Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wrozia a ja myslalam ze usmazylas nalesniki i sama wszystkie wszamalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa nie zdazylam ich jeszcze usmazyć :P bo mamut wyciagnal mnie na dzialkę fajnie mialo być ....skopalam pol dzialki ,a on sobie malowal 😠..dziś mam zakwasy ,ze zginać sie nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wrozia..biedaczko 👄 a ja namowilam mego mamuta na malowanie :D:D z tym ze chetny to on jest ale pomaluje jesli znajdziemy na to chwile czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżkę wcieło - randkuje pewnie z majstrami na klatce :D tak się naczytałam na temat tych naleśników, że dzisiaj też będą u mnie na obiad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy mojej posesji gmina będzie organizowała park z ławeczkami i daptakami i oczkiem wodnym :) maja zacząć jeszcze w tym roku ale nikt nie wie kiedy skończą . Moze w przyszłej dziesięciolatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie najlepiej klusuniu...spuchła mi prawa część twarzy od zęba chociaż sam ząb mnie nie boli ale wyglądam nieciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w domu i klikam sobie..a słyszałem ze wrózka skaleczyła sobie palec o kolec rózany ale juz sie jej polepszyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam twoje włoskie podboje...pizza peperroni i tak dalej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumie ze dzisiaj jest środa ale czy z tego powodu już wszyscy na tym topiku zaczeli pościć nawet używając kompa:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna, nie starsz mnie Jaca , posci sie w wielki piatek... ja dzisiaj zjadlam kanpke z wedlinka i batona :o to zle? hej Kasiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu etam złe..dosyć jeszcze sie w zyciu napościsz jedz co chcesz:D ja mówiłem tylko o poszczeniu tych co nie klikają w komp i zostawili mnie samego na straży na topie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , ide na swoje podworko :D 🖐️ Jaca, jak sie nudzisz to wpadnij do nas :classic_cool: Kasia tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×