Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ellow Zabajonku i Emika!! U mnie nic nie słychać @ przylazła choć już robiłam sobie nadzieję. Biorę tabsy i czekam na efekty. Jutro nawet jadę na badanie prl do Łodzi. Ciekawe jak wylizie. Męża faszeruję folikiem i salfazinem tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, myślałam o tym, ale narazie staramy się naturalnie ... skoro raz wyniki znacznie się poprawiły z 4 na 20 mln, to dlaczego ma się to nie zdarzyć jeszcze raz, skoro teraz leczenie jest lepiej ukierunkowane ... ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do inseminacji, ale mój mąż, jeszcze do tego zdecydowanie nie dojrzał, a ja nie mam zamiaru go zmuszać, on musi sam zdecydować, a do tego czasu, staramy się naturalnie, a noż widelec się uda, kto wie ... gin dał nam wielką szansę na ten cykl, po raz pierwszy od półtorej roku ... za jakiś czas przekonam się czy miał rację czy nie ... później we wrześniu hsg, jeśli nie będzie już bakteri i innych przeszkód i ewentualnie na zimę inseminacja, jeśli mąż dojrzeje do tej decyzji pozdrawiam Was :) ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny, zaglądam tak późno a tu jeszcze pustki puk puk puk gdzie jesteście? witam w kolejny upalny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co to za pustki??? ;) Muszę Wam powiedzieć, że pomału zaczynam odczuwać, że jestem mamą. Junior ma coraz dłuższe okresy czuwaniam, a co za tym idzie ja mam coraz mniej wolnego czasu. Dzisiaj wstał o 7:00 więc po śniadanku i szybkiej porannej toalecie był spacer, póżniej drugie śniadanko, a teraz Maluch zasypia. Ponad 3 godziny na nogach! A juz się bałam, że zawsze bedzie tylko spał :D Dobrze, ze dzisiaj troszkę chłodniej, przynajmniej we Wrocławiu. Mi juz się żyć odechciewało w tych ostatnich dniach. Człowiek w takie upały nie wiem, co ze sobą zrobić... Asiu, jak się czujesz na finiszu? Trzymam kciuki za Ciebie i Sandrunię i mam nadzieję, że niedługo podeślesz nam jej foteczki :) Buziaki dla wszystkich dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooo halo babolki gdzie jesteście?....hej Aniu mnie tez upały wykańczają, Aśku jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dot inseminacji, mój mąż brał folik, raczej nie zwiększa szans na ciążę ale napewno na zdrowe dziecko no i nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wpisu o witaminach w ciąży i anemii, dziecko może mieć anemię przez niedobór żelaza w ciąży lub przy karmieniu. Kobiety w ciąży powinny jeść kwas foliowy i żywność zawierającą żelazo i to zapobiega anemii, a co do witamin wiele z nich może bardziej szkodzic niż pomóc w pierwszym trymestrze np. wit A i D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedogog, mam nadzieję, że wyniki znowu się poprawią i nie będziesz musiała przechodzić przez inseminację i hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję foli :) też bym tak chciała ...ale już na nic się nie nastawiam, co ma być to będzie na wtorek mam termin @ ... strasznie się boję, ale i czekam niecierpliwie, bo może akurat ... hihihi prawdą jest, że kobiety potrafią wiele znieść a Ty jak się czujesz, już jako mamusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej FOli i Pedagog widze że my same na posterunku hihihihi Pedagog trzymam kciuki do wtroku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne uczucie, jeszcze tylko chciałabym przejść przez usg w przyszły poniedziałek żeby było wszystko ok i chyba będę spokojniejsza :) ale jest fajnie, teraz jestem w domku przez tydzień i mogę odpoczywać do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ja też trzymam kciuki za wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tu zgodzę sie z Foli. Mam brata chemika, którego żona urodziła niedawno dziecko. NA początku ciąży brała tylko foli, zero sztucznych witamin, same warzywa, owoce, no i bogata dieta. Dziecko jest zdrowe, a on i mnie odradza witaminy. Anemia jest wynikiem braku żelaza, jak pisała foli, a nie witamin. Więc nie mam teraz obaw, że moje wymiotkowo które spowodowało, że nie mogłam łykać feminatalu (bo wracał), zaszkodziło. Dziecko swoje wyciągnęło ze mnie najwyraźniej, bo stan moich włosów pozostawia troszkę do życzenia (sypią się i łamią). Ale jak tylko lepiej się poczuję to ppstaram się chociaż co drugi dzień brać witaminę. Zresztą lekarz wczoraj też mówił, że starać się choć co 2-3 dni brać, skoro nie mogę codziennie (bo chodzi wyłącznie o mnie, bo dzieciątko sobie radzi świetnie). Ma już prawie 5 cm i widzialam już główkę, tułów, rączki i nóżki, no i najważniejsze - serduszko bijące. TAk się bałam, że przez te ostatnie tygodnie coś mogło się nie tak potoczyć przez te moje wymiotkowo :-o Za dwa tygodnie jedziemy na badanie przezierności karkowej, no i już zaczął się mały stresik, żeby było dobrze. Dostałam też duphaston, nie mam plamień co prawda, aczkolwiek (nie pisałam wam o tym) powiedziałam lekarzowi o napinaniu się brzucha