Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Klucha khe,khe... powiedzmy nie chce sie bawić w .......????????????:D nie nie mam pojecia jak Cie poxniej zakonserwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehe wrózia umiar będzie:) ......... w piffffffffku:p a chłopaki.............sami swoi.......mamut i mamucik:):):) klucha ty pokaż wrózi jak inwalidy .......kopniaki zapodają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni bądź pewna wróżko bo jak zawali z podskoku i z półobrotu jak chuck........:D TO POPAMIĘTASZ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha pokaż wrózi co potrafisz:):):):):):):):):):):):) mogę ci ewentualnie moją zuzię podesłać na korepetycje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahhahaha Agami;) zawsze mi humor poprawicie kobietki kochane;) lece sie wyprac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Dosiegnę bo mam duży rozmiar buta , tobie zaś tyłek ostatnio przyciąganie poczół w strone ziemi . Ale jak bym jednak nie dosięgnęła to mam długie patyki na podwórku . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie zachciało jeść :)ciekawe czemu Kasiu coś śpiaca jestem dziś:)ciekawe czemu coś wolno mi komputerek chodzi:)ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kochanie dzięki za mailitki:) wrózia już się boję[aga cała trzęsie się ze strachu]:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka,dawaj całe stado kaczuszel:):):):) Będę nimi piszczeć :D:D:D:D:D Klucha, to taki rozmach weź,ze ja cie nie moge....:D:P (Wrózko - wybacz:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari,no.........zupelnie nie wiem czemu Ci się jeść zachciąło...;) Agami - alez proncie bardzo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha po dzisiejszym dniu chyba stracilam 15 kg :) :P juz wygladam jak osa :P nawet paski mi się odcisnęly od spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari😘 taki dzień,że wszystko .............muli:D ja też jestem na głodzie:D co by tu zaszamać ??????????? mam frytki ale nie chce mi się ich smażyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ------PRONCIE???????????? moje proncie już drzemkę wali:D ale obudzę .......jesteście świadkami,że obudzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ze Amfy nie ma ona by nas pobudzila do życia i na ta sennosc :D:D cari czemu???? nie wiem ..pewnie nie pilas kawy przez te kwiatuszki w ogrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paski ci sie odcisneły ? a gdzie się miały odcisnąć na ścianie ? no wiadomo że na schabikach ? muszę zgrzeszyć fonetycznie : wrószka jak poduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,dziewczyneczki spać mi sie chce ,taka zamulona jestem,a wy mnie tu rozbawiacie 👄👄👄potem spanie mi przejdzie ,a po Was ani śladu nie budiet:D Za poczte dziekiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha :D dupa Jasio ...dopiero nabieram ksztaltow prawdziwej kobiety :D mam wygladac jak 32 latka ,a nie 18 nastka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka ....co racja to racja:D 32-latki mają wyglądać tak...........jak wyglądają:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze slyszycie jak Kasia napierdziela z tymi kaczuszkami:D:D:D Kasia litości Ty sie tam zabawiasz ,a my nawet porozmawiac nie możemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie po co ci ciało 18 - stki sa takie nieatrakcyjne :P ble..... i te sterczace cycki fuj. no nie ma to jak potrzęść zadem w spódnicy z namiotu i cycem długim jak skarpeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:Dklucha --------co się czepiasz mojego namiociku,co???:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×