Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianek co sie dzieje?? co to za smutna minka??????????????? pisz nam tu szybko...;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku co sie stalo??? anielko milo, ze wrocilas :) gratuluje dostania siena studia :) wiedzialam, ze zdolna dziewczynka jestes i wszystko bedzie dobrze :) i skladam serdeczne, choc spoznione, zyczenia naszym Aniom 🌼 100 lat kochane 😘 ja wczoraj dostalam wyplate + premie uznaniowa :P i tym samym zakonczylam opieke nad Jasiem. teraz spokojnie moge myslec o pakowaniu gdyz poniewaz w czwartek lece do anglii i od 6 sierpnia zaczynam kurs angielskiego, po ktorym mam nadzieje ze w koncu bede mogla spokojnie studiowac w anglii :) kiguś Ty wiesz, ze ja Cie za to wszystko uwielbiam i nawet nie wiem jak Ci dziekowac 🌼 osobiscie podziekuje Ci w czwartek :) 🌼 na dobry poczatek weekendu teraz wybieram sie do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..... czy ja dobrze czytam?? Mufra jedzie do Anglii??? i to jeszcze do naszej kig?? jeny kupe lat mnie nie bylo, bardzo prosze o szczegoly??jak to sie stalo\'/?? ale sie ciesze.....wiecie co??juz zaczyna sie sierpien??!!!a kiedy mi sie w moncu spotkamy???ja od razu pojade:D:DD:D:D: czekam na propozycje..... musze sie z wami teraz spotkac...zaczna sie studia, praca, taniec...nie bede miala na nic czasu:( ja chce was poznac osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha niespodzianka:P Mufra ty mi gadaj o ktorej bedziesz w birmingham pewnie tak po poludniu co?powiedz mi prosze ja musze wiedzec na ktora zmiane do pracy mam isc i wogole musze z szefem to ugadac wiec teges no...:) mufra przyjezdza no na moj uniwerek i bedzie mieszkac naprzeciwko mnie a co?:P by the way okropna jestemWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANNY!!!! Anielka wiedzisz?jestes trzecim niepodwazalnym geniuszem tego swiat zaraz po mnie i gidze no! jest mi troche smutno bo wszystkie kolezanki zachodza w xiaze planuja moje pacjentka-kolezanka rok mlodsza urodzila 3 dni temu ddduuuzo przed terminem bo w 25 tygodniu! ale jest w szpitalu maly w inkubatorze szanse sa coraz wieksze eeehhh a ja co?dowiedzialam sie ze mam jak to sie nazywa po polsku eee zaspol policystyczny jajnikow jakis taki mam jakies cysty zamiast jedenego jajeczka na owulacje z tech cyst cos tam wychodzi wiecej a tak naprawde zadne nie jest do konca plodne...no i mam odpiwedz na swoje nieregularne bolesne mdlaca idp okresy...wyniki krwi mam normalne BMI 20 wiec nie mam nadwagi a tu patrzcie...eeehhh a mufra ty w czwratek pezyjezdzasz a ja w sobote jade do polski! wiec w srode zalatwie wszystko zwiazena z wyjazdem zeby czwartek i piatek po poludniu pokazac cui na szybkiego co i jak...ale tutaj do konca sierpnia jest moj kumpel z mama mieszkaja pod 27 przedstawie cie i jak cos to do nich o pomoc albo co zawsze mozesz...pani madzia przyjechala na wczasuy jak to mowi wiec polazi z toba i ci miasto pokaze juz na spokojnie jak ja pojade nie? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko juz Ci udowodnilam, ze wiedzialas sklerozo Ty moja :) a ja sie z Tobia i z Wami moge spotka do eee 2 sierpnia do 10:15 bo wtedy mam samolot. kig ja nie mam pojęcia o ktorej bede w Birmingham bo teoretycznie o 11.15 powinnam byc w Londynie wiec bodajze o 12 mam autobus. ale na warszawskim okeciu jest taki syf i pierdolnik, ze pewnie jak o 12 bede w Londynie to bede szczesliwa bo loty sa srednio pol godziny-godzine (albo i wiecej) poopozniane :O ale dotre :) poza tym wczoraj rozbroilas mnie nazwa ulicy :D a tak dla odmiany to mam nowa fryzure, jutro mam rodzinne spotkanie z okazji imienin Babci. w chwili