Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość fross
cari, ile masz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 🌻i tu mnie zaskoczyłaś:) fross -nie powiem :)bo powiesz ,ze to nie możliwe,ze ludzie tak długo nie żyja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia,przeziez to kwausia tez była w przydziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fross
:D uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,ale tak w przelocie;) i popijam herbatke zielnoa z mieta:) i szarlotka dla Ciebie;) dzieki za pocztę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po kawce i pysznym ciasteczu tearz piję herbatkę zielona z cytryną :)) Własnie chciałam przypomniec o sobie, bo cos dawno nie zasypywałas mojej poczty KAsiu, ale ... odbieram i idzie do mnie 30 wiadomosci, to od Ciebie ?? pewnie tak :D to ślicznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, nie wiem czy ode mnie, bo ja mam zaległości w tej kwestii;) Juz dawno nie podsyłałam hurtowo.. Może dziś się za to zabiorę;) dla Ciebie za stronke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja czekam, nie zapomnij o mnie przy wysyłce... ale do mnie idzie, cos bardzo dużego i nie mam pojęcia od kogo... a juz zrobiłam sie starsznie ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia :D Kasiu :D robalu :D co tam ciekawego w wielkim świecie słychać ? bo u mnie na wsi jak to na wsi wiochowato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie kluski sa zjadliwe :D do natury to sie miło ucieka jak się jej nie ma na co dzień :P :D są + i - zamieszkania blisko wsi , bo to nie jest typowa wieś, to są dalsze obrzeża miasta . skraj miasta i skraj wsi a ja na granicy :D kleszcze są najgorsze z tego wszystkiego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odpowiednim przyprawieniu ...wszystkie sa zjadliwe:P Jasne ale i tak bym wolal gdzies nad woda a jeszcze pod lasem uuuuuuuu ale sie rozmazylem ...jak bede na emeryturze to kupie sobie domek w takim wlasnie klimacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cię nie zabije to cię wzmocni , jedz kluski jedz :D ja mam i do lasu i do jeziora bardzo blisko :P :D i bociany mam za miedzą .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×