Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej dziewczynki::) anussia i owieczko- dziekuje za słowa i w ogóle za to że jesteście...macie racje nie bede sie poddawać w koncu to ja duzo osiagnelam i na pewno sie nie wycofam...:) wiecie co jej napisałam- cy tuje\" za duzo czasu, serca, zdrowia i nerwów włozyłam w ten interes by sie z niego teraz wycofać!!!więc albo dojdziemy do porozumienia albo zrezygnuji ja przejme sklep! na pewno sobie Poradze/!prócz prowadzenia dokumentów(nie wszystkich), wszystkim się zajmowałam. a w dokumentach może mi mama pomóc. ten miesiąc nalezy do Ciebie więc prowadź go tak jak ja zajmowałam sie poprzednimi\" w dość brutalny sposób jej napisałam, ale naprawde bylam juz tak wkurzona...;/ i wiecie co?? po niecalej godzinie napisala mi smss w ktorym sie tlumaczyla... i dobrze, jestem moze mlodsza ale na pewno nie glupia i nie bede dawala sobie w kasze sr....;/ ale brzydko pisze, wiem ale coz czasami trzeba sie wychamic:D a wiecie co najlepsze:) zadzwonila do mojej mamy i sie zalila....hahahaha masakra i jeszcze klamala co do sytuacji co sie wydarzyla.... nie wiem, zobaczymy jak to bedzie....wiem tylko ze ja na pewno nie zrezygnuje bo za bardzo sie zaangazowalam w to....a poza tym wiekszosc wkladu jest mojego...juz nie o to chodzi....ale tak nie powiinna wygladac wspolpraca;/ a co najlepsze, to ona tez nic nie zrobi, bo wlasnie sie zwolnila z pracy na poczet naszej firmy....znaczy jej wklad musi byc, w koncu 50/50 wiec nic nie zrobi, i w koncu ja ustale zasady:d macie racje trzeba byc twardym i dopiac swego...;) kochane jestescie, a ja bardzo wredna:P jeszcez raz dziekuje.... anussia i owieczko- dla mnie juz jestescie w drugim semestrze, bo wiem ze zdacie poprawki, moje inteligentne twarde kobitki:d kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w zyciu trzeba byc twardym a nie miekkim, owieczko dzieki za usprawiedliwienie:) rano tylko wlaczylam komp bo chcialam spbie muzyki posluchac, lece do lozka bo mi oczy lzawia z kataru i ledwo widze monitor, glowki do gory slonca!!! , buuuuziaki dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko jesli ma sie dobre serce to trzeba miec twarda dupe, niestety takie zycie wiem wiem mam lezec ,ale jak tak dalej bede lezec to zas bede musiala isc do lekarza bo to niezdrowo na kregoslup;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeej Kochaniutkie!! Smutawo jakoś ostatnio :( Ale mimo wszystko.. trzym,ajcie się skarby MOCNO 👄 Anusssia GRATULUJĘ :D:D:D ❤️ No nareszcie wróciłaś :D Cholernie tęskniłam NÓ!!! ❤️ Naluś.. kiedyś musi być ten pierwszy raz :P Ale mam nadzieję, że już wszystko oki.. a nawet lepiej :) Gdzieś czytałam, że trochę chłodu w związku od czasu do czasu utrzymuje go w świeżości :classic_cool: A różnica charakterów - to BAAAARDZO dobrze :) Rumianuś martwisz mnie :( Proszę dbaj o siebie 👄 Anieluś.. nie wiem, co Ci napisać.. mam nadzieję, że za sekundkę wyjdziesz na prosto i wszystko zacznie Ci się pięknie układać.. Trzymam mocno kciuki :) i za występ też :D Fitness 🌼 Cieszę się, że wreszcie coś się wyjaśniło tzn z Twoim Skarbem :) Teraz możecie sobie żyć i cieszyć się tym co macie :D Owczuś a Ty Biedaczko wszystkich pocieszasz a mało o sobie piszesz :( Qrdę.. a jak przygotowania do ślubu.. ostatnio wlazłam w tą Twoją.. no.. w te wielorybki.. przecież to tak niedługo.. :D Kig GDZIEŚ TY ZNOWU????????????????? A GIGA?? 