obecnej zastanawiam sie gdzie kupic mega wielkiego lizaka do prezentu urodzinowego dla mojej Kasi, zastanawiam sie co jeszcze dopisac do listy rzeczy,ktore musze zabrac, popijam piwo rozmawiajac jednoczesnie z moim mezczyzna i wysluchuje milosnych zali mojej dobrej kumpeli :) a cale pakowanie postanowilam zostawic na wtorek-srode bo mi sie teraz nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jesli o dzieci chodzi (bo mnie kig zainspirowala) to musze Wam powiedziec, ze ja - -osoba, ktora nigdy nie chciala miec dzieci, dzieki temu, ze spedzilam z Jaskiem miesiac i napatrzylam sie przy okazji an inne dzieci stwierdzilam, ze ja tez chce :) na poczatek wystarczy jedno a potem moze byc i drugie a jak dobrze pojdzie to i trzecie :) tylko cholercia, jest jeden problem - ja nie chce rodzic! ja moge byc w ciazy, moje byc na macierzynskim, moge miec poranne mdloci ale ja nei chce rodzic! teraz szukam chetnego kto za mnie porob przezyje ;) kig a Ty sie nie martw, jeszcze bedziecie mieli z Samem gromadke slodkich dzieciaczkow, ktore kazdego dnia beda Was czyms nowym zaskakiwac i dawac Wam niewyobrazalne szczescie :) na wszystko przyjdzie pora :) a poza tym (to sie tyczy Was wszytskich) ja chce byc w koncu ciocia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niedziela...kolejny nudny dzien.Czy jestem dziwna ze chce juz pazdziernik?:P Przynajmniej zajecie bym miala a tak to siedze i nudze sie jak mops ,podobno inteligentni ludzie sie nie nudza...:O Chcialabym znalezc prace,chocby w supermarkecie ale niestety w moim miescie male sa na to szanse:( 🌼 Owieczko : tak,studiuje administracje,teraz bede na 3 roku i bede pisala prace a potem planuje isc na zaoczne na UMCS do LUblina czytalam ze masz zespol policystycznych jajnikow,jak Ci to zdiagnozowali? bo ja tez mam nieregularne okresy ,mialam usg ale wszystko tam jest podobno ok.Ktoregos dnia wyczytalam w necie ze nieregularne okresy moga byc wynikiem duzej prolaktyny a ta objawem guza mozgu.Poszlam na to badanie i wyszla dwukrotnie ponad norme ale prolaktyna jest hormonem,ktory bardzo reaguje na stres i dlatego mi taka wyszla ,bo pozniej jak sprawdzalam to byla w normie.No ale jazde i schize to mialam niezla przez jakis miesiac.Spekalam i poszlam do endokrynologa ginekologa i tam mam badania hormonalne a wlasciwie mialam w kwietniu i od tego czasu nie bylam u lekarza ,bo strajkuja i nie przyjmuje.Nawet nie wiem jak mi wyniki wyszly,bo nie oddaja do reki tylko sa w karcie.W sumie moglabym isc sie dowiedziec ale wole nie narazac sie na stresa.Pojde jak bedzie koniec strajku i beda normalnie przyjmowac :) Jesli chodzi o dzieci to tez bym chciala miec,najlepiej dwojke chlopca i dziewczynke ale jeszcze nie teraz ,jak narazie to mam parcie na wyjscie za maz,nawet ogladam sobie sukienki w necie,bozszzzzzzz wali mi juz na mozg z tej nudy:) Pozdrawiam Was wszystkie ,sle buziaki,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie....mufraszybka jesteś...to ładnie zaklimatyzuj sie tam i mnie sciagaj..;P bedziemy juz we 3:d a pozniej powoli reszte bedziemy sociagac..;P Niedziela........nuda;/ bylam jedynie na kreglach i na bilardzie:) i jestem 30zl do tylu..;P ale ta przyjemnosc droga;/ 60zl za godzine;/;/;/ A jesli chodzi o dziecie to ja tez chce:D ale pierw edukacja, ktora zaczne niedlugo..;P ehhh.... nie wyobrazam sobie jeszcze tego jak ja sobie dam rade, ale musze..;) A juz tydzien jestem bez Pitera..;)i jakos ten czas szybko leci, a jutro mam zamiar kupic rower i jezdzic sobie:d moe w tedy nie bede tyle jadla;/jak siedze w domu caly czas jem;/;/;/ale nie ma z kim jezdzic:(bede musiala sama:( no i na areobik bede smigac..;P zero rezultatu