Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ktora no ktora pytam?ta kartka to skad ktora no?????? DZIEKUJE moja jedyna walentynka w tym roku...rok temu o tej porze szykowalam sie do kolacji z Kotem (pamietacie?) i sie mi oswiadczal a teraz Kot goduje z Beata w kuchni kolacje walentynkowa ona wystrojona za chwile pojda do pokoju sie mmmm przy swiecach i serduszkach a ja od kilku dnia taka smutna (tak tak Fitnessik ja tez) Sam niby jest tutaj ale ani pieniedzy nie mamy ani nigdzie nie idziemy chociaz ma bilety do kina nie chce mi sie nawet nie wiem...plakac mi sie chce caly dzien jakbym 3 dni temu nie sponczyla okresu to bym pomyslala ze moze w ciazy jestem ale nie ma szans nie wiem co jest... Rumianku to niech zgadne Kregoslup?;-P Bombko ja mialam ochote dzis caly dzien na ciasto czekoladowe ale stwierdzilam ze za rogo wyjdzie wiec kupilam czekolade wedla w polskim sklepie zaraz sobie ulze DZIEKUJE ZA KARTKE ktorakolwiek ja wyslala Nalusia a widzisz jak pieknie sie uklada juuppiii Owieczka, Giga, Anielka cmok kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zbrodniarko Owco zaczynam Ciebie podejrzewac o te kartke bpo tak jak w temacie naszego tematu dalas raz duza raz mala litere teraz sie przyjzalam...ale jak nie Ty do nadawcy jeszcze raz tak czy siak dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczus ja tez dziekuje za kartke kurde grypsko mnie wzielo, mam takmi katar ze od smarkania mi oczy łżawią, ludzie kiedy ja bede wkoncu zdrowa:P ide sie kapac, bleeeeeeeeeee nienawidze grypy!!!!!!!!!!!!!!!!!😡 poczytam was potem, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja od razu wiedziałam że to Ty:) dziekuję 😍Jesteś kochana😍 Ech jak ja Was uwielbiam😍 Napisze rano więcej bo teraz padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora chora chora [beksa[ nie mam sily palcem kiwnac, mam goraczke, lece do lozka slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruzmianeczku kochany co sie z Toba dzieje?? Ty bardzo czesto nam tu chorujesz::::( wydaje mi sie ze powinnas zrobic jakies badania, jestes bardz podatna chorobom::::::( trzymaj sie kochana i zdrowiej nam tu szybciutko 🌼 a umnie....hmmm.... nic ciekawego, walentynki ogólnie, nie udane....ale nie chce mi sie o tym pisac.;( w pracy kiepsko, brakuje nam pieniedzy na platnosci...bedziemy sie starac je przesunac, Badz wziasc kredyt....;/ z P....juz sama nie wiem, raz dobrze, raz zle....ale boje sie ze tylko przyzwyczajenie mnie trzyma przy nim....ehh....kocham go, ale oststnio jest coarz gorzej...taka monotonia...;/ przez ostatni tydzien szylysmy stroje na wystep, ktory odbedzie sie w sobote w Czechach...jestesmy zdenerwowane bo to turniej...;/a do tego jeszcze problemy z naszym instruktorem, brzydko piszac \'cipa\' z niego...;/nie obrazajac naszych narzadow;D przyszlam do domku i bede sprzatac, a pozniej wybieram sie do babci zobaczyc jak tam z jej zdrowiem, bo ostatnio cos nam ciezko choruje;(juz dwa tyg....:( buziaczkidla was i zycze smacznego;D paczki sa dobre, ale jakie tluczace:;( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przejrzalam trzy po trzy i ciesze se ze D nie wyjedza(Nalus) bombeczko ze sie poukladalo ehh nie pamietam reszty co czytalam:(leeeeeeeee rumianku ze u chrurga dobrze kig ze jestes fitness jak badania Twojego Skarba? owieczko yyy ze sie nudzisz!!przynajmniej mozesz sie ponudzic:) anielko trzymam kciuki za wystepy!! a ja.. narescze powloli zdalam caly semestr z laciny wczoraj jesccze za poltora tyg EGZ z biol oprowaka i bede na gim semetrze..ale od pon juz sie sajgon zaczyna:(tzn dochodza mi 2przedmiotychemia medyczna i hostologia no i z anatomi robimy osrodkowy klad nerwowy najbardziej popraprany temat:P eh bede sie zjawiac co