Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dziewczyny dziękuje za gratulacje, musze niestety uciekać do pracy, jeszcze raczej nikomu nie powiem o fasolce bo boję się zapeszyć... Maklady, Granini, Estelko, Beti78 - trzymam teraz ja kciuki za was, wierze że się uda Foli, Iskierko- dużo zdrówka Foli tak na marginesie to my chyba marcówki co? :-) Uciekam, papa Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujachcefasolkę, nie wiem jak to się liczy od transferu ale z moich wyliczeń 4 marzec wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - trzymam kciuki, mogłaby sie do końca wakacji wyczyścić ta tabelka nr 2 :-) aleee, ja tak bardzo nie chcę znów być w tabelce II nr 1, w każdym razie jak będe się zbliżała do tego nieszczęsnego szczytu to zmienie swoje położenie w tabelce ;-) oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuje Estelko, a co do Twojej pozycji hihihihihi to nie bedzie tak źle zobaczysz....Foli no to mamy tu mamusie marcówki fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła byc mamą majówką :-) co Wy na to? chyba, dziś jakies brednie na tym forum wypisuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko żadne brednie mama majówka hmmmmmm superrrrrrrrr !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachce fasolkę gratulacje!!!!a jednak testy sikane sie mylą i chwała im za to!!!! Zabajona fakt przełamała zastój .mma nadz ze tabelki oczekaujących na @ już nie bedzie !!!:) Enigmaa to chyba na wakacje pojechała jak dobrzte pamietam? Estelka mama majówka ,wspaniale!!!! fajnie rodzić dizdziusia na wiosne a maj to najpiękniejszy miesiac(ja sie urodziłam w maju :D ) Foli jak sie czujesz? Zabajonek jak u Ciebie ,bo mdosci cała geba dają sie we znaki ok tego tygodnia w którym jesteś ty pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monik....Enigma na wakacjach, Zabajonek też ma urlopik więc CI pewnie nie napisze...co u Ciebie, nie dokuszają upały, jak córunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Monik- maj piękny miesiąc. ja też się wtedy urodziłam. Kto wie Estelko :)🌻 Ana- siedzę cicho, nie zapeszam i trzymam kciuki. 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśku to trzymaj mocno po cichu kciuki hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolkę GRATULUJĘ Ci z całego serca!!! Ana dziękuję za powitanie:) W miare możliwości będę pisała. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, Silve, ale ze mnie gapa! dawno Cię nie było, wracaj do nas szybciutko - przecież widzisz co się tu dzieje - fluidy ciążowe latają jak głupie :-) a ja w czwartek jadę zobaczyć mojego, wtedy już cztero-dniowego, bratanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sysiu jak Tomeczek, skończyły sie niespokojne noce....Sileve a wiesz że ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie, chyba CIe wywołałam myślami, Estelka ma racje tyle tu fluidków ciążowych że nie sposób sie nie zarazić, zaglądaj częściej......Estelko ten maleńki bratanek bedzie moze Twoim chrześniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Estelko :) W miarę możliwości do Was zaglądam (podczytuję). Zawsze moge liczyc na moją siostrę...ona zdaje mi relację i opowiada co tu sie dzieje :) Ale teraz ani mi się śni Was opuszczać...musze skorzystać z tego ogromu fluidków ciążowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana...chyba mnie sciągnełas myslami, dziękuję. Teraz ostro zabrałam się za sprawę dzidziusiową :) Będę do was częściej zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve to trzymam kciuki za starania, tabelka starających sie nie była już potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, strasznie chciałabym być mamą-chrzestną :-) ale to nie ode mnie zależy a mama mi mówiła , że Kruszynka jest śliczna, taka maleńka, ale nie potrafi jeszcze dobrze sama jeść z cyca i się nie najada, w związku z tym cay czas płacze :-( ale mam nadzieję , że szyabciutko nauczy się ssać cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życzę Ci Estelko abys była matką chrzestną, ja mam trzech chrześniaków i jestem z nich strasznie dumna kochane urwiski.....no i niech sie malutki szybko nauczy jeść z cycusia bo bedzie głodował hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......i oczywiście żebyś jak najszybcie została mamusią swojego skarba....Estelko poczekam myśle do końca tygodnia, bo juz zdarazały mi sie pięciodniowe opóźnienia (pewnie pamietasz) i jak nie przylezie to na początku przyszłego tygodnia zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z całego serca trzymam kciuki, aby @ nie przyszła i żeby i Ciebie dopadły te cudowne fluidki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żeby nie zapeszyć nie dziękuje Estelko, wiecei co niby nie myśle o tym, bo wiem ze moze mnie w konia zrobić @ nawet kilka dni, ale wczoraj śniły mi sie testy ciążowe z dwoma kreskami to chyba moje marzenia senne hahahahahahahahahaha obudziłam sie i zaczełam sie zastanawiać czy ja robiłam test, czy to był tylko sen hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooo najgorsze jest to że mnie tak skołował że rano przez chwile myslałam ze to prawda hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, oby sen się spełnił :) Ja też miewałam takie sny, częściej takie że przynoszę dziecko do domku i nie bardzo wiem co z nim zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi to teraz masz Foli 9 miesięcy na przygotowanie sie (co z nim zrobić) bo sen sie urzeczywisnił.....kurcze fajne takie sny, mi wogóle jakoś tak humor sopisuje od dłuższego czasu, czuje że bezie dobrze.....jak nie teraz to po wakacjach wyruszamy do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja Ci jeszcze nie gratulowałam....zatem gratuluję!!! Bardzo sie ciesze z Twojego szczęścia. Hmmm i oczywiście zazdroszczę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×