😠 Dobrze, że jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. hmmmmmmmmmmmmmm Przepraszam za chwilkową nieobecność.. Niedawno wróciłam z zajęć :) Psychologię na 4 :D i do szczęścia brakuje mi tylko zaliczonej w niedz fonetyki :D Dziś miałam egz a wczoraj w najlepsze baletowałam :P Aaaaaaaale się wybawiliśmy :D Mieliśmy iść całą zgrają, ale w końcu wyszło, że poszliśmy sami (ja i T) i chyba nawet na dobre nam to wyszło :) Wyszalałam się, ze hej :D I w ogóle jakoś wczoraj było tak.. inaczej.. lepiej :) NARESZCIE :) Daaawno juz nie mieliśmy takiego.. hmm.. namiętno - milusiego wieczorka ;) :D A w rekompensacie za deczko samotne Walentynki (ja tak zdecydowałam) dostałam TAAAAAAAAAAKI bukiet czerwonych róż :D Ehhh.. aż łatwiej wstaje mi się rano z łóżka :D No i jak dobrze pójdzie to w niedzielę będę miała o tonę lżejszą główkę i przepcham się na 2 semestr :D Jestem cholernie zmęczona ale jakaś zadowolona :) Mam jeszcze od cholewci roboty na jutro ale olewam to i idę spać :P D Z I Ę K U J Ę Ż E J E S T E Ś C I E ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 i dziękuję, że czytacie te moje smuty.. i znosicie zmianę nastrojów.. że mogę Wam się wypłakać.. wypisać.. podzielić tym, co dobre.. DZIĘKUJĘ ❤️ Macie swoje specjalne miejsce w moim małym serduszku ❤️ Ehh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalusia jak o sie poklocilas no to ty glowa do gory nie bedzie zle...dokladnie co nas nie zabije to wzmocni...ale lepsze to niz jakies iluzje j\\kby on mial byc tam przyjezdzalby pokazywalby jaki on slodki a za kilka lat...lepiej od razu sie przekonac jaki jest nie martw sie kady tak ma:-) rumianus no biedaku rzeczywiscie cos choryujesz za duzo witaminki bierzesz?na grybe zaszczepiiona? jaki poziom bialych krwinek we krwi? Owieczko jeszze raz calus za kartke Anussko kobieto naprawde podziwiwam za medycyne...jeszcze nie chce cie straszyc ale dojda praktyki czy cos i tam dopiero jedt gnebienie studentow znecanie sie wrecz eeehhh dasz rade musisz Anielko brawo kobieto trzymaj ja krotko niech se nie mysli Fitnesik bombka GIGA (>??????) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig nie mam pojecia jaki mam poziom bialych krwinek;) ale mialam niskie cisnienie dzisiaj i wcziraj dlatego mnie tak glowka bolała, czuje sie juz lepeij tylko katar mi dokucza jeszcze, mam nos jak krasnal:P bobmus super ze sie tak wybawilas, ja caly karnawal przechorowalam:( ale za tydzien jade na parapetowe:P gratuluje zaliczonych egzaminow w niedziele tez na pewno pokdzie gladko i wreszcie odpoczniesz no wlasnie owieczko twoj slub za niedlugo;) fajnie sie masz:P dla calej reszty łobuzów 👄nie mam sily gapic sie wmonitor dluzej niz 5 minut bo zaraz mi oczy lzawia😭 wygladam dokladnie jak ta ikonka 😭 + czerwony nos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam was ale czuje sie jak flak nienawidze okresu bleeeeee a tym bardziej ze nikt mnie niezaluje i nieoszczedza wiec musze isc sprztac odezewe sie potem ..... