Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

NO TAK MOGŁAM NAPISAĆ SZORUJE,AŻ SIĘ SZKLIWO SYPIE HIHIHIHIHIIIHIII o sory za caps loka spadam jeszcze na chwilunie idę nakarmić potomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agami rozlozylas mnie na lopatki :D:D:D:D:D to bylo boskie ....................chociaz ja juz się boję odbierac mejle od ciebie,bo już mialam niespodzianki z zawalem serca :D...... no i ta zawleczka :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:D dziecię wykąpane i liczę na to, że śpi:) agami- thx🌻 muszę oprzątnąć chatę:o tzn. wstawić małej pranie, bo już body na długi rękaw wyszły i nastawić zmywanie, gdyż czystej łyżeczki w tym domu nie uświadczysz;) może strzelę sobie jeszcze jedną, lekką kawkę, bo zaraz padnę.... ktoś ze mną?????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooo......!!!!! koko...... co tam dziś porabiasz???jaki filmik polecasz????? na dzisiejszy wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam teraz ogladac cos na tv4(nie pamietam jaki tytul) ale czy filmik jest dobry to nie wiem;) ponoc komedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu-to idę po herbatkę dla ciebie i dla się po kawkę:) i trochę posprzątam w kuchni, bo generał wpadł jak nas nie było i do przygotowania sobie obiadu zużył: -3 garnki -wok -3 talerze -od zarąbania mieszadeł, chochelek etc:o a do czego mu to wszystko było??? do: -podgrzania flaków od soboty -ugotowania, a następnie usmażenia pierogów zajatyckich -do podgrzania parówek wspaniałomyślnie, chlewnię do posprzątania zostawił mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,niezły ten twoj general... artysta,czy co???bo nieład artystyczny zostawił....;) dzieku za herbatke, a jak masz prada pod reka,to nie zału tylko lejnij do herbatki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..ja chce juz lato...brakuje mi promieni slonecznych:( te dni sa takie szare....na nic sie nie ma ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszka,do lata już niedaleko...;) już dzien dluższy,już cieplej slonko grzeje;) ptaszki trele odprawiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia te ptaszki te swoje trele niech gdzie indziej odprawiają i nie na moim oknie :) ja ptaszkom rozdaje paszporty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem u mnie dzisiaj znowu padalo :( niech to sie rozpusci bo ja zwariuje !!!!! Za dlugo juz to trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×