Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nieeeeee no gratuluje GIGAAAAA super bardzo sie ciesze : ):):)) przez to co przeczytlam nie bylam wstanie doczytac dalej tylko musze od razu pisac bardzo sie ciesze z twojego szczeia bo u mnie jak narzie nic choc tez bym juz chcila i tooooo bardzoooooooo ale świetna Giga naprawde sie ciesze i zycze ci wszytskiego najlepszego:*:*:*:*:*:* a na kiedy masz termin??? opisz co wiecej PLISSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki termin wspilsas ale z tego wszytskiego to nawet nieweim o czym czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba a ty sie na mnie nie wkurzaj bo ja niesiedze na gg niestey :P tylko mam je wlacozne w pracy bo musze a nawet niemam czasu odbierac wiadmosci jak do mnie pisza bo mam tyle pracy tak ze to niejest tak jak mylisz :P Giga jeszcze raz gartulje i czekam na wiecej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula glowa do gory jak juz tyle dalas rade to i teraz daszdzielna z ciebie dziewuch wiec walczzz i sie nie daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babajka ❤️ Nie smutaj się.. szkoda życia.. będzie lepiej.. zobaczysz 🌼 Owca Ty mi się nie wykręcaj, że Ty niby taka zajęta jesteś :P No.. ale wybaczam Ci, bo WRESZCIE wróciłaś 👄 Ja też muła złapałam.. jutro zajęcia.. bleeeeeeeeee Myślałam i Gigusi jak wczoraj wieczorem leżałam w łóżeczku.. jakie to piękne mieć dzidzi z człowiekiem którego się kocha.. heh wszystkie dziewuszki w moim wieku ode mnie z grupy z filologii już są mamusiami.. tylko ja taka - zacofana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zescie sie rozpisaly :P a ja Was poczytam jutro a dzis lowe krowe, szympansa, ptaka22 i Ciebie też :* :D a poza tym w rodzinie wszyscy zdrowi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz moge spokojnie odliczac dni do wyjazd w piatek wylatuje do niemiec:D juz sie nie moge doczekac, wreszcie sobie troche odpoczne:D giga my chcemy wiecej szczegolów!!!! wysprzatalam caly domek i teraz moge juz odpoczywac:) a moja siostra jest juz w 6 miesiacu i jest strasznie gruuuuuuuba;) nie mozemy sie juz dzidziusia doczekac, juz widac plec ale moja Katarzyna nie chce wiedziec:) bombus dziekuje za foto:) i nalus tobie dzieki za maila z zakopanego, nawet nie mialam okazji podziekowac, milusiej soboty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz posprzatalam w domku:) dzisiaj robie sobie wieczorek przyjemnosci:)maseczka,depilacja i takie rozne inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole :D najpierw przez 5 minut siedzialam przed kompem z rozdziawiona buzia a potem przez kolejne 5 rozmowy telefonicznej nie moglam sie ogarnac i wykrztusic praktycznie nic wiecej niz \'ale Ty sobie ze mnie nie zartujesz?????\' w rezultacie poplakalam sie ze szczescia bo sie dowiedzialam, ze wczoraj moja Siostra najkochansza zwana dalej moja Przyjsciolka sie zareczyla :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak (no nie powinno sie tak zaczynac ale w koncu teraz wszystko moge:) ). przestalam pisac po tym jak zerwalam z miskiem i do dzisiaj z nim nie jestem... w wakacje poznalam tomka ma 32 lata i 14letnia corke (z jej matka nie jest od kiedy mala skonczyla 5 lat) to byla wybuchowa milosc po prostu mnie walnelo (a bylam wtedy jeszcze z miskiem ktory byl na morzu i tylko trzymalo mnie to ze obiecalam mu ze bede czekac ale to sie samo rozwiazalo w koncu przyplynal i zerwal ze mna najbardziej mnie bolalo ze czekalam pol roku jak debilka. naszczescie moglam byc z tomkiem. zamieszkalismy razem w slupsku. Kotek znalazl tu prace. W grudniu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. obiawem pierwszym byla 2 tygodniowa zgaga. calkowity odrzut od fajek i alkoholu. wyczulil mi sie smak i zapach no i codzienne poranne wymioty. teraz jestem w 15 tygodniu ciazy mialam ju pierwsze usg i widzialam moja mala larwe. nie chce znac plci wazne zewby bylo zdrowe:) jestem