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ owieczko biedulo my cie tu zalujemy;) u mnie tez tak jest, moja mama mi mowi ze na to sie nie umiera i ze rozciagne miesnie jak pomacham miotla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam pusto:-P posprzatalam pokoik zalozylam nowe poszewki na posciel ii teraz sie nudze eeehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na baletach, a dzis jakos sie neibardzo czuje :( Odezwe sie jak bedzie mi lepiej. Papatki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bombuś- kochana gratuluje zdania egzaminu i dzis na pewno zdasz , przynajmniej na 5:D trzymamy za Ciebie kciuki:)fajnie, ze ze swoim mozesz sie bawic...ja caly czas siedze ze swoim w domu;/ale o tym pozniej napisze:) rumianku- kochana martwie sie Twoją chorobą....mam nadzieję, ze szybko wyzdrowiejesz ...i moze bys zrobila na to badania?? kuruj sie i zdówka życze:D👄 Nala- dlaczego sie nie odzywasz??jak tamz Dareczkiem??pogodziliście sie??jeny nie kloccie sie....musi byc dobrze, przeciez sie kochacie❤️ owieczko- mnie anwet jak by chcieli to w pierwszy dzien w ogole mnie nie sciagna z lozka, takie mam bole...:(ale wolalabym cala rezydencje wysprzatac niz to przechodzic:P kochana rumianek ma racje, my Cie zalujemy...:)jak tam przygotowania do slubu???jeny ja bym sie bala;D chociaz, jak bym byla pewna ze to ten....no nie wiem..;) no a u mnie..... ....................cdn...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wstalam o 6 rano...;/a jeszcze z mama robilam dzien wczesniej do 1 nad ranem moj stroj...szycie, szycie i dokanczanie:) o 7 juz wyjechalismy i caly dzien w Czechach..............w pierwszej kategorii 4 miejsce, w drugiej nawet nie wiem...;/a w ostatniej, w ktorej wystepowalismy........2 miejsce:D wiec srebny medalik jest, may torcik byl:D kawaleczek malutki nawet skubnelam..;.:Pno i dyplom i rozyczka:D wiec na marne nie pojechalismy:) wrocilam o 23 i bylam padnieta, tylko sie wykapalam i poszlam spac..... w drodze powrotnej do domu(jak mnie p podwozl) poklocilimsy sie tak, ze stoimy na tym....albo sie rozstajemy, albo starmy sie i ratujemy zwiazek....;/ stwierdzilismy obydwoje ze szkoda czasu na to co przechodzimy...i powiedzielismy sobie ze meczymy sie w zwiazku....znaczy ze ja go mecze a on mnie...i nie wiem....chyba dzis sie rozstaniemy... naprawde dziewczyny, on mnie tak meczy....ciagle tylko pyta gdzie bylam co robilam, z kim.....itd....wypytuje mnie o wszystko, a jak jestesmy razem to takie glupoty czasem gada, ze ja sie wylaczam ;/chyba to mnie ma sensu... w ogole nigdzie nie wychodzimy...siedzimy w domu i siedzimy w domu....ewentualnie razem mamy proby....w tedy caly zcas za mna chodzi, sprawdza nawet nie da mi odetchnac, to jzu jest meczace....jak was czytam,z e bylyscie to an dyskotece, to gdzies na spacerez, czy w ogole gdzies...zazdroszcze wam....bo my bylismy raz;/ przynajmniej na dysce:) ehhh....nie wiem co amm zrobic....kocham go i zalezy mie jeszcze/.... buziaczki i zycze milego dzionak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry anielko przykro mi z powodu P, moze powinniscie naprawde szczerze porozmawiac i ustalic co kazde z was oczekuje od drugiej osoby, moze to pomoze?? a jak nie to chyba masz racje nie ma sensu w tym trwac skoro oboje sie meczycie:( Nalus no wlansie pogodzilas sie juz z D?? mam nadzieje ze tak:P ja sie juz czuje coraz lepiej, tlyko jeszcze mi katar straaaaaasznie dokucza ale na dobrej drodze juz wszystko, zmykam pomoz mamie w kuchni, miluesiej niedzieli[usta owieczko jak sie czujesz dzisiaj?? Fitness anussska giga bombus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) Tak pogodziliśmy się ale heh kłótnia była niezła...pierwsza i na pewno nie ostatnia ale matko mam juz dość...nie cierpie sie z nim kłocić...no nic jesteśmy pogodzeni teraz i jest oki. Nawet wczoraj byliśmy na małej imprezce ostatkowej i teraz nie mogę kroku