Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hejka lobuzy, jestem w pracy na nocce :O ale nie ma zle, mialam szalony weekend, bylam z Łukaszem u mojej przyjaciołki na weekend, zrobilismy bibke i padam juz, jeszcze 4 godziny i do domku spac spac spac, nie wiem kiedy was poczytam dokladnie, mam nadzieje ze u was ok wszytsko👄 kocham was i pamietam o was caly czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wyjasnijcie mi gdzie sie podzieal ten topki przez kilka dni?tzn wczoraj i przed wczoraj szukalam i szukalam i pupa:( czy jja jakies omamy mam czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z nauka mam do pazdziernika spokoj ,jupi ale fajnie!!! Od wczoraj chodze na praktyki do sadu.Jest fajnie,bardzo podoba mi sie taka praca biurowa w sadzie,ta atmosfera .Bardzo ,bardzo chcialabym pracowac w sadzie po licencjacie czyli za rok. Najgorsze jest to ,ze nic nam nie daja zrobic ale maja duzo pracy i nie moga sie pomylic i dzis chyba aby sie nas pozbyc wyslali nas na rozprawe hihi ale bylo fajowo:) Normalnie jestem zakochana w sadach buhahahaha:) Teraz siedze i nudzi mi sie ,przeczytalam juz jakies romansidlo i lece na solarium ,bo w sobote ide na wesele ale tak mi sie nie chce ze masakra,pewnie dlatego ze nie lubie tych ludzikow,ktorzy sie chajtaja no ale to znajomi mojego chlopa to trzeba isc... Przesylam pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam okres gryze warcze i szczekam ggggggggggrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam z powrotem neta w domku:) lece do fryzjera a potem sie wyspac bo mialam nocke:) zprobuje w koncu nadrobic zaleglosci, milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moglaby mi kazda pokrótce napisac mniej wiecej co sie u niej dzialo bo nie dam rady tego poczytac:P a u mnie niebo;) zakochałam sie w koncu;) dzisiaj mam randke z moim Łukaszkiem:P uszczypnijcie mnie bo chyba snie;) a tak ogolnie to troche mam przewalone wakacje bo mam jeden egzamin do poprawki i niezaliczone kolokwium:O ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej rumianek ciul co z nami gadaj co za Lukasz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie rzecz biorac u mnie chwilowo dno dnem pogania... :( w poniedzialek siedzialam pol nocy w szpitalu, we wtorek zmarla moja Ciocia, jutro pogrzeb. juz normalnie mam dosyc. za kazdym razem jak ide do kosciola to albo na pogrzeb albo jakas msze rocznicowa. jak by tego bylo malo Witkowi, z ktorym ostetecznie stworzylismy taki niby-zwiazek, odbilo. bo jak sie dowiedzial, ze wyjezdzam na studia do Anglii to najpeirw stwierdzil, ze mnie zatrzyma, potem, ze pojedzie ze mna, jeszcze potem, ze akceptuje i chce sie mna nacieszyc teraz, a wczoraj napisal mi MAILA, ze jedzie na wakacje (ale nie napisal gdzie), i ze go teraz bedzie mniej. czyli cos w stylu jak ty mi, tak ja tobie. fascynujaca meska glupota... ehhh, ja chce juz sierpien, chce juz zostawic tu te wszystkie klopoty i wpakowac sie w nowe :P rumianku juz mi tu zaraz sie spowiadaj co to z Łukasz, jak, gdzie i dlaczego :P kig nie szzcekaj bo Ci struny glosowe pojda :P (cos o tym wiem bo wczoraj szczekalam i miauczalam z jaskiem a dzis mowic nie moge) oszczedzaj sie dziewczyno :) Rybcia ja sie nie dziwie, ze w sadzie CI sie podoba. to piekne miejsce :) :P (powiedziala przyszla prawniczka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te lobuzy albo mi sie wydaje albo wczoraj nikt nie napisal ?? dobrze ze mam neta z powrotem to przynajmniej bede sama do siebie pisac ide spac bo jestem po nocce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) ZNow jest pochmurnoooooo i deszczyk bedzie padal!! A ja chcialam jechac na plazite poopalac sie Rumianus ja bede czasem pisac with U :) A dzis juz rano malo co bym sie nie zabila wychodzac ranoo z łazienki taki poslizg mialammmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na piwko z moja kumpela ze szkoly a potem mam randke z koteczkiem;) milego wieczorku lobuzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Witkiem :P przynajmniej do czasu wyjazdu :P a co do wyjazdu to 27 lipca koncze prace i teraz rodzice zastanawiaja sie na kiedy mi bilety kupic :) podsumowujac: ŻYCIE JEST PIĘKNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz nieweim jak mam was przeprszac ze nie pisze :( i najlepsze jest to ze niemam nawet kiedy was pocztac teraz mojego meza niema ja mam farbe na wlosach wiec was troche poczytam ... a co u mnie gonitwa i gonitwa teraz jedna od nas dziewczyna poszla na urlop wiec mam duzo roboty w pracy nieumiem sie doczekac juz mojego uroplu bo juz mam dotsc wam powiem , dzis bylam z rana w sosnowcu obadac szkole do ktorej bys moze pojde tylko kurde te dojazdy tam jak nibedzie mnie mial kto tam