Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Hej maklady :) to super ze wyniki sa dobre :) krok do przodu. Co do tych rąk to jeśli je podnosisz to brzuch się naciąga, w późnej ciąży nie mozna bo szyjka się otwiera (moja mama wieszała pranie i urodziła w 7 miesiącu). Ale to dotyczy osób z zagrożoną ciążą, moja szwagierka miała zagrożoną i nie kazali jej podnosić wysoko rąk. Niektóre dziewczyny po transferze nie myją nawet włosów na poczatku no ale to trochę przesada uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, tyle stresów i tyle serca już w to włożyliście, że nie dziwię się, że mąż się dopytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia - termin porodu mam wg miesiączki, ale w zasadzie z usg wynika tylko 1 dzień różnicy (30-31 stycznia), a ja myślę, że jak policzę sobie ta owu w 10-11 dc to pewnie bobo urodzi się w lutym. Zobaczymy jak dalej to pójdzie. maklady - to ogromny krok do przodu. Cieszę się razem z tobą. Foli - skoro się boisz wierzyć, to narazie bądź niedowiarkiem. Lepiej tak, niż większy stres (choć i tak pewnie przezywasz to wszystko). Myslę, ze mąż równie mocno oszaleje ze szczęścia jak przyjdzie co do czego. W końcu walczył razem z tobą, wyrzeczenia ponosił równie duże jak ty, więc stres jest ten sam. Trzymam kciuki za poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja sobie nie zdawałąm sprawy, ze on tak to przeżywa. Dzisiaj jest 6 dzień po transferze więc teoretycznie zarodek się mógł już zagnieździć, no bo jak był podany to miał prawie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku- kciuki cały czas zacisnietę. :) kwiat] To specjalnie dla Ciebie- ******************************************************** *************************************************************************************** ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* O sobie napiszę wieczorkiem. :) Elusia cieszę się, że w porzadku - 2 x dziennie duphaston wystarczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ode mnie łap.....👄 ******************************************************* ***************************************************** ***************************************************** ***************************************************** *************************************************** **************************************************** zaraz i zabajonek zarazi, wiec jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zarazi, byleby nie mdlącymi :) ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** ********************************************************** **********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli tu już przecież mamusia ja tak myśle i już !!!!! dziewczyny ależ straszny upał dziś u mnie, duszno i parno nie moge już wysiedzieć w pracy, odrobiłam się troche i zaglądam do Was, widze że ciężaróweczki zasypały CIę FOli fluidkami hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mojego męża w skrócie (robił 2 razy i 2 razy wyszły takie same): ilośc ejakulatu - 2 ml ph - 8,0 lepkość - w.n. leukocyty-1-3WPW (nie wiem, co to znaczy:( ) liczba w 1 ml - 55 mln liczba w ejakulacie - 110 mln ruch po 30 minutach: prawidłowy - 20% zwolniony - 30% nieruchome - 50% plemniki patologiczne: z małymi odchyleniami od normy - 70% niedojrzałe - 2% zwyrodniałe - 0 lekarz mówił, że wyniki w porządku, ale jak sprawdziłam normy, to raczej większość parametrów jest w minimalnej granicy normy:( Proszę, niech ktoś, kto sę zna powie mi coś węcej, można na maila... I jeszcze jedna prośba, co może mój mąż brać, żeby zwiększyć ruch plemników??? poradźcie, proszę 🌻 zajrzę wieczorkiem, bo praca wzywa... buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady: l-karytaninę podobno choć mojemu mężowi na ruchliwość nie bardzo pomogła za to po braniu androvitu i foliku ilość ma 23 mln a kiedyś miał 5 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Maklady- ja swojego faszerowałam salfazinem i z tego co pamietam troche ruchliwosc sie poprawiła. :) Iskierko- nie mam żadnych aktualnych zdjęc, jakoś nie mam ochoty na pozowanie. Może w sobotę coś się popstryka przy okazji spotkania ze znajomymi. Ty za to wyglądasz kwitnąco. A co do mnie - mam dośc upałów i tej duchoty. U nas były 2 burze , ale wcale nie jest lepiej po nich. Byłam dziś u gina, bo niestety zauwazyłam u siebie przepuklinę pachwinową. Jutro idę do chirurga- ma się okreslić na pismie, co w związku z tym widzi, jego ew. wskazówki co do porodu itp. Ech a było tak dobrze. Na szczęscie po lekach przestały dokuczać zylaki : i te na nogach i te .... no wiecie gdzie. ;) Aniu- a jak wizyta połoznej??? 🌻 Foliczku jestem cały czas z Toba myslami. 