wiadomo w jakim kraju mieszkac eeehhhh ale pomysl mmm apetyczny:P samidlo wyladowalo dzwonil z bombaju ale przerwalo nam 2 razy rozmowe yslalmmi smsa ze mam zadzwonic jutro o 8 tylko nie napisal ze rano wieczor na jego angielski telefon indyjski na jego mamy czy domow eeehh te chlopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko Kig ma rację.. a na studiach napewno sobie poradzisz 👄 NAPEWNO :) Kiguś.. Bombaj.. Boziu... Wy to macie życie :) a właśnie?? Sam nie chciał zabrać Cię ze sobą?? ;) Kig jaki Tata Mufry!!??? przecież napisałam, że MÓJ Tata :) Ehh 30 mam rocznicę.. znów ten dzień :( to już 18 lat :( Jadę dziś do Dziadziów, zajdę do kol, zobaczę się z T ale co najważniejsze pobiegnę na cmentarz jak zwykle się wyryczeć.. ehhh :( Uciekam Dziewczynki ❤️ Odezwę się pewnie w sobotę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kiguś nie ma szans, że wakacje mi się znudzą... ja jestem z gatunku kaś leniwcowatych :P a jeszcze po takiej harówie ;) Ehh idę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was niegniewajcie ze niepisze ale wiecie co zycie malenski to cigle cosssss niema na nic czasu a jeszcze zamral mi babacia i jade jutro na pogrzeb niegniewajcie sie na mnie:( obiecuje ze bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was niegniewajcie ze niepisze ale wiecie co zycie malenski to cigle cosssss niema na nic czasu a jeszcze zamral mi babacia i jade jutro na pogrzeb niegniewajcie sie na mnie:( obiecuje ze bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko wspolczuje ❤️ a ja nie zaliczylam tej pieprznietej logiki i czeka mnie ona we wrzesniu wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam gigusia niemartw sie wrzesnien tez jest dla studentow :) i niemopwie tego zeby cie pocieszyc ale sama zazwyczaj milam cos na wrzesnien wiec wiem jak to jest glowa do gory:) Nala z trgo co wyczyalam i obejrzlam zdjecia to masz nowego faceta :D R tak??to moze i lepiej jak D ci robil takie a nie inne probelmy \") hmm co poiwedziec niezapmetalam co pislayscie niestety:( przperzaszam was :( wczoraj poiwedzialam mamie ze wolabym byc panna to bym mila z M wiecej czasu dla siebie a tak non stpo cos i nawet nieweim jak u niego w pracy :( ale mam nadzieje ze to minie i na wczasach sobie wszystko odbijemy :) Anielko wyczyalam ze znwou jestes ze swoim wiedzialm ze tak bedzie bo jak sie kocha to niemozna od tak soebie przestac wiec fajnie:) Anusska a jak tam twoj W ?? BO PISZESZ O UCZLNI I WOGOLE A O SWOIM NIC O WŁACZYLY MI SIE DUZE LITERY SORKI??:p:p ktora rozciagnela strone co przynac sie nie tak tylko tak którąs wstecz:P bo tej strony akurat nieczytlam :P bo juz barko mi czasu wiecie ze o was pamietam prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj owieczko przykro mi strasznie:-* o Bombce to juz nawet nie wspomne tyle lat same jestescie dziewuszki:-**** zycie... Owieczko gratuluje (po)zycia malzenskiego:P z tego co zaabserwowalam ladnie sie wzystko uklada ggrrr:P a moje samidlo nie zabralo mnie ze soba bo sie zdecydoal na wyjazd 2 tyg temu ja juz wakacje w polsce mam zalatwione bilety itd eehh nastepnym razem i wogole on mnie rozbroil bo sie wczesniej do niego nie moglam dodzwonic wiec myslalam ze cos nie tak potem dzwonie i n tak mnie zbywa i slysze darcie sie jego siostrzenca i siostry i wreszcie mial miec neta ale cos krecil a ten ehhh zdzwonil do mnie o 6 