zawiesc to nieweim jak to bedzie:( a moze wy znacie kogos kto studiuje w WYŻSZEJ SZKOLE HUMITAS ?? bo nieweim czy tam isc czy nie bo wiece niechce mi sie juz za duzo uczyc tym bardziej ze chialbym juz miec dzidziusia:) a ta szkola jest troche droga jak dla mnie z tym ze nic blizej nieznalam dajcie znac jak ktoras by cos wiedzial oki :) oki ide was czytac :*:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie bez bicia niepoczytam was jakos szczegolow bo jest tego za duzo przelecialam 2 ostanie strony ( hihi jak to brzmi PRZELECIALAM:)i co WIDZEEEEEE duze zmiany tu zaszly podczas mojej nieobecnosci :) Rumnaku grtuluje łukasza a co co za meżczyzna opiwedz cos wiedziej bo jak pisals to przperszam ale niedoczytalam , i dobrze ze masz juz neta w domu :) Mufra tobie tez grtuluje Witka :) no no widac ze lato wam sprzyja i oby tak dalej dziewczyny do dzieła :) Bombus ty sie nieprzejuj ta poprawka bo po cos ten wrzesnien jest a po drugie szkoda wakacaji na zmartwienia dobrze a ajk tam bylo na Mazurach co ?? opisz nam cos wiecej a najlpeij jak bys mila jakies zdjecia bo ja nigdy niebylam na mazurach :) widzialm tu tez nowy nick RYBCIA tak ?? to widaj kochanie chco przynzam sie ze nieweim jak masz na imie ja jestem Ania i mieszkam kolo gliwic, jestem juz absolwetka politechniki slaskiej i szczesliwa mezatka od miesiaca :):):)a co ty studujesz bo z tego co widzialm to sie uczylas prawa administracyjnego ?? prawo czy administracje ?? bo ja ukonczylam administracje i wybieram sie teraz na magistereke z tego kierunku :) tylko nieweim gdzie a gdzie nasza Anisska bo albo naprwde poczytalam was po lepakach al;bo naprwde tu jej niewidzialam :) Kig a ty kiedy bedziesz w Polsce ?? bo z tego co widze to jestes chyba dalej u siebie prawda a u nas teraz ma sie zaczac piekne lato wiec zaprszamy :) choc znajac zycie jak ja pojde do mielna to bedzie padac bo zawsze tak jest ze jak moge miec wolne to jest hujowa pogoda a jak jestem zajeta to kurwa mac swieci słonce wrrr idzie sie zachlastac :P Anielka a jak tam, u ciebie sie biznes kreci co??i jak z P??:) Fitnes a u ciebie tez zaobserwowalam duze zmany hihi i bardzo dobrze bo jak juz ci pewnie pisalam szkoda czasu na niektorych dupków :P Nalus kochnie ten twoj R to naprawde skarb skoro sie tak spowieca fajnie ze los ci ge zesłal kurede dziweczny to teraz kazda z naskogos ma jak tak patrze na to ci pisze chyba ze sie mysle:( to przeprszam fajnie by bylo jak by teraz ktoras z was siedzial na kafe ale jak znam swoje szczescie to zadnej z was nibedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko poszlam sie zdrzemnac bo ja zaraz uciekam do pracy na noc:P napisze wiecej o lukaszu pozniej jutro albo w poniedzial;ek, obiecuje milego weekendu, buuuziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam wlasnie kilka zdjec z deszczowego Torunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owcato to juz miesiac po slubie az??o boze jak to zlecialo...DZIDZIA?planujecie?uuuuuuuu hurrraaaaa mam nadzieje ze za jakis rok poltorej bede ciocia:D Mufra kurna to ty dawaj znac kiedy bedziesz bo ja 4 ulatuje do polski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig bedziesz pierwsza osoba, ktora sie o tym dowie jak tylko ja sie dowiem. a ja mam zamiar miec zakupione bilety w poniedzialek bo ja nie to pojde na pieszo albo sama sobie kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z kina z nowego harrego pottera matko ale to bylo mroczne bbrrrrr...ale blizniaki mmmmm kocham ich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyje...ale heh do dupy z takim życiem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOCIAKI 🌼 Owczuś juz dzidzie chcesz miec...hmmm.... w sumie będąc na twoim miejscu też juz nad tym bym myslała:) tylko ja zawsze bałam się poroduuuu...... i nadal boje...takie raczej nieprzyjemne jak dla mnie to jest. Naogladalam sie chyba za duzo takich programikow jak kobiety sie meczyly:( Tego roczku MIELNO króluje....... dzis znów plazuje:)))))) aaa i w nastepny weekend jade do Kołobrezgu na ..::SUNRISA::.. na kilka dni, nigdy nie bylam i chce choc raz zobaczyc jaka to imprezkaaaaa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus słodki buziak na poprawę humorku:* 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla Wszystkich buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala ty nam tu w depreche nie wpadaj tylko gadaj o co chodzi bedzie ci lepiej...firnessiku ja tez sie bije potencjalnego porodu w przyszlosci o jezzzzuuuuu bbbrrrr i wogole dzeci sa fajne le ile z nimi roboty przez pierwsze miesiae nie moglabym sposcic z oka na wypadek jakby nie wiem sama co do tego te kupki bbbrrr:P ale ile radosci jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×