Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wrózko,to już pedze po kawusię;):) ja mam jeszcze resztke plesniaka;)więc się dziele;) klucha:):) ale fajnie;):):)że wróciła;) buziaki dla niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj plesniaczka bo musze uzupelnić kalorie ;) a jaka u ciebie dziś pogoda ????,bo u mnie dziś zgnilizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo;) plesniak leci do ciebie;) u mnie niesmialo slonko sie przebija zza chmurek a zgnilizna byla wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia malo tym plesniakiem monitora nie wybilas :D ,ale masz rzut;) ale mniamuśny ....dzięki :) u mnie slonka jeszcze nie ma przeslij mi trochę promykow ..... to wstąpi we mnie nieziemska energia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zanim dojdą to poludnie bedzie...szkoda ,ze taka niecierpliwa jestem,ale poczekam lepsze to niż nic;) wczoraj juz posialam pomidorki i jakies tam kwiatuszki w skrzyneczki juz nie moge się doczekac wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózko,ale dotrą;) a ja zakupiłam sobie maciejkę do posiania w skrzyneczki;)ale na to to jeszcze czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Kasiu, cała przyjemnosc po mojej stronie:P ciag dalszy zapychania poczty nastąpi juz niebawem ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przemiłym weekendzie wpadłam powiedzieć wam dobranoc🖐️ życzę miłego początku tygodnia:D do jutra kochanieńkie🖐️🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszem i wobec wróciłam z dalekiej wyprawy:D naprzywoziłam włoskiego wina do obiadu :D pozdrawiam bardzo serdecznie i goraco jestem wykończona i szczęśliwa że w domu.... a co tu sie dzieje z tymi topikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha -dzieki:D:D:D:D:D:D:D:D:D fajnie,że już jesteś;)Brakowalo nam Ciebie;) Wróżko:):):) jak niedziela przeleciala? Agami:) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×