Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal ta sama

25 lat, nadal dziewica

Polecane posty

Gość gość
spadaj amatorze dziewic 🖐️ nie potrzeba nam frajera, który chce nas wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja też dziewica 23 lat:o boję się, że umrę dziewicą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jestem dziewicą też mam 25 lat (88 rocznik) i nie jest to dla mnie powodem do wstydu lub rozczarowań miałam okazje na sex ale ja tak nie moge, dla mnie sex tylko po ślubie z tym którego kocham i chce by był prawiczkiem ..... I CO CHWALISZ SIE??? KOGO TO OBCHODZI? x A ja mam bekę z tej wiary co wchodzi na jakiś temat (przecież z jakiegoś powodu wchodzi) i potrafi tylko pisać takie durne komenty... Widocznie coś cię obchodziło, skoro jesteś na tym topiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rocznik 86 i w tym roku straciłam dziewictwo, więc dla Was pewnie też jest jeszcze nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo to teraz cecha deficytowa, nie prawda, żę każdy jest otwarty na nowoczesne trandy panujące w życiu intymnym, wg mnie jest to strefa życia zarezerowana dla męza i żony, którzym mogą być kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja jestem rocznik 86 i w tym roku straciłam dziewictwo, więc dla Was pewnie też jest jeszcze nadzieja usmiech.gif Miałam okazje kilkakrotnie, ale to tylko rzecz zarezerwowana dla przyszlego męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tam deficytowa pelno jest pasztetów którch nikt nie chce tknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dobrze jest byc dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I z każdym dniem stajesz się młodsza i atrakcyjniejsza. Enjoy your cats smiech.gif" o Boshee, jestem coraz starsza, coraz bliżej śmierci. Umieram! :D wyglądam na 10 lat młodszą niż mam w rzeczywistości. :P "WYPRASZAM SOBIE! Nie jestem żadnym r****czem, jestem dżentelmenem i nadal prawiczkiem." taa, jasne. Prawiczek z tych przegrańców życia? :P "ale wy pelikany! 25 lat i dziewica? przecież to już od początku śmierdzi prowokacją" żadne prowo. Życie. :) "Hahahahahaha bo nie mają z kim i tyle" po części tak, nie mam kandydata na męża więc nie mam z kim. :D a r****cza za męża nie chcę. Wczoraj taki jeden przechodził na moją stronę ulicy. Gdy już był bliżej mnie taksował mnie wzrokiem od góry do dołu i gwizdał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli dobrze jest byc dziewica?" smutno, nie ma się do kogo przytulić, wysokie libido trudno rozładować. Ciągłe myśli o rżnięciu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jesteście nieśmiałe, nawet gdy chcecie sex po ślubie starajcie się zwabiać mężczyzn, bo byc moze po prostu nie wyrazacie -wprost- zaineresowania checia posiadania faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po części tak, nie mam kandydata na męża więc nie mam z kim. smiech.gif a r****cza za męża nie chcę. Wczoraj taki jeden przechodził na moją stronę ulicy. Gdy już był bliżej mnie taksował mnie wzrokiem od góry do dołu i gwizdał. pechowiec.gif CZYLI JAK NA DZIEWICE MUSISZ BYC NIEBRZYDKA- SKORO GWIZDAL, PAATRZYL OD DOLU - PEWNIE MIALAS MINI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że się szanujecie, ja również jako facet się szanuje dbam o siebie i jestem prawiczkiem dlatego na żonę wezmę tylko dziewce, zresztą ogólnie jestem nieco staroświecki, cieszy mnie to że są dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, też akurat mam 25 lat, trzymam dziewictwo tylko dla miłości mego życia faceta o podobnych zapatrywaniach na świat jak jak warażliwości, sposobie komunikacji i kulturze osobistej. A jak widze w swoim prywatnym otoczeniu (ale i globalnym) jest mnóstwo takich mężczyzn, z tym że nie są oni widoczni dla mas, być może z obawy przed wymianiem więc kochene 'cnotki' warto być sobą i nie dać się ogłupić wmawiając sobie że sex jest po to aby z neigo korzystać, i zaspokajać potrzeby każdego skubańca, moja koleżanka 3mce temu wyszła za mąż, faceta poznała 1,5 roku temu on był prawiczkiem ona dziewicą, bardzo zrownowaony człowiek. Wiem że jak ma się doberze w głowie to w życiu nie może wydarzyć się nic odwrotnego, trzeba być nieustępliwą wobec tego jak się chce żyć i trwać we własnym postanowieniu, podobne przyciaga podobne wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz_ruchacz_bzykacz
łojenyyyyyyy co wy dziewczyny żyjecie w 19 wieku ? cholera wielkie mi dziewice pewnie z was a każda wieczorem zabawia sie swoim bobrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posuwacz_r****cz_bzykacz łojenyyyyyyy co wy dziewczyny żyjecie w 19 wieku ? cholera wielkie mi dziewice pewnie z was a każda wieczorem zabawia sie swoim bobrem. Co to jest bober?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bober to takie zwierzątko ścina drzewa i pływa w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz_ruchacz_bzykacz
bober to guziq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz_ruchacz_bzykacz
dziewice poświntuszymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz_ruchacz_bzykacz
52, ale jestem eleganckim zadbanym panem, kobiety naulicy się za mną oglądają. Nie będziesz załować, wszystkie młode dziewice marzą o doświadczonym kochanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 lata i atrakcyjna takkk... każda kobieta mysli o doświadczonym kochanku- nie ma to jak mieć za wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""kochene 'cnotki' warto być sobą i nie dać się ogłupić wmawiając sobie że sex jest po to aby z neigo korzystać, i zaspokajać potrzeby każdego skubańca"" A jeśli ktoś jest sobą i po prostu lubi seks, bo inaczej nie byłby sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem cnotką i nie żałuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz_ruchacz_bzykacz
mam 27 lat tamto wyżej to podszyw, a pytanie czy wszystkie dziewice są brzydkie tzn takie powyżej 25 lat czy zdarzy sie jakiś rodzynek z normalnym charakterem ? bo raczej z taką dziewczyną musi coś być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie sie po prostu szanują i wiedzą że mongamia jest po prostu zdrowa- nie przenosi sie chorób, tak takie dziewice są ładne z klasą i często na wysokim statusie spolecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" JAK NA DZIEWICE MUSISZ BYC NIEBRZYDKA- SKORO GWIZDAL, PAATRZYL OD DOLU - PEWNIE MIALAS MINI? pewnie tak, skoro faceci nie przechodzą obok mnie obojetnie. Ale top model też nie jestem. Mam 160 cm wzrostu. Jestem kurd**elką. :( a mini nie miałam, tylko spodnie rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 dla kobiety to wcale nie kurd**el dla faceta bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja też mam nieco ponad 1,6 jestem prawiczkiem i szukam dziewicy jak chcesz to możemy nawiązać kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także dziewica, też rocznik 88 i też mam ok 160 jestem zadbaną elegancką i łądną kobietą ale intymność u mnie po slubie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×