Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cze Emika!! Hmmm z tymi smakami jak bym na to patrzyła to bym ciągle się łudziła chyba :) Oczekujaca fajnie że4 się dopisujesz!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWUSZKI! Ana, Beti tak mi przykro, że @ przylazły :-( Ana ja myślałam, że Ty też w tym miesiącu będziesz skakać z radości, ale się nie udasło. Chociaz, może jeszcze w tym miesiącu załapiesz się na to szczęście, w końcu to dopiero początek miesiąca. Emika, hej! przestaniesz o tym basenie ;-) bo zaraz przyjadę ,skoczę do niego i będziesz miała mnie na głowie hihihihi a raczej w basenie ;-) super basen przed domkiem :-) A ja wczoraj byłam u mojego przecudnego, czterodniowego bratanka :-) jak go zobaczyłam, to ze wzruszenia łzy mi się w oczach zakręciły - jest boski, piękny, cudowny, przekochany!!!! nie mogłam się od niego oderwać No moje drogie :-) czas sie pożegnać - jutro z samego ranka wybywam na dwa tygodnie w góry :-) mam nadzieję , że wypocznę wspaniale i że jak wrócę , to tabelka nr dwa będzie świeciła pustkami! pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszyskiego naj, naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca widze że idziemy łeb w łeb i w tym samym wieku jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Estelko!! Fajnie masz!!! Mam nadzieję że wrócisz z dobrymi wieściami z wakacji!! :) ❤️ Wypocznij słonko i o niczym nie myśl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Estelko kochana ja też sie łudziłam , ale tak jak mówisz lipiec przede mną hihihihihihi.....życzę Tobi i mężowi ładnej pogody, duużżżoooooooo słoneczka, duużżżoooooooo wypoczynku, upojnych i owocnych nocek wszystkiego naj naj naj, wracja do nas szybciutko wypoczęta - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca, Beti no i troszkę się nam ruszył topic....ja już sie nie mogę doczekać wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie w pore to powiedziałam hihihihi i rozmawiam sama ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca, ja jeszcze jakieś 25 i kończe wreszcie prace w tym ukropie, ciesze się że CI sie podoba....ja to się niemal uzależniłam od wirtualnych koleżanek hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w pracy i dlatego z doskoku :) Ja niestety di 18 :( To jescze trochę posiedzę ale mam chociaż kimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA tak mi przykro :( nie poddawaj się ❤️ skoro małpiszon zrobił Cię w tym cyklu w konia to Ty zrób w konia ją za miesiąc i wtedy nie odwiedzi Cię przez najbliższe 9 miesięcy. EMIKA- nikt mi nie chce podac Twojego maila, podaj mi a wyślę Ci te fotki które chciałaś! Asiulek - Czekam na Twoje foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już koniec trzymajcie sie dziewczyny udanego weekendu....Sysiu kochaha postaram sie zrobić w konia tego wstrętnego małpiszona hihihihi ja tez poprosze o każde nowe zdjątka toeczka buziaki dla Was.....do poniedziałku dizewczyny papatki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjezdzam na wakcje juz we wtorek wracam za 3 tygodnie i potem pojade do tej kliniki....novum...trzymajcie sie paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jestem wykończona :( Tomek dzisiaj potwornie znosił te upały, ciągle płakał, pocił się jka nie wiem, dostał biegunki, nie iwem czy to przez to ząbkowanie czy od upałów, nie chce mi za dużo jeść, całego mleka nie wypije a jak wypije to ulewa co chwilkę nie wiem co z nim jest :( :( :( ja się pocę co chwila a co dopiero on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Silve
Siostra chyba Cie udusze ze szczescia jak wroce!!Tak sie ciesze!Placze ze szczescia!Co ja mowie placze-rycze!!!! Gratulacje ogromniaste ode mnie i Macka!! Chyba juz dzisiaj nie zasne...:) Takiego szoku jak dzis,dawno nie przezylam...:) ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) kurczę, w tym cyklu w owu akurat musze wyjechac służbowo:(:(:( więc znowy miesiąc do tyłu.... silve, masz świetną siostrę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja wróciłam już że szkolenia. Opalilam się trochę, ale w czwartek @ przylazła. Ja się poddaję wypisuję się z tabelek. Ja dlużej nie potrafię. Gratuluję wszystkim dziewczynom, którym się udało. Pozdrawiam. PA. TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak.. oczekująca1.........Marta............Skorpion...............28......