jakis czas:( a ferii nie mialam.. a na walentynki bylismy z W w ikei i w restauracji mozna bylo zjesc obiad za 14.99 dla zakochnych ale warunkiem byl caus przy kasie:D a potem darmowe zdjecie:) no:) caluskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- no to super walentynki mialsD , moge powiedziec, ze Ci zazdroszcze , bo my siedzielismy od 22 razem w domu i juz....;/nawet nie gadalismy, nie dlatego ze bylismy pokloceni tylko poprostu....jak wzielam prysznic moj juz spal i tak to sie skonczylo...;/ehhhh.... rumianku dziekuje za zaproszenie do grona, juz sie zalogowalam, ale nie wiem jeszcze o co chodzi w tej stronie i jak sie po niej poruszac, ale jak tylko bede miala chwile czasu rozgryze to:D no to zmykam do babuni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nalus dopiero teraz do mnie dotarlo ze darek nie wyjezdza:) zakrecona jestem ostatnio, nie mialam sily poczytac was dokladnie, anusssko my tu myslimy o tobie bardzo czesto i tesknimy za twoimi postami;) pisz kiedy tylko bedziesz miala czas!!!!!!!!!!!!!! lece do lozka bo mama krzyczy ze zamiast lezec to siedze zas przed ta skrzynka, buuziaki, odezwe sie wieczorem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku kochnie mama ma racje lez w lzoku i sie wreszcie raz doporzadku wykuruj zebys nam juz niechorowala bo nam jest smutno jak ktoras z nas jest chora :( tak ze wrcaj nam do zdrowka Anusska jak fajnie ze cos napislac jestesmy z toba mycha i czekamy tu na ciebie pamietaj :) tesknimy ale rozumiemy Anielko masz faktycznie niefajny okres w twoim zyciu ale music stwiac problemom czolo bo tylko wtedy je pokonasz niedaj sie im pokaz switu ze jestes silna i dasz sobie rade ze wszystkim my trzymamy mocno kciuki PAMIETAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie anielko trzeba stawic czolo problemom i codziennie mowic ze jutro bedzie lepiej, czytam teraz ksiazke pt Potega podswiadomosci i dziwie sie jak duzo zalezy od pozytywnego myslenia;) takze glowka do gory i szeroki usmiech;) a ja ucieklam z lozka, no ilez to mozna lezec, kompuiter sie juz stesknil za mna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza bobmusia nic nie naskrobala dzisiaj do nas, slonce co tam u ciebie?? a giga ma ode mnie duzego wirtualnego klapsa w dupe😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłociłam się z D...:( i to poważnie mamy po prostu odmienne charaktery i ech trudno będzie nam się dogadac juz to widzę:(:( Anielko zobaczysz ze podołasz ze wszystkim na pewno wyjdziesz w końcu na prostą i będzie wszystko okej. A z P hm....a może przemyśl sobie to wszystko raz jeszcze? Ja pamiętam po sobie jak się tylko pojawiła u mnie już wątpliwość to zamiast przemyśleć wyciagnać wniosku tkwiłam w tym niepotrzebnie. Nie namawiam Cię na zerwanie na pewno ale na zastanowienie się nad tym wszystkim w spokoju.😍 Trzymam kciuki za turniej😍 Rumianeczku kuruj nam sie 😍 Jejku biedactwo Ty nasze kochane mam nadzieję, ze Ci minie szybciutko to wstrętne choróbsko😍 Anusia no ja mimo wszystko gratuluje Ci że podołałaś z łaciną tak? Przepraszam jeśli się pomyliłam. Dasz radę widzisz już tyle za Tobą musi być już tylko lepiej😍Odezwij sie znowu jak dasz radę:) Owieczko a u Ciebie co tam?😍 Gdzie reszta naszych kochanych słoneczek????