szczesliwa chociaz moi rodzice ciesza sie na wnuka nie akceptuja tomka nie moga przezyc ze jest z dzieckiem i po rozwodzie. ale ja go kocham jestem szczesliwa i najwazniejsze dla mnie teraz jest larwa mala i moj ukochany:) i to wszytko buziaki i pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga trzymamy kciuki zeby bylo ok:) to twoj dzidzius i moja siostrzenica/siostrzeniec beda w tym samym wieku;) bajbajko co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Giga.. ale Ci się życie wywróciło do góry nogami :D Heh niezły szok jak czytałam.. cieszę się baaaaaaaaardzo, że jesteś szczęśliwa :D :D Bo to jest najważniejsze.. oby tak dalej.. trzymam kciuki 👄 A rodzicami się nie martw - przejdzie im ;) Bo chyba najważniejszę, żebyś była szczęśliwa prawda? A poza tym.. to Ty będziesz z nim żyła nie oni ;) Babaja nie smutaj mi się ❤️ Rumianuś udanego odpoczynku w takim razie :D A my zaraz jedziemy z naszymi najcudowniejszymi friendami do Mikołajek do aquaparku :D Hehe nie pojechałam dziś do szkoły przez to ale co tam - zawsze miałam wyrzuty a teraz dochodzę do wniosku, że życie jest za krótkie :D Już w miarę doprowadziłam się do porządku :P i czekam na Miśka.. Idę coś wszamać - prowadzę sobie ścisłą dietkę przez post a w pt tak się przeforsowałam (2 godz ćwiczeń i skakania) że nie mogę chodzić praktycznie (kondycja zerowa :P) Ale tak mi lekko :D Milusiego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia no ja Ci bardzo gratuluję:) cieszę się, że jesteś szczęsliwa:) należy Ci się ojej ale zdjęcie z brzuszkiem dostaniemy?;):D ale fajnie jej:) nasza pierwsza mama:D pozdrów od nas Tomka:) Kochane czytałam Was ale normalnie wiadomość Gigusi tak mnie zaszokowała pozytywnie oczywiście że pogubiłam watki;) wybaczcie😍 Ale tak Bajbajko kochana trzymaj się tam 😍 ja jak miałam takie dni to starałam się wychodzić jak najwięcej z domu aby nie myślec bo najgorsze czarne mysli sa wtedy jak się siedzi i kombinuje ech ja jestem mistrzem w takim czyms...bedzie dobrze wszystko a czas płynie bardzo szybko😍 Rumianku gratuluję zdania sesji:):) i wyjazdu do Niemiec:D oj jak Ci dobrze;) Anielko 😍 Bombusia oj nie ładnie tak uciekac;) hehe ja tez sie chce zabrac za cwiczenia ale nie potrafie zreszta przy R sie nie da bo tylko chodz cos zjemy i tak ze wygladam jak wygladam to cud:D miłej zabawy:D buuu chce juz do Zakopca wiesz... Mufra pogratuluje siostrze od nas tez:D:D A ja jestem otoczona małymi dziecmi:) w srode urodziła synka siostra R jejku jakie to sliczne malenstwo:) zaraz lece do szpitala do nich:) jest kochany taki malutki a jakie ma oczka sliczne...ech:) budzi mi sie instynkt:P A poza tym wczoraj u R byl kuzyn z zona i 4 miesiecznym synkiem i juz w ogole zwariowałam:D mały juz gaworzy dyskutuje juz cos po swojemu i sie tak słodko usmiecha:) normalnie szał na dzieci:) poza tym w koncu byłam na zakupach i kupiłam torebke:) R cierpliwie znosił moje grymasy i sprawdził sie z chodzeniem po sklepach:) A i jeszcze chyba juz moge sie pochwalic tak troche wczesnie ale co tam:P R cos przebakuje o zareczynach na jesien:D:D bada grunt na razie ale słodko:):) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna🌼to fajnie,trzymam kciuki za te zareczyny:D mi tez sie budzi instynkt,ja chce juz dziecko!!poprostu mam swira na punkcie bobasow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko to sie bardzo ciesze:) uśmiech od ucha do ucha i bedzie oki wszystko:D Oj jak mi R wyskoczy z pierścionkiem to normalnie chyba padnę;):D ale zobaczymy jak to bedzie wszystko do jesieni jeszcze troszkę:) oj dzieci sa cudowne ja nigdy nie miałam kontaktu z takimi małymi szkrabami aż do teraz tak naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rodzinke w domu, i jakos nuda... a jutro do pracy:( a w walentynki jade z przyjaciolka do Wrocka na film:D a wy pewnie ze swoimi mezczyznami spedzacie zcas:D tez chce tak😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×