Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej gigusia🌻 ale fajnie ze jestes tylko nam nie uciekaj:D zostan i opowiadaj o sobie jak najwiecej tj (o rany ja znow jestem najwscibsza z was dziewczyny) skad jestes co zdajesz na mat gdzie idzesz jakie plany na zycie jak sie nazywasz i takie tam:Dnie denerwuj sie ale ja tu zawsze wyputuje nowo przybyle:) No i jestem Ania:) upadły aniele pip juicy a wy sie odezwiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia witaj:):):) Cieszę się że do nas dołaczysz:) AAAAAAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny mam ochotę Was wyściskać:):):) Słuchajcie poszłam tam z uśmiechem na ustach i z sentencją że będzie co ma być:)I siedzę sobie na początku było do dupy omijanie zabawa w podchody,ale w końcu podszedł i zamówiłam u niego piwo, mówię mu że głupio sie czuję a on ze też ale żebym się nie martwiła bo jest okej. No to ja trochę uspokojona siedziałam sobie dalej. Ona tak łaził patrzył się lekko nieśmiało, aż w końcu mówię koniec tych podchodów. Podszedł po pustą szklankę a ze zostałam sama na moment;) i serce biło mi jak oszalałe mówie zapytam się o cos. i mówię mu tak że chciałabym sobie z nim to wyjaśnić bo zle sie z tym czuję, a on zebym mówiła szybciutko i uśmiech. To ja na to, że nie tutaj na jakimś neutralnym gruncie. on do mnie co proponuję. Ja mówię moze spotkamy się na tym niezobowiązującym piwie z podkreśleniem tego niezobowiazujacy,i dodałam skoro masz dziewczynę. Ona się uśmiechnął i mówi to kiedy masz czas. ja mówię to zależy też od Ciebie bo Ty pracujesz. On mi wymienił momentalnie dni jego pracy i mówi tak czy przyjde tu w niedzielę, ja mówię mogę przyjsc,a on żebym przyszła to sie umówimy to sie go pytam czy na pewno a on na pewno. Wiecie co on nie moze mieć tej laski bo inaczej by sie nie umawiał chyba!:):) Nie wiem ale jest mi tak fajnie...:):) Kocham Was moje drogie za wsparcie aaaa ale jest fajnie i mam nadzieję ze bedzie dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia cieszę się ze jesteś szczęsliwa:D:D I też sądze ze 20-tka to piękny wiek mimo wszystko:D:D Ah dobry humor mi powrócił:) Owieczko kochanie byłybyśmy szczęsliwsze ale nudno trochę byłoby:P Jej chyba nie zasne dzisiaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluśno to sie strasznie ciesze nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bedziecie sobie sami na piwie!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a nawet jak ma laske to poraz senty mowie \" no i co z tego\" bo jak ja ma a umawia sie z toba to znaczy ze \"tamta\" nie jest dla neigo i juz!!!no buzka cpis słodko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ja mam wielką ochote Was wszystkie wyściskać a jak to wyjdzie to Was odnajdę i to zrobię:D:D Teraz to już wszystko postawiłam na jedną kartę będzie co ma byc:DJupi!!!!!!!!!!!! Heh idę spać ale i tak nie usnę:P Buziaczki Anusssko moja droga i Wy dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 22.04.2006 :D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼 Normalnie z wrażenia aż zasnąć nie mogę :D a po przeczytaniu Twojego Naluś sprawozdania to w ogóle :D:D:D strrrrrrrraaaaasznie się cieszę :D normalnie wiedziałam, że to się musi skończyć happy endem :D:D:D napiszę to: \"A NIE MÓWIŁYŚMY???\" :P ciesz się Kotku i tyle!!! Żyć nie umierać :D:D:D Anussska Kochanie.. przepraszam.. bo ja to taki zamotaniec jestem 😭 ale mam nadzieję, że mi wybaczysz.. bo cały czas trzymam za Ciebie kciuki i wiem, że dostaniesz to czego chcesz :D no i będzie nam raźniej RAZEM ❤️ Owieczko.. słyszałam, że te \"Figury\" to tylko żołądek roztentegacają.. więc ostrożnie z tym.. a poza tym co się stało??? Czyżbyście z Twoim lubym urozmaicali sobie życie??? Kotku.. dziś będzie lepiej 🌼 Kig.. ja na takich obrotach jak Ty to bym chyba ducha wyzionęła ;) PODZIWIAM Cię szczerze.. Błagam.. daj mi przepis na tyle energii.. Rumianku buziam Cię 👄 Świrku.. wcale mi nie jest przykro :P ale