i takim ciągnięciu w dół. Powiedział, że choć to dopuszczalne, to w moim konkretnym przypadku potraktujemy to jako zagrożenie. Tak profilaktycznie, powiedział, że duphaston nie zaszkodzi, a może pomóc. Więc biorę 1 tabl. co 12 godzin. No i mam zrobić badanie na toxoplazmozę IgG. Powiedzcie mi, ile płaciłyście za to badanie? U nas CHYBA cos około 30 zł. Albo źle patrzyłam na tabele. U mnie dzisiaj znowu upałowo, choć słońce mdłe i za chmurami :-o przez to źl się czuję. Na szczęscie mąż robi mi teraz śniadania, bo nie jestem w stanie się podnieść. Rany, a co będzie od poniedziałku - kończy się urlop. Zobaczę, ale jak tak będzie, to nie wiem, czy nie poproszę doktorka o kilka dni wolnego. Teraz wyprowadzę zaległości, bo niestety jak mnie nie ma to moja robota lezy, nikt jej nie robi (bo póki co nie ma kto). Zobaczę, chyba, ze z dnia na dzień poprawi się pogoda i lepiej się poczuję. Bo narazie to mam zawroty głowy i szczerze mówiąc mdli mnie każdy zapach (zwłaszcza zapach mebli). Fujjjj :-o Dobra, nie narzekam już, bo nic innego na forum nie robię ostatnio. Ale żeby nie było wątpliwości cieszę się, że moje bobo narazie ma sie dobrze. Mam przed oczami takiego małego pływaka. Leżał \"na leniuszka\" - zupełnie jak tatuś, rączki i nóżki szeroko rozłożone :-D hihi :) Duża buźka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny bardzo :) no domyslam się, ze to musi byc cudne uczucie, zwłaszcza tak wymarzone, wystarane ... cieszę się bardzo razem z Toba :) AnA a Ty wybierasz się do Provity? bo narazie leczyłas się chyba u pani K., prawda? ja w sumie póki co jestem zadowolona z mojego gina, ale gdyby była konieczność inseminacji, to wybiorę się do Provity no nic, jade na działkę :) gdzies tam koło Ciebie AnA zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, cieszę się że u ciebie ok, 5 cm? to wielkolud przy moim 2,5 mm :) Weź sobie parę dni jeszcze, ja się przed tym broniłam ale klimatyzacja za bardzo na gardło mi szkodziła. Fajnie, że już widziałaś serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za toksoplazmozę płaciła 40 zł i robiłam dwa badania igm i nie pamiętam tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Foli i Zabajona, że u Was wszystko dobrze z maleństwami, Pedagog ja też zaciskam kciuki. Od poniedz. idę na zasłużony odpoczynek, mam zamiar porządnie się wyspać. Witamin też na razie mam nie brać, tylko folik i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć elusia :) ja też duphaston wcinam i folik :) o i luteinę dopochwowo. Ja też się teraz wysypiam do woli i jest mi z tym b. dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog tak do tej pory tylko pani K.... we wrześniu wybieram sie do kliniki....masz działeczke na Waroiu? hooooo to bardzo blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Aniu ja też już odczuwam że jestem mamą - mały też już nie śpi cały czas a teraz w te upały to już szczególnie. U nas znowu bardzo gorąco. Dzisiaj bylismy na pierwszym szczepieniu. Był bardzo dzielny. Ciekawe jak dzisiaj to zniesie. Oby nie miał gorączki. Patryk waży już 4140g i ma 54 cm długości :) Ładnie rośnie i zdrowo :) pozdrawiamy i uciekamy jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula, nasz wyjazd nadal aktualny, więc mam nadzieję, że się zobaczymy. Odezwę się z Poznania, to się konkretniej umówimy. Ja byłam z Małym u lekarza 6 lipca, czyli kiedy miał dokładnie miesiąc. Ważył 3480 i lekarka powiedziała, że 900 gram w miesiąc (licząc od najniższej wagi) to bardzo ładny przyrost. Ale widzę, że Patryczek nadgania jeszcze ładniej ;) A karmisz piersią, czy dokarmiasz?? My cały czas na piersi, ale od kilku dni podaję Małemu wodę albo herbatkę, bo jak czasem chcę wyjść z domu, to coś tatusiowi trzeba zostawić, na wypadek wzmożonego pragnienia w takie upały :) No i może zostanę zlinczowana przez zagożałe fanki karmienia TYLKO piersią, ale leżenie na tapczanie 24 na dobę z \"bufetem\" na wierzchu jakoś specjalnie mnie nie cieszy, a tak czasem da się tego uniknąc. Zwłaszcza, jak jesteśmy na spacerze i Mały chce się po prostu napić. Nie muszę obnażać się na parkowych ławkach... Szczepienie jeszcze przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na TVN Style zaczęło się właśnie MIasto Kobiet. Rozmawiają o in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomarańczowa idiota to oczywiście nie ja tylko znowu komuś się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, dzięki, fajny program :) Cześć Paula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Ania i Paula....Foli widzimy ze komuś sie ewidentnie nudzi nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku a który to tydzień, ze czujesz napinania brzucha?? Kochana jak tylko mozesz to lez jak najwięcej i odpoczywaj. a w jakich okolocznościach napina Ci sie brzuszek? Pewnie przy zmianie pozycji, zginaniu, kucaniu itd. Uważaj na siebie i dzidzię i odpoczywaj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×