tano (u niego kolo 1poludnie) i mowize mnie kocha ze teski ze wroci i zenbym sie nie gniewala ale on sie tak tym dzeckiem siostry zajmuje bo maly sie urodzil jak on byl juz w anglii wiec go 1 raz widzi i ze zabiera go na spacery czyta karmi (??????Moze pieluchy zmienia?nie wiem wolalam nie pytac) i wogole walnal mi ze chcialby by eeee miec ze mna dziecko tak po prostu no niby tam sie nieraz o tym gadalo w zartach ale on to tak pwiedzial ze ja ?????????????????!!!!!!! i co ja mam myslec co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej Słoneczka!! Owieczko przykro mi z powodu babci :( Ehh ja wczoraj miałam najgorszy dzień w roku :( Jeszcze dziś z Miśkiem pewnie zajedziemy na cmetnarz.. ehh :( Hehe Kig no co zrobić?? Jak się kochacie to czemu nie? :P:P Hehe ale wiesz... fajnie usłyszeć coś takiego od swojego faceta... :) Giga łączę się z Tobą we wrześniowym cierpieniu.. jutro wyniki 😭 Idę się szykować, bo Misiek zaraz wpada i jedziemy do Niego :) Buziam Was na cały dzionek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A L I C Z Y Ł A M Z A L I C Z Y Ł A M M A T M E!!!!!!! JUPI zadnych poprawek hehe Potem sie odezwe, normalnie nie wiem co mam zrobic z soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje zaliczen :) ogolnie rzecz biorac wrocilam :) potem wysle Wam zdjecia bo cos sie chrzani np. skasowal mi sie filmik, ktory dla Was nakrecilam :( poza tym mam do tylu historie, jutro na 9.00 ide do pracy a w srode na 14.00 jade do Torunia. i w owa srode prosze Was wszystkie o mocne telepatyczne wsparcie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam kilka zdjec. aha, i cholera jasna znowu wrocilam do palenia :O (ostatni raz palilam 1.01.07) ehhh, na cos umrzec trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki....fajnie ze jestescie!! mam dzis taki humorerk, ze plakac mi sie chce...ale co tam .....napisze innym razem...ide do kolezanki wypic piwko....rozluznic sie.... a tak poza tym to chyba alkoholiczka jestem....ciagle piwko...znaczy codziennie...;/ Julia- piekne zdjecia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołszki moje :) No i uwaliłam ten jeden egz :( Nie zaliczyło 70% - CHORE :o Ale wiecie co?? Wali mnie to teraz - już jutro mnie tu nie będzie :D:D:D Normalnie przeszczęśliwa jestem, tylko o pogodę trochę się martwię, ale tak czy siak zrobię wszystko żeby to był nasz najlepszy (NAJ NAJ NAJ - - - :D ) tydzień w naszym 3letnim wspólnym istnieniu :) Wróce pewnie 13 :) Fitness GRATULEJĘ :) Mufruś będę Cię wspierać 24/dobę - w końcu mam u Ciebie niezły dług ;) BUZIAM WAS MOOOOOCNO 👄 I życzę milusiego tygodnia :) Uciekam 👄 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym dniu pracy z Jasiem stwierdzam, ze malode matki maja przechlapane. bo tego, co ja dzis przezylam z babami-dewotami to mozna im tylko wspolczuc bo maja to bez przerwy. bo taka dewota od razu rzuca tekst o tym, ze dzieci maja dzieci, ze taka maloda a juz z dzieckiem itd. ehhh, straszne. ale wazne, ze dzieciak fajny :) zmykam spac bo jutro na 8.30 do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie zmagam sie z prawem administracyjnym:( Mam egzamin w piatek,kurde nic nie umiem,nie chce mi sie juz uczyc... Wygladam przez okno i widze ,ze kazdy gdzies sobie spaceruje,taka ladna pogoda a ja siedze i siedze i nic z tego nie wynika ehhh przeczytalam tylko jedna strone.Z przerazeniem