Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

o matko ...........albo wystraszyłam robala ...........albo sie kluskami zatruł .............albo się pakuje , na Mazury ...................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede tam w sierpniu z Harszu do Nidy Rucianej :) potem w Mikolajkach posiedze kilka dni mam sentyment:) Nie omieszkam w Sztynorcie pifka wypic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz płynął do Sztynortu z Mikołajek to uważaj bo na Darginie strasznie zawsze wieje :D O-ho-ho, przechyły i przechyły, O-ho-ho, za falą fala mknie, O-ho-ho, trzymajcie się dziewczyny - za liny! Ale wiatr, ósemka chyba dmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofana na Darginie to heh budowalem tam ta przystan w Harszu jak tam jeszcze kiedys pole namiotowe bylo bardzo dawno temu:) do Pozezdrza sie lecialo po pwo bo sklep byl 12 km najblizszy:) ah to byly czasy wina w cegielni\" dyskoteka w oborze:)ale sie roz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te niezapomniane nocki w \"Zezie\" :) skoki z mostu...ze az strach pomyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znam te opowieści z Zęzy :D ja nie posiadam takich w pamiętniku ale samo nocowanie w przycumowanej łajbie po całym dniu kiwania na jeziorze jest najwspanialszym uczuciem na ziemi :D zmęczenie , polowe warunki i ten niepowtarzalny nastrój ! ognisko, gitara i mnóstwo nowych chwilowych znajomości . Ach , kiedy te wakacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×