Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

przetny na urodziny dla Mamy, Taty i siortry Mamy kupione. przy okazji Matka wkurwila mnie tylko 3 razy w ciagu 2 godzin co jest jej absolutnym rekordem (zazwyczaj jak juz dzwoni to w ciagu jednej rozmowy robi to conajmniej trzykrotnie). wczoraj ogladalam Mulan :D swietna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bombastyczna🌼jaka Ty zakrecona jestes,naprawde:p ZDAŁAM POLITYKĘ SPOŁECZNĄ I GOSPODARCZĄ NA 4ciesze sie jak glupi osiol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki.....w niedziele moja chwila prawdy....wielki egzamin!!!u kosy:( jesli to przezyje to przezyje wszystko:) buzioleeeeeeee mysle o Was:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzone cisnienie, pieprzona pogoda - ŁEB MNIE NAPIERRRRRRRRR****** !!! a Wy zaliczac mi tu wszystko pieknie i nie marudzic - uczyc sie :P owca co jest? ps. kiedys myslalam, ze jak skoncze durne 18 lat to w koncu bede mogla wejsc wszedzie, gdzie chce i kupic wszystko co chce bez oklamywania co do wieku. dupa, w tym kraju bariera jest 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała ktoras z was cos o ekologistyce badz lancuchach dostaw3 chodzi mi głownie o jakis referat na tema resztek odpadow tzn.jest np. apteka i ma leki po gwarnacji i co wtedy z nimi robi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Owczuś 👄 Co najwyżej mogę Ci dać coś o Hamlecie albo o pochodzeniu i dziedziczności języka.. to (jak dla mnie) też pewien rodzaj odpadków :P Chciałabym Ci Niuńka pomóc ale to totalnie nie moja bajka :( A paciemu dziś takie humorki na kafe? 😠 Ja to chociaż mam powód.. byłam u chirurga i myślałam, że na nim się skończy. A tu.. dał mi skierowanie do AM w Białymstoku bo to zbyt poważne zabiegi jak na warunki gabinetowe i trzeba koniecznie w klinicznych :( usunięcie jednego ząbka może trwać nawet do 5 godz a zeby było śmieszniej zaraz obok korzenia jednego przechodzi mi jakiś nerw i jest możliwość, że stracę czucie w połowie szczęki i ust ogólnie i to na parę m-cy.. a muszę to usunąć bo będzie jeszcze gorzej :( Jestem przerażona 😭 Podobno czasami ludzie tracą przytomność przy takich zabiegach :( Ja nie chcę 😭 Głupie 8mki.. i pomyśleś że jeszcze 3 latka temu miałam ząbki jak od linijki 😭 Aaaale dałam Wam wykład na temat mojego uzębienia :P Ale naprawdę mnie to przeraża :( Pocieszam się tylko, że są większe problemy na świecie.. :P Ps. A`propos postu Owieczki - może robiła któraś bilans jakiejś firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka:) jestem dopuszczona do egz i jak narazie mam z jednego gl przedmiotu zal 50% wiec jak zdam 3cie terminy kolosów to mnie nie wyrzuca !!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihi no i jak zdam egz z histologii:) tyle u mnie jak narazie :) nic ciekawego czytam was ale dluzszy czas przed laptopem powoduje wyrzuty sumienia ze sie nie ucze i a potem jak sie ucze to nie wysypiam:o kiedy robimy zlot?????????????????????????????/ ja jestem chetna bardzo na zlot slaski a wakacje na ogolno polski!!! wiem ze wszystkie sa zawalone ale kiedys trzeba ustalic termin isie go trzymac!!moze w lutym??:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wcale nie napiszę kto tu jest najbardziej zawalony i nie ma czasu :P Anussska Ty Wstręciuchu!! Co to zjazd ogólnoślaski?????? Co to ma znaczyć????????????????? Czuję się pominięta, nieważna, niekochana, odrzucona, opuszczona, niechciana, zapomniana, zdyskwalifikowana, przegrana........ i tylko dlatego że nie jestem ze Śląska 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 To spadajcie. Idę spać.. z bekiem ;beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu.... mam nadzieje ze nie piszesz na powaznie moje ty sloneczko, przeciez ty wiesz... 