Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Witam Was Ja chcę fasolkę - GRATULACJE!!!!!. Nasze kciuki sie przydały:) Silve z tym strsrem tak jest - zyjemy w ogromnym pędzie, nie mamy czasu się wyciszyć, uspokoić i nasz organizm w końcu musi się na to zbuntować. Ja tez jestem chyba nerwus no i mam \"paskudny\" charakter - wszystkim się przejmuję co się dookoła mnie dzieje, mój mąż śmieje sie \"że ja to chciałabym aby świat wokół mnie kręcił się wg moich zasad, aby wszystko się układało po mojemu, bo jak tylko jest inaczej to moja psychika tego nie odpuszcza:) po prostu wieloma rzeczami się nie potrzebnie przejmuję - ale cóż taka już moja uroda. A więc Silve - musimy zwolnić troszkę tempa i mam nadzieję że wkrótce dołączysz do przyszłych mamusiek:) Foli ja również czuje się dobrze - wogóle nie czuję abym była w ciąży. Byłam wczoraj u gin. i po badaniu ginekologicznym stwierdziłą że ciąża jest ale to tylko tyle:( W poniedziałek idę na USG - to będzie 6 tydz. i 2 dni. (Foli u Ciebie będzie pierwszy dzień 7 tyg - a więc różni nas tylko 1 dzień:) ) No a dzisiaj zrobiłam badania krwi, moczu, toxoplazmozę, grupę krwi i coś tam jeszcze - standardowe pierwsze w ciąży Pozdrawiam pozostałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko widzę,że pod stresowym względem jesteśmy do siebie bardzo podobne :) Ja też potrafię się wszystkim przejmować-przeważnie niepotrzebnie...i mm to po tatusiu :) Również lubię jak coś jest \"po mojemu\". Np. mój mąż nie wie co to stres. On uważa,że nie watro sie przejmować, bo po co? Zazdroszcze mu takiego podejścia. Ty żabko musisz w tym stanie zacząć się porządnie wyciszać i relaksować. Mam nadzieję,że wkrótce do Ciebie dołączę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, dzięki :) no to ja też dołączam do osób, które nad wszystkim muszą mieć kontrolę :) Żabka, ja mam termin na 4 marca wg moich obliczeń :) ale to się moze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, ja toksoplazmopzę badałam przed isci więc już chyba nie muszę, grupę krwi znam ale jeszcze raz zbadam na wypadek błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię miec wszystko tak jak zaplanowałam, jeśli coś jest nie tak - to dla mnie ogromny stres.. wiem, że mam przez to ciężej w życiu.. mój mąż aż tak się nie przejmuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny - kobiety wszystkie chyba tak mają - rzeczywiście mój mąż też nie wie co to stres - on zawsze twierdzi ,że nie warto się denerwować byle czym, a tym bardziej na zapas:) No ale cóż:) tak to już jest - ale rzeczywiście osoby które olewająco podchodzą do wszystkiego lepiej na tym wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa a potem may wrzody na żołądku.....też jestem z tych przejmujących sie, nie mogę zasnąć jak coś jest nie załatwione, ale jeśli chodzi o mojego męza to on też z tych przejmujących sie nawet wiecej niż ja echhhhhh a potem zwykle sie okazuje że nie trzebabyło sie aż tak martwić.....witaj Żabko i Maklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolkę GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam tak bardzo się ciesze. Trzymam kciuki za resztę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio heja Żabko, ciesze sie że masz pierwsze badanka już za sobą i że wszystko oki (bo nie piszesz żeby sie coś działo) dobrze w sumie że póki co niedręczą Was dolegliwości ciążowe, będziecie tylko widziały z Foli rosnące brzuszki....cześć Suzinko....coś sie dziś strasznie rozgadałam hahahahahahaha ale mi sie nie chce pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak mi Ana, mam kryzys i chce mi się strasznie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz Foli mnie się chce spać i iść wogóle do domku nie chce mi sie tu siedzieć buuuuuuuu jak tu wytrzymać jeszcze 2,5 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma duzo roboty ale jakoś nie mogę się ostro zabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie, jutro za to nie wyrobie się jak zostanie mi zaległość z dziś ale kurcze jakoś nie moge sie dziś zmusić, za oknem słoneczko a ja sie tu musze kisić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest foli, na początku ciazy ogarnia nas wielka słabość i lenistwo i tylko byśmy spały, organizm nabiera sił na długie 9 miesięcy :) Cześć AnA!!!!!!!!!! ;) A u mnie znowu upał i mały daje czadu, bo chyba już am dość tych upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Suzinko....nie dziwie się maleństwu, mnie wykańczają te upały, owszem chciałabym takie ciepełko ale na urlopie nad wodą, a nie w mieście w dusznym biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....4.06......21.....?.....16m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, ajeszcze parę dni temu myślałam sobie, że wcale nie jestem senna no ale wtedy byłam w domu i wypoczywałam duzo, teraz muszę wstawać do pracy i czuję zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Foli... chcialam Ci pogratulować dzidzi... Podczytywalam czasami Wasz topik, potem załozylam swoj i staranka ruszyły ;-) teraz jestem w 10 tygodniu ciąży :D Bardzo ciesze się, ze będziesz miała dzidzie, jestesmy mniej wiecej rowiesnicami, to tez bedzie moje pierwsze dziecko. Jak sie czujesz? Piisalas, że sennie... Ja tez na poczatku duzego spika mialam, teraz już przeszlo. Pozdrawiam Cie serdecznie i pozostałe kobietki z tego sympatycznego forum... Trzymajcie sie jakos w te upały, czasami do Was zajrze, choc ciężkojest się wkręcic w gadkę, tworzycie naprawde dobrany zespół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Mazowszanka!! Dzięki za miły komentarz!! Foli kiedy zobaczymy Twoją nową stopke? Jak ja bym już chciała mieć swoją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś pisałaś, że profesor da Ci L4, to czemu myszko pracujesz. Ja byłam od 4 tygodnia an L4 ciażowym, choć do 8 tyg, nie było widać bijącego serduszka. Mazowszanka, odzywaj sie częściej, nam będzie bardzo miło muc czytać to co piszesz, nie ukrywaj się. Gratuluję fasoleczki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam do domu dziewczyny papatki do jutra...udanego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka, dla ciebie też serdeczne gratulacje :) Czuję się dobrze choć sennie cały czas. Zawsze jesteśl mile widziana na topiku :) Beti, stopkę zrobię jak już będę po usg w poniedziałek i będę pewna, że wszystko jest dobrze, narazie mam tylko badania krwi Suzinka, profesor dałby mi zwolnienie ale ja w sumie lubię swoją pracę tzn czasami nie chce mi się chodzić i mam dosyć itd ale nie chcę wypaść z obiegu, jeśli pójdę na zwolnienie moich klientów będzie musiał ktoś przejąć a pracy jest dużo i nie ma osoby teraz która mogłaby tym się zająć bez uszczerbku dla firmy a poza tym w domu chyba bym nie wysiedziała bezczynnie. Oczywiście jeśli lekarz stwierdzi, że jest taka potrzeba to nie będę się zastanawiać ani chwili dla dobra dziecka, ale póki jest ok i czuję się na silach to chcę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wizycie u gina. Przepisał mi bromergon na 6 m-cy, dziennie po jednej tabletce. Nastawił mnie optymistycznie, kazał się odstresować i jak najczęściej chodzic bez biustonosza :D ...a to dla mnie nowosc. Ale skoro ma byc lepiej, to muszę się dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve 25 a czemu bez biustonosza??? Jest jakaś zależność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×