zrobic tak mnie wszystko boli:P Anielko Kochana wiesz co ja miałam to samo z moim P...wiecznie były pytania gdzie co jak z kim i po co...w koncu własnie zaczęło mnie to męczyć i wiesz co dla mnie rozstanie było naprawdę najlepszym wyjściem. Walczyłam z tym ale było tylko gorzej...dlatego nie chce Cie namawiac do rozstania ale jak sama dosżłaś do wniosku takiego,że on Cię męczy to może jednak to nie jest takie złe wyjście? Dziewczyny nie krzyczcie na mnie za to ale naprawdę przechodziłam bardzo podobną sytuację z moim byłym i wiem, że lepiej zaoszczedzić sobie nerwów...ja mam teraz takie podejście...nie wiem Miśku przemyśl to raz jeszcze wszystko i znajdz najlepsze rozwiazanie przede wszyskim dla siebie... A z tą Twoją wspólniczką niezle jej napisałaś i bardzo dobrze niech wie że sie jej nie dasz. Gratuluję turnieju i tego drugiego miejsca:):) Rumianeczku ja też jestem za tym abyś poszla na badania z takimi rzeczami nie ma żartów. Sama idę na wszystkie badania we wtorek a za dwa tygodnie odbieram wyniki cytologii i ech boję sie trochę... Owieczko oj wiem co czujesz...tez miałam takie bóle że umierałam tabletki trochę mi pomogły przy tym ale to jest przerąbane😍a moja rodzinka też jest taka przejdzie Ci nie będziesz leżeć:P Bombusiu czy Ty masz dzisiaj fonetykę nie? Trzymam kciuki!!a gratuluję tamtego zdania. Cieszę się, że u Ciebie z T juz wszystko oki i ze tak fajnie spędziliscie czas:)😍 Odezwij sie jak tam Ci poszło:) Kiguś może tak byś więcej coś napisala Słońce?:):P A gdzie Gigusia???? Anusia nasza rozgrzeszona bo ma dużo nauki😍 Fitness a u Ciebie co tam? ech przykro mi że Twoja koleżanka też jest chora... Dziewczyny kiedy zaczynacie szkołe? Ja juz jutro i tak mi sie nie chce że szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nalusia co moge pisac u mnie same nudy nienawidze weekendow spie do 11 zanim sie umyje posprzatam okoj juz jest kolo 2 i koniec dnia praktycznie w wolver nie ma co robic a jak chce jechac do birmingham to juz bdzie kol 3 i wszystkie muzea zamkniete:-P Nalusia no niezle zescie sie juz pogodzili ale o co wlasciwie poszlo? Anielko ja ciebie tez na rozstanie nie bede namawiac ale powiem Ci tak jak Nala zebyscie porozmawiali...ja tak mialam z Kotem dlugi czas ja sie meczylam ale nie dlatego ze on sie wypytywal tylko wlassnie ze sie wogole nie pytal nic nie robil zebysmy sie mogli dalej rozzwija wiec powiedzialam mu w sierpniu jak to wyglada dalam okres probny on wtedy we wrzesniu do polski pojechal wiec mielismy taka jakby separacje...a potem i tak sie okazalo ze nie ma sensu sie dalej tak ciagnac dalismy sobie spokoj on cierpial plakal poisal listy (heh fakt trudn a sytacja byla z poczatku bo dalej miezkamy w 1 domu) ale miesiac po tym zakochal sie w naszej kolezance zreszta tez wspollokatorce ja sie zaczelam spotykac z Samem a reszte to juz same wiecie....nie wiem Anielko ale tak tego nie mozan zostawic z drugiejs trony w jednym dniu nie ma co przekreslac calego zwiazku m moze po prostu jestescie zmeczeni moze za duzo czasu spedzacie razem wystepy dojazdy proby...kto wie? Rumianek i jak sie czujesz slonko?Owieczko jak okresik:-P lepiej co? Giga ty franco niech ja Cie dorwe tylko Bombko:-* Fitnessik co kaca sie ma>?:P ja sie nie odzywam na ten temat bo w zeszla sobote tak sobie popilam ze nic nie pamietam i cala niedziele zeszla rzygalam eeeehhh mlodosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Julia
