Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Mufra- kochana, no amsz przej....z tym laptopem, moj ostatnio tez zaczal sie cos zacinas, ale mam ta najnowsza Viste i podobno ona mi tak pieprszy;/ Bombus- dzieki:) a ja trzymam kciuki z aTWoje wyniki:D u mnie juz po....dzis do pracy...i WOLNE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nowa viste ale nie przypuszczam zeby moje problemy z odpadajacymi czesciami wynikaly z tego, ze mam viste :P ja wlasnie siedze na IT i sie nuuuuuuuuuuuudze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) teskno mi za Misiem:( zdalam marketing jutro do kalisza(wroce w piatek) Mis chyba znalazl prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w czwartym miesiacu ciazy:):):):):) termin na 29 lipca trzymajcie kciuki aby wszystko bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko trzymaj sie :) zasze zostaje internet i telefon do kontaktow... gigusia az mi szczeka opadla :) GRATULUJE!!!!!!! :) 🌼 chlopiec? dziewczynka? :) jej, bedzie male bejbi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisz nam cos wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE !!!!!!! aja jestem chora, mam grype jelitowa, jestem wykonczona, cala noc spedzilam w lazience, w dodtaku dostalam @ :O glowa mi pęka, mam jeszcze 2 egzaminy w tym tygodniu na jeden umiem na drugi nic, najgorsze ze ten drugi to poprawka bo na 1 termin nie poszlam RATUNKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko- ciesze sie ze egzamin zdany:) a wiem co to znaczy tesknic za kims kto wyjechal za praca, trzymaj sie mycha...bedzie dobrze:) Rumianku- niunia wracaj nam do zdrowka:)bidusia, pewnie nawet uczyc Ci sie nie chce....ja zawsze tak mam jak jestem chora:( ale silna jestes i szybko wrocisz do zdrowia👄 GABI!!!! gratuluje, wlasnie i napisz cos wiecej...normalnie szok...ale bedzie mialo cioć:P hehe, milutko:) a gdzie owieczka, anussia, kig? Mufra- kurcze, u mnie sie zawiesza cbhyab przez Viste , a Ty to pewnie rzucalas tym laptopem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusssssssssssssssssss!!!!!!!!!!! GIGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A historia??CALA?????????????!!!!!!!!!!!!!!! ????????????????????????????????????????????????????????? GRATULUJEEEEEE, to piekne co cie spotkało:) ciesze sie bardzo i zazdraszczam:):) prosze tu nam opowiedziec wszystko pokolei co i jak!!?? przepraszam, ze pytam, ale czy to z Miskiem??Bo ja bylam na etapie jak sie rozstaliscie a potem to juz nie pisalas:( U mnie nie najlepiej, postrach katowic - biochemie- zdalam...tzn zaliczylam semestr, problem mam z histologia ktora sie teraz konczy,nie zdalam egz praktycznego na mikroskopach i do 1term teoretycznego nie jestem dopusczona...pech cholerny musieli wybrac kilka osob z roku a nie popelnilam wiecej bledow ni innych ktoroch puszczali... trzeba mniec 85%... :(( jescze kilka dni a opwieczka napisze ze tez jest w caizy!!!???? owieczko?? dziewczynki caluje was...wiecie przeciez... jestem troche zestresowana:( boje sie bo znow jestem jedna z tych do odstrzalu:( a z witkiem wszystko ok przewaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko wasze rozstanie ma i dobre i zle strony.. tesknota jest straszna ale za to co sie bedzie potem dzialo...;P dacie rade!!!a bulgaria jest piekna i tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja chce twoje