jak tak bede wciskac ciagle cos...ale nie moge sie powstrzymac jak siedze w domu;/ehh.....a teraz na dniach mam okres dostac, wiec bede umierac..;) No i prawko robie, wiec jakies zajecie mam..;) A wakacji nie bede miec:( a gdzie gabi, anussia, owieczka, rumianek, fitness????gdzie one sa???????? ja wrocilam a ich nima..;P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko ja wlasnie mam nieregularne okresy bardzooo bolesne mdleje wymiotuje takie tam myslalam ze penie endometrioza bo badania hormonalne 4 miesiece temu mialam ok. Zrobili mi 2 usg normalne i \'dowcipne\' i na tym 2 wyszlo szydlo z worka. Ale jesli masz usg ok to to nie jest to tylko moze masz zaburzona gospodarke hormonalna? stres nieodpowiednia dieta. Poz tym to moje schorzenie to u 99proc przypadkow wystepuje u kobiet z nadwaga o dziwo ja jej nie mam ale mam cysty. Wiec jesli twoja waga jest ok to naprawde ie powinno byc problemu. To musi byc cos innego albo chwilowe zachwianie. Nic si nie martw :-* i idz do cholery sprawdzic wyniki po co masz sie zastanawiac tyle???? a teraz pomocy: przyjezdam do polski w sobote w niedziele chrzest syna mojego kuzyna CO MAM KUPIC NA PREZENT??????AAAAAAAAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Mufra- przykro mi.....ale dasz rade:)jestem z Toba..;) A ja sie nudze...:( caly dzien w domu, niedawno wrocilam z areobiku,.....ciagle bym jadla....ale staram sie tego nie robic....dziewczyny znacie sposob na to by nie jesc????????????? ja juz niew iem, moze sa jakies tabletki;/ Jutro do pracy, nie chce mi sie...;/ nudaaaaaaaaaaaaaa buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykonczona jestem, za 3 tygodnie wesele mojej sister, praca, dom, padam na pysk codziennie, nie pisze bo nie mam kiedy ale staram sie byc na biezaco aaa tak na boku to zerwalam z Łukaszem :P walki mi krecil chyba, napisze jjutro chyba dokladnie, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja chce uciec stad jak najdalej...........:(:(:(:(:(:(:(:( pojade do was.....na rowerze....bedziecie mnie tulic....ok??? smutnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy, tulimy 🌼 nie smuć się i pamiętaj, że każda decyzja jest dobra i radosna bo jest TWOJA :) Witek wyjechał na wakacje dziś rano :( czyli faceta już nie mam bo nie miałam sumienia Mu powiedzieć, że nie jadę jutro... (sam fakt tego, że jutro nie jadę nieziemsko mnie wkurwia). za to jutro jadę do Częstochowy to może mnie oświeci ;) a w weekend idę z Kasią i Martą topić moje mutki w butelce wódki. niech żyje alkoholizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Bajbajka jasne, ze mozesz. witamy :) napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam buziaki przepraszam ze sie nie odzywam pracowalam miesiac czasu w darlowku w kiosku rzucialam ta prace jutro ide do nastepnej tez w darlowku we wrzesniu czeka mnie poprawka z logikii misiek narazie nie wrocil nie wiem juz kiedy wraca nic nie wiem.... pracuje imprezuje staram sie nie myslec za duzo pozdrawiam i buziaki❤️ nie bede miala dostepu dalej do kompa wiec pewnie znowu sie odezwe we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe humoru strzelalam dzis z kałasznikowa, jakiejś innej strzelby i krótkiej broni :D:D:D:D ale tylko na kulki... ale i to dobre :P rumianku co Ci???? giga wracaj szybko :) a gdzie sie anusia, bombka i owca podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufradziekuje kochana za wszystko:*:*:*::*:*:*::*:*:* Gabi wracaj do nas:) szkoda ze nie masz dostepu....a ja bym chcaial poimprezowac , lae z wami..;) u mnie nuda....dzis do pracy...nie chce mi sie..... I wiecie co?????????????????????? Czekam na okres 😭 jeju....niech przyjdzie !!!!!!!!!!!!!juz przezyje te bóle, ale ja juz chce!