Twoje słowa wiele tu nie podziałają :classic_cool: Dziewczyny.. aaaale mam humorek :D:D:D bo dziś 22 :D co prawda spędzę ten dzień tylko z mamusią bo moje Kochanie na Polibudzie aleeee... obiecał że w niedzielę mi wynagrodzi (ciekawe jak? ;) ) ach.. Już dostałam nawet parę esków i piękne pachnące frezje :D:D i tym sposobem z -naście przechodzę na -ścia :P Stara D*** ze mnie.. :P ale co tam.. przecież to najpiękniejszy czas w życiu :D Dziewczyny.. świat jest NASZ!!! :D Buziole Kochane 👄 i słodkich snooooof życzę :D i w ogóle.. :D i uwielbiam Was.. a nawet bardziej ❤️ i dobrze mi z tym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc weszłam sietylko przywitac bo zraz jade:P Bombastyczna czy ty masz dzisiaj urodziny???:>:>:>:> bo jak tak to cudwoe bo moje kochnie tez ma:) i z tej okazji chce ci złóżyc najserdeczniejsze zycznia , dużo uśmiechu radości , miłóści , gwiazdlki z nieba , doberj kawy, swojego anioła , słonca na niebie , 6 w totka, chlopca na poslyki , sexu oczywiscie dużo , i WsZyStKiEgO nAj NaJ nAj NaJ PiĘkNiEjSzEgO TAK WCZORAJ SIE POKŁ.ÓCILAM Z MOIM ALE JEST JUZ LEPIEJ BO MOGLAM PRZYSJC DO WAS WYKRZYCZEC SIE I BYLO LEPIJE:) DZIEKUJE ZE SIE ZAINTERSOWAŁYSCIE TYM TOPOIKIEM BO INACZEJ NIEMILABYM DO KOGO PISAC nALUŚŚŚŚŚŚŚ KOCHNIE POPOIERAM NASZA KASIE:) \"A NIEMÓWIŁYSCMY\" SUEPROW ALE ODWAZNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA I OBY TAK DALEJ TERAZ JUZ LOS NALEZY DO CIEBIE I MUSZISZ DOBRZE TO ROZEGRAC BO TY ROZDAJESZ KARTY A LASAKI NAPWNOE NIEMA BO BY SIE NIEUMAWIAL:p GIGUSIA WITAM SIE KOCHNIE ALE ZMIENI NIKA NA CZARNY ZEBY SIE NIKT NIEPODSZYWAŁ:) OKI OKI DZIEWCZYNKI SORKI ZE NIEPISZE DO WSZYTSKICH ALE JUZ MUSZE ISC WIEC DLA WSZYSTKICH WIELKE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kochana Nasza Kasiu: W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nawet nie wiecie jak miło mi się czyta to a nie mówiłysmy:P Owieczko kochanie na pewno będzie dobrze:)Czy to nie dzisiaj jedziesz na wycieczkę?:) A może mi się pomyliło...ale jeśli tak to szerokiej drogi i udanego dnia:D Anussska🌻 Kig🌻 Bombastyczna🌻 Owieczka🌻 Gigusia🌻 Upadły Anioł🌻 PimP JuicY 🌻 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zebyś SŁOŃCE: -zawsze miała marzenia -powoluktu, krok po kroku spełniała je z uśmiechem na twarzy, -zeby ten usmiech nigdy Ci z buzki nie zniknoooł -coby Twoj mezczyzna rozumial Cie bez slow zawsze -cobyscie byli razem szczesliwi -duzego pieska w ogrodzie:) -dziecacka za kilka latek cudnego -usmeichu na twarzy mamusi i milosci swojej -sily do dawania innym radosci -wiary w sens zycia -drogbych niespodzianek kazdego dnia:) -no i zdrowai bo to \"najwazniejsze\" Całuskiii a ja wrocilam z zakupow z mamuniom i mi nic nie kupila:( ale ja jej kupilam koszulke i spodnie ale ona zaplacila:):P no dobra kupilam sobie monte i inne smakolyki:D oj jaka piekna pogoda a co wy robicie slonca dzis??oweiczka to sie buja ze swoim:D bombastyczna swietuje, nala chodzi w chmurach, rumianek nie wiem?? kig zapewne 100rzeczy na raz:D a upadly aniolek tez nie wiem??a gugusia??przyszla i poszla:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska moja główka wróciła z chmur:) Doszłam do wniosku że on jest jakiś dziwny ale na spotkanie pójdę i zobaczę co jest grane:):) A teraz próbuję się uczyć na dwa kolosy ale mi nie wychodzi:P Kurcze musze sie wziąść za siebie:) A najlepiej byłoby dzisiaj urządzić grilla w ogródku:) Anussska monte mniam mniam:):) ale mi odbija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bombastyczna z okazji urodzin, duzo zdrowka, szczescia pomaranczy niech ci twoj facet nago dzisiaj tanczy:D spelnienia marzen tych o ktorych wiemy i tych ktore masz w sercu, duzo usmiechu na buzce i zawsze dobrego humorku!!!!! przepraszam ze was tak zaniedbuje ostatnio, nalus widzisz wszystko sie jakos uklada, nie trac nadzieji, zobaczysz za niedlugo w twoich postach bedziesz tylko o swoim dareczku pisac:D alle sie dzisiaj zmachalam, rodzice