odkrylam przed chwila ,ze nawet sie dzis nie czesalam :) jakos tak zapomnialam :) M A S A K R A!! Gdzie sie wybieracie na wakacje?Byla ktoras z WAs w Łebie?Przez ostatnie dwa lata jezdzilam do Mielna i juz mi sie znudzilo,myslalam o Łebie ale nie wiem czy warto tam jechac,zreszta narazie nie mam kasiorki ale...marzyc fajna sprawa:) Pozdrowionka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki przepraszam za moja nieobecność🌻 wiecie co ja to mam zawsze kurde pecha no! jak nie jeden facet mi wyjedzie tak drugi😭Robert pojechał w sobote do Niemiec na szczeście wraca 1-ego sierpnia ale heh a szkoda słow normalnie:( dzwoni do mnie codziennie. Wczoraj jechał 5 km w deszczu rowerem aby pogadać ze mną 5 minut z budki:) Kochany jest naprawde widze różnice pomiędzy tym co robił D jak wyjechał a tym jaki jest on...dzisiaj też będziemy gadać. Ale mnie jest mało ja chcę go już tutaj:( jejku niech to zleci szybko:( mam nadzieje, że kupi karte startowa w przyszłym tygodniu bo heh... w tamtym tygodniu bylismy w ogole w zoo:) jej jak było fajnie:) naprawde cały dzień razem zbliżyliśmy się do siebie niesamowicie:) a wieczorem przyniósł do mnie winko i świeczki były i tak słodko:) jest strasznym romantykiem:) ale wracajac do zoo:P poszlismy i te wszystkie zwierzatka miały okres godowy:P i stanelismy przy klatce jednego takiego podobnego do lamy i nagle do zwierze jak nas nie opluje! dostalismy jakimś jedzonkiem na szczeście to jakieś roślinki a nie np myszka:P a potem zakochałam się w surykatkach jak tak cudnie na sobie spały:Pheh;) Ogólnie nie wiem czy Wam pisałam ale z D no cóz wyszło jak wyszło ja za nim chodzic nie będę bo po pierwsze trzeba mieć swój honor.I tak pan D przyjechał swoim szpanerskim BMW do mojej wioski i myślał ze ja jak ta księzniczka w wieży czekam na niego a tu figa.i podobno jakieś genialne plotki do niego doszly, jego siostra mi mowiła z czego połowa to oczywiście nie prawda, ale Pan D nie raczył tego sprawdzić sam czyli pogadać ze mną tylko uwierzył swoim kumplom na słowo i cale trzy dni woził się BMW mnie totalnie olewając...tragiczne ale co tam mam R obok siebie więc powiem Wam, że jakoś to po mnnie spłynęło. I pan D przyjeżdza znowu 21 na dwa dni...niech tam siedzi i nie wraca najlepiej wcale... Ogólnie tamte ostatnie dni miałam na maksa zakręcone całe dnie i dłuuugie wieczory z R:) jak wróci to ja nie wiem ale chyba bedziemy spać u siebie aby się nie rozstawać:P Tyle że to jest tak, że ja mam do tego jeszcze poki co taki hm dystans powoli się angażuje a on wpadł nieźle na każdym kroku mi to okazuje:) jest kochany i mam nadzieję, ze się nie zmieni przez te Niemcy no ale nie każdy jest takim kretynem jak D co nie... w sierpniu jedziemy całą paczka do Zakopca w osiem osob ale będzie jazda:D a od 1-ego mam nadzieję, ze w ogole zaczne moje praktyki w GUSie bezpłatne niestety ale heh musze mieć jakieś doświadczenie do CV... a i dzisiaj miałam ostatnie wyniki z egzaminu zdałam na 4 i teraz moge już powiedziec że czwarty rok wita:D kuzwa jak to zleciało ja nie chce:P czuje się taka stara:P zaraz Was poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny za życzenia urodzinowe no cóż starośc nie radośc:) Dziekuje Wam też za wszystkie zdjecia:) Sa CUDNE:D a I to do Bombusi Ty wiesz Słońce zdjecia z Zakopca widzę:P:P Ja Was czytałam tylko nie miałam kiedy pisać. I trzymałam za