Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Buuuuuuuuu a bo mam doła chcę już R a tu jeszcze albo dwa tygodnie albo miesiąc jak przyjedzie:( wiem to nie jest długo zleci ale ja mam dośc to taka cholerna powtorka z rozrywki:( a najgorsze jest to ze nie moge sobie miejsca znalezc juz nie wiem co mam ze soba zrobic...od 1 zaczynam praktyki wiec moze sie jakos zajme ale tak to heh mam dosc...jestem dzisiaj jakas depresyjna musiałam się wypłakac... na szczescie dzwoni pisze odzywa sie nie tak jak tamten ale aaaa mam dosc jak przetrzymac to jeszcze moze cos poradzicie krzyzowki ksiazki juz były... poczytam Was pozniej bo lece siatke zobaczyc moze sie oderwe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam niedawno z plazowania, ale z Sarbinowa. Bardziej wole Mielno. Tearaz jestem padnieta i łapie dołka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zeby sobie skomplikowac zycie znalazlam sobie drugiego wielbiciela i mam zajebisty metlik w glowie bo nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek w tej piekny upalny dzien :) Nalus ale patrz ile juz wytrfalas wiec jak teraz zaczniesz prkatyki to zoabczysz nim sie obrocisz to wszystko zleci i bedziesz miec R przy soebie mowie ci :) Rumianku widze ze masz powodzenie tego lata no no a ja znam ten bol bo sama kiedys go przezywalam a teraz moja koleznka tez jest w takiej samej sytacji no moze torche gorszej niz ty i tez nieweim co mam jej poiwedziec jak doradzic bo widze zer dziewczyna przezywa to srsznie bo nieweim co wybrac czy 4 letni zwiazek czy teraz tego nowego wielbiciela:) Fites porody niesa takie zle wez poduwage to ze no dobra moze i sie i nameczysz ale jak dadz ci to malensto na rece to caly bol i zmeczenie mija :) a ty masz tego malego upragnionego skrba :) a ja wlasnie sie wybieram do rpacy i mam dylemat bo strsznie przytylam :( NIESTEY I MAM TAKIE CELULITYS ZE SZKODA GADAC , i nieweim jak sie ubrac poszlabym w przeiewnej sukniece ale bede wygldac jak wieloryyb albo poszlabym w rybaczach ale z kolei niechce mi sie prazyc w spodniach wrrr ale kobiety maja problemy co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa...wiecie co wczoraj dzwonil R i mi mowi ze koledzy go strasznie wkurzyli bo on do nich ze ja poszłam sobie do knajpki i na pewno bedzie wszystko dobrze,że wroce bezpiecznie do domu, a tamci jasne juz sobie pewnie znalazła nastepnego a nie...ale sie wkurzyłam!!!! Wytłumaczyłam mu R oczywscie uwierzył i nagle do mnie tak, że tam sie niezle porobiło...ja mowie co a on ze tam koło nch jest 13 dziewczyn co tez sa na zbiorach i Ci od niego z pokoju chodza tam do nich wiecie po co i sie dra na niego, że on nie chce isc!!!!!!!! wiecie co mam dosc teraz to juz w ogole sie bede bała jak cholera...zapewniał mnie cały czas ze on tam nie pojdzie, że mysli tylko o mnie i chce do mnie wrocic ze nie potrzebuje takich wrazen...tak okej ale wiecie jak to jest kuzwa jak koledzy na niego wsiada zeby szedł i sie ugnie jezuuuuu poł nocy nie spałam:( mowie mu no to dałes mi teraz powod do myslenia zajebisty a on sie smieje i mowi a bo zebys była troszke zazdrosna taaaa zajebiscie po prostu jacy faceci sa nie myslacy a ja sie teraz wykoncze kuzwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zawirowania w zwiazkach, ja juz sama nie wiem co robic, lepiej sie czuje przy tym nowy wielbicielu niz przy lukaszu, ech gdyby mi na nim naprawde zalezalo to bym chyba nie miala takich watpliwosci?? jak myslicie bo ja nie mam doswiadczenia w zwiazkach:( bleeee pokrecilam sie znowu a mialam taki spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjj kochane moje Słoneczka!! opiszę wszystko (i oczywiście prześlę zdjątka) jak tylko trochę mi się uspokoi bo narazie żyję na wariackich papierach - z miejsca w miejsce a teraz z mami urządziłyśmy malowanie i generalne porządki. Upał jak cholera. Ale wiecie, że Was uwielbiam?? :D Myślę, że od następnego tygodnia będzie spokojniej :) Buuuuuuuuuuziam Was mocno 👄 Aaaa i dziękuję za wsparcie.... i cieszę się, że NIEKTÓRE z nas wreszcie wlazły na swojego księciunia ;) No ale wszystko napiszę później ❤️ UWIELBIAM BAAAARDZO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie bilet na biegun polnocny!!! kiedy bedzie zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac, zle mi jak nie wiem, nie mam wogole pojecia co robic:( doceniam wlasnie zycie singla:/ a tak mi bylo dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finess