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):) wczoraj zsoriętowałam sie ze to chyba był......... dyktafon:( nie jestem pewna na 100% ...ale jakos wczoraj jak wziął go do ręki to przypomniało mi sie ....i to mogłbyc ten dyktafon:( Poza tym to dziękuje wszystkim za pamięć:):):):) Jesteście kochane:) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm kobitki....Aśku mam nadzieje że bedzie dobrze, daj znać co powiedzą na to lekarze, trzymaj sie kochana.....Ani jak po wizycie pielęgniarki?.....Enigma a widzisz, trzeba na spokojnie zawsze przeanalizować każdą sytuację powodzenia !!!!.....u mnie dziś kolejny parny, upalny i męczący dzień uffffffffffff przynajmniej jeść sie nie chce hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, enigmuś - czasami wyobraźnia płata nam figle ... ale cóż, to jest mega dowód, że bardzo kochasz męża, powinien się cieszyć, bo z tym jest jak w piosence \"miłość przychodzi raze z zazdrością ...\" ;) Asia - no to nieciekawie z tą przepukliną, ale powiedz mi - czym to moze pachnieć w kontekście porodu? Co do upałów - u nas do około 19-stej też było nieznośnie. Potem zerwał się wiatr, napędził czarnych chmur .... i to wsio. Pochlapało troszkę, a burza może i była, ale gdzieś daleko od nas. Za to dzisiaj od rana jest pochmurno i być może popada, chociaż niekoniecznie. Bo ja mieszkam w takiej \"strefie klimatycznej\", gdzie jest zawsze inaczej niż wszędzie. Naokoło szaleją burze, a u nas spokój i cisza :) MA to swoje plusy i minusy. :) maklady - mój mąż miał inne troszkę parametry, ale na ruchliwość też coś dostał, bo na 150 ml plemników w 1 ml 50 % miał ruchliwych, czyli można powiedzieć, ze tak naprawdę 75 mln liczyło się w rozgrywkach. Ginka kazała mi kupić mu witaminy z jak największą ilością metali ciezkich (potas, cynk, magnez itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, mam nadzieję, że ta przepuchlina to nic poważnego, trzymam kciuki A ja jestem chora bardzo i idę do lekarza :( kurde czlowiek niby uważa na wszystko, co je, nie dźwiga, nie skacze a i tak zawsze coś. Gardło mnie strasznie boli i jestem przerażona, akurat teraz to musiało się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Asiu daj znac jak wrócisz od lekarza..... Foli bidulko....przytulam Cie.....moze dostaniesz łagodne leki...tylko ostroznie z ziołami, nie wskazane we wczesnej ciązy....👄 AnA umieram.....duszno, goraco.....bleeeeeeeee jutro mam wizyte u gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ❤️ Asiku ❤️ mam nadzieję ze ta przepuklinka to nic takiego i szczęśliwie dotrwasz do końca:) Foliczku ❤️ myślę o Tobie i trzymam kciuki:) maklady:) wydaje mi sie ze ilość jest wazniejsza bo ich ruchliwosc napewno da sie szybko rprzypspieszyc:) jak są leniwe:P emika ❤️ iskierko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki!! Asiu mam nadzieję ze wszystko będzie oki!! ❤️ Foli aaaaaa, tak jest zawze, zawze, ja też tak mam, idź na zwolnienie, wyleż się, soczek z malin, pewnie po tych lekach masz osłabiony organizm i to dlatego, trzymam kciuki!! ❤️ Iskierko nie doszly Twoje zdjątka do mnie, poproszę :) Witam całą resztę ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze zapomniałam przywitać naszą zgubę!! Enigmuś witaj z powrotem, to jak tam staranka, na kiedy zapalnowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka Bati, Enigma, Foli.....Foli mam nadzieje że lekarz poradzi Co coś dobrego co niezaszkodzi fasolce, nie denerwuj sie, a tak swoją drogą to wokół mnie mnóstwo znajomych choruje w te upały, jak sie okazuje wszsycy za wszelką cene chcą sie ochłodzić w te upalne dni....Enigmuś no od razu weselej jak wróciłaś....Iskierko jak u mnie jest upalnie nie ma dosłownie czym oddychać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w biurze jedna osoba się przeziębiła od klimy no i pewnie się zaraziłam ale też mnie wzięło przez klimę cholerną, wyłączałam kiedy tylko mogłam ale przy 4 osobach w biurze nie dogodzisz wszystkim i co chwilę ktoś włącza a ja nie mogę powiedzieć że jestem w ciąży i muszę uważać. ale chyba dzisiaj nie pójdę do lekarza jeszcze tylko spróbuję metod naturalnych wyleżę się. W pracy wzięłam urlop. A jak mi do jutra nie przejdzie to pójdę do lekarza bo z tego co czytałąm na bocianie mogę tylko wit C i rutinoscorbin i moja lekarka ost po inseminacji mi to właśnie kazała brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to jest zdradliwe Foli, klimy w biurach i samochodach a potem szok dla organizmu.....ja na szczęście i nieszczeście nie mam klimy w pracy, ale za to strasznieeeeeee się męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadłyśmy dziewczyny
gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spadamy to ja podniosę ;-) Ząb już widoczny = spokój w domu :-) Mój tato zabrał małego na spacer - dziadek to fajny wynalazek :-D Foli - jak byłam przeziębiona na początku ciązy to brałam tylko rutinoscorbin i piłam herbate z miodem i cytrynka - pomogło. Mam nadzieję, że u Ciebie też zadziała i maluchy w brzuszku nic nwet nie poczuja :-) Enigma - ciesze sie, że zaczyna sie powoli rozjasniac u Was 🌻 U mnie wczoraj wieczorem była burza i okropny deszcz - nic nie pomogło :-( Dzis znowu jest potwornie duszno i parno - w domu mam wiatrak i jakoś się tym chłodzę:-) Teraz spadam posprzątać w domu - Pawełek ma ostatnio ulubiona zabawe - drze gazety na malutkie kawałki smiejac sie przy tym niesamowicie :-D Miłego dnia - pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×