Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie śpiąca królewna

NISKIE CIŚNIENIE !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ja bylam u kardiologa
zbadal mi serce ale wszystko ok tylko to cisnienie niskie go niepokoilo wiec przepisal mi gutron , magnefar, relamax na uspokojenie i glucardiamid do ssania a to wszystko mam zazywac 6 tygodni, tak zeby cisnienie sie unormowalo. Czuje roznice, wczesniej chodzilam jak trup.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_xx
dziś znowu poszłam do lekarza i poprosiłam o jakieś skierowanie odnośnie tego ciśnienia. Też do kardiologa mnie wysłał, mam nadzieję, że coś pomoże. dziś rano wypiłam kawę i specjalnie po w-fie poszłam mierzyć ciśnienie-myślałam, że będzie wyższe, a tu znowu 80/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili22
Mi pomaga kawa a najlepiej dwie, mimo że jej nie lubię to pije bo np. dzisiaj miałam ciśnienie 70/41 myślałam że głowa mi pęknie. Trochę pomogło... Fakt że nie na długo bo teraz znowu ma 80/49... Mówią że powinno sie jesc słone jedzenieale nie wiem jak sobie z tym radzic... Rano nie mogę sie dobudzic, mam 21 lat i nie mam chęci do zycia najchetniej spałabym cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoszolka
mi wczoiraj w pracy mierzono ciśnienia i mialam 86 na 62 :( Również dołączam się grupy zimnoręcznych i zimnonożnych. Do tego jestem strasznie senna zwłaszcza w pochmurne dni, choc ostatnio mi się zdarza że zasypiam na potwornym upale. Kawa mi nie pomaga:( i lewa ręka cosraz częściej mnie boli:( zawroty i bóle głowy to mój apolutny standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
wiecie dziewczyny co,ja byłam kiedyś u lekarza i miałam 96/80 powiedział mi żebym piła codzien rano na czczo szklanke wody lub 2,i mi sie podniosło ciśnienie wiec jest ok,nie mam aż tak niskiego jak wy które juz wymaga leczenia,nawet słyszałam że niskie jest gorsze od wysokiego.miewam senność i zimne nogi i rece to u mnie normalka ale co wy macie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
tak słyszałam o słonym,że sie je na niskie bo podnosi cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzcie sobie czy nie macia za malo potasu moje siostra tak miala. i lekarz powiedzial ze jak by jeszcze mniej potasu miala to mogly by powstac ciezkie wady serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 18
Ja mam bardzo niskie ciśnienie.... mam z tym wielki poroblem poniewaz podchodzę do prawa jazdy ... moje jazdy to tragedia, nie widze znaków, nie potrafie sie na niczym skupic i skoncentować , mój chłopak jest zły bo nie chce mi sie chodzić z nim na spacerki , jeździć na wycieczki... strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia27
Ja mam podobnie,niskie cisnienie,lodowate rece i nogi dotego strasznie mi sie poca,a teraz ostatnio zaczynaja mnie bolec nogi a lekarze ci powiedza ze tak juz sie ma taka uroda,ale naprawde niekiedy jest ciezko z tym zyc,taka lodowata reka dziecko przebierac,jak cos pisze to karka mokra bo tak sie poci a nic nie pomaga.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_xx
...byłam już u kardiologa, strasznie się zdziwił, że nigdy żadnych badań nie miałam. Dał mi skierowania na echo serca, badania krwi i jeszcze dwa ale nie pamiętam i rozczytać nie mogę... Powiedział też że mam szmery w sercu. Mam kłopot odnośnie tych badań, bo mam 6.07 wyjazd i boję się że jak coś będzie źle to nie będę mogła jechać... więc zrobię ja dopiero po powrocie- w sierpniu. Czy nadmierne pocenie się ma coś do niskiego ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Nie chyba raczej nie ma nic,niby te moje pocenie to ta uroda z genów.Ja niestety nie miałam zadnych badan.Lekarz rodzinny ci nic nie powie a prywatnie mnie nie stac.Niekiedy tego bólu nóg nie da sie wytrzymac.Czytałam w necie ze od niskiego cisnienia mogą byc zylaki i zakrzepy.Może wy cos wiecie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktopati
Nigdy nie byłam niskociśnieniowcem, pojechałam na wczasy do Krynicy Górskiej i w jedną noc myślałam że zejdę już, mialam potworne duszności, niepokój, lęk, że się już nie obudzę. Całą noc nie spałam, rano pojechałam na pogotowie z racji tego że miałam niskie ciśnienie, i czułam się jakbym miała się skończyć. U mnie niskie ciśnienie charakteryzowało się tym że miałam 100/60. Zrobili mi EKG wyszło oki, Pan doktor powiedział że mogą być to sprawy z hormonami, nadczynność tarczycy czy coś w tym stylu. Mam 30 lat jestem po dwóch ciażach i organizm mi się sypie strasznie. Ta noc powtórzyła mi się znowu wczoraj, byłam przerażona, i ciśnienie spadło mi do 93/62. I przez dwa tyg. cały czas czuję się okropnie, nie mam siły na nic, mam nadzieje że to tylko sprawy związane ze stresem, ale się sama nakrecam i powoduję te wszystkie dolegliwośći, a może to hipohondria...? Czeka mnie lekarz, ale boję sie trochę że coś usłyszę i przez myślenie pogorszy mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jak podniesc cisnienie .......doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie lekarz rodzinny
