Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
Słowiczko, u Ciebie jak się dzieje? stęskniłem się za Tobą, jak z ogrodem, pomimo upałów na styku lipca i sierpnia, wierżę, piękny jest. jak siostra, pewnie z małym była..... a Ty, pisz co i jak, pamiętam, hortensje są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czasu spędzam z siostrzenicą :), ma 2 lata, jest bardzo absorbująca, chodzę na plac zabaw na ZWM, na piechotę 3 km, ale niecodziennie, w sobotę było pięknie i ciepło, siostra będzie do listopada, mąż pojechał do Holandii do pracy, tak się życie toczy, lato kończy się, ale myślę ,że jeszcze długo pogoda dopisze Udały się Tobie wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robisz teraz,? ciekawy jestem jakt nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię się otworzyć przed facetem bo jestem zbyt wstydliwa, mój facet zaczyna podczas seksu coś mówic a ja nie mówię nic. On mówi :czujesz go, lubisz tak a ja tylko "tak" pechowiec.😠 Czułabym się idiotycznie gdybym zaczęła mówić podobnie do niego, nawet nie mam pomysłu co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas seksu sie nie rozmawia , bo to niszczy atmosfere .. Poza tym z członkiem w ustach trudno wydać z siebie jakieś słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz nic mowic. mozesz: - patrzec sie na niego glodnym wzrokiem - masowac go rekoma po torsie, klacie, plecach podczas seksu (zalezy jaka pozycja) -mozesz powiedziec gdy jest ci dobrze "ooo tak wlasnie tak" "szyyybciej/wolniej kochanie" - mozesz przejac inicjatywe wskocz na niego i sama troche pogimnastykuj sie - podczas seksu nagle wez go do buzi - w sumie gdy ci sie naprawde podoba zajecz pokrzyc poprostu ja kiedys to cwiczylam sam na sam do lustra hahah ja naprzyklad lubie na niego wskoczyc i podskakiwac patrze na niego z przymrozonymi oczami albo gleboko mu w oczy , lekko otwarte usta albo lekki usmiech, lapie sie za piersi i mowie "oo tak" "miau xd" jemu sie to podoba mam nadzieje ze zainspirowalam sprobuj sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest tylko morze ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.... nie ma co się spinać, jeśli idzie się do łożka z facetem,to dla niego nie jest wazne ,czy stękasz czy mowisz cos. Samo to,ze dajesz mu siebie i swoje uczucia,daja max przyjemnosci,bo chlopak czuje,ze jestes dla niego w tym momecie... nie musisz stekac,to samo wychodzi,nie planujesz ,ze o teraz powiem mocniej czy szybciej.nie myslisz o tym czy byc glosniej czy ciszej. Skup sie na przyjemnym sexie. Chyba jest przyjemny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ten adres....... pomylił się wam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapowiadają jeszcze upały, no może nie lipcowe, ale jednak popłyniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×