Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Tak jak mi - ostatnio sniło mi isę, że dostałam @ .... i dostałam :) mogę być wróżką sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - wrózka Zabajona ci mówi tylko tyle - uda się. Co do terminów - nie mam pojęcia, liczb nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja raczej sceptycznie podchodzę i wolę zdać się na lekarza bo można jeszcze sobie namieszać. Ja miałam prolaktynę w górnej granicy i lekarz z Poznania powiedzial od niechcenia że moze sobie ją ot tak zbijemy ale nie chciałam brać leków i dobrze bo okazało się ze u mnie owulacja jest ok i żadnych zaburzeń nie ma. Nie ma co kombinoać za duzo bo nawet ziółka mogą szkodzić w nadmiarze. Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być \"zdać sie na dobrego lekarza\" bo pan Żak z poznania sie do takich z pewnością nie zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku nie wiem jakie Ty masz wyniki ale ja jak nie biorę bromka to mam duuużo ponad normę wieć dla mnie jak najbardzije ok. W tym miesiącu mam już nie brać bromka przed tymi badaniami więc moze chociaż taki specyfik sobie zakupię? To jest myśl! No i dziękuję za wróżbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Zabajona👄, ja boję sie brac jakies leki bez recepty, raz oglądałam program, że kobieta w USA mając 40 lat, prowadząc zdrowy tryb życia i dla wszyskich będąc okazem zdrowia- jak dla mnie wyglądała na 30 lat i super wyglądała, szczuplutka itp., którejś nocy się nie obudziła, powodem były leki które brała kupowane w dużych ilościach z aptek internetowych niby zioła, suplementy, witaminki i działające na hormony, wprawdzie u niej przyczyna główną było zażywanie tabletek -hormonów młodości DHEA - które w dośc znacznych ilościach spowodowały arytmię serca i zgon, tak więc ja po obejrzeniu takiego programu bardzo sceptycznie podchodze do różnych leków bez recepty, lub \"niby witaminki\" staram się wszystko konsultowac z lekarzem i jak najbardziej mało czegokolwiek brać, z resztą kiedyś Estelka chyba nam opowiadała, jak zastosowała chyba lek bez recepty i jakie miała z tym problemy🌻 buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja też jestem ostrożna, niemniej uważam, ze warto zasięgnąć kilku opinii. Nie jest to drogie, więc się zastanowię, biorąc pod uwagę moje wczesniejsze rewelacje z cyklem i niskie tempki mimo brania progesteronu (miałam zwariowane wykresy i raczej niskie temperatury, przed owu - 36,4, a po niej maksymalna utrzymująca się góra 1 dzień 36,8), myślę, że moze warto pomyśleć nad tym. beti - ja nawet jak kupię to zanim zacznę ewentualnie zażywać, to pójdę z tym do gina (pojadę) i spytam co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trochę mi ulżyło. Właśnei dzwoniłam do endo że wcześniej dostałam okres i nie wiem czy termin przyjęcia do szpitala nie jest za późno no i oczywiście dodałam ze nie wiem jak bez leków następny cykl czy się nie opóźni więc ona powiedziała ze jak dostane @ to mam do nie jzadzwonić! Mam nadziję że jeśli mi się nie pokryje z moim terminem przyjęcia to mnie może gdzieś wciśnie, oby mi się udało. Teraz mi lżej trochę :) Super babka naprawdę, chyba fajniejsza od mojej gonki do której chodzę od dwóch lat (u endo byłam tylko 1 raz!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie beti, że ci się tak poukładało, ja też sie zawsze denerwowałąm jak miałam zapisac się do kliniki i nie wiedziałam nigdy w jaki dzień mi wypadnie wizyta ze względu na dziec cyklu. Dziewczyny pamiętacie moze jak bierze się tabletki antykoncepcyjne pierwsze opakowanie, jak @ przychodzi po odstawieniu tabletek? bo musze sobie obliczyć kiedy mi in vitro wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja w ogóle nie czuję zbliżającej sie @ nic a nic, jej przyjście będzie dla mnie zaskoczeniem naprawdę, 28 dc i nic, gdyby nie test i temperatura to bym sie jeszcze łudziła Estelka a u ciebie co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ chyba przychodzi po 7 dniach tak że powinien wyjść cykl 28dni z tego co pamietam, to było daaaawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy pierwszej ciąży pierwszy test w terminie @wyszedł negatywny, dopiero