Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hello:) ania julia witamy serdecznie, zostan jak tylko masz ochote;) bombus grtauluje zdania n2 sem:) a ja czuje sie juz o niebo lepiej, 4 godziny nie smarkam wiec wszytsko na dobrej drodze:P buuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo 🌼 Dzis dopadaja mnie pierwsze obiawy przeziebienia... bol gardelka, czasem glowki itp. itd. :( Z mioim ukochanym niestety w ogole w weekend sie nie widzilam, jak na razie lezy w lozku. Gratuleje Bombusi przejscia na 2 semestr:D 👄 aaa ja jutro juz po leniuchownku musze wrcac na uczelnie:(( grrr.. a zajecia mam do 19!! czyli wroce padnieta...nom chyba, ze cos omine :) Ciekwi mnie jeden przedmiot TERIA GIER..hmmm... moze byc fajny :D Hehs wlasnie sie posmarowalam balsamem z J&J tym braujacym, bo musze wygladac jakbym wrocila z Bahama :P Piekna i opalona 🌼 hihi Tak w ogole to samopoczuci mam do d... Chociaz stwarzam pozory. Anielus ja tez czasami jestem chorobliwie zazdrosna i nie wiem czemu, poprostu tak mam. Troszke rozumiem Twojego chlopaka, ale wiem ze to jest uciazliwe i moim zdaniem jesli sie On nie zmieni to i tak predzej czy pozniej uciekniesz od niego. On potrzebuje jakiegos wstrzasu aby sie zmienic, bo takie gadanie nie dotrze do niego. Przynajmniej ja tak mialam, musi spasc na ziemie... Trzymaj sie Slonko 👄 Kigus nom ja tak zle nie mialam i nie wymiotowalam jak ty, bo jakis czas temu tez mialm niemile wspomnienia z naduzyciem napojow alkoholowych :) 👄 Nalus widze, ze juz wesolutka i szczesliwa 🌼 👄 AnuS 👄 Owczus 👄 RumianUs 👄 zdrowieje nam w oczach :D Witaj Aniu Julio Od dawna jestes w UK?? Milusiej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Julia
siemka mieszkam tutaj już czwarty miesiąc i coraz bardziej lubię to miejsce i coraz bardziej mi się tutaj podoba. Może dlatego, że jest to wyspa :) Zaczyna wszystko się budzić na wiosnę a dzisiaj nawet chodziłam w krótkim rękawku bo było tak ciepło. Ale wiecie kochane dzisaij jest ciepło a jutro pada deszcz :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness wiec tak gorąca kąpiel, ciepla pizama, cieple skarpety, witamina C, herbata z cytryna, koc, koldra i spac:P jedna chora wystraczy na tym topiku:P ja tu mam monopol na chorowanie;) ania julia zaczernij sobie nika bo tu pelno podszywaczy:P a co robisz ciekawego w UK, tzn chodzi mi o to gdzie pracujesz?? ja juz chyba lece nynusiac, zasluchalam sie teraz w backstreet boys:P ogladalam teledyski na youtube i nie umialam sie oderwac:P spijcie slodko szkraby🌻 hihih a ja mam jeszcze 2 tygodnie ferii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dopbry moje myszki na poczatku witam serdecznie nasz nowa wpollokatorek ANIE JULIE❤️ zostan z nami:) bedzie nam bardzo milo i pisz o soebie jak najwieciej:) Rumianku to dobrze ze jest ci juz lepij bo ile mozna chorowac:P Fitnies widze ze ty sie teraz zarazilas od naszego rumnianka oj nieodbrze posluchaj sie jej i skorzytaj z jej rad jak sie wyleczyc bo ona ma juz wprawe:P hihi ale pewnie ci bedzie dzis trudno skoro jestes na uczlnie:( ja mam jeszcze dzis wolne ide od jutra bo mam poniedzialki i piatki wolne:P musze sie dzis przylozyc do nauki bo mam w sorde ta poprowke co wam pislam a TAK MI SIE NICHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bombus kochnie gratuluje nieprzespana noc sie pewnie oplacila co nie troche wysilku jeszcze nikomu niezaszkozialo a wrecz czasmi sie to oplaca:) Nalus to dobrze ze juz to za wami a w zaiwaku czasmi sa potrzebne klotnie bo ineczej mozna zaglaskac KOTA NA SMIERCA jak to sie mowi:P u mnie przygotwania ida i ida ale powiem wam se boje mam juz dostyc tego chcilabym porostu pojsc sama z nim do kosla zlozyc przysiege przed bogeim bez zadnych tych calych ceregieli!!!!!!!!!!! bo mnie to wkurza te rozworzenie zaproszeniem mnie poprostu przeraza:( teraz ide sie prysznicowac i ide do siostrzenicy nagrac jej simy i wracam i bede kuc wrrrr dla calej reszty w i e l k i e b u z i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry taka fajna pogoda wczoraj byla wczoraj a dzisiaj tak szaro ze sie ruszac nawet nie chce:( niech juz ta prawdziwa wiosna przyjdzie:P oj znowu tu pustawo bedzie bo skonczyly sie ferie, ja zaczynam szkole 2 marca:P wiec troche jeszcze odpoczne, przyda mi sie:P lece cos posprzatac w domku bo jestem sama dzisiaj, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeejka :) Jak padłam wczoraj o 21 tak obudziłam się dziś o 13 :P I czuję się jakbym miała księżyc zamiast głowy :P Cieszę się Rumianuś, że jest lepiej ❤️ oby tak dalej :D Masz rację z tą pogodą.. 😭 Jak wczoraj siedziałam za zajęciach to słońce waliło, że nic nie widziałam a jak dziś chcę sobie wyjść to ciemno jak w.. tzn gdzieś tam :P Grrrrrrrrrrr Owczuś Biedaczko.. :) A wiesz o czym ja ostatnio myślałam?? Że teraz nie liczy się kto wychodzi za kogo i czy się kochają :( Najważniejsze jest czy suknia jest ładna, tipsy, makijaż, fryzjer i gigantyczne kredyty na przyjęcie :o Postaw się zastaw się :o A to szczegół, że ludzi rozwodzą się po miesiącu :( Te całe ceregiele przysłaniają to, co najważniejsze :( Cieszę się Owczuś, że u Was jest inaczej :D Ehh MIŁOŚĆ :D 👄 Julio czyli Ty dopiero 4 m-ce w UK pomieszkujesz?? Ja też bym chciała.. ale tylko na jakiś m-ąc żeby podszlifować język :) Ale póki co nie zapowiada sie :( I jak sobie radzisz?? A jesteś sama czy z kimś (KIMŚ :) ) ;) ?? Fitnessik główka do góry!! Ja też cały czas chodzę z bólem głowy ale.. A co z Twoim Skarbem?? To już się ciągnie tyle czasu :( Idę ogarnąć trochę pokoik bo jak mam zjazd to robię w nim taki burdel tzn bo ja zawsze się śpieszę i nigdy nie mam czasu odkładać rzeczy na swoje miejsce :P BUZIACZKI Cieplutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak mowilam nieuczylam sie prwie nic:p kurde nawet niewiecie jak mi sie niechce:P ale teraz sie wezmze bo ja lubie sie uczyc wieczorami niz jakos w dzien nieweim czmu:P Bombus masz racje wesle to komercja i juz mnie to wszystko wkurza i przytlacza wrrr;/ a co tu tak pusto a zapomnilam niektore sa jeszcze na uczlni albo w pracy hmm mnie to jutro czeka ale bede na szczescie szybko mam tylko jedne zajecia:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewuszki bo ja juz dzis niewjede kocham was i milych snow niech śnia wam sie ANIOŁKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj owieczko ja to rozumiem jak sie wlaczy len;) tez tak mam:P spij slodko🌻 lobuzy jak tam pierwszy dzien po feriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno julio gdzie ty mieszkasz...ja w wolverhampton.Ty pewnie londyn...nie mam nawet sil pisac bo wlasnie wrocilam z uniwerka i pracy eeeehh spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeej 👄 Kiguś Słonko to pędem do wyrka!! Zagrzebuj się w kołderkę i śpijjjjjjjjjj 🌼 I dbaj o siebie bo stanowczo za bardzo się eksploatujesz :( Rumianuś, Owczuś przyłączam się - ja też jestem leń (o)patentowany :P Aż wstyd się przyznać :o Czasem sobie myślę jak ja skończę kierunek językowy z takim podejściem :o Już nie mam nerwów na siebie.. Dlatego mam taaaaaaaaaaki wieeeeeeelki szacunek dla Anusssi naszej kochanej ❤️ Bo ja tak nie potrafię :( I żebym w ogóle na dobre zaczęła się uczyć to potrzebuję niezłego kopa albo muszę poczuć desperację :P Ale wczoraj sobie obiecałam, że teraz - w poście będę się kuć, bo roboty mam od cholery i muszę wszystko nadrobić bo co będzie jak przyjdzie WIOSNA????? Wtedy to w ogóle będzie porażka :P Ehh ja to mam problemy :P Ja to zawsze mam zamiar napisać 2 zdania a wychodzi z tego esej :o PRZEPRASZAM 👄 Trzymajcie się cieplusio Misiacki 👄 Jutro będzie lepiej - nowy dzień, nowa energia i milion nowych powodów do :D A co tam!! Trzeba sobie nawkręcać dobrych rzeczy bo rzeczywistość nie zawsze je daje :( Także korzystajmy z życia.. przecież każdy dzień jest darem od Boga ❤️ D O B R A N O C 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jeszcze spie a musze jechac na uczlnie bleee nieche mi sie:( milego dnia zycze zreszta chyba szybko wrcoe to wiec sie jeszcze odezewe cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry potem napisze więcej:);) Witaj Aniu Julio:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze Bomba nie mow mi nawet o studiach..ja to dopiero jestem leniweic klasyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 20stka
cześć Dziewczyny! sorki, że częściej nie piszę ale wiecie pracuje a i mieszkam z chłopakami, i jeden komp także nie mogę go ciągle okupować :) hehe Pracuje w szpitalu, wiecie ogólnie sprzątam i pracuje na kuchni ale lubię to. Daję radę a ludzie mi pomagają ;) Tak jestem czwarty miesiąc i zastanawiam się czy iść w tym roku na studia(taki miałam zamiar) ale już nie wiem,może z tym poczekam... A co myślicie o kierunkach stosunki międzynarodowe i europeistyka? Bo ostatnio europeistykę mi odradzano :( Hmm czy rzeczywiście nie znajdę po tym pracy? Wiecie co ale już sama nie wiem czy wracać?! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki to ja przez pomyłkę napisałam pod nickiem ciekawa 20stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 20stka
kurcze ale ja rzeczwiście chcę studiować i czasami Wam nawet zazdroszczę ale nie znam na tyle języka żeby je tutaj podjąć a w Polsce jakoś teraz nic mi się nie uśmiecha ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że jak ja jestem to Was nie ma, no cóż idę bo jestem trochę zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno stoj gdzie ty....no studia fajna rzecz przynajmniej jest co robic i papier na wszelki wypadek...a ty buys chciala studiowac w polsce czy w UK? ja w sumie nigdy nie studiowalam w polsce hoc wywinelam numer na miesiac niecaly przed rozpoczeciem studiow w pols e ale sobie nie wyobrazam juz studiow w polsce mimo tego ze wczesniej planowalam 7 lat...zycie... stosunki miedzynarodowe wydaje mi sie lepsze na licencjat...bo eurpeistyka to chyba tak bardziej skoncentrowana na...Europie;P a tak na magistra mozna sobie wybrac potem jakas specjalnosc lub chcby europeistyke...motam...;D spedzilam 2godz w kuchni ugotowalam zupe z kuraka z makaronem i jakas zapiekanke z ziekmniakow i polskim kabanosem kupionym w asdzie (supermarket )hehehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wlasnie sie obezarlam i pekam jeszcze mam ochote w sumie na deserek ale walcze z pokusa...zamisat tego papierosek moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Jula to Ty wsiadaj w virgina albo w expressa i zapraszam na wyzerke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig już lecę ale samolotem bo będzie najszybciej. nie ma jak polskie jedzonko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Julka gdzie ty mieszkasz no powiedz powiedz! z odprawami i pierdolami to nie wiem czy express nie bylby szybszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×