Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć kasiu:D:D:D już nie śpimy:P nie krzycz tak głośno;) właśnie gotuje mi się woda na kawkę, więc zapraszam:D kto przypilnuje jaśminka, żeby mogła zejść z parówką, bo zostałyśmy same, a parów, już kwiatnie pod drzwiami;) hihihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kasiu:) weekend- całkiem całkiem:D mała wzbudziła zachwyt wśród rodziny, bo była naprawdę idealnie grzeczna:D:D:D odbiło jej dopiero u mojej ukochanej ciotki (bibliotekarki:D), ale wtedy już byłysmy w wąskim gronie, więc spokojnie mogła podokazywać:D a jak twoje porządki-mające-na-celu-zagłuszyć-pewne-myśli??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,niestety tych mysli nie udało się zagłuszyc, wciąż i wciąż nachodziły...A sprzatanko odbyło sie po łebkach.... Moja siostrzenica wczoraj też dała pokazówke - jak bardzo nie chce się ubierac i jechać do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, sama wiem, że niektórych myśli się nie da, za chrl stłąmsić czy zagłuszyć:( fajną musisz mieć tę swoją siostrzeniczkę:) wolała zostać z ciocią:):) jaśmina sobie wczoraj upatrzyła na ofiarę, mojego ojca chrzestnego, wpakowała mu się na łapy i całą naszą wizytę musiał tego klocka nosić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend minal w rozjazdach ...zalatwialismy sprawy..teraz praca i kawa ;) czytalam ze tutaj w weekend duuuuzo sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihhihihihihihi jak jasna cholera:P:P:P kasia się zmyła, więc ty pilnujesz jaśminy, a ja spadam z parówką:D heheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka - tak,moja siostrzenica sobie mnie upatrzyła;) Ma 2,5 roczku i jest rozkosznym szkrabem;) A ciocia s łuzy jej do wszelkiego rodzaju wygłupów, noszenia, przytulania i pocieszana;) W pewniej chwili nawet do wc iść nie mogłam... Amfa - witaj:) Jak tam zyjesz??? Cari - 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj taaaaaaaaaaaaaaaaaaa w weekend to tłocznoooooooooooo było............ ludź na ludziu...............:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🖐️ dzis bede z doskoku...mam mnostwo roboty.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie pomozcie!!!! :D Zaraz porozdzielam robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, znowu wstawiam wodę na kawę:) widzę, że wszystkie zagrzebane w robocie:D no nic, odświeżam w takim razie i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> i dla kasi:D kurczę, mała nie chce zasnąć, a ja muszę iść umyć głowę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu🌻 za stronkę:) a z flaszką mleka właśnie walczymy:) tylko mała jest taka rozchulana, że nie zaśnie za nic:D przed chwilą ściągnęła sobie skrpetki, położyła się na pleckach, nogi do góy i liczyła paluszki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa.kasia,julianka,cari 🌻 kasia te promyki do dopiero dzisiaj dotarly ,ale w koncu to kawal drogi;) wiosna idzie do nas wielkimi krokami mam objawy bol glowy ,katar i zapuchnięte oczy (alergia chyba coś musi już pylic) poza tym muszę iśc na male zakupy w związku z jutrzejszym dniem wiosny ....musze corce coś kupić do zafarbowania wlosow ,bo jutro w szkole maja konkurs na najzabawniejsza fryzurę i tak sobię myslę ,zeby to byl jedniodniowy kolor....czy jest coś takiego ????czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×