po tygodniu od terminu @ wyszły dwie kreski, ale temp.wtedy nie mierzyłam to nie wiem. Moja koleżanka też tak miała z testami, więc nie są one wiarygodne w 100%. Póki @ nie ma to szanse są. Ja nadal trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja też tak myślę ale po pierwszym opakowaniu z tego co pamiętam się skraca. Może Emika się odezwie on ateraz niedawno zaczęla brać Emika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, dzięki :) Mam nadzieję, że u mnie też tak jest. Najlepsze ze mnie ciągle mdli ale to chyba autosugestia, pewie po południu @ się zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, u mnie po pierwszym miesiącu tabletek @ przyszła dopiero na 3 dzień:) ale potem to już na 2, i o godzinie dokładnej jak w zegarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki:) A ja dopiero wstałam:) ale śniło mi sie ze jestem bezpłodna na amen:( Najpierw sen o macicach ,polipach i skrobankach a teraz bezpłodność:( Ale to zapewne stres po zabiegu więc poki co sie tym nie przejmuje:) dzis idę na 19-20 do gina aby pooglądał moje pecherzyki czy jeszcze żyja czy tez zdechły ze strachu;) Poza tym kupię mu jakis prezencik extra- i na koniec wizyty dam mu jako podziękowanie:) Dzwonilam do Provity do Katowic w sprawie PCT I koszt 50zl ale przed tym trzeba isc na wizytę do gina za 60zł i On potem powie co i jak z PTC. Pogadam z moim ginem co i jak i jak trza bedzie to jutro pojadę albo pojutrze na to PCT. a tak wogole to jestem pełna energii:) moze zbliza sie owu bo dzis 12dc wiec jestem cała nabuzowana:D:D:D a najważniejsze to juz nie krwawie:) Ufff co za przezycia..... ZAabajonku ,foli:) ja jestem pełna optymizmu:) i wiem ze napewno Nam sie uda:):):):) uda sie wszystkim:) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei jak brałam wieki temu anty jak miałam torbiel, to @ zawsze przychodziła 4 dnia po zakończeniu opakowania i kolejna paczka zawsze nakładała się na ostatnie 2 dni @. Wtedy okresiki były zegarkowe, również jak zakońćzyłam branie tabsów to cykl mi sie wcale nie rozregulował i miałam równiutki 28 dni (a przy tabsach wychodził mi wtedy cykl 21 plus 3 = 24 dni (bo 4 dnia rano dostawałam okres). Na drugim topki oczekującą na @ jest teraz Pedagog - jest dwa dni po terminie i zero objawów na @. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dobrze że humor ci dopisuje. U mnie też mimo wszystko nie najgorzej słoneczko świeci:) Z tymi tabletkami to jest tak, że branie od 1 dc skraca cykl, czyli dostaje się @ po 2-4 dniach, znalazłam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, na drugi dzień bez tabletek, czyli jak w poniedziałek się kończyły, to dostawałam w środę wieczorem ale to pewnie też zależy od rodzaju tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cilest, nigdy ich nie brałam, kiedyś braląm diane i minisiston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale...ale... zapomniałam dodać, że my tu wyjątkowe babeczki, wszystko zniesiemy (tak jak enigma :) ) i z wszystkim damy sobie radę i... uda Nam się 👄 Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, wkrótce ❤️ ja brałam Triminulet, bo na jednofazowe źle reagowałam:) ale brałam tylko przez rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest28 dc tzn ze owulacje musiałam mieć co najmniej w 14 dc to mój rekord, bo zawsze miałam w 13 dc najpóźniej a zazwyczaj w 12 dc. Czyżby po clo mi sie wydłużył cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....❤️wczoraj sie juz nie odzywałam , gdyz jezdziłam z moim króliczkiem do weterynarza..... wiec tak u mnie wszystko oki...wszystko z maluszkiem dobrze, narzady rozwiniete..zespołu Downa nie ma i pomachał do nas raczką.. ale tak sie wiercił, ze nie chciał pokazac kim jest...ma juz 8,5 cm taki wielgachny :-)))) hi, hi,hi czuje sie lepiej, wiedzac ze ze mna i nim jest dobrze.....dostałam skierowanie na badanie toxoplazmozy, gdyz w dzieciństwie miałam doczynienia ze zwierzetami i teraz mam króliczka :-p pozdrawiam Was serdecznie, wysyłam zdjecia z wczorajszego usg, popatrzcie same :-))) ZABAJONA FOLI🌻 miałam nadzieję, że jak wejde to zobacze wspaniałe wiesci, przytulam Was mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×