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Pisze dopiero dzisiaj bo komputer mi zaszwankował :-( Ana30- nadal trzymam kciuki za Ciebie, jedź z mężem do tej kliniki na żelaznej i jeśli coś jest nie tak to tam na pewno Ci pomogą i też zobaczysz za niedługo dwie kreseczki albo wysokaśną betę :-) Beti dla Ciebie też przesyłam fluidki ************************************* A ja czuje się super, czasami rano zaciągnie mnie na wymioty ale jeszcze nie wymiotowałam... a poza tym to w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży, nic mnie nie boli, tylko jakos tak mi brzuszek wydęło i nie moge sie najadać za bardzo bo czuję się jakby mi brzuch rozciągało od środka :-/ W przyszłym tygodniu ide do gina, powinien chyba już coś zobaczyć na usg A jak wy sie czujecie dziewczyny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!! Wróciłam po tygodniowej nieobecności. Nie było nas w domku, dopiero dzisiaj wróciliśmy. U nas po stermu - b.z. - tylko proszę sprawcie żeby doba trwała 48h!!!! Bo mi na wszystko brakuje czasu. Powoli tracę pokarm i karmię juniora na przemiennie - raz moje mleko raz sztuczne bo niestety przez 3 godziny nie uzbiera mi się tyle ile Patryk potrzebuje (a na raz wypija 110ml) i do tego jest jakieś takie jałowe. Macie może jakieś babcine sposoby na poprawę laktacji i wartości odżywczych mleczka? Ledwo tydzień mnie nie było a tu tyyyyyyyle zmian - takie cudowne wiadomości. Tyle fasolek się nagle posypało. Dziewczyny - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszaczku fajnie że wróciłaś na forum. Buziaki i caly czas trzymam za ciebie kciukasy :) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:):):) Jestem:) wróciłam z wakacji i myk kukam co tam u Was sie działo:) Serdeczne gratulacje silve 🌼 jachce fasolke 🌼 judytko 🌼 i dla Wszystkich innych 🌼 Emiczko :) Ty kujonie :P:P:P Tobie również gratuluję [ kwiatek] ❤️ 🌼 foli ❤️ jak sie czujesz jako ciężarna?:P iMiałam nadzieje ze juz napiszesz ze będą 2 fasoliki:):):) zabajonku ❤️ dopiero co ogłosiłaś dobrą nowinkę a tu juz tyle tygodni zleciało:) Asilk ❤️ A Ty juz na wylocie?:):P:P:P zyczę Ci wszystkiego naj naj naj ❤️ maklady ❤️ Ana ❤️ beti ❤️ iwona ❤️ granini ❤️ estellka ❤️ sabra ❤️ elfiku ❤️ suzinka ❤️ sysia ❤️ iskierka ❤️ elusia ❤️ ber ❤️ joannko ❤️ golka ❤️ - nie poddawaj się !!!!!!!! paula ❤️ anka ❤️ Aga ❤️ Guśka ❤️ dorota ❤️ SERDECZNIE WAS WSZYSTKIE POZDRAWIAM :):):):) Jak czytałam zaległosci..... ło matko naszkrobałyście ze hohohohoho to nieogolone włosy na nogach:P stanęły mi deba:P:P:P:P Tyle cudownych niespodzianek:) eSTELLKO maklady...zobaczcie jednak CUDA sie zdarzają???????:):):):) Trzeba tylko poczekac na swoj czas:):):):) Ana ❤️ jesli chciałabys to mogę podac sie namiary na gina ktorego polecałam Pegadog kiedys ,mieszka w Rudzie Śl i prowadzi wszelkie badania i równiez inseminacje kto wie czy w przyszłym cyklu i ja nie bede jego pacjętką bo moj gin mowi ze jak nie uda mi sie naturalnie to \"odda\" mnie pod opieję tamtego Moj gin nie robi inseminacji a tamten taK No cóz czas brać sie do ROBOTY :D:D:D:D Witaj myszko:) sąsiadko:) miłego weekendu laseczki:) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... paciętka:( sorki ale chyba słońce wypaliło mi mozg:P miało byc pacjentką:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Enigmuś!!!!!!!!!!! dobrze, że wróciłaś:D:D się dzieje na forum, no nie? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello maklady:):):) no wpadłam w szok jak wszystko przeczytałam:) ale miło sie czyta takie wieści :) i wzrasta nadzieja ze moze to juz niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co z Wami, jest już po południe a tu żadnej dzisiaj nie było, miłego wypoczynku Kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Sorky, że nie zaglądałam, ale kompa mamy na antresoli , a tam jest po prostu duchota nie do zniesienia. Witaj Enigmuś- opowiadaj jak było na wyjeżdzie. :) I mam nadzieję, ze z męzem przeżywaliście wszystko na nowo , tak jakbyscie się niedawno poznali. ;) Sysiu- nie mam świezych zdjęc , może cos w tym tygodniu popstrykamy. :) 🌻 Co do mnie- w piatek obudziłam się z jakimś dziwnym niepokojem , bolało mnie podbrzusze tak jak na @ , podjechałam do gina, ktg ok, szyjka 41mm i zamknieta. Tak więc fałszywy alarm. :) W tym tygodniu przekazuję wszystkie sprawy w pracy, może mi się to uda- przed końcem tygodnia , to może zdąże trochę odsapnąc. Dorotko, Suzinko- dziękuję za szczególowy opis. Współczuję CI Dorotko windykacji.wrrr Ciekawe jak będzie u mnie - na zastępstwo ma przyjśc siostra głównej księgowej- tak więc pewności do końca nie ma, co się bedzie działo za moimi plecami. No cóż- czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Beti- wysyp się dopiero zaczął na forum. 🌻 Tk więc Kochane szykujcie się w najblizszym czasie wraz z resztą wspaniałych dziewczyn. Głowa do góry- wakacje sie dopiero zaczęły- zobaczycie ile sie posypie do końca nich nowych fasoleczek. :D 🌻❤️👄 Goluś Kochana- przytulam CIę mocno 🌻- napisałam Ci na gg. ❤️👄 Emiczko- jak się udał grill? Oj kusiłas tym opisem na gg :P :D ( Gdyby to było bliżej i nie końcówka ciązy- to kto wie- może bym sie zwaliła na ten Twój basenik ;).)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×