Ja jutro jade do Gdańska, a pózniej do Kołobrzegu an weekend:)))))) Rumianus idz z głosem serca:* Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec skonczylam najnowsza czesc harrego pottera umarli: 1... 2... 3... 4... hahahahahahahah nie powiem blagajcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lobuzy:) jestem wykonczona dzisiaj, bylam wczoraj na pielgrzymce, szłam 6 godzin z czestochowy do woźnik bo bylam z moja przyjaciolka, powiem wam ze niesamowite przezycie to jest taka pielgrzymka, troche sie balam czy dojde, ale bylo naprawde super;) oprocz tego ze nie umiem schodzic ze schodow bo mi nogi wysiadly to czuje sie ok:P ide spac bo mam dzisiaj nocke:/ gdzie wy sie podziewacie?? kig powiem ci szczerze ze ja przeczytalam tylko pierwsza czesc harrego a na reszte nie umialam jakos sie potem zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy 6 godzin chodzic?yyyyyyyyy wow respect rumianek...a harry jest mmmggghhyyyy aaauuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis siedzialam 2,5 dluzej w pracy (bylam tam 11h!!!) i nitk nie raczyl mnie o tym poinformowac. dopiero 15 minut przed swoim przyjsciem zadzwonila matka Jaska, ze sie spozni. ok, codziennie sie spozniaja pol godziny - to norma, ale dzis przesadzili. dlatego jutro biore dzieciaka w wozek i jade na zakupy kupib prezent dla Babci bo dzis mi centrum handlowe zamkneli przed nosem :O rumianku 6 godzin???? podziwiam. a co jest w tych Woznikach? kig nie drecz :P ja bym sobie chetnie przeczytala (bo przeczytalam wszystkie czesci, ogladalam wszystkie filmy dostepne w Polsce) ale niestety nie ma jeszcze Polskiego wydania a angielskiego tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gwiazdy;) Ja jutro wyjezdzam do dziadka.... po powrocie wysle wam focie:) Buziaki duzeeeeeeeeeee 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIEEEEEEEEE WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO WAM ZYCZE Z OKAZJI NASZYCH IMIENIN BO MAMY JE TYLKO RAZ W ROKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym Aniom życzę wszystkiego NAJ:D:D:D:D😍p😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za zyczenia, ja jestem dzisiaj po nocce i caly dzien drzemie;) postanowilam rozstac sie z lukaszem, nie ma sensu tego ciagnac, opisze wam potem ta cala skomplikowana sytuacje:P buuuziaki ide lezec dalej😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam wszystkie:):):):)::) dawno mnie tu nie bylo..;P dziekuje za zyczenia...;) a gdzie moje wszystkie Anulki????????????????? obchodzimy imieninki:D:D:D::D:D:D kurcze jak ja sie stesknilam za wami..;) A u mnie nic nowego....procz tego ze.............. po 1 dostalam sie na studia:D:D:D:D jupi...dziekuje ze we mnie wierzylyscie..;P po 2 zaczelam prawko:D wczoraj mialam pierwszy wyklad z teorii. mam nadzieje ze skoncze przed studiami..;) po 3 dalej chodze na areobik, i efektow nie ma...bo jem:( np teraz jajecznice:Dale bez tłuszczu..;P po 4 kupilismy z Piterem garnek na pare, wiec bede jadla wszytsko na parze..;P moze w koncu cos da..;P po 5 Piotrek wyjechal do Francji znow i jestem sama..;) wraca pod koniec sierpnia po 6 nie mam wakacji:(:(:(:(: po 7 martwy miesiac w sklpie, i nie ma wyplaty.... no i jakos leci..;) a zaraz was poczytam..;) oj chyba duzzzzzzzzzzzzoooooooo mam do czytania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tylko dwie stronki..;) zauwazylam ze rumianek znalazla ksiecia:D:D:D:D a teraz drugi an horyzoncie:) no to bedzie losowanie..;P Nala teskni za R...spoko tesknijmy razem:) a kiedy on wraca??jak juz napisalam ze moj pod koniec sierpnia...wiec mam miesiac..;/juz tydzien prawie minal...w sumie dni mam cale zajete, ostatnio bardzo duzo chodze....i to z bratem mlodszym:)chodzimy sobie po sklepach, on ze mna na areobik..;Pczeka godzine i wraca..;)kochany nie?martwi sie o siostre..;)a Piotrus dzwoni, teskni kocha...norma...ale oczywiscie klotnia tez byla przed wyjazdem, bez niej by sie nie obeszlo..;Pprawie rozstanie...ale jest ok:) a pozniej doczytam..;) a wy gdzie na wakacje??u Fitness Mileno kroluje...a ja chyba morza nie zobacze w tym roku;( mialam z kumplami jechac choc nad jezioro, ale pierw odmowilam bo nie mialam kasy, ajak zdecydowalam sie rozlozyc prawko na raty i powiedzialam ze jade, to juz nie bylo miejsc....i niestety... moze jak P wroci...ale bardzo watpie.tym bardziej ze bede miala jazdy..;) wczoraj sie poklocilam z mama, oczywiscie o bzdure...znaczy ona ze mna sie poklocila...i powiedziala ze najlepiej bedzie ze nie bedzie sie odzywac...no wiec babacia dzis przyszla na imieniny i siedzialaysmy kolo siebie bez slowa..ehhh... buziaczki:*:*:*:*::*:*:* Kocham was:*:*::*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×