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak poza tym mam rowerek i bede sobie jezdzic:D:D:D:D:D buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca:) dlugo mnie nie bylo... rumianku co ci w zyciu sie pokrecilo??chyba nie napisalas... mufra widze ze podjelas decyzje dotyczaca wyjazdu na studia gratuluje!!!!!!!!!!a jak to przyjeli rodz??bo balas sie jak planoalas wyjazd na wakacje co powiedza a co mowia teraz?? kigus a twoj sam kiedy wraca?? kasiu bombo a ty gdzie sie podzialas?? mezatko nasza ja ci zazdraszam malzenstwa...a ty na brak czasu narzekasz ja tez narzekam a po slubie nie jestem powiem ci szczerze ze chcialabym zebysmy juz byli poslubieni sobie bo samo mieszkanie razem mi nie wystarcza,ale uswiadomilam sobie ze najwczesniej to po 3cim roku...chodzi oczywiscie o czas, pieniadze tez ale to juz w mniejszym stopniu niz czas na organizacje:( podjelas decyzje co do studiow?? nalus widze ze jestes szczesliwa z r?/ciesze sie bardzo!!!!!!!!!! a d wrocil??wie ze jestes z r??chcialabym zobaczyc jego mine hehehe anielko ty tez z P i ci sie dobrze uklada i wywolje ci okres zeby ci juz przyszedl :) moj juz odszedl i tak sie zastanawiam gdzie sa te tak czeste wpadki??????? okres za okresem mniesiac w miesiac, a mi serce mieknie jak widze bobasy i babska w ciazy, wszedzie je widze, no ale nie teraz:( eh rozpisalam sie nie na temat gigus ale masz kontakt z miskiem swym?? powiem w skrocie remont moze dobiegl polowy, trzeba bylo zbic wszystkie wylewki a jak sciagnelismy parkiet to sie okazalo ze pod nim byla tektura i piasek nawet ze zbozem:o wiec trzeba bylo wyczyscic cale mieszkanie tynki tez skulismy bo same sie sypaly:( wiec remnt byl/ jest zanczenie wiekszy niz sie spodziewalismy i tez drozszy:( no i dopiero gipsowali sciany i teraz bada klasc plytki:( taki etap:( za msc sie musze tam wprowadzic bo porpawki z wit wszystko ok:) rybko nie mozna sie sugerowac tym co jest napisane gdzies w necie czy w gazecie, 2krotnie podwyzszona prl nie bedzie ozaczala \"guza mozgu \" tak naprawde to gruczolak i nie mozgu tylko przysadki, to taki gruczol ktory m.in wydziela prl i jak sie zwieksza produkcja prl to po jakims czasie zwiekszy jest liczba kom produkujacych zwiekszajac objetosc przysadki i to nie jest grozne jedynie jak sie zrobi duzy to moze naciskac na nerw wzrokowy bo leza obok siebie, szkoda ze tak dlugo sie denerwowalas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu dalej nie mam!!!!!!!!!!!!! anussia- kochana to nie jest tak jak myslisz.....:) z P jest bardzo zle, a mianowicie sie rozeszlismy...;/ znaczy to ja zakonczylam w sumie ten zwiazek....no i on sie nie odzywa, ja tesknie...a takie tam...;) ogólnie....Źle!!!! ale coz zyje sie dalej..;) dzis ide na rowerek i sobie pozwiedzam Świdnice:) Ruybcia- ja nie mam ani Twojego gg ani zdjątka..;) buziaki dla kazdej:*:*:*:*:***:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mialam okazji poznac dobrze rybci wiec moze sie przedstawie, mam na imie ania w grudniu skoncze 21 lat, studiuje zaocznie podagogike opiekunczo wychowawcza, mieszkam na slasku :) a reszta wyjdzie w praniu anusssiu nienawidze remontu a mnie jeszcze czeka poprawka kilku rzeczy w domu bo wesele siostry juz tuz tuz owieczko ja widze ze ty szczesliwa w stanie malzenskim, ja nawet ci nie zlozylam zyczen z okazji slubu bo wtedy bylam bez neta, ogormnie mi wstyd:( ale myslalam o tobie bardzo czesto no a jesli chodzi o mnie to sie tak narobilo ze mam 2 poprawki we wrzesniu ale to przez to zawirowanie zyciowe ktore mialam, nowa praca, moj miesieczny burzliwy zwiazek z Łukaszem:P ktory