wszystkie kciuki:D Tym co sie udało heh jak to brzmi gratuluje a tym co kurde nie wyszło bo profesorowie to bałwani powiem jedno następny termin na pewno będzie zdany:D Anusia zgadzam sie z Tobą trzeba im pokazać że umiemy:) ja tak miałam rok temu jak mnie facet uwalił i był wrzesień i widmo warunku ale sie zaciełam w sobie i powiedziałam, nie no szkoda moich nerwów najważniejsze jest moje zdrowie psychiczne a to zdam pokaże mu, ze zdam i jakoś zdałam dlatego Wy też wszystkie zdacie wrzesień jestem tego pewna zresztą student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu tak mówia:)Miśku a Ty własnie napisz nam jak tam mieszkanko, jak z Twoim ukochanym sobie żyjesz no i kiedy wrcasz do Żywca?:) Hej Rybcia chyba się z Tobą nie miałam okazji przywitać:) jestem Nala ze Śląska:) Miło, że zostajesz z nami:)ja niestety ale nad morze nie jeżdze moje naturalne środowisko to góry:P ale ponoć w Łebie fajnie jest jak gadają moi znajomi:) Dziewczynki ja też sie uczyłam grać:P Całe dwa lata na eee organach ale nawet na konkursie bylam:P Mufra ja też lubie bardzo kolor zielony:D ale szczoteczke mam pomarańczowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Mufra nie sądziłam, że aż tyle masz tego wszystkiego w zieleni:D:D eee wcale nie maniaczka:P:P:P ja tak miałam kiedyś z brązem ale mineło mi:P Jej Kiguś no naprawde Sam ma niezły mózg:D heh w Bombaju jest ale fajnie chciałabym tam kiedyś poleciec rozmarzyłam sie...eee wiesz co ja też zauważyłam że ostatnio mam małego bzika na punkcie dzidziusia...eee Robert wracaj:P:P:P Bombusiu bo ja jestem mały alkoholik:P:P Dziewczynki dajcie mi znac czy dostałyście zdjecia? R wygląda na nim jak jakiś eee profesorek ale tak naprawde to oj nie jest taki tylko chodzi w tych okularach bo raz coś wspomniałam, że mi sie tak podoba a jak jeszcze założy koszule do tego to oj oj potrzebna mi wtedy zimna woda:P:P Mufra wcale sie nie dziwie Twojej mamie z tą praca:P:PMiśku w kim się zakochałaś? pisz nam tu ładnie wszystko:) Anielko ech faceci oni zawsze wracają;) nie no ale jak go kochasz to czemu nie spróbowac znowu:)Misku przyjmą na pewno i zobaczysz od pażdziernika będziesz pilna studentką;) Owieczko jesteśmy z Tobą myślami🌻 Gigusia widze że już w pracy odezwij sie Słońce jak będziesz miała chwilę:) a logikę zdasz pięknie w następnym terminie🌻 Mufra ale fajnie, że masz tą prace:) ale fakt wyjdz z dzieckiem na spacer czy do piskownicy do tcyh wszystkich bab to można zgłupiec... ech przeczytałam:) tęskniłam za Wami postaram sie być teraz częściej:) nudzi mi sie ogolnie wieczorami ileż można łazić na spacery i takie tam...R wracaj:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia jak dla mnie Leba nie jest za halo. nie ma tam nic specjalnego do ogladania, las, plaza, woda, tygodniowe ryby. czyli nadmorski standard ;) ja wole mazury :) Nala to ten Twoj R wpadl po same uszy. bo jak chlopak ejdzie 5 km w deszczu dla chwili rozmowy to znaczy, ze mu zalezy. i dobrze :) ciesze sie Slonko, ze sie pozbieralas po tym durnym D i na nowo cieszysz sie zyciem. oby tak dalej :) w ogole to moje drogie kiedy bede ciocia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to chyba wladlam jesli chodzi o \"mojego\" W. jak jestem w pracy to zapominam o bozym swiecie ale jak tylko wychodze pierwsza mysl - W. ostatnia mysl przed snem - W (a konkretnie jedno Jego cuuuudne zdjecie bez