Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal ta sama

25 lat, nadal dziewica

Polecane posty

Gość sivek
ja mam 20 i staram się o partnerkę samemu jest mi smutno :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia99
Ja mam 12 lat i od roku nie jestem dziewica teraz robie to z kim popadnie ja po prostu lubie seks mój najstarszy kochanek ma 19 lat robiłam, to już 34 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia99
jest tu ktoś lepszy ode mnie????? w sylwestra też zalicze kilku kolegów brata jak sie nawale to i może brata też. Jestem chętna do seksu piszcie jakby co dam wam swój numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPINKA
Hej:)ja też mam 24 lata i jestem dziewicą-rozumiem,ze jest to denerwujące-miałam 2 facetów ale to nie było to i nie chciałam tego robić z nimi-kończyło się na zabawach ale ja nie chciałam nic więcej-pocałunki i te sprawy ale może jestem Staroświecka ale ja chcę stracić dziewictwo wtedy jak poczuje,że to jest ten.Połowa moich znajomych myśli ,że mam to już za sobą a ja wiem swoje-szanuje się i wiem,że jak poznam prawdziwą miłość to on będzie szczęśliwy,że to właśnie trzymałam dla niego-wiem od braku sexu wariuje się ja mam ochotę czasami wszystkich pogryzc ale daję radę muszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bggggtghhh
Cos jest z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solomeja
ja też mam 25 lat i jestem dziewicą, choć miałam okaję nią nie być :) i wiesz co? jestem z tego dumna! bo z byle kim i byle jak nie warto! co masz cenniejszego od samej siebie? wiec jak chcesz już siebie komuś oddać to lepiej komuś odpowiedniemu. niech ci się nie pali. nie wypisuj sobie na czole "jestem dziewicą" jak jakieś piętno! Kochaj siebie to wtedy inni też cię pokochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 27 lat i też jestem jeszcze dziewicą, jakoś nie marzy mi się pójście z facetem do łóżka kiedy jest ryzyko, że mnie zostawi...nie jestem gotowa na takie ryzyko...a póki co jest mi dobrze tak jak jest, pozdro dla wszystkich cnotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Faceta 29 letniego i również prawiczka to coś z******tego u kobiety że nie jest jedną z wielu tylko jedną jedyna .. :). Chętnie poznam z Warszawy jeszcze taki z******ty model z fabryki :) . Bo dziewica 26 letnia już nie ma n******e w głowie tak jak 17letnia mając jednego faceta sprawdzić jak to jest z innym ... textar84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam 25 lat i jestem sama. Nie jestem jakaś super laską, ale raczej jestem ładną dziewczynką i bardzo imprezową, uwielbiam tańczyć i zawsze w klubach dobrze się bawię." x Za darmo bym cię nie wziął. Z*********j do klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 25 lat i jestem cnotką niewydymką. :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Maryja od 2 tysięcy lat dziewica i zawsze dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że są takie dizewczynny, myślałem że swiat jest pełen dymajacych sie idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WIERZE ŻE SĄ DZIEIWCE! Przecież teraz są operacje na wszycie błony dziewiczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są są nie wszyscy ludzie są zezwierzęciali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja też mam 25 lat i jestem cnotką niewydymką. pechowiec.gif nmnnm nmnmnm z checią Cię wydymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolajna prowokacja, nawet jeśli są dziewice to kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nmnnm nmnmnm z chęcią Cię wydymam Nie ma takiej opcji kolego, ponieważ szukam wielkiej miłości. ale jak do tej pory jej nie spotkałam. Mam wrażenie że dookoła są sami r****cze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma takiej opcji kolego, ponieważ szukam wielkiej miłości" x I z każdym dniem stajesz się młodsza i atrakcyjniejsza. Enjoy your cats :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że dookoła są sami r****cze. smutas.gif .................. WYPRASZAM SOBIE! Nie jestem żadnym r****czem, jestem dżentelmenem i nadal prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPRASZAM SOBIE! Nie jestem żadnym r****czem, jestem dżentelmenem i nadal prawiczkiem. ........... Bardzo zabawne ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy dziewica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy pelikany! 25 lat i dziewica? przecież to już od początku śmierdzi prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego że ludzie się szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie ma w tym nic nadzwyczajnego że ludzie się szanują Hahahahahaha bo nie mają z kim i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedziec ze sa dziewice bo ja takiej szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 letnia dziewica, dobry żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ale wy pelikany! 25 lat i dziewica? przecież to już od początku śmierdzi prowokacją ... no co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą też mam 25 lat (88 rocznik) i nie jest to dla mnie powodem do wstydu lub rozczarowań miałam okazje na sex ale ja tak nie moge, dla mnie sex tylko po ślubie z tym którego kocham i chce by był prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jestem dziewicą też mam 25 lat (88 rocznik) i nie jest to dla mnie powodem do wstydu lub rozczarowań miałam okazje na sex ale ja tak nie moge, dla mnie sex tylko po ślubie z tym którego kocham i chce by był prawiczkiem ..... I CO CHWALISZ SIE??? KOGO TO OBCHODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrGG42477073
Witam was drogie panie dziewice !! na poczatku napisze tak czy jestes dziewica czy nie wiadomo ze sex z facetem ktory jest dupkiem ktory chce cie wykorzystac i traktuje jak szmate to boli wiem ... dziewice zapewniam was ze warto stracic dziewictwo z facetem ktory was szanuje i traktuje powaznie a nie z dupkiem ktory zajmuje ci cenny czas a potem zostawia dla innej fajny temat warto na ten temat pogadac z mila checia z kims pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×