skierowal podst. badania i ekg - wszystko bylo ok, wiec... pozniej zalecil mi wizyte do psychologa:o albo psychiatry:o - nie skorzystam... ale moze wam pomoze?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_xx
a ja bym chętnie skorzystała, tylko mnie tam jeszcze nie wysyłają... więc mam nadzieję że badania, na które mnie skierowali też wyjdą pomyślnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyy
niskie cisnienei, sennosc, brak sil witalnych, zmeczenie... to sa tez objawy depresji (ukrytej badz tez innej) dlatego ponoc wizyta u pschologa, psychiatry tez wskazana:o hmm moze kiedys skorzystam... gdy juz tego cisnienia, a raczej jego braku.. nie wytrzymam;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Doradze na gg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema rady na niskie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia27
Zawsze jest jakas rada tylko nikt n ic nie wie co mogłoby naprawde pomóc.Ja potrzebuje pomocy na niskie cisnienie,zimne i spocone dłonie,nogii oraz bolące nogi macie cos.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tabletki do ssania
GLUCARDIAMID. mi pomogly. sa w aptece i mozna je dostac bez recepty. Powinnyscie zglosic sie do lekarza i poprosic o przepisanie gutronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marca
No... ja zwykle sobie nie mierze ciśnienia, myślalam, że senność wynika z niewyspania, pogody, itp. itd. A tu wczoraj zmierzyłam....i się przeraziłam, 86 na 48... hmmm ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmusic sie do wysilku
Nie ma skutecznego srodka na podwyzszenie stałego niskiego cisnienia, jesli badania sa ok. Doraznie lub przez jakis czas mozna. Moja propozycja (tez jestem niskocisnieniowcem) zmusic sie do codziennego systematycznego wysilku, najlepiej na swiezym powietrzu. Wspaniale robi jazda na rowerze, nie z a szybkie bieganie lub marsz na dlugim dystansie. Potem naprzemienny chlodno-cieply przysznic. Jesli nie mozemy rano zafundowac sobie np. marszu do pracy czy na uczelnie, to wieczorem. Zaznaczam tu: kazda aura jest dobra, tylko odpowiednio sie ubrac. Od tego sprobujcie zaczac. Niedoisnienie powoduje niechec i apatie, trzeba wtedy sie zmusic. Mozna zaczac od naprzemiennego prysznica, i dodatkowo poprawic krazenie np. rekawica z gabki lub delikatna szczotka do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmusic sie do wysilku
Wita Was niskocisnieniowiec (oba sporo ponizej 100). Własnie wróciłam z półtoragodzinnego spaceru krokiem okołomarszowym. Ciśnienie - niemal książkowe. Teraz naprzemienny prysznic, a za godzinkę do łózeczka. Zyczę wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmusic sie do wysilku
No i czuję się dotleniona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystkie te objawy: -zwiększona senność -osłabienie -zmniejszona wydolność fizyczna -szybka męczliwość -zaburzenia koncentracji -rzadko zawroty głowy i mroczki przed oczami -nastroje depresyjne -często -wewnętrzny niepokój -ziębnięcie rąk i stóp -ciągle Własnie zawsze tak sie zastanawiałam, dlaczego ziewam już na pierwszym wykladzie skoro spałam 11 godzin. Jestem niezrozumiana w swoim środowisku:-), ciągle rodzinka( a teraz zwłaszcza mąż) narzeka,że spie i spie i jeszcze sie wyspac nie mogę. A moje stany depresyjne są już calkowicie dla nich nie pojęte. O zimnych łapkach już nie wspomne. Wkoncu sama popadłam w kompleksy. Aż zmierzyłam cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula 75
witam wszystkich...przeczytałam wszystkie strony,też mam takie objawy mam nerwice sercową i 1,5 roku temu przerabiałam te wszystkie badania łącznie z usg serca..i psychiatrą ale ten dał mi psychotropy których zresztą nie brałam bojąc się uzależnienia..miałam kołatania,puls około setki i straszne lęki,że umrę..ciśnienie w normie..jednak ostatnio mam niskie ciśnienie 90/60 i czuję się fatalnie..zastosuję się kochani do waszych rad i mam nadzieję że coś mi pomoże..z nerwicą prawie sobie poradziłam więc mam nadzieję,że to też przetrwam..pozdrawiam was wszystkich cieplutko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA 33
DZIEWCZYNY A JA MAM NISKIE CIŚNIENIE I TĘTNO WYSOKIE 85,90 CO TO OZNACZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA WWW
aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×