Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

granini - to znak, że wszystko się normuje. Współczuję bólu, bo wiem jakie to miłe. Ale druga strona medalu jest taka, że im szybciej ureguluje się twój organizm, tym szybciej \"powrócisz do tematu\". Buziaki dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - nadzieja w tym, że dziecko jednak ma jakąś ochronkę, a dopóki nie ma łożyska, to twoja krew nie może przekazac mu /im bakterii. Katar jest już formą obronną organizmu, który broni się przed dalszą infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie denerwuj się. Zabajona ma rację. Dopóki nie ma łożyska, dziecko nie dostaje substancji z Twojej krwi więc jest bezpieczne. Zresztą tak już to matka natura wymyśliła, ze w tych pierwszych tygodniach raczej ciężko jest Maluszkowi zaszkodzić, bo teoretycznie kobieta nie wie, że jest w ciąży. Za to Maluch czuje niepokój mamy, więc nie denerwuj się, bo pzyjdzie Ci wychowywać małego nerwuska ;) P.S. nie wiem, czy sie Paula na mnie nie obrazi, ale wlaśnie napisała mi sms-a, że jest już panią Magister, więc przekazuję wiadomosc dalej... No i gratulacje ogromne Paula 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Iskierka
ty tylko zdjęcia wysyłasz a nic nie piszesz ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam pisac, dziewczyny maja tu wieksze problemy.... pisze po kazdej wizycie u lekarza.... wiec juz nie wysyłam zadnych zdjec. widze ze komus nawet i to przeszkadza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo nie mam ostatnio o czym pisać.;) Czuję się ogólnie dobrze, upały doskwierają jak cholera, no i jutro popołudniu okaże się co z tą moją przepukliną , bo rano mam usg a póxniej wizytę u chirurga. A tak poza tym to Zabajonku nadrabiam za prawie wszystkie w weekendy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja równiez mocno tzrymam za Was oby oby!!!!!! Paula odemnie również uściski z okazji mgr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz28
Asiu,bardzo,bardzo,bardzo dziekuje za informacje,jestem juz dzis zapisana do Łukaszuka,najwyzej mnie pozniej skieruje do kogos innego,nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas ze udalo Ci sie tak szybko...Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz- bardzo się cieszę, że udało mi się poprawić Tobie humor. Może mam niekatualne dane co do Łukaszuka.;) Zostań z nami i pisz co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymam kciuki, żebyś szubciutko miała z głowy ten problem. Malowalam drewniane ramki i chyba trochę się nawdychałam tego świństwa bo niedobrze mi, głowa boli...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam do żywych!!!!!!!!!!!!!! Dziekuję wam za gratulacje. Nie było aż tak źle. Ale bardzo się cieszę że mam to juz za sobą. Obronilam się na 4. Foli - trzymam mocno kciukasy za ciebie. ***************************************************** Fluidki od Patryka!!!!!!!!!! Aniu jakbym mogła się obrazić na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie byłam bo dopiero od 15.00, byłam u lekarza i jeśli jestem w ciąży idę na zwolnienie. Dam znać. Dla foli, nie mogę tej strony otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×