Hej mogę się przyłączyć? :) Hej ja jestem z Zamojszczyzny ale obecnie jestem w UK. Mieszkam tutaj i pracuję. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Julia
Aha i w lutym skończyłam 20 latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeej Słonecka 👄 Wczoraj przeklinałam wszystko na czym świat stoi jak wszyscy balowali a ja się kułam tych durnot ale dziś już mi przeszło :P Czuję się jakby czołg po mnie przejechał - spałam dziś 1 godz :o i do tego od 8 do 17 na zajęciach :o Ale żyję :D I jest oki.. tzn wyniki mam nie wiem kiedy :P ale myślę, że nie będzie źle (mam nadzieję :P ) Chyba jak się chlapnę na wyrko to wstanę za 3 dni :classic_cool: A Wy patrzę po baletach 😭 tzn bynajmniej część ;) Fitness trzymaj sie ;) 🌼 Rumianuś jak się czujesz?? 👄 Anielus.. nie wiem co Ci napisać.. znów nie wiem :( Mi przed chwilka zakończył się cholerny kryzys.. wiem tylko, że nie da się przekreślić wszystkiego w jednej chwili.. trudne to, gdy się kogoś kocha i wiesz, że ten ktoś Ciebie kocha a i tak wszystko się sypie :( Wiem o tym :( Ale uszka do góry!! Wszystko zależy od Was ❤️ A co do wychodzenia.. mój Misiek to też totalny domator.. jeszcze gdzies wyjść ot tak żeby sobie posiedzieć czy spotkać się ze znajomymi to ok ale dyskoteki?? Ileeeeee ja muszę się ugadać żeby gdzies wyruszyć :o Ale że ostatnio musi przypunktować za wcześniejsze zaniedbania to godzi się na WSZYSTKO ;) :classic_cool: a poza tym Anieluś.. czasem trzeba wyczaić z której strony zajść takiego Typka ;) Nie dawaj się Mała.. i błagam NIE DAJ SIE ZAMKNĄĆ W DOMKU!! Będziesz tego żałowała.. a poza tym.. jak Wy już teraz kisicie się w domku to co będzie dalej?? WALCZ ;) 👄 Naluśka cieszę sie, że już u Ciebie i D ok :) Tzn domyślałam się :D Cholery Wy jedne jak się dowiedzieliście, że sie nie rozstajecie na tak długo to już zapominacie o docenianiu :P No no nieładnie :P 👄 Kiguś a Ty dalej mieszkasz z kotem?? Bo zamotałam się w tym wszystkim :) I jak Wam się układa?? Tzn rozmawiacie ze sobą i jest normalnie czy jakieś zgrzyty?? Mam nadzieję, że z Samem jesteś szczęśliwa 🌼 OWCZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŚŚŚ!! ❤️ AnuŚka ❤️ i wyrodna Giga też ;) 👄 Ups nie idę jeszcze do wyrka 😭 Nie byłam dziś w Kościółku i lecę na 20 :) Ale później................... ehhhhhhh :D A nio i chyba już wepchałam swoją szanowną na 2 semestr.. już dziś oddałam indeks i brakuje mi tylko tej zaje**** fonetyki :) Już ledwo widzę na oczka :( Idę się chwilkę porelaxować :P BUZIIIIIIIIIIIIIIIIII 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania Julia 🌼 (Ania czy Julia?? ;) ) Miło mi (NAM) :) Zostań z nami i zaczernij się ;) Tzn Ty tak jak nasza Kiguś poza granicą :( Co Cię tam wypędziło?? Aaaaa i od razu najlepszości z okazji urodzin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieluś i pamiętaj, że chorobliwa zazdrość to CHOROBA.. NIE DAJ SIĘ!! I uoewnij się, że da się to wyleczyć.. bo jeśli nie.. nie ratuj tego bo będzie coraz gorzej :( Przepraszam, że to piszę, ale wiem duuuuuużo z autopsji (ja wygrałam - tzn MY wygraliśmy, co się zdarza baaaaaaaardzo rzadko) ale niestety większość.. :( On Cię wykończy psychicznie jak się nie zmieni.. bądź silna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Julia
dziękuje serdecznie bombastyczna. Zostanę z przyjemnością. A co mnie tam wypędziło? Chęć podjęcia pracy i usamodzielnienia się może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×