dzisiaj w pracy, siostra w szkole, wszytsko na mojej glowie znowu...ech...zycie bywa ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wam maila z piosenka ale dopeiro poznym wieczorem:) owieczko, moja siostra studiuje resocjalizacje, jest na 3 roku i w maju broni licencjat:D jej sie podoba, niedawno miala praktyke w wiezieniu i nie bylo tak strasznie, ona jest zadowolona ze swoich studiow, wydaje mi sie ze jest to kwestia podejscia do tych ludzi, opuszczonych dzieci itp. trzeba miec twarda psychike zeby moc potem pracowac w tym zawodzie, ja mysle ze ona sobie poradzi (moja siostra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za tak serdeczne przyjęcie 🌻 wiec jak juz mowilam za tydzien matura zdaje rozszerzony polski, historie i podstawowy angielski. marze zeby sie dostac na uniwerek gdanski na historie poniewaz po 4 latach uczenia sie ekonomii stwierdzilam ze to nie dla mnie, jeszcze na poczatku bralam pod uwage slupsk ale od kiedy jestem ze swoim misiakiem ktory nota bene idzie do gdyni Tylko gdansk wchodzi w rachube. Kiedys nie wierzylam w milosc ale przy michale nauczylam sie co to jest uczucie. odwzajemniona milosc to cos pieknego kobieta dzieki temu uczuciu rozkwita widze to po sobie............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam nad samym morzem wiec zaczyna sie okres przedsezonowy dzisiaj sprzadalam z moja mamisza pokoje u babci od 12 do 19 KOSZMARnie jestem zmeczona.....:( byle do poniedzialku ❤️ moj misiaku zaprosil mnie do kina:) przepraszam was ze ciagle o nim pisze ale nie moge sie powatrzymac zakochana kobieta glupieje czytam ten topik od poczatku zeby poznac kazda z was troche mi to zajmie ale ciesze sie ze jestem z wami 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia pisz ile zechcesz:D Ja bardzo lubię czytać o szczęściu innych:) Jej ale fajnie nad morzem sobie mieszkasz...mh...rozmarzyłam się:P A wiesz co ja też miałam pójść na historię ale w końcu wylądowałam na socjologii:) Ale tak do końca z historii nie zrezygnowałam i może spróbuję na nią zdawać ale za rok dopiero:) I trzymam kciuki na maturze na pewno będzie dobrze:) A zresztą ja za Was wszystkie moje kochane trzymam kciuki:D Ja właśnie wróciłam od mojej przyjaciółki:) I wiecie co wszędzie pachnie grillem normalnie oszaleć można;) Gigusia na jaki film idziecie? Ja polecam \"Wszystko gra\" W. Allena:) Buziaczki moje drogie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy na Wszyscy Jestesmy Chrystusami poniewaz oboje jestesmy fanami Dnia Swira ....... wlasnie dzwonil tylko po to aby powiedziec ze mnie kocha:) slodziak on wie jak mi poprawic humor..........oswiadcza mi sie srednio co trzy dni a ja zazwyczaj mowie w tym momencie wariacie skoncz z tym bo naprawde sie ode mnie nie odczepisz:) na to on ze sobie nie wyobraza zycia beze mnie :):):):):)🌻 Naluś a trudno sie dostac na socjologie i potem sie na niej utrzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mieszkanie nad morzem ma tez sporo minusow zwlaszcza w wakacje kiedy zaczyna sie sezon a ty zamiast wylegiwac sie na plazy szorujesz kibel albo odkurzasz albo uzerasz sie z wczasowiczami :P a po wakacjach jestes najbledsza w szkole:) ALE mowie WAM najpiekniesze morze jest na jesieni kiedy sa takie sztormy ze usypia cie szum (mam 5 min drogi pieszo nad morze;)) i zima kiedy jest taka niesamowita cisza ze mozesz zatopic sie w sobie slyszac tylko bicie swojego serca...