😍 idę spac padam i mam głowę nabitą myślami. zle mi i chce mi się płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :P Juz sie odzywam zołzy :D hihi Dziś juz mam lepszy humorek :) Pol dnia spedzilam ze swoim Skarbem i od razu mi lepiej, jejciu jak ja sie za nim stesknilam.... w nocy nie moglam spac jakos tak duzo o nim myslalm i w ogole.... Aaa wyniki jego sa takie niezaciekawe, ale dostal jakies tabsy... a jak nie pomoga to czeka go...... hmmm.... lepiej byc dobrej mysli!! Anielko jak mam naprawde takiego poteznego doła to zawsze sobie mówie, ze juz gorzej byc nie moze, tylko lepiej!! Nie martw sie SŁONKO:* Anussska powodzonka na przyszlym egzamie!! Miło, ze chociaz ty spedzilas milusio walentynki!! AAaa dziekuje za kartke walentynkowa.... Cała paczka z kubusia byla......... i TYGRYSIO, takiego dzis dalm swojemu kochanemu Skarbkowi aby mu bylo weselej:) Hehs... ja nie wiem co sie dzieje, wlasnie sie dowiedzilam, ze moja kolezanka jest chora....i to znow jest cos powazniejszego... BUZIAKOLEPY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus nie ladnie jest sie klocic:( mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia, tak to jest jak sie 2 uparciuchy spotkaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fitness mam nadzieje ze twoj ukochany szybko wroci do zdrowia, z tymi chorobskami to juz teraz nie wiadomo co, co chwile sie cos przyplata, ale bedzie ok :) masz racje trzeba myslec optymistycznie, całsuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALUŚ SKARBIE 👄 jejciu ja to jestem klótliwa, nom ale ty nie musisz brac ze mnie przykładu!!! Odmienne charaktery... cos o tym wiem, ale podobne tez nie jest super.... Wiem, ze jest Ci teraz bardzo smutno i czujesz sie zle..... :( Główka do góry i pozwiedzaj chmury!! Co sie dzieje!?!?!?!?!?! Cos wisi chyba w powietrzu!! Jakas naprawde zla aura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianus ty tez biedactwo łapiesz te choróbska...:( Buzi KOCHANIE 👄 👄 👄 ❤️ Słodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie cos przyplacze to potem odczepic sie nie chce...grrr... osttani cos za czesto wszyscy choruja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus pierwsza klotnia?? jest mi przykro nie dostalam kartki walentynkowej o ktorej piszecie no i nie dostalam zaproszenia rumianku o ktorym piszecie choc nie wiem co to jest nawet:( a Giguski poplynal juz?bo sie zaba nie odzywa!!! rumianku kuruj sie ehhh kazdy krok na przod to krok ku lepszemu:P (??:o) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
Anusska ja wyslam ci kartke wszystkim wyslam:( jak to ty niedostalas:( smutno mi i glupio teraz :( Nalus niebedzie tak zel pierwsza kloctna zawsze wyglada tragiczne bo to cos nwoego ale zowbzcysz ze wam minie zabradzo jestesie za soba aby z kolo jednej kloctni moglo sie cos wydarzyc Rumianku z tego wiem to powinnas lezec a nie siedziec na kompie ty jestes usprawiedlwiona masz lezez a pisac bedziesz jak bedziesz zdrowa ZROZUMINAO!!!!! Fitness ciesze sie ze spedzilas troche czasu ze swoim i ze masz juz elpeszy humorek i to jest przyklad na to CO MILOSC ROBI Z CZLOWEIKIEM:):):) mam nadzieje ze twojemu leki pomoga:) i nic nibedzie trzba dalej robic w tym kierunku kocham was ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Dzięuke kochaniutkie za słowa..... wiecie co....jakby mi bylo malo tych problemow...;/wczoraj sie tak poklocilam z moja wspolniczka , ze chyba dam sobie z tym spokoj....ja z nia nie wytrzymuje..;/do konca dnia mialam tak sprzep....humor, ze szzkoda gadac, a jeszcze mnie na tancach instruktor dobil i juz w ogole....kazal sie nikomu do mnie nie odzywac, bo bylam tak nabuzowana, ze jeszcze bym sie z kims poklocila.... dalej mnie to trzyma i dreczy....;/a jeszcze jutro wystep juz o 7 wyjazd...;/a jeszcze sukienki nie mam skonczonej...;/ mama wrocila wczoraj dosc pozno, nawet nie wiem o ktorej bo juz spalam....