Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżka--> 🖐️ z tego co wiem to sa takie specjalne koloryzujace lakiery do wlosow.. kolor schodzi od razu po umyciu wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa karnawal juz minąl ...... czy dostane to w drogerii ,czy jakimś innym sklepie???? jeszcze ten zielony kolor:D:D:D ,ale sobie wymyslila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nigdy tego nie uzywalam ale to chyba jest dostepne caly rok ;) zapytaj w sklepie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze chyba puścić eska do M.Wiśn.:D:D:D:D:D ten kolor mi sie podobal .......taka zielen soczysta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko;) a nie mówiłam,że srtuna te promyki...;) No,są takie jakieś kolorowe lakiery w sprayu, widziałam coś takiego niedawno w marketach... A Ania sobie farbą zafarbowała,tylko,ze jej się kolory pomyliły,albo komiwojażer źle sprzedał...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no maasz dobry pomysl :P skontaktuj sie z nim..od razu bedziesz wiedziala co zakupic w drogerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko🖐️👄 stawiam kawkę i myślę nad farbą do włosów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafił mnie właśnie szlag najjaśniejszy... to cholerne czasopismo,nad którym się głowiłam i jak już rozwiązałam zagadke, to cholerstwo okazało się,ze źle z szefową zrobiły.smy i musz od nowa przeprawiac... och,jak ja lubię takie poniedziałki............. noża,normalnie noża chce - będe się ciąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh akcja zielona farba .....:D jeszcze mi sie spodoba .....może i mamut bedzie zachwycony moją metamorfozą:D julianko kawa ok jeszcze dziś nie pilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak... a ta seksi bluzeczka w paseczki..... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm............ i jaki talent.. i zamaszysty ruch nożem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia oj!!!! takkkkkkkkkkkkkkk.......!!!!!!! a tak na marginesie to uwielbiam reklamy przerywane jakimiś okropnymi filmami ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,ja tez uwieeeeellllllllllllllbbbbbiiiiiiiiiiiiammmmmmmmmm te reklamy;) gdyby był taki kanal,na którym są same superancki reklamki, a tych durnych filmów by nie było - to byłby zdecydowanie mój ulubiony kanał;) mam taką bluzeczkę dziś na sobie czarną z delikatnymi oczkami-takimi szkielkami;) i jak one się błyszcza jak słnko na nie świeci bo i u mnie zaczyna nieśmiało przez chmurki przyświecać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie zaraz trafi nagly szlak!! nie wiem w co rece wsadzic!! a juz kurde po 11 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, to w takim razie - teraz kawusia -serio mówię usiądź, wypij kawke, pomysl pozytywnie i ...do dzieła;) powoli i po kolei... a wsio będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za godzinke kawka :D teraz musze posiedziec i potlumaczyc troche dokumentacji..z ang na PL :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok;) za godzinke to i ja się dołączę do kawusi;) trzymaj się kochana,dobrze będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak bym chciala umiec angielski....jakby ulatwilo mi to pomoc corce w lekcjach z angielskiego ,a tak to slownik i tlumaczenie... hehehe np. polecenie po angielsku ,a po przetlumaczeniu: nożyczki ...ciąć....papier i zostają tylko domysly ,ze pewnie trzeba coś pociąc :D:D:D (zapewne nie knige) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z ta kawa?? :) czasu nie mam nadal ale co mi tam!! robie przerwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×