w poniedzialek mam zamiar definitywnie zakonczyc, pojawil sie drugi chlopak na horyzoncie, nigdy nie spodziewalabym sie ze bede miala taki dylemat kogo wybrac, no moze sie za dlugo nie zastanawialam;) no ale w sumie troche mi ciezko bylo podjac taka decyzje.... no ale moze zaczne od poczatku, z lukaszem znam sie od gimnazjum, podkochiwal sie we mnie w gimnazjum no i zaczelismy sie spotykac po festynie na mojej wiosce, przelom w naszym randkowaniu nastapil 7 lipca, jaka magiczna data 07.07.2007, no niestety nie zdzialala cudów;) mialam od poczatku watpliwosci czy mam sie z nim spotykac, caly czas sie zastanawilam czy pasujemy do siebie, no i stwierdzilam ze chyba nie, Ł to typ narcyza, okropny lalus ktory widzi tylko czubek wlasnego nosa, nie interesuje go co ja robie i jak sie czuje itd tylko wazne jest co on chce, jak on ma ochote sie spotkac to myslal ze ja bede latac jak na skrzydlach bo on chce a to co ja mam zaplanowane sie nie liczy, jest nieczuly na ludzka krzywde, jesli ona go nie dotyczy to pieprzyc wszytsko i wszytskich, w dodatku owieczko Ł studiuje socjologie i chyba w tej szkole co ty bo gdzies w zabrzu:P no a tak wogole to tydzien temu jak bylam na tej pielgrzymce( w sumie to juz prawie 2 tygodnie ) lukasz mial wypadek samochodowy i nawet nie raczyl mnie o tym poinformowac, dowiedzialam sie od kolegi😠 i caly tydzien sie do mnie nie odzywa, zadzwoni tylko wtedy jak sie spotka z kolegami i ma pare piw w dupie😡 moj telefon przeswietlil a swoj przewaznie wylaczal w mojej obecnosci, jak bylismy raz na spacerze to dzwonila jakas natalia to od razu sie ode mnie odsunal, bo bym moze bron boze uslyszala co ona gada do niego a tak na konczac ten moj chaotyczny wywód to lukasz stwierdzil ze nie mozemy sie za czesto spotykac bo sie wtedy za szybko znudzi, no i powiedzcie mi do kurwy nedzy czy tak sie zachowuje zakochany chlopak?? mam nadzieje ze sie polapiecie a o moim nowym koledze napisze kiedy indziej, na razie jestesmy na etapie tego ze zgodzil sie isc ze mna na wesele mojej siostry:) jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, ja pisze raz a porzadnie:P KOCHAM WAS👄 ide na ojca chrzestnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku, to rzeczywiscie, nie jest dobry material na chlopaka, a na pewno nie na meza..;) dobrze,z e sie pojawil ten drugi, mam nadzieje ze bedzie lepszy..;) a jesli chodzi o interesowanie....to moj P byl zainteresowany tak, idziesz ok fajnie ciesze sie, dobrze to sie ciesze a jak zle....to moze bys siazastanowila;/ ale i tak go Kocham i tesknie, a on juz sie nie odezwie..;(i to juz koniec...................................... smutna:( buzka dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko mnie sie wydaje ze to chyba jeszcze nie koniec z P, on tez na pewno teskni tylko sie nie odezwie bo sie boi twojej reakcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba juz koniec....ja wiem ze sie nie odezwie.... a wiecie co najgorsze!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej nie mam okresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jeju jak ja sie boje, i to teraz....jak sie z nim rozeszłam.....to juz 5 dni!!!! a do tego juz sie dostalam na wymarzone studia!!!!ja sie załamie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko okres ci sie spoznia na pewno przez stres, rozstanie z P, studia, praca to wszytsko sie odbija, organizm musi troche wrocic do normy, wiem po sobie jak mam jakies zawirowania zyciowe to wtedy moja @ tez sie okropnie spoznia, bedzie dobnrze slonko👄 lece sprzatac bo dzisiaj mam wolne:) a jestem sama w domku wiec na mnie padlo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×