zdjecie bo kobiety w ciazy pieknieja ty bylas piekna to teraz musisz wygladac zjawiskowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chce zdjecie chce zdjecie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra caluski dla ciebie i kig:) bombastyczna trzymam kciuki, wiesz 😍 rumianku u nas wszyscy na to choruja caly szpital zyga i sr*... kilka dni i przejdzie a na egz trzymam kciuki anielko owieczko Nalus fitnes😘 i reszta o ktorej chwilowo zaponialam bo witek nademna stoi i zrzuca mnie z neta i wygania do nauki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia jej Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no ale szok:D:D Ja tez chcę zdjęcie jak Anusia:D 😍😍 Bajbajko oj jak ja dobrze wiem co czujesz...ech przeżyłam takie coś dwa razy za drugim razem skończyło sie dobrze wszystko:) wiesz moze to i dobrze ze lecisz zaraz na wymiane bo najgorsze to siedziec w domu i mysleć co byłoby gdyby byłoby inaczej itp...a tak to nowe miejsce zajmiesz sie i w ogole...zobaczysz że szybko zleci i sie spotkacie😍Ja za radami dziewczyn odliczałam dni za pomoca skreślania ich w kalendarzu takim duzym na ścianie:) trzymaj się Słońce bedzie dobrze😍 Anusia oj to niezle z tymi procentami...ale zaliczyłas postrach i z tego się cieszyć trzeba😍a tamto tez zaliczysz bo jestes zdolna dziewczynka:) Mufra ja ostatnio z moim kompem też miałam takie przezycia...cały czas mi padał juz miałam takie nerwy że szok...ale to stary juz kompuś jest wiec mu wybaczyłam to mimo wszystko ;) heh ale z tymi serwisami to niezle... Anielko czuje sie zapomniana przez Ciebie w wymienianiu osob:P:P:P nie no zartuje;) ja tez mam juz wolne:) oddałam dzisiaj indeks i juz na razie odpoczywam:) musze pisac bibliografie do pracy tylko... Bombusiu kochana a Ty jak tam ze wszystkim? Fitness tez chce miec takie oceny:P:P:D Owieczko😍 Kig😍 Rumianku oj wracaj nam do zdrowia!!😍😍Biedactwo z ta grypa trzymaj sie nam tam🌻 a ja sie wkurzylam jak nie wiem w gorach poszłam do PTTK aby zrobic wywiady do mojej pracy magisterskiej bo pisze min o turystach i jakas kobieta no kurde przyszłam mowie jak jest i w ogole o co mi chodzi a ta do mnie że ona goralka nie jest tylko zakopianka i mi nie pomoze i jak jestem taka uczona i madra to sama sobie napisze....rece mi opadły mowie nie to nie R sie wkurzył i wyszlismy stamtad...ech...a wygladała na taka sympatyczna i to nie jakas starsza... No nic za to gory mhmmmm coś pieknego jak bedziemy miec czas i troch pieniedzy to wracamy tam w marcu:):) chcemy sie na nartach nauczyc jezdzic ale na jakiejs oslej łaczce bo inaczej zrobimy karambol:P:p w kazdym razie wyjazd nam sie udał mielismy ciepło i słoneczko pomimo gory sniegu:) obeszlismy doline cala 20 km:P i wjechalismy sobie obejrzec panorame Tatr:) polecam zimą coś pieknego:) a teraz ide spac:P Słodkich snow😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala- przepraszam Cie najmocniej...ale oczywiscie ze Ciebie pamietam👄 ....słonce, wymienialam osoby ktore w ogole ostatnio nie pisza....a Ty cos wspominalas o wypadzie z ukochanym;P i zdjatka Twe najnowsze mam sliczne:D widoczki przepiekne ja tez tak chce😭 :*:*:*: a ja tez chce zdjecia!! p.s- dzis bylam po ostatni wpis- normalnie 4,5:D i teraz znow musze jechac do tego pieprsz....walbrzycha bo musze zdac indeks, a dzis juz bylo zamkniete;/ a co najgorsze to jeszcze zostawilam parasolke w