koszulki :P grrrrrrr ). poza tym jakos tak nienaturalnie czekam na kazda chwile spedzona z Nim. i co najgorsze nie irytuja mnie nawet najgorsze pierdoly, o ktorych opowiada. i, co jest dziwne, nie przeszkadza mi nawet jego wiek (28 lat). bo zawsze myslalam, ze inni - ok, niech maja facetow starszych o 8, 10, 20 lat ale taka bajka to nie dla mnie. a teraz te 8 lat staje sie czyms do przeskoczenia dla mnie :P tylko, ze tu pojawia sie problem bo ja nie mam czasu na faceta. chociaz wlasciwie powinnam napisac, ze boje sie miec czas na faceta bo po ostatnim... ehhh, pol zycia zmarnowalam swiata nie widzac poza moim bylym M. i teraz nie chce powtorzyc tego bledu. to cos w stylu zjesc ciastko i miec ciastko. cholera, ze tez tak nie mozna... a jutro zrywam sie o 5 rano jade do Torunia, moze to cos przejasni w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu wszyscy juz zapomnieli o mnie :(:P:P:(:( a u mnie sie bardzo duzo dzieje, nie mam neta w domu pisze z pracy zlikwidowalam moj bar i zaczelam prace w sklepie calodobowym, moja siostra tu pracowala ale znalazla prace w swoim zawodzie ( jest po resocjalizacji) wiec ja wskoczylam na jej miejsce, mam poprawke we wrzesniu bo oblalam jeden oegzamin ale to z powodu tego ze....??? ze sie ZAKOCHALAM:P spotykam sie zkolega z ktorym chodzilam do podtawowki:) na razie poznajemy sie blizej ale jest fajnie:D a tak poza tym to okropnie tesknie za wami i nie moge niestety was poczytac bo ruch jak w rzymie tu mam, jak bede miala sprawny komputer to nadrobie zaleglosci, dziekuje za wszytskie zdjecia na maila ktore mi wyslalyscie, kocham was i OKROPNIE TESKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z Torunia. i moge olac poprawki gdyz poneiwaz przyjeli mnie na prawo o Anglii :D grrrrrrrrrr jeszcze tylko musze zdac jeden egzamin z angielskiego, ktory w tym roku musza zdac wszyscy (oprocz dziewczynki, ktora ma mozg 4x4 bo miala 100% z matury). no to zem jestem zadowolona :D rumianku pamietamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H I G I R L S 🌼 JA zawsze zaczynam WAS czytac i ozywiscie nigdy nie skoncze i nic nie napisze...... nom, ale licze, ze jestescie wyrozumiale. Ostatnio założyłam sobie konto na sympati i fotce....... nigdy tego nie popieralam a teraz jakos nawet mi sie to podoba..... chociaz czasem mam kaprysy i usuwam fotki z tamtad. O dzieki takim glupim stronkom powiem wam, ze mozna zawrzec ciekawe nawet znajomosci. Ostatnio rozmawiam z anglikiem:) troszke przez maile psialismy do siebie, a wczoraj pierwszy raz na skypie \"rozmawialismy\" oczywiscie w \" poniewaz ja niewile mowilam niby angielski znam ciut nom, ale jakos wiele rzeczy nie pamietam i noramlnie jak nigdy nei moglam sie wyslowiac i wtedy oczywiscie zaczynalam po polsku mowic i on sie wkurzal hehe ma na imie Allani jesli dobrze pamietam i napisalm mi, ze jest Miexem:) to mnie abrdzo rozmsmieszylo bo sie pytal czy nei mam nic przeciwko temu... oczywiscie chodzilo o to, ze jego matka jest holenderka a jego ojciec grekiem i on ma czarne oczy, wlosy, ciemna karnacie itp. Chce mnie ponznac i chcial abym ja przyjechala do niego, jednak ja sie troszke boje tak jechac i pwoiedzilam a raczej wybelkotalam z moim angielskim, ze wolalbym sie spotkac w Polsce. W koncu stanelo na tym, ze ja mam podjac decyzje w ciagu kilku dni czy on ma przyjechac do Polski.... do Gdyni chyba bo tam