(tez sie martwilam, wydzwanialam a tu nic:( a u niej w ogole sie nie zdaza zeby tak pozno wracac do domu...ehhh... do d.....py jest to zycie;/ Nala- dziewczyny maja racje, pierwsza kłótnia zawsze tak tragicznie wyglada, ale pogodzicie sie i wszystko bedzie dobrze:)tylko trzeba spokojnie usiasc i wyjasnic sobie wszystko... trzymam kciuki :) Ja tez nie dostalam walentynkowej kartki:( chyba nie doszla..:( Fitness- a ja dolaczam do Ciebie, bo ja dopiero jestem klotliwa....ze mna czasami nie wytrzymuja:) trzeba nad tym popracowac, bo wydaje mi sie ze czasami przesadzam:) anussia- ciesze sie ze egzaminy zdane...jak juz pierwszy semestr masz za soba, to pozniej tylko z gorki:) przynajmniej tak mi sie wydaje, bo jeszcze tego nie doswiadczylam:( przynajmniej takie sa opinie moich znajomych-studencików:) rumianku- no wlasnie a Ty do lozka klac sie i lezec grzecznie, bo za czesto chwytasz jakies wirusy:( a gdzie gabi?? No to zmykam, zjesc jakies sniadanko i na miasto dokupic czesci do stroju..:(ale mi sie dzis nic nie chce, jeszcze ten humorek;/ buiaczki 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nic sie nie stalo 😘 aielko to nieciekaweie faktycznie..ale wiesz co???DASZ RADE bo jestes twarda!!!ze wspolniczka porozmawiaj szczerze, z mama zeby tak nie rbila o sie denerwujesz i staraj sie nie przelewac zlych emocji na tych co nie musza tego przezywac(i kto to mowi:o) :( jest mi zle w sumie sie nie polkocilismy ale jest tak...dziwnie.... u nas jest zupelnie na odwrot kazdy semestr ma tendencje wzrstowa tzn do kazdy nastpeny gorszy od porzedniego:( niestety dopiero na 3roku roczynamy robic to co lubimy (przedmoty klniczne) no i uczy sie tego inaczej za to 2rok to maskara znam klku ludzi ktorzy powtarzaja 2 rok ........3 razy tu w katowicach, nie wiem jak jest gdzie indziej.. anielko mam poprawke z biol z egz wiec niestety jeszcze nie jestem na 2gim sem Nalus wyjdziecie z tego nie ma zwiazku bez kłotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko widze ze wszystko ci sie wali tzn .niewiezsz co masz dalej robic mycha ale poiwem ci ze niewarto sie az tak wszystikm przejowac bo tylko mozna popast w apatie a co gorsza nerwice albo depresje muisz soebie poszukac czegos fajniego w tej calej sytuacji i wtedy jakos ci pojdzie moze zastanow sie nad tym wszystkim z innej perspetywy ..tak jak mwoi Anusska porozmawiaj z kasym kogo twoje proeblu dotycza choc wiem z doswiadczenia ze jak czlowek ma z kims probelmy to wlasnie niechce mu sie gadac :( ale pamietaj ze z kazdej sytucaji jest jakies wyjscie jak niema drzwi to sa okna a ja niema okine to mozna wybic dziure w murze i zawsze da sie jakos wyjsc jestemy z toba:) Anula ja ci wspolczuje tej medycyny ale zarazem cie podziwam za ten twoj upor i za to ze sie niepoddajesz moze jest ci zle i ciezko ale walczysz i to mi sie podoba bo pewnie niektorzy na twoim mijescu by sie juz poddali i zrezygnowali a ty nie jestem z ciebie dumna .A co do 2 semstru to nijestes sama ja tez mam poprawke wiec tez jeszcze niejestem:( i nieweim jak to bedzie bo tez mam bardzo trundy przedmit :( ale musi jakos byc NIEMOŻNA SIE PODDAWAC jak sie juz cos zaczelo:) DZIEWCZYNY PAMIETJACIE ZE CO NAS NIEZABIJE TO NAS WZMOCNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestemy kobietami z krwi i kosci i napewno niedamy soebie w kasze dmuchac wiec pokazmy calemu siwtu , trenerowi, wpolniczce, wykladowcom, chlopaka, męzom, rodzicom , teściom ze jestemy madre twarde i damy soebie rade w zyciu :):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOBIETY GORA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie wybieram na klachy do kumpeli a potem ide na basem wiec zycze udanego przedpoludnia i buzolelelelellelelele DLA W S Z Y S T K I C H M A D R Y C H K O B I T E K ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie wybieram na klachy do kumpeli a potem ide na basem wiec zycze udanego przedpoludnia i buzolelelelellelelele DLA W S Z Y S T K I C H M A D R Y C H K O B I T E K ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×