Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

własnie słucham pięęęęęęęeeeknej piosenki......... ale bym walca zatańczyła.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe walca???? taniec z gwiazdami jutro :) patrz co znalazlam :D W niedzielnym maraźmie, gdy wszyscy leczą kaca, znalazłem takie cuś: Gość wyjeżdżając na wczasy zostawił swojemu bratu kota, żeby ten nim się opiekował. Wczasowicz dzwoni po tygodniu z Mazur i pyta się brata jak tam jego kot.-No stary niestety przykro mi ale twój kot zdechł.-Ehh musiałeś tak walić prosto z mostu? Przez ciebie będe miał zepsutą resztę urlopu. Mogłeś mi powiedzieć, że kot siedzi na dachu i nie chce zejść. Pózniej zadzwoniłbym za dwa dni i ty byś powiedział, że spadł z dachu i leży u weterynarza połamany, a kiedy zadzwoniłbym za kolejne dwa dni powiedziałbyś, że mimo największych wysiłków weterynarza mój kociak zdechł. No ale cóż stało się, powiedz mi lepiej co tam u mamy?- No więc mama siedzi na dachu i nie chce zejsć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dobranoc ostatnie :D:D:D:D kawalki Co to jest: małe, czerwono-niebieskie i z długim sznureczkiem? - Smerfetka mająca okres. - Czym się różni zawodnik sumo od feministki? - Zawodnik sumo goli nogi... - Dlaczego tak trudno poderwać nieżonatego, czułego i delikatnego mężczyznę z kasą? - Bo ten ma już faceta... - Co robi kanibal po romantycznej kolacji z dziewczyną? - Podciera się... - Jaki jest najmniejszy hotel świata? - Damski narząd - choćbyś nie wiem ile zapłacił, to torba i tak zostaje na zewnątrz.. - Po czym poznać, że miesiąc miodowy się skończył? - On przestaje się uśmiechać przy zdrapywaniu kolejnego spalonego tosta... - Jak działa najdelikatniejsza prezerwatywa świata? - Zostaje z kobietą gdy facet wyjdzie i zaczyna z nią rozmawiać... - Ostatnio w Irlandii wynaleziono nowe zastosowanie dla owiec. Jakie? - Wełna. - Jak najszybciej wyprosić wszystkich facetów z przebieralni na basenie? - Powiedzieć: „Ładna sztuka” i wyciągnąć rękę na wysokość pasa... - Co powstanie z połączenia Tiny Turner i Spice Girls? - Old Spice. - Czym się różni szarlotka od łechtaczki? - Nawet jeśli kobieta jest brzydka to i tak jesteś w stanie wziąć jej szarlotkę do ust... - Po czym poznać ślepego na plaży nudystów? - Po lasce... zupełnie nie jest twarda. - Czym różni się spanie z facetem od telenoweli? - Niczym, kiedy wreszcie zaczyna robić się interesująco, to następuje koniec, a tych krótkich, beznadziejnych odcinków jest od zaj**ania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×