ma mieszkanko i zaprasza mnie na 2 dni..... i nie wiem co mam zrobic. Nie znam facta, ale moze byc fajna taka znajomosc, ahm jest troszke starszy ma 33 lata wiec to tez mnie tak odstrasza i nei wiem co mam robic!!!!!!!! Poradzcie mi cos!!!! Osttanio sie nauczylam, ze nikomu ufac nie moge...... i ten jezyk hehs a oprocz tego wczoraj sie spotkalam z jakims innym gosciem,a le ejs strasznei malutki... niby ja tez jestem niska, ale nie lubie facetow ktorzy maja 170 i wydal mi sie ciut nachalny...... A dzis ide na nie wiem jak to nazawac randke czy nie randke z takim chlopakiem z ktorym kiedys na dysko sie bawilam top jest najlepszy kolega mojej kolezanki chlopka niby fajny, ale zobazcymy....... ahm ciut wysoki for me:) Wiem wiem, wymagania mam i wybrzydzam teraz hehs nom, ale w koncu trzeba :D nie moge sie na byle dupka rzucac. Oczywiscie charakterek jest najwazneijszy jednak jak na razie charakterku nie znam wiec sie wygladu czepiam:P Dobra dosc o faectach!!! Od tego tygodnia chodze, na kurs do VIENNY FINANCIAL/dawnije sie nazwyalo COMPENSA/ i byc moze zostane asystentka agenta ubezpieczeniowego:) lub agentem, ale to za jakis czas wole na poczatek byc asystenka. Pierwszy raz na szkolenie przyszlam normalnei ubrana... nom a tam oczywiscie obowiazuje stroj biznesowy i maialmszczescie, ze mnei nie wywalili :) bo wczesniej ponoc jedna babke wywyalili:P fiuu..... I teraz chodze jak bizneswomen:P Juz wkurza mei ten deszczyk ostatnio jak zmokla kurwa wrocilam....grrrr........ W sumei luknelam tak pi * dzwi co napisalyscie i niewiele zapamaitalam :D nie ganiewajcie sie nom ale ciesze sie, ze NALUSI sie powodzi i spotkala fajnego faceta......chciaz i tak wszystko wyjdzie w praniu.....ale zapowiada sie niezle:) JA musze zmykac na ten kursik oczywiscie z calym wyposazeniem przeciw deszczowym.grrrrrr... Potem jeszcze napsze... bo teraz juz nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness widze, ze Cie zmotywowalam do napisania czegos :) a z tym 33latkiem to ehhh, ja nie lubie wdawac sie w takie znajomosci, ale Twoj wybor :) a ja... a ja sobie zaczynam wywracac zycie do gory nogami. musze zdac egazmin z angielskiego i wtedy oficjalnie moge rozpoczac studia w anglii. moge zdac go w polsce albo w anglii wiec teoretycznie 6 sierpnia zaczynam 4tygodniowy kurs na wyspach jesli rodzice mnie puszcza a znajac zycie puszcza. juz sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie, ale takie watpliwosci to chyba norma wiec lepiej, ze sa niz zeby ich nie bylo. a z rzeczy pewnych i ktore na pewno mnie ciesza to wygralam Ipoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianus powodzonka zycze z tym kolega:) Rybciu witaj tak a propos ja w Łebie nie bylam, mam bardzo blziko do Mielna wiec tam moge byc codziennie:) ale jesli Ci sie Mielno znudzilo to ja polecam Kołobrzeg:D mi sie tam podoba:P ale to moje zdanko. Ktos do mnie dzwonil ze Szwecji i oczywiscie mialam glosik wylaczony i zabarzdo nie wiem kto to, moge sie jednie domyslac. Juz glosik oczywiscie musilam w telefoniku wlaczyc:) Gdzie sie wszysciutkie girls podzialy???????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram :O od dzis wiem jedno: nie mozna laczyc wodki z cola i chipsami solonymi i paprykowymi :O poza tym bylam na wiejskiej zabawie :D nie w remizie ale prawie jak w remizie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×