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu na ten film też musze iść;) Na socjologię powiem Ci, że nie było nawet tak zle się dostać. Obowiązywał mnie test z XIX i XX wieku z historii + Wos, ja zdawałam starą maturę jeszcze:) A co do utrzymania sie to pierwszy rok był banalny, normalnie wszystko proste, mało nauki i egzaminy też niczego sobie. Natomiast teraz to jest masakra. Czeka mnie 5 egzaminów czerwcu ale jakoś to będzie;) Mam nadzieję, ze się utrzymam:) Ogólnie zaczyna mi sie podobać na tym kierunku ale historia to takie moje małe marzenie:) Wogóle to nerka mnie boli i musiałam wziąśc tabletki i jak ja jutro pójdę na piwko:P Heh będą same soczki bananowe:Dale ja pieprzę od rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...ja mam na około brudnawy Śląsk:P Ale tu gdzie mieszkam jest jeszcze nawet okej:) Chciałabym zobaczyć morze w jesieni:) Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm zastanawiajace moze tez pomysle nad socjologie jezeli mi nie wypali z ta historia...........ale kocham historie.................ostatnio mnie olsnilo zeby zostac nauczycielka tego przedmiotu:P kiedys mi by to nie przeszlo przez glowe a teraz grubo sie nad tym zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz morze jesienia obiecuje ci to..........................a ostatnio moje przepowiednie sie sprawdzaja droga Nalu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia ja też miałam taki pomysł:) I tak samo kocham historię:) Chciałabym zostac taka szaloną historyczką;) I czytać te wszystkie ksiażki:D uwielbiam to zwłaszcza te średniowieczne albo na temat Hitlera i Stalina. przeczytałam ich biografię i panie w bibliotece patrzyły się na mnie dziwnie jak prosiłam o ksiażki o nich. Ale coz robić chciałam się dowiedzieć skąd sie u nich wziął taki idiotyzm, że tak powiem. Jejku dzisiaj naprawdę jestem jakaś taka dziwna;) Ale chyba w pozytywnym znaczeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to bardzo chciałabym aby sie spełniła ta Twoja przepowiednia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia rozmarzyłam sie wiesz??morze kojarzy mi sie z dziecinstwem, zawsze na wakacje z rodzcami jezdzilismy do kolobrzegu toz to cud natury!!!!!!!!!!!!rany jak ja to pieknie wsponiam z nostalgia i takim lekkim smutkiem ze sie jzu skonczylo:( ale wiesz co??w tym roku do ciebie przyjade:D hehehe a wiem cos o sprzataniu pokoi bo moja babcia ma pensjonat ale w gorach:) niezle:) ale wakacje nad morzem z moim miskiem planujemy:D moze sie uda jak juz bedziemy oboje na tych wymarzonych studiach i bedzie spoko z rodzicami jak im powiemy ze mieszkamy razem bez slubu:P to spoko to jade nawet na stopa:Pcudo🌻 ehh moj przyjechal dzis ze szkoly i zadzwonil ze zaraz po mnie przyjezdza bo siostra ma urodziny i musialam sie szybko ubrac i przyjechac oczywisce bez prezentu potem on poszedl odwiesc babcie i mnie zostawil sama u siebie w domu i zamiast szybko wrocic to pojechal jeszcze na myjnie:( inon nie rozumie dlaczego zel zrobil:( o ranyyyyy a potem ja go wzielam do tego domku co w am juz pisalam:) i tam pilismy herbatke z moimi rodzciami i babcia a dziadziu w ogrodku kopla:) tznziemie rpzezucal czy cos:)bo tam juz mozna sobie usiasc i nawet si ewysikac mozna:)jak by sie uprzec to prysznic tez mozna tylko lozek takich milusich jeszcze nie am:) oczwyscie was skarby tu zapraszam!!!!!!!!jak najbardziej!na wrzesien juz powinno sie dac gosci na dluzej przyjmowac wiec ja was tu sciagne:) i jeszcze kig nas zapraszala:) no i napewno gigusia nas zaprosi:P hehe ale ja natarczywa jestem:) widzialam morze na jesieni to byl wrzesien -pazdziernik i juz padal taki leciutki snieg i pierwszy raz zobaczylam jak snieg spada na piasek:) to bylo wstrzasajace przezycie bo pisaek kojarzy mi sie z recznikiem i bikini a tu snieg :o oki spadam slonca cosik porobic bo caly dzien poza chałupa:) ruzmianku nie zapomnij pioseneczki🌻 owieczko napsiz jak bylona wycieczce a ty kochana bombastyczna jak minol ten cudowny dzionek? nalus ale czemu dziwny on jest? gigius jak to fajnie jest byc zakochanym:)ja tez czasami sie zakochuje od nowa w moim facecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze pokrewna duszo ja tez chce zostac szalona histeryczka :) :) choc moj misiek stwierdza ze to poroniony pomysl ale to dlatego ze sie martwi o mnie :P:P:P:P nie jestes dziwna tylko masz ochote sie otworzyc to normalne ja tez czesto mam takie dni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×