Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasia przyjaciel powiadasz;) wrozia za stronkę masz🌻 ,bo dzbanek masz pusty agami no gdzie nawialaś ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróziu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mniaaaaaaam jakie dobre te gołąbki[oblizuje się jęzorem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wróziu baaaardzo oblizuję po tych gołąbkach bo jęzorek wyćwiczony hehehehehehhehehehehehe kaśka opowiadaj kto był i wogóle wszystko po kolei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami a o nas zapomnialas ja chcę tego największego ;) chcesz zebym z glodu pomarła :D ,a zresztą i tak już dzisiaj stracilam tyle kalori :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee mam urlop lece na Mauritiusa;) ps nie jestem chuda tylko SZCZUPLA!!!!wstretne babiszony bede w poznaniu:) urlopuje sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami dożyw naszą kolezankę ,bo mizernie szczuplinka wygląda :D no i nie zapomnij dla mnie o drugim golębiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia małpiszonie;) na poprzedniej stronce michę ci podstawiłam,no:p chyba,że dokładkę wołasz to proszę \\___________/dla wróżki na uzupełnienie kalorii po buszowaniu:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\________/dla kasiulki \\________/dla szczupłej zóóózi gołąbeczki(bez ptasiej grypy bopo wyżej 70 st.prażone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz agami ja to wepchnę :D kasia odchudzanko od poniedzialku :D tylko jeszcze nie wiem ktorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami -dzieki......... no,tego mi trza było;) stawiam pifffko dla was kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko - najwazniejsze jest postanowienie diety...:P reszta nieistotna - czyli od kiedy:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łal znowu imprezka ....i piffffffffffffffkoooooooooooooo :D jacie nalogowcem zostanę:D kasia dostalas te fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej kasiu nie kuś browarkiem,bo ja już po kilku drineczkach...... a nie daj Boże zasnę i co???????????? mamut się wścieknie .......... bo jeszcze mu się marzy:):):)i mi też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózeczko,tak dzieki;)Ale na adres z gazety;) Agami,a co tam - raz się zyje;)Więc się częstuj;)Bez krepacji..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami nie zasniesz po jednym piffffffku i paru drineczkach... mamut zaczeka :D .....,a mój już chrapie ;) wykończyl się polowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki ja lecę.....aerobic ćwiczyć parę pompek po gołębiach się przyda;)i przysiady,brzuszki:) może wrócę za jakąś godzinkę a jaka nie to dobranoc koffffane:)😘🖐️:classic_cool:❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja chyba tez już opuszczam topik :( może jakiś filmik obejże na dobranoc kasia dobranoc,kolorowych snów 🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu już uciekłam ale wróciłam na sekundkę muszę dać ci🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za stronkę ale musze też dać ci 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 za 1500-ny wpis kochana no to teraz już naprawdę uciekam spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×