😍 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a slaski bo...... NIE MAM WYTLUMACZENIA NA MOJE OKRUCIENSTWO!!! PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czuję się pominięta, nieważna, niekochana, odrzucona, opuszczona, niechciana, zapomniana, zdyskwalifikowana, przegrana" ale mam teraz potworne wyrzuty:((( ja zrobie wszystko zeby was dotransportowac chocbym miala sama pociagami jezdzic i was wszystkie zbierac z tej calej zakichanej polski!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrr PRZEPRASZAM 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie tylko poslki!!!!!!!!!!!! kocham was wszystkie😍 a jak moj suwaczek?? juz jest nowy bo tamten nie dzialal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jestem z Wami myślamai miałam straszne pare dni naprawde nie zycze nikomu czegoś takiego ale juz jest lepiej chyba... Kochane ja się pisze na wszelkie zjazdy chcę sie z Wami zobaczyc 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja +też.....:D może i jestem z Dolnego Ślask, ale to zawsze Śląsk:P a pare tylko km....:( Ja sie pisze na liste.....:D i prosze termin:D a u mnie...powoli....oczywiscie tak jak u kazdej z Was ucze sie...dzis mialam zaliczenie, na ktore w sumie \"przygotowywalam sie\" przez tydzien....ale cos czuje, ze nie zalicze trudno bedzie poprawka,, ale ustan;( a tak poza tym, to wolna:D zadnego \"samca\" nie mam:)i jak na razie jest:) W tym roku znow sobie troche pozwiedzam...tyma razem jade do Francji (Bretanii) i Serbii(Belgrad)...a pod koniec lipca Meksyk:D hehe, tak tylko chciałam sie pochwalić...zawsze to cos...ale jak na arzie musze zdac sesje no i szykowac kase, a z tym krucho:( odebrałam juz prawko:D no i jakies autko by sie przydalo, by na ten Śląsk przyjechac:P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianek GRATULEJĘ :D Anielka aaale suuper!! Naprawdę świetna sprawa.. ale Ci zazdroszczę.. bo normalny śmiertelnik (jak ja) może sobie co najwyżej pomarzyć :( Oczywiście proszę o zdjęcia :D A kiedy masz pierwszą wyprawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję miało być :P Dziewczyny ale mam kryzys :(:( Normalnie nic mi do głowy nie wchodzi, chce mi się spać.. jakaś taka w ogóle nie do życia jestem. Do tego takie bzdury i cholernie trudnym językiem pisane a zaliczenie jutro :( i to ustne 😭 Zawalę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaliczylam marketing na bardzo dobry:Dspalam dzisiaj trzy godzinki:) i wygladalam rano jak krolik,ale warto bylo:)humore mi sie poprawial,ale tylko troszeczke,bo mam inne problemy... w mieszkaniu mamy chora sytuacje:(a mianowicie ja i moja kumpela wyjezdzamy na to stypendium i szukamy kogos na nasze miejsce,i znalazly sie chetne,ale nasza kolezaneczka sie sprzeciwia zarowno temu zeby ktos inny mieszkal jak i temu,zeby wiecej placic:/i te laski co sie znalazly,jak sie okazalo to jedna z nich jest na roku z ta kumpela i ona sobie nie wyobraza mieszkac z kims z roku itdi jest taka napieta sytuacja!moze dojsc do tego ze nie bede miala gdzie mieszkac,po powrocie:(:o normalnie sajgon masakryczny:( no i jeszcze denerwowalam sie bakiem info. z Bulgarii,ale dzisiaj juz dostalam maila:)wiem mniejwiecej jak dojechac z Sofii do Svishtov,jaka cena biletu itd.:)wiec jest nadzieja ze sie nie zgubie....:D bombastyczna🌼:D mufra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewczynki ja już spakowana jestem do wyjazdu i jutro wyruszam w moje ukochane gory :D:D przywiozę masę zdjęc:D trzymajcie się ciepło😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×