autobusie- do tego pamiatka mojej mamy ehhh zabije mnie, jak sie dowie, ze jej nie ma;l/ ide szukac autobusu:P buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja PIERDZIELE!!!!!!!!!!!! Nie doczytałam postów do konca - zatrzymałam się na Gigusi :D:D:D O qurnaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D GRATULUJĘ GIGAAAA :D:D:D:D:D:D:D Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę :D I DOPIERO teraz nam o tym piszesz????????? Naprawdę WIEEEELKIE GRATULACJE ❤️ WOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. już ochłonęłam.. PRAWIE :D bABAJUŚ JESTEŚMY Z tOBĄ kOCHANA oj oj Anussssia GRATULUJĘ i........ za***rniczyłabym tych glonów co Ci nie zaliczyli tego.. tzn histologii (ja nawet nie wiem co to) Nie rozumiem! Dziady jedne :o Ale dasz radę Misiaczku - ja to wiem - jak zawsze ❤️ Madziuś - ja wiem :D i Ty wiesz :D Hihi Tatromaniaczko (może założymy club?? :D Mufra UWIELBIAM Twoje posty :D A na wszelkiej maści komputry czasem(wiem z doświadczenia) najlepiej działa solidny kopniak :P Mój ździś już wie jak to jest i się nie buntuje :P :classic_cool: Anielka szalejesz z tą edukacją :D Gratuluję :D Ehh Was to zostawić na chwilę ;) A Owca mnie wqrza bo siedzi caaały czas w dzionek na gg ale żeby tu zajrzeć to nie łaska 😡 Byłam wczoraj w Białymstoku.. umówiłam się na 22.. żeby było śmieszniej to wrócę wtedy prosto z zabiegu na zajęcia.. aż sie boję i w ogóle zastanawiam się czy będę w stanie ze względy na ból i PRZEDE WSZYSTKIM na wygląd :P Ehhhhhh ale dziś dzionek fajnie mi się konczy :) Spijcie słodko Księżniczki 👄 Ps. Mi non-stop się śni, że będę miała dzidzi.. ehh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
o, bajka, 🌻 nie chwaliłaś się, ze jesteś tteż na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa Babajuś bo ja Twojego maila nie miałam w kontaktach jeszcze :( Teraz muszę lecieć ale prześlę Ci co nieco wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko nie moge CI nic wiecej napisac o bulgarii oprocz tego ze jest tania i bardzo przyjemna...bylam na 2tyg na wakacjach i tyle:) Kasiu BBBB 😘........ chodze zalamana... przez histologie (na szkielkach plasterki wszystkich narzadow np watroba nerka oko cale, miesnie naczynia prostata jajniki przewaznie gryzoni ale i swini i ludzi itd... i to sie oglada mikroskopem i odroznia sie wartwy komorki stadia itp... - to praktyka a teoria to to i duzo wiecej teoretycznie..budowa mikroskopowa narzdow ogolnie to taka anatomia mikro) no wlasnie i egz z histo nie zdalo 23 osoby na 210 piszacych wiec na 2gi termin teori idzie ok 60osob wiecebedzie ustny... czy ustny czy pisemny i tak musza wylac ok polowe a odp ustne to nie jest moja dobra strona tym bardziej ze tego jest masa a jak sie testy rozwazuje to cos moze switac a jak sie mowi to trzeba umiec na 100%...niestety taki tez jest prog egz przy pisemnym jest 70 przy ustnym zawsze 100%....:( GIGUS odezwij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssia.... ja wierzę w Ciebie.. myśl pozytywnie.. uwierz w siebie i pokaż że tak łatwo się Ciebie nie pozbędą :) Ja wiem, że czasami jest ciężko.. i są dni, że naprawdę wszystkiego się odechciewa.. ale po to jest gorzej, żeby później było lepiej.. tyle przetrwałaś to i z tym sobie poradzisz.. i nie piszę tego tylko dlatego, żeby Cię pocieszyć.. WIERZĘ w Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×