Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

sorki za literowki, ale pisze szybko...jestem u mamy w biurze, w domu kompa nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niedawno wróciłam z Białego. Boże.. a ja myślałam, że zdawałam sobie sprawę z powagi sytuacji :( Wszystko mnie boli, jestem spuchnięta, nie mogę jeść a ni pić (nawet śliny przełykać) że o mówieniu nie wspomnę :( boli jak cholera 😭 Do tego tona antybiotyków.. rany.. to był KOSZMAR. W pewnym momencie z 6 osób nade mną stało.. poza szwami mam naderwane usta + krwiak w zestawie :( Mam zwolnienie lek. ale chciałam być na zajęciach.. ale wiem że nie wysiedzę jutro 12 godz. Co ja mam robić 😭 Ale wiecie co.. lekarze CUDOWNI.. naprawdę.. jestem w szkoku, że tak cudowni ludzie są jeszcze. Chyba zaraz pójdę spać.. Dzięki Dziołszki za wsparcie i pamięć :):) Ja też Was ubóstwiam 👄 Anielcia 👄 DZIĘKUJE :) Babaja - cieszę się, że Ci się poprawiło :) :) Mufra 🌼 hehe chyba na każdym kierunku i każdej uczelni są co najmniej jedne usypiające zajęcia :P Aaaaa.. wczoraj byłam na Lejdis - na ostatnim seansie. Miśkowi zrobiło się mnie szkoda i wyciągnął mnie z chłupki :) Hehe.. oryginalny film - nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na belety nie chodze,bo mam post!bede mogla za miesiac:) kurcze tutaj sa swieta miesiac pozniej:/ bylam dzisiaj w kosciele katolickim,ale msza byla po bulgarsku,ale cos tam rozumialam!musze jakos isc do spowiedzi,ale nie wiem czy moze mnie wyspowiadac ksiadz,ktory gada w innym jezyku niz ja....:/musze sie dowiedziec od kogos! bylam dzisiaj nad Dunajem,na drugim brzegu jest juz Rumunia!moze poplyne tam jak zrobi sie cieplutko! dla kazdej po 🌼i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjebalam est z publicznego :D pytania byly w stylu: czym jest ptak? a) ssakiem posiadajacym skrzydla b) ssakiem, ktory wysiaduje swoje jajka, z ktorych wykluwaja sie mlode c) ssakiem, ktory ma skrzydla, dziob, piora i nogi d) obiektem badan ornitologow i wez tu znajdz prawidlowa odpowiedz. ale w koncu zycie nie konczy sie na jednym tescie, jeszcze 3 bede miala a biora pod uwage oceny z 3 najlepszych + 2 prac pisamnych i z tego im wychodzi ocena koncowa. ide pogrywac w the Sims 2 :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to kurwa mialo byc to powyzsze? :O nie ma to jak zamiast mojego ambinego nicku kafeteria pisze za mnie pod jakism gownem. ble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyyya :) Kolejny piENkny dzionek się zapowiada :D i kolejna bieganina :( Mufra nie zrozumiałam Twojego last postu :P Tak się zastanawiam.. od kiedy ptaki są ssakami.. hmm :P Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Dziewczyny:) u mnie jakos leci,powoli:/juz prawie dwa tyg.tu jestem,dopiero:(bylam na wykladzie,ale okazalo sie ze niepotrzebnie przyszlam,bo omawiaja jakies sprawy bulgarskie:/i po jakiego czorta wstawalam😠grrrr mam juz ladna pogode,tzn.jest fajnie cieplutko,slonko swieci,jak szalona,ale to norma tutaj,hehe:)moze wkoncu sie jakos opale,tak mysle:) musze sie uczyc,cholera:/i to duzo,bo mam zjebane przedmioty,jak ekonometrie(prof.dal mi ksiazke i robta co chceta😡,kit,ze nic nie rozumiem:o),badamia merketingowe(tez zadania),wiec masiakra:(ale musze jakos dawac rade co nie? ide zaraz na kawe z dziewczynami,z ktorymi mam wyklady:)kurcze,wiecie jak sie zacinam:/nie moge powiedzic nic dobrze,a jak jestem sama i mysle jak powinno byc,to jest wsio oki😠 dla kazdej po 🌼 oraz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bajbajko - kochaniutka trzymaj sie tam cieplutko, bedzie ciezko...ale zobaczysz jeszcze bedziesz plakala jak opuscisz ten kraj::)mysle cieplutko o Tobie, bedzie dobrez;* A Ty fitness co do za balety ja Ci dam....nieładnie tak a u mnie, nic nowego...jedynie co...chora jestem:(gardlo mam zawalone, ledwo co mowie, i jem jedynie jogurciki itp:/ w szkole prawie same cwiczenia, wiec wiecie jak to jest....trzeba od nastepnego tyg sie przygotowac...ogolnie jakos mi zle;/ czegos mi brak... buziaczki, mysle o Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼dziekuje kochana:)nie bede plakac,bo nie podoba mi sie tutaj!chce do domu i koniec!modle sie tylko,zeby jak najszybciej zlecial ten czas tutaj,zeby zdac te egzaminy(tak wczesnie jak sie tylko da)i wracac tam gdzie moje miejsce,czyli w ramiona mojego skarbusia Najdrozszego! trzymaj sie kochana i zdrowiej! Powiem Wam szczerze,ze oni maja mnie w dupie,g**** ich obchodze!w sumie co dla jednej osoby beda organizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki, ja tez przeziebiona, tzn wydaje mi sie ze zlapalam alergie znowu na cos bo ciagle kicham:/ wlasnie wroiclam ze szkoly, pierwszy zjazd i juz mnie ta szkola wkurwia bo oczywiscie znowu bajzel z planem, uch😡 zero organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko- masz racje, jesli masz do koga, o za kim tesknic....to rzeczywiscie oby jak najszybciej:)kochana postaram się przyśpieszyć czas dla Ciebie:)))) bedzie dobrze::*:*:* rumianku- widze, ze nie tylko moja uczelnia ma problemy z organizacja;/ehh u mnie to dopiero burdel maja w papierach;/;/ale coz...nawet i 5 godz trzeba czekac miedzy wykladami;/ a u mnie nie polepszylo sie...dalej jogurciki jadam i nic lepiej:(gardelko boli, ale za to malo jem:Pwiec przy okazji zrzuce trochekg:D buziaczki:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra to savi to bylas ty bo ja tez nie rozumiem tego posta..:D A tpaki to nie ssaki wiec odp o ornitologach jest poprawna....:D:D:D:D dziewczynki zdalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem na IV semsetrze na tej.........no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bajbajko a jest tam ktos z polski z toba czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia!!!!!!gratuluje mycha....super:D fajnie, że w koncu napisalas....juz sie martwilysmy o Ciebie:) co tam u Ciebie?....jak tam ukochany?kiedy dzieci:P buziaczki, trzymaj sie cieplo:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez przeziebiona, nie pojechalam do szkoly , pogoda do dupy, wichura u mnie w nocy byla, pradu nie bylo od 20, jak w sredniowieczu:) milusiej niedzieli, ja lece do kosciola zaraz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, co Wam wszystkim? anusska gratuluje :) zdolna jestes dziewczyna i tyle :) a z tymi ssakami to moj blad :D nie wiem skad mi sie wzielo, ze ptaki to ssaki ale chyba mialam jakas niedyspozycje umyslowa :P bajbajka trzymaj sie slonko :) ja tez na poczatku malam ochote pierdolnac te cale studia w anglii i wrocic do polski, ale poczekalam, powkurwialam sie na co trzeba i nie trzeba i jestem :) wszystko jakos sie ulozy. musi. a to, ze jestes jedynym erasmusowacem nie oznacza, ze maja Cie zlewac tylko wymusi na nich, ze skoro jestes jedyna to calal wuage moga skupic na robieniu Tobie dobrze (ale zabrzmialo :P ) anielka rozwalilas mnie. czytam, ze jestes chora a tu nagle, ze zrzucisz przy okazji troche kg :D Ty zawsze znajdujesz jakies plusy :P rumianek, Ty juz zdrowa? bombka co jest? ja sobie dzis po wielu poszukiwaniach kupilam w koncu kurtke, z ktorej jestem niezwykle dumna :) raz, bo sie naszukalam od cholery a dwa, ze ladna jest :) poszukuje tez butow, ale niestety producenci uznali, ze jak sie ma rozmiar 8 to chodzi sie tylko w plaskich, prawie bezksztaltnych butkach ewentualnie na obcasach takich, ze jak zalozylam, to malo sie nie wywalilam na podloge :P i w ogole to stwierdzilam, ze zaczne pobierac prowizje od rzeczy, ktore rodzinka i przyjaciolki chca zebym im przywiozla. bo do tej pory zgromadzilam: swetr dla Mamy na urodziny, koszulke dla Taty na urodziny, swetr dla Wiesi (siostra Mamy) na urodziny, 2 bluzki dla Babci-jedna na Dzien Babci druga bo chciala, 2 lakiery dla Mamy na Dzien Mamy, torebka dla mojej Magdy (kupiona za cale Ł2,50 pod czas gdy na glupim allegro kosztuje ok 40lz...). no a jeszcze Magda chce druga torebke, Kaska chce cos dobrego, Wiesia chce cos dobrego i Mama chce cos slodkiego. jak dzis wkalkulowalam to wszystko w limit kg bagazu (wliczajac to, ze samam moja walizka na pusto jakims cudem wazy 6kg) to jakos nie widze tam miejsca na moje wlasne ciuchy :P a zeby bylo ciekawiej moi kochani Rodzice spalili komputer stacjonarny w domu i Mama wymyslila sobie, ze wezmie mojego nowego laptopa a ja jak wroce to sobie kupie nowego bo TAK BEDZIE LATWIEJ i to juz wlasciwie postanowione i cieszy sie, ze sie zgadzam. zgadzam sie? ide robic jakies durne cwiczenia zeby jutro rano na informatyke nie isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki przepraszam ze nie pisze ale jestem zawalona robota, ostatnio do 2 w nocy pisalam dokumentacje z praktyki, bylam dzisiaj oddac i do poprawy:/ wkurwia mnie juz ta szkola, mam przewalonych wykladowcow w tym semestrze, nie chce mi sie juz nic, nawet nie czuje ze jakis urlop mialam:( anusssko gratuluje zdania semestru, trzymamy kciuki tu za ciebie, ktos w koncu musi nas leczyc:) buuuziam was goraco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×