Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rolalam mufsze kakao ona tak dlugo o nim marzyla i tyle je robila a ja nie zauwazyllam i buuuu poszlo na pomaranczowy dywan w salonie bbbuuuuuuu niezly poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianus dziuekuje za fotki :) i prosze o jeszcze :) Kig a ty dostals mojego meila moze ze zdjeciami z Mielna?? napiszcie co tam u was slychac czekmy z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i zyje :) dotarlam, kakaa nie wypilam ale szafke dostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooo owca dostalam zdjatka dziekuje ale gdzie twoj maz na tych zdjeciach????juz zapomnialam jak on wyglada:P to byl jkis kolejny miesiac miodowy czy jak?aha jak tam staranka o dzidzie? a my jutro jedziemy do ikei slyszysz mufra-nie chce mi sie schodzic na dol zeby ci to powiedziec ale o 1 wymarsz (ja wpierw kosciol ale zwleke sie jeszcze do domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem...gdzies,.... Ogólnie dośc ciekawie.... dzis bylamna rowerze z moim szefem.... chyba razem to z 50km zrobilismy, normalnie masakra:) ale zyje, jeszcez:P a jutro pierwsza jazda poza moje miasto....a od 12-17 praca....i tak codziennie:) juz z P nie jestem, i to definitywnie:) ale jest mi calkiem dobrez, myslalam ze bedzie gorzej.... buziaczki owca- dziekuje za zdjecia:*sa sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, fajnie macie.... kig jak Cie czytam, normalnie micha mi sie cieszy...;) hahaha jak fajnie ze jestescie razem, wezcie mnie jeszcze tam:P fajnie sie pewnie bawicie:D Prosze o relacje na bierzaco jak w Big Brother:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko hhmmm z szefem?hehehehehe:D a my bylysmy w ikei kuoilam sbie rozowa taka eeeeee taki zyrandol jakby i rozowe swiezki i rozowe ramki i kieliszki na wodke i patelnie te ostatnie to juz nioe rozowe:P myfra tez sobie kupila czerwone swieczki bo ona z ko,lei chce miec czerwony pokoj i jakis kubeczk i wogole zajmujemy sie upiekszanim domu zaczelysmy od lazienki i kupilysmy dwa dywaniki kola jeden zielony drugi cerwony normalnie pieknie to wyglada przy szarej podlodze hehehe PRZYZYJEZDZAJCIE DO NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy:)))))) Tio tak spoznione zyczonka dla MUFRY buziiiiiiii Piekna 👄 Dzis wrocilam od mojego Kochanie... w ogole to tak nocowalismy u jego siostry w Kolobrzegu, codziennie jezdzilismy do jego rodzicow... a kursowalismy dlatego bo bysmy nie mogli razem spac i brykac u jego rodzicow.. dobrze ze ma siostre hehe Nom a co do siostry to jesczze nei urodzila dzidzi, a juz jest po terminie.. Jezdzilam z moim Kochanie na quadzie wszedzie gdzie sie dalooo, widzilam morze znoww hehe gralam z jego rodzicami w karty i pijlam wódeczke:P Ogolnie bylo super:)) Dzis moj Skarbek pije z chlopakami a ja bimbam w domq:D Anielkoo fajniutka dziecwzynkoo bierz sie za szwefaa, lepiej zaczynac od gory a nie od dolu hihi Owczus :P ..... czekam.... Bajbajko szybciutko wracaj do zdrowka po tych mroznkach:) Kig i Mufrus czuje sie zaproszona:) a w ogole foch do KIG nie mam twojego zdjatka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nio jak ktos che mi cos wyslac to prosze na mila w stpoce jest nowy, stry sie zapchal... Ps. Ruminus od Ciebei tez nie dostlam fotosow... Dobra koniec juz pretensji do was dziewczynki hehe Buzzziiiiiiiii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam zdjęcia Bajbaki:( Fajnie macie dziewczynki:D Anielko trzymaj sie tam 🌻 przepraszam że tylko tyle ale zaraz zasne jutro napisze😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeeeeeeeeeee 😭 nie kupilam prawie niczego co chcialam 😭 wiec dzis ide szukac reszty moich czerwonych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane:) Nala🌼przepraszam ze nie masz mojego zdjecia,ale mam taki net ze ciezko mi wyslac cokolwiek:/jak tylko bedzie lepsza predkosc itp.podesle Ci,obiecuje:)👄 anielka🌼nono za szefa sie bierzemy:D??a co tam,raz sie zyje,pozniej sie tylko straszy,hehe:p kig i mufra🌼zazdroszcze Wam:)fajnie macie!jade do Was:D Fitness🌼ja tyle jestem z moim Miskiem,a nie nicowalam u niego(raz spalam ze 3 godz.jak wyjezdzalismy w gory,ale to z jego siostra:o)juz powolutku wracam:)jest lepiej:) a ja dzisiaj robie sobie porzadki w pokoju:)tylko okna nie umyje bo nie moge:o pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie lenie, spalam do 12 bo mialam nocke, wykapalam sie, umylam wloski i teraz czekam na moje psiapsioly bo maja mnie dzisiaj odwiedzic;) milego dzionka:* mufra ja tez mam ostatnio napady na czerwony:P co czerwone to zboczone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wsystkim:) jakie plany na wtorkowy dzionek? ja zabieram sie za prace-musze kuchnie doprowadzic do uzytecznosci(mama zostawila balagan i pojechala:o),zrobic porzadek w szafie z ciuchami,zerwac jablka z drzewka, i pewnie cos sie jeszcze znajdzie:) zycze milego dnia:D Nala🌼 poszlo zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MHmmmm ale wspaniala u mnie jest pogoda słoneczko swieci az chce siew stac i zabrać za codzienne obowiązki:D ja ide dzisiaj na grzyby jak R wroci z pracy:P ostatnio bylismy i powiem Wam ze uzbieralismy cała reklamowke;) Bajbajko dostałam:D dziekuje:D a ten męzczyzna u Twojego boku to Twoj narzeczony jak wydedukowałam:P ślicznie razem wygladacie:) dziekuje raz jeszcze:)🌻 Ja tez chce tam do Was najlepiej jedzmy wszystkie :p tez się musze wybrac na zakupy do Ikei:P ide się ogarnac bo w piżamie siedze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala🌼tak to moj narzeczony kochaniutki:)podesle Ci wiecej tylko pojedynczo:)u mnie tez sliczna pogoda:D kuchnia posprzatana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale naprawde nie mam na nic czasu. wracam do Polski w piatek yooooooopiiiiiiiiiii takze moze pozniej znade troche wiecej czasu. zupelnie nie wiem co sie u was dzieje, ale widze, ze i nowe osobki sie przylaczaja, witam! u mnie uzo sie pozmienialo a od poniedzialku zaczynam studiowac fiolologie angielska, zobaczymy jak to bedzie. nie mam za bardzo czasu bo na 12 musze jechac do szpitala do pracy, pisze z hotelu. ciesze sie ze wacam ale tez juz zaczynam tesknic za tymi ludzmi-sa cudowni. napiszcie co u was? postaram sie odezwac jak najszybciej. buziaki i 3majcie sie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kig jakie pozy hehe 🌼 Ja od kilku dni rozdaje ulotki z ery:( malo ambitna praca nom, ale chwilow moze byc na kilka dni:) Oj bajeczka byla niegrzeczna 👄 jejejejejejeje Anna Julia wrocilaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wymiatam. bylam z rana na zajeciach i zrozumialam wszystko :) rumianku gratuluje stanu przyszlociociowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mufra:) wczoraj potwierdzilo sie juz na 100% zostane ciocia w maju;) sprzatam swoj pokoj bo troche mi sie ciuchow nagromadzilo trzeba je w koncu ulokowac do szafy:) milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zdalam ostani egzam na 4:Dalez sie ciesze :D z Miskiem nadal jest na sciezce wojennej:(ale pracujemy nad tym... rumianek🌼